MENÜ

Gino Group,

Gino Group, ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gino Group, haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Gino Group, haberi bulunmuştur.

Gino Group, Haberleri

‘İki yakada’ tekne şov

‘İki yakada’ tekne şov

İstanbul’un iki yakası bugünlerde milyonluk teknelere ev sahipliği yapıyor.

24.02.2019Ekonomi
1 milyar liralık Boat Show 16 Şubat’ta başlıyor

1 milyar liralık Boat Show 16 Şubat’ta başlıyor

Dünyanın en önemli tekne fuarlarından biri olarak gösterilen Boat Show Tuzla 16 Şubat’ta başlıyor. Tuzla Viaport Marina’da gerçekleşecek fuarda sergilenecek teknelerin toplam tutarı yaklaşık 1 Milyar TL değerinde. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli tekne üreticilerinin katılacağı Boat Show Tuzla, yaklaşık 75 bin kişiyi misafir edecek. Fuar için 35 bin metrekarelik dünyanın en büyük geçici yapısı kuruluyor.

23.01.2019Ekonomi
Türkiyede yatırım fırsatları İtalyanlara tanıtıldı

Türkiye'de yatırım fırsatları İtalyanlara tanıtıldı

Türkiye'nin Roma Büyükelçiliği ile İtalyan hukuk firması Nunizante Magrone iş birliğinde düzenlenen panelde, Türkiye'deki yatırım fırsatları ve karşılıklı iş birliği imkanları ele alındı.

19.06.2019Ekonomi
Berkshire Hathaway Çinli emlak deviyle anlaştı

Berkshire Hathaway Çinli emlak deviyle anlaştı

Berkshire Hathaway Çinli emlak internet sitesi Juwai.com ile anlaştı. Anlaşma sayesinde Çinli gayrimenkul müşterileri ABD'de daha kolay emlak satın alabilecek.

18.04.2017Ekonomi
Gaye ve köpeği Facebook kurucusu ile ‘yüzyılın en esaslısı’ yarışında

Gaye ve köpeği Facebook kurucusu ile ‘yüzyılın en esaslısı’ yarışında

Tasarım, teknoloji, moda ve mimaride 21’inci yüzyıla şeklini verecek 33 kişi arasına Türkiye’den tasarım ev aksesuvarları markası Gaio&Gino’yu yaratan Gaye Çevikel de seçildi. Wallpaper dergisi ve Courvoisier’in düzenlediği The Essence of the 21. Century’nin adayları arasında Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, Twin Room’dan Milo Keller ve Julien Gallico, Christopher Kane de var.

21.09.2009Ekonomi

Yazar Sonuçları

İşte nişan yüzüğü

İzmirli güzel Sanem Kardıçalı, sevgilisi Ralf Tezman ile geçtiğimiz hafta nişanlandı.

8.10.2009