MENÜ

Georgia

Georgia ile ilgili tüm haberleri, son dakika Georgia haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Georgia haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.453 Georgia haberi bulunmuştur.

Georgia Haberleri

Busha eski Başkan Carterdan ağır eleştiri

Bush'a eski Başkan Carter'dan ağır eleştiri

ABD'nin eski Başkanlarından Carter'dan yeni Başkan George Bush'a ağır eleştiri. Eski Demokrat Başkanlardan Carter "Bush'un neredeyse yaptığı herşeyden utanç duydum, Bush babasının yolundan gitmeli" diye konuşması ABD'de geniş lyankı buldu

25.07.2001Dünya
James Browna cinsel taciz suçlaması

James Brown'a cinsel taciz suçlaması

Soul müziğin kralı James Brown'a bir dönem yanında çalışan Lisa Agbalaya adlı genç kadın tarafından cinsel taciz suçlamasıyla dava açıldı. Agbalaya Brown'ın marihuana içtiğini, kendisi ve başka kadın çalışanlara sürekli cinsel tacizde bulunduğunu iddia etmişti.

16.08.2001Gündem
Harrison Ford ikinci kez boşanıyor

Harrison Ford ikinci kez boşanıyor

Beyazperdenin Indiana Jones'u Harrison Ford ikinci eşi Melissa Mathison Ford'dan boşanıyor. Sanatçı son 1 yıldır eşinden ayrı yaşıyordu. Harrison Ford'un Melissa Mathison Ford ile olan 18 yıllık evliliğinden 14 yaşında bir oğlu ve 11 yaşında bir kızı bulunuyor. Ford'un ilk evliliğinden de iki oğlu var.

24.08.2001Gündem
IFC: Size güveniyoruz

IFC: Size güveniyoruz

Türkiye yaşadığı ağır ekonomik krizden çıkış ararken, Dünya Bankası kuruluşlarından IFC, dün iki Türk firması ile kredi anlaşması imzalayarak, dünyaya Türk ekonomisine olan güvenini gösterdi. IFC, İpek Kağıt'la 13 milyon dolar ve Teba ile de 10 milyon dolarlık kredi anlaşması imzaladı.

28.08.2001Ekonomi
ABDde Müslümanlara saldırı

ABD'de Müslümanlar'a saldırı

Teksas'ta bir cami kurşunlandı, Chicago'da 300 kişilik grup ellerinde bayraklarla bir camiye doğru yürüyüşe geçti.

13.09.2001Gündem
ABDde Müslümanlara saldırı

ABD'de Müslümanlar'a saldırı

Teksas'ta bir cami kurşunlandı, Chicago'da 300 kişilik grup ellerinde bayraklarla bir camiye doğru yürüyüşe geçti.

13.09.2001Gündem
Teröristin kız arkadaşı Türk

Teröristin kız arkadaşı Türk

CNN'e göre salı günkü saldırıya katıldığı iddia edilen Lübnan asıllı Ziyad Cerrah'ın Almanya'daki kız arkadaşı, soyadı 'Şengün' olan ve tıp eğitimi yapan bir Türk. Bu kadının evinde yapılan aramada, Cerrah'a ait ve içinde uçaklarla ilgili bilgi bulunan bir bavul bulundu. Kadının olayla ilgisi olmadığı bildirildi.
 Sizce terör saldırıların ardından dünyada neler değişecek?

15.09.2001Gündem
Cadillacıyla hız yaptı, ceza yedi

Cadillac'ıyla hız yaptı, ceza yedi

Can Dostum adlı film ile genç yaşta Oscar ödülü kazanan Ben Affleck'in başı beladan bir türlü kurtulmuyor. Bir süre önce alkol bağımlılığı nedeniyle tedavi gören aktör bu kez de hız sınırını aşınca trafik cezası aldı.

2.10.2001Gündem
Daha Fazla Yemek, Daha Fazla Hareket

Daha Fazla Yemek, Daha Fazla Hareket

Ekonomik ve sosyal nedenlerden dolayı uzun dönemli stres tehlikesi ile karşı karşıya kalan bireylerin, daha fazla yemek yiyerek ve daha fazla egzersiz yaparak stresin olumsuz etkilerinden kurtulabilecekleri bildirildi.

14.10.2001Spor Fitness
Blues yolculuğu başlıyor

Blues yolculuğu başlıyor

Bu yıl 12'nci kez düzenlenen Efes Pilsen Blues Festivali, bütün olumsuzluklara rağmen yapılıyor. İstanbul'da dün başlayan festival, Adana, Bursa, Ankara ve İzmir'in ardından Moskova ve St Petersburg'a da uğrayacak. Daha önce katılacağı açıklanan Big Bill Morgenfield ve James Armstrong 'savaş nedeniyle' festivale gelemiyor.

15.10.2001Gündem
Bush Terörizmi mutlaka yenilgiye uğratacağız

Bush 'Terörizm'i mutlaka yenilgiye uğratacağız'

ABD Başkanı George Bush, Afganistan`ın terörizmle mücadelenin sadece ilk aşaması olduğunu söyledi. Bush, "dünyanın neresinde olursa olsun, mücadeleyi sürdüreceğiz" dedi.

9.11.2001Gündem

Yazar Sonuçları