MENÜ

Genç Yetenekleri

Genç Yetenekleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Genç Yetenekleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.944 Genç Yetenekleri haberi bulunmuştur.

Genç Yetenekleri Haberleri

Sil baştan Kibar Holding

Sil baştan Kibar Holding

Son 3 yıldır ciddi bir dönüşümden geçen, şirket genel müdürlerinin yüzde 80’ini değiştiren Kibar Grubu, yapacağı yeni fabrika yatırımları ile çalışan sayısını 7 binden 10 bine çıkaracak. 2023’de 50 milyar ciro hedeflediklerini söyleyen Kibar Holding CEO’su Tamer Saka, yeni yatırımlar, girecekleri yeni sektörlerle hızla büyüyecek olan grubun, gençler için de çok cazip kariyer fırsatları sunduğunu söylüyor.

Almanya Türk yetenekleri arıyor

Almanya Türk yetenekleri arıyor

Almanya Büyükelçiliği tarafından Türkiye’deki genç yetenekleri keşfetmek amacıyla düzenlediği yarışmanın Bursa ayağı tamamlandı.

27.03.2016Avrupa
Kedi Sanat Merkezi genç yetenekleri arıyor

Kedi Sanat Merkezi genç yetenekleri arıyor

İZMİR’deki Kedi Kültür Sanat Merkezi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Yeni yılda nasıl bir dünya istiyorsunuz" konulu ödüllü resim yarışması ile 5-12 yaş gurubu genç ressamlara sanatseverlerle tanışma şansını tanıyor.

22.12.2015Ege
EURO 2016daki rakiplerimizi tanıyalım

EURO 2016'daki rakiplerimizi tanıyalım!

A Milli Takımımızın EURO 2016 Avrupa Şampiyonası'nda rakipleri belli oldu. A Milli Takımımız D Grubu'nda İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan ile eşleşti. İşte rakiplerimizin EURO 2016'ya geliş aşamaları ve daha önceki turnuvalarda aldıkları sonuçlar.

12.12.2015Futbol
Işık Festivali, Zorlu Centerda: Işık bazen yol gösterir, bazen birleştirir

Işık Festivali, Zorlu Center'da: Işık bazen yol gösterir, bazen birleştirir

Türkiye’nin ilk ışık festivali Zorlu Center’da başladı. 29 Kasım’a kadar sürecek festivalde, Amerika, Avustralya, Venezuela, Finlandiya, Japonya, Fransa, Lübnan gibi dünyanın pek çok yerinden 22 sanatçı 23 eseriyle yer alacak. Festivali, küratörü Ucla Üniversitesi Media Art Bölüm Başkanı Rebeca Mendez’le konuştuk.

20.11.2015Keyif
Sofuoğlu, geleceğin şampiyonlarını yetiştiriyor

Sofuoğlu, geleceğin şampiyonlarını yetiştiriyor

Dünya şampiyonu milli motosikletçi Sofuoğlu, "Yetişen çocuklara bakıldığı zaman henüz 12-13 yaşlarında olmalarına rağmen benimle çekişecek seviyedeler. İnşallah motor sporlarında Türkiye'nin geleceğinin çok parlak olduğuna inanıyorum" dedi.

9.11.2015Diğer
Genç yetenekler ‘junior board’da

Genç yetenekler ‘junior board’da

Global bilgi ve ölçümleme şirketi Nielsen, gençlerden oluşan bir junior board (genç yönetim ekibi) kurdu. 10 kişiden oluşan junior board, Nielsen’e katma değer katacak projeler geliştiriyor.

Fenerbahçeden bomba transfer gelişmesi

Fenerbahçe'den bomba transfer gelişmesi

Fenerbahçe'nin, Partizan'ın dünya yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen genç yetenekleri Andrija Zivkovic ile Ivan Saponjic için teklif götürmesi sarı lacivertli camiada heyecan yarattı.

18.09.2015Futbol

Yazar Sonuçları

Mutfağımızla yerelden evrensele

Haftayı gastronomi kültürü açısından önemli isimlerle bir araya gelerek dolu dolu geçirdim. Cumartesi günleri Salt Galata’da Neo Lokal’in şefi Maksut Aşkar’ın inisiyatifiyle düzenlenen ‘Yeni Yerel Sohbetler’in 12’ncisinde Mehmet Gürs’le sohbet ettik. Tüm katılımcılarla kültür ve geleneklerimizin günümüz mutfaklarına yansımalarını ve geleceğe nasıl taşınabileceğini tartıştık.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yaptığı dönemden beri enerjisine ve vizyonuna saygı duyduğum, Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir araya geldik. Can Ünsal ve İsa Bal’la da meslekleriyle ilgili keyifli bir sohbet yaptık...

20.05.2016

Festivalde Cadı’nın masalını anlatacak

1-24 Haziran tarihlerinde yapılacak 44. İstanbul Müzik Festivali’nde bu yıl İdil Biret, Murray Perahia, Patricia Petibon, Alice Sara Ott gibi önemli müzisyenlerin yanı sıra dünyanın önde gelen toplulukları Viyana Senfoni Orkestrası, Venedik Barok Orkestrası, Artemis Quartet ve Varşova Filarmoni de sahneye çıkacak...

20.04.2016

Müziğin ustalarını Filiz Ali’den okuyun

Piyanist, müzik eleştirmeni Filiz Ali’nin ‘Müzisyen Portreleri’ kitabı bize Türk ve yabancı ünlü müzikçileri tanıtıyor, onların eserleri, icraları üzerine bilgiler veriyor, yorumlar sunuyor.

5.02.2016

Dünya sanatı EgeArt’la İzmir’de

TÜRKİYE’nin ve İzmir’in en önemli sanat etkinliklerinden olan EgeArt Sanat günleri bu yıl, Ege Üniversitesi’nin 60’ıncı yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde 4-13 Aralık arasında düzenleniyor. 6’ncı Uluslararası EgeArt Sanat Günleri; 26 ülkeden 50 uluslararası sanatçının yanı sıra 24 üniversiteden akademisyeni, Türkiye’nin birçok ilinde eğitim gören yabancı uyruklu ve binlerce Türk öğrenci ile sanatseverleri İzmir’de buluşturacak. 10 yıl önce başlayan ve EgeArt Sanat Günleri’nin kültürlerarası etkileşimi artırdığı ve sanat belleğini zenginleştirerek sanatın gelişimine katkı sağladığını anlatan Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz ile sohbet ettik.

28.11.2015