MENÜ

Genç Görünme

Genç Görünme ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Genç Görünme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 200 Genç Görünme haberi bulunmuştur.

Genç Görünme Haberleri

Gerçek Carrie Bradshaw: Huzurlarınızda Candace Bushnell

Gerçek Carrie Bradshaw: Huzurlarınızda Candace Bushnell

‘Sex and the City’ serisinin meşhur Carrie’si, altı sezon ve iki film sonrası büyük aşkı Mr. Big ile evlendi, “...ve sonsuza denk mutlu yaşadılar”a bağladı. Gerçek ‘Carrie Bradshaw’, Candace Bushnell ise bugün 57 yaşında, yeni boşanmış, tekrar bekâr, hâlâ sarışın, hâlâ New York’ta. Ve evet, şöhretinin hakkını verecek kadar flörtöz. Kendi mahallesinde, favori barında buluştuk.

18.03.2016Keyif
Modern kadına tavsiyeler

Modern kadına tavsiyeler

Modern Kadına Tavsiye: Rahatla, Nefes Al, Bırak Gitsin

19.02.2016Hilal Meriç
Kırışıklık Yapan Kötü Alışkanlıklar

Kırışıklık Yapan Kötü Alışkanlıklar

HER GEÇEN GÜN ESTETİK KAYGILAR, GÜZEL GÖRÜNME İSTEĞİ, YAŞLILIK BULGULARINI GİZLEME VE DAHA GENÇ GÖRÜNME ARZUSUNUN ARTMAYA DEVAM ETTİĞİNİ BELİRTEN DERMATOLOJİ UZMANI DR. ATA NEJAT ERTEK, “ANCAK CİLTTE KIRIŞIKLIKLARA YOL AÇAN ÖYLE FAKTÖRLER VAR Kİ BUNLARA DİKKAT EDİLMESİ GETİRİYOR.” DEDİ.

16.04.2015Erzurum
İngiltere Başbakanı Cameronın kaykay keyfi

İngiltere Başbakanı Cameron'ın kaykay keyfi

İngiltere’nin başkenti Londra’da şehrin en gözde parklarından Regents’da Başbakan David Cameron’ı bir kaykayla yolculuk ederken görenler gözlerine inanamadı.

23.06.2013Gündem
Yaşlılığı kabul ediyorum ama her an onunla yüzleşmektense  kendimi estetikle avutuyorum

Yaşlılığı kabul ediyorum ama her an onunla yüzleşmektense kendimi estetikle avutuyorum

“Nazlı Ilıcak’ı nasıl bilirsiniz?” diye sorsalar, “Muhafazakâr” diye cevap verirsiniz değil mi? İyi de hangi muhafazakâr, estetik olduğuna aldırmadan, balon gibi bir suratla televizyona çıkacak kadar radikaldir? Ya da binlerce kişinin diline dolamasına aldırmadan, eleştirileri tebessümle karşılar? Politik konularda seveni de çok sevmeyeni de. Ama bu kez karşımızda, 67 yaşında olduğunu herkesin bildiği halde, “Yaşımı hatırlamak bile istemiyorum” diyen ve hayatın örselediği ruhunu estetikle nasıl savuşturmaya çalıştığını anlatan, çok samimi bir kadın var

23.04.2011Kelebek
Yanlış makyaj hasta ediyor

Yanlış makyaj hasta ediyor

Son yıllarda kadınların yanında erkeklerin de kullanmaya başladığı makyaj malzemeleri ve makyaj doğru yapılmadığında ciddi hastalıklara neden olabiliyor.

10.03.2010Kelebek
Antiaging yanlış algılanıyor

'Antiaging' yanlış algılanıyor

Antiaging ve Estetik Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr. Çimen Karasu, antiagingin, yüzde derin çizgiler oluştuktan sonra peşine düşülen pahalı kozmesötikler, aşırısının yapacağı zararlar düşünülmeden içilen bitkisel çaylar, acımasız diyet uygulamaları ya da ağır egzersizlerle ileri yaşlarda bir çırpıda başarılabilecek ve devamı kendiliğinden gelecek bir mucize olamayacağının yeterince bilinmediğini söyledi.

11.12.2008Kelebek
Estetiğin de bir sınırı var

Estetiğin de bir sınırı var

Estetik girişimlerde en büyük motivasyon, yılları geriye döndürmek, daha genç görünmek. Diğer önemli hedef ise kişinin çirkin bulduğu taraflarını güzelleştirmek, değiştirmek. Reklamlar, filmler, haberler, günlük yaşamın hızı da hızlı ve köklü değişme çabasına itiyor. Estetik girişimlerde ciddi gelişmeler yaşandı ve yaşanıyor.

30.05.2008Kelebek
Orta yaşlı bir kısım kadın resti çekti Bırakın güzel güzel yaşlanalım

Orta yaşlı bir kısım kadın resti çekti Bırakın güzel güzel yaşlanalım

Bundan 15 yıl önce anneannem bir karar almış ve bunu biz torunlarına açıklamıştı : "Artık saçımı boyamayacağım çünkü kuaföre gitmek bir zûl, evde boyayayım desem kollarımı uzun süre kaldıramıyorum, yoruluyorum, hem ne lazım bana bundan sonra küllü sarı saç?!" Hep beraber karşı çıktık, biz yaşlı anneanne istemeyiz diye. 85 yaşına geldi, hala saçını boyar, ne eziyet!

25.08.2007Kelebek
Kadınlar internette en çok güzellik arıyor

Kadınlar internette en çok güzellik arıyor

Eskişehir-Osmangazi Üniversitesi Teknoloji Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Muammer Kaya ve ekibinin kadınların internet kullanımı konusunda 220 bin tıklama üzerinde yaptığı araştırmanın sonuçları şöyle sıralandı:

30.03.2007Kelebek
Vücut tipinize göre giyinin

Vücut tipinize göre giyinin!

Balık etli, uzun, ince veya minyon... Siz, hangi vücut tipine sahipsiniz? Peki kusurlarınızı gizlemek için uygulamanız gereken ipuçlarını biliyor musunuz?

29.03.2004Kelebek
Tehlikeli hormon tedavisine seçenekler

Tehlikeli hormon tedavisine seçenekler

Menopoz döneminde eksilen hormonları tamamlamak amacıyla kullanılan östrojen ve progesteron hormonları karışımının yarardan çok zarar verdiği kesinleşince tedaviler birbir kesilmeye başlandı...

29.07.2002Spor
Genç görünme arzusu bağımlılık yaratıyor

Genç görünme arzusu bağımlılık yaratıyor

Ortalama yaşam süresinin uzaması ve tedavi olanaklarının çoğalmasıyla, yaşlılığın insan vücudunda bıraktığı izleri silmeye yönelik tıbbi müdahaleler hız kazanıyor. Doktorlar, "Perma-gençlik modası"nın bağımlılık yaratmasından korkuyor.

28.04.2002Spor
Ciltteki kırışıklıklara deri klonlayarak çözüm aranıyor

Ciltteki kırışıklıklara deri klonlayarak çözüm aranıyor

Ömür boyunca genç görünme hayali, artık gerçek oluyor. Gen mühendisleri, genç yaşta alınan deri örneklerini, kişinin ileri yaşlarda cildi kırışmaya başlayınca klonlayarak yaşlı vücuda enjekte etmenin mümkün olabileceğini bildirdiler.

7.04.2002Gündem
Ciltteki kırışıklıklara deri klonlayarak çözüm aranıyor

Ciltteki kırışıklıklara deri klonlayarak çözüm aranıyor

Genç yaşta alınacak deri parçası, 40 yıl sonra klonlanarak vücuda enjekte edilecek ve insanlar ileri yaşta da genç görünecek.

7.04.2002Gündem
Huysuz İhtiyar

Huysuz İhtiyar

12.09.1998Gündem
Her şey unutulur bu fotoğraf unutulmaz

Her şey unutulur bu fotoğraf unutulmaz

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin önceki akşam gittikleri Bodrum’daki MFÖ konserinde koruma krizi yaşandı. Görevliler, ikiliyle fotoğraf çektirmek isteyenlere engel oldu. Yılmaz, “4 güvenlik görevlisi konser akışının aksamaması için duruma müdahale etti” dedi. Konsey, ortaya çıkan fotoğrafı yorumladı.

26.08.2018Magazin
TMMOBdan mezuniyet töreni daveti tepkisi

TMMOB'dan mezuniyet töreni daveti tepkisi

TMMOB'dan mezuniyet töreni daveti tepkisi

12.07.2018İzmir
Ayrılık acısı 1 gün mü sürüyor

Ayrılık acısı 1 gün mü sürüyor

Magazin Konseyi bu hafta öne çıkan haberleri yorumladı...

3.06.2018Magazin
Kendine yazık etmiş

Kendine yazık etmiş!

Nurgül Yeşilçay’ın botokslu görüntüsü bu haftanın en çok konuşulan fotoğrafıydı. Durumu abartmış mı, bir oyuncunun yüzüyle bu kadar oynaması doğru mu? Magazin Konseyi haftanın en çok konuşulan olaylarını yorumladı.

18.02.2018Magazin
Çok para vermiş ama yakışmamış

Çok para vermiş ama yakışmamış!

Magazin Konseyi bu hafta Gigi Hadid’den sonra Ebru Yaşar’ın giydiği püsküllü terlikleri de mercek altına aldı!

22.10.2017Magazin
Kazançları fındık kabuğunu doldurmuyor

Kazançları fındık kabuğunu doldurmuyor

Dört somun ekmeği 14 kişi paylaşıyorlar... Otoban kenarındaki susuz, elektriksiz, derme çatma çadırlarda kalıyorlar... Ama kendi aralarında da etnik köken ve cinsiyet hiyerarşisi var...

23.09.2017Hürriyet Pazar

Yazar Sonuçları

Yılları, sevgilileri ve şarap kadehlerini asla sayma!

Adaline Bowman, bir trafik kazası sonrası mucizevi bir şekilde 29’uncu yaşına sabitlenip kalmış güzel bir kadın.

8.06.2015

Yılları, sevgilileri ve şarap kadehlerini asla sayma!

Adaline Bowman, bir trafik kazası sonrası mucizevi bir şekilde 29’uncu yaşına sabitlenip kalmış güzel bir kadın.

8.06.2015

Genç görünme tüyoları

Dengeli beslenme, düzenli hareket, nitelikli uyku ve iyi yönetilen stres, iyi hayatın olmazsa olmazları. Ama iş sadece bunlarla bitmiyor. Dinç ve zinde kalmayı isteyenlerin yapmaları gereken daha pek çok iş var.

27.04.2015

Bunu yazacağım aklımdan bile geçmezdi

YAŞADIĞIMIZ olay nasıl bir şeydir biliyor musunuz?

21.06.2013

Erkeklere genç görünme önerileri

Erkekler 30-40’lı yaşlardan itibaren, iş hayatında ve sosyal yaşamlarında daha dinç, genç görünebilmek için estetik operasyon yaptırıyor.

16.06.2013

Parayı güzelliğe yatırıyorlar

Çin’deki yüz milyonlarca kadının ortak arzusu tarihlerindeki kraliçeler ve cariyeler gibi beyaz tene ve ince yüze sahip olmak. Bu yolda ülkedeki cilt bakım pazarını 3.5 trilyon euroya çıkarmış durumdalar.

13.06.2011

‘Makyajsız çıkmam’ diyenlere altın öğütler

Siz de makyajsız yapamayanlardan mısınız? Aksi halde kendinizi solgun hissediyor, bakımsız göründüğünüzü düşünüyor, kısacası mutsuz mu oluyorsunuz?

25.02.2010

Kırışıklık kürü

Aslında bazen siz ne yaparsanız yapın sonuç pek değişmiyor. Her organınız gibi cildinizde az ya da çok ama mutlaka yaşlanıyor. Yine de yapılabilecek bir şeyler yok mu? Tabii ki var!

22.08.2009

Benjamin Button sendromu

Ünlü bir ruh hekimi “Eğer kadınların ilgisini çekmek istiyorsanız onlara güzellikten, özellikle de ciltlerine iyi gelecek şeylerden bahsedin” diyor.

23.05.2009

Ekonomik durgunlukta estetik olunur mu

Gıda fiyatları artıyor, Kemal Derviş enflasyon tsunamisi geliyor diye uyarıyor. İşte tam da bugünlerde estetik yaptırmak için bankadan kredi almayı ya da boğazından kesmeyi düşünenlere iki haber.

9.05.2008

Uzak akraba kadınlar

BENİM çocukluğumda, olmazsa olmaz "uzak akraba kadınlar" vardı...

29.03.2008

Páçek-i tavilun ahmak!

SHOW TV’de, Amerikan televizyonlarından alınmış bir yarışma programı başladı. "Güzel ve Dáhi" isimli program, orijinal versiyonunda olduğu gibi güzelliklerinden başka sermayeleri olmayan kızlar ile akıllı ama asosyal erkekleri eşleştirmeyi hedefliyor. Yarışma sonunda oğlanlar daha girişken olurken, kızlar da artık nasıl oluyorsa "daha akıllı" oluyorlar!

9.07.2007

Cildin yaşlanmasını yavaşlatabilirsiniz

Orta yaşlara "merhaba" diyen hastalarımın küçük ve masum bir arzusu hep vardır:

7.06.2007

Sorun ne azgın teke ne andropoz üstü Viagra

Son zamanlarda gündemin ilk sıralarına yerleşen toplumsal bir soruna doğru teşhis hálá konulamadı. Erkeklerdeki elektrik kesintilerinin nedeni ne yazık ki yeteri kadar doğru anlaşılamadı.

3.12.2006

Yatak böceği

İSMİ lazım değil, bir zamanların ‘seksi’ olarak anılan kadınlarından biri...

17.10.2005

‘Süper’ dediğin böyle olur!

İdeal ‘Süper kahraman’lardan uzak bir portre çizen ‘Deadpool’, sinemadaki ikinci serüveniyle yeniden huzurlarımızda. Ryan Reynolds’ın sürüklediği yapım, popüler kültür simgelerine, çizgi roman karakterlerine, filmlere, ait olduğu ‘Marvel evreni’ne ve rakibi ‘DC Comics’e ilişkin gönderme ve referanslarıyla dikkat çeken son derece keyifli bir seyirlik.

18.05.2018

Sizce şu kadına madam mı demeli yoksa matmazel mi

CANNES Film Festivali bu yıl İranlı yönetmen Asgar Ferhadi’nin “Everybody Knows” filmi ile açıldı.

12.05.2018

Allah aşkına olduğun gibi görünme de nasıl görünürsen görün!

EKİN Atalar sıkı bir kadın. Kafa bir kadın. Komik bir kadın. Ve ezber bozan bir kadın. Sainte Pulcherie ve Saint Benoit mezunu. Fransız Dili ve Edebiyatı okuyor. Yetmiyor, dramatik yazarlık eğitimi de alıyor. Oldum olası yazıyor. Çeşitli öykü yarışmalarında birincilikler kazanıyor.

19.12.2017

Kendinizle çıkar mıydınız?

Hiç düşündünüz mü, kendinizle çıkar mıydınız, evlenir miydiniz ya da beraber olur muydunuz?

22.11.2017

Ünlülere hakaret etmenin dayanılmaz hafifliği

Son olarak Şeyma Subaşı’yla gündeme geldi ama o tek de değil, ilk de. Sosyal medyada hiç tanımadığı insanlara hakaret etmek için yanıp tutuşan öyle çok kişi var ki... Ruh durumlarını anlamak için araştırmalara ihtiyaç var tabii ama genellemelerle bazı tahminlerde bulunmak da mümkün.

18.11.2017

Çocuklara neden güzel veya yakışıklı dememeliyiz?

Yurtdışında yaşayan Türk bir okurum mesaj atmış:

1.11.2017