MENÜ

Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gelinim Mutfakta haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 588 Gelinim Mutfakta haberi bulunmuştur.

Gelinim Mutfakta Haberleri

Gelinim Mutfaktadan kim elendi 18 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? 18 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta 18 Ekim Cuma günü yayınlanan bölümüyle ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Bu kez Gelinim Mutfakta hafta finalinde puanlar birbirine çok yakındı. Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Fatma-Dilek Akıncıoğlu ve Çiğdem-Elif Akçam çiftinden birisi kazandı. Peki, yarışmadan elenen gelin ve kaynana kim oldu? Beş altın bilezik hangi gelinin oldu? İşte, Gelinim Mutfakta’dan elenen isim ve puan durumu...

18.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu İşte 17 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? İşte 17 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta 17 Ekim Perşembe günü 374. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın dördüncü gününde Gelinim Mutfakta’nın gelinleri unlu bir mamulle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Son bölümde Dilek, kaynanası Fatma Hanım'a bilezik verdi; fakat, Fatma Hanım surat asarak bu hediyeyi kabul etti. Günün kritikleri ardından çeyrek altının kazananı belli oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

17.10.2019Televizyon
Fatma Hanımı bilezik de mutlu etmedi

Fatma Hanımı bilezik de mutlu etmedi!

Gelinim Mutfakta 374. Bölümde Dilek, kaynanası Fatma Hanımına bilezik verdi; fakat, Fatma Hanım surat asarak bu hediyeyi kabul etti...

17.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (16 Ekim) birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi gelinin oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (16 Ekim) birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi gelinin oldu?

Gelinim Mutfakta 16 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle haftayı ortaladı. Hafta içi her gün birbirinden farklı tariflerle kayınvalidelerin karşısına çıkan Gelinim Mutfakta’nın gelinleri bu kez bir et yemeğiyle yarıştı. Yayınlanan son bölümde yarışmanın yeni gelini ve kayınvalidesi arasındaki diyaloglar şaşırttı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi gelinin oldu?

16.10.2019Televizyon
Kübranın düğününden önemli anlar

Kübra'nın düğününden önemli anlar!

Gelinim Mutfakta 373. Bölümde gelinlere Kübra'nın düğün görüntüleri izlettirildi!

16.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Kanal D ekranlarının sevilen yemek programı Gelinim Mutfakta, haftanın ikinci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri bu kez tavuk yemeğiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Son bölümde yeni kayınvalide Hatice Hanım’ın sözleri şaşkınlık yarattı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

15.10.2019Televizyon
Kıymetin mesajı Duyguyu sinirlendirdi

Kıymet'in mesajı Duygu'yu sinirlendirdi!

Gelinim Mutfakta 372. Bölümde Kıymet, Duygu'ya zehir zemberek bir mesaj yolladı!

15.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu 14 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 14 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Pazartesi günü 371. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hafta başında yeni isimlerin dahil olduğu Gelinim Mutfakta'ya 75. Hafta Hatice ve gelini Kübra katıldı. Nur Çoban ve gelini Kıymet Çoban’ın yerine gelen ikilinin gelişiyle birlikte dengeler bir kez daha değişti. Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

14.10.2019Televizyon
Kıymet Gelinim Mutfaktadan neden ayrıldı

Kıymet Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldı?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın 11 Ekim tarihli haftanın finali bölümünde şaşırtan bir gelişme yaşandı. Yarışmanın iddialı ismi Kıymet, kendi isteğiyle Gelinim Mutfakta’ya veda etti. Peki, Kıymet Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldı?

14.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı

Gelinim Mutfakta yarışması 11 Ekim tarihli bölümüyle ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Haftanın beş günü çeyrek altın, final gününde ise bilezik kazandıran Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

11.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta yarışmacıları Kıymet- Nur Çoban kimdir

Gelinim Mutfakta yarışmacıları Kıymet- Nur Çoban kimdir?

Gelinim Mutfakta'ya 71. Hafta katılan Nur Çoban ve gelini Kıymet Çoban gerek yorumları gerekse tartışmalarıyla gündeme geliyor. İkilinin hayatına ilişkin bilgiler, Gelinim Mutfakta takipçileri tarafından merak ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta yarışmacıları Kıymet- Nur Çoban kimdir?

11.10.2019Televizyon
Fatma Hanım, Dileki odadan kovdu

Fatma Hanım, Dilek'i odadan kovdu!

Gelinim Mutfakta 369. Bölümde Fatma Hanım, gelini Dilek'in çeyrek hediye etmek istemesine çok sinirlendi ve onu azarlayarak kaynanalar odasından kovdu!

10.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (10 Ekim) birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (10 Ekim) birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe günü haftanın dördüncü bölümünü geride bıraktı. Kanal D ekranlarının altın dağıtan yemek programı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde yine gergin dakikalar yaşandı. Gün değerlendirmesi ardından ise haftanın finali öncesinde dengeleri değiştirecek sonuçlar ortaya çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

10.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle haftayı ortaladı. Gelinler kadar kayınvalidelerin de iddialı olduğu Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümüne Duygu’nun fenalaşması damga vurdu. Genç kadının aniden rahatsızlanması korkuttu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

9.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı günü 367. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın ikinci gününde Gelinim Mutfakta’nın yeni yarışmacısı Duygu için gelen video mesaj ortalığı karıştırdı. Gün değerlendirmesi ardından günün kazananı ortaya çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

8.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (7 Ekim) birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (7 Ekim) birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta, 7 Ekim Pazartesi günü yeni haftanın açılışını yaptı. İkinci sezon bölümleriyle devam eden Gelinim Mutfakta'ya 74. Hafta Aysel Açıkalın ve gelini Duygu Çınar katıldı. İkilinin arasındaki tartışmalar ilk günden çok konuşuldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

7.10.2019Televizyon
Gelinler Dilekin üzerine neden yürüdüler

Gelinler Dilek'in üzerine neden yürüdüler?

Gelinim Mutfakta 366. Bölümde Elif ve Kıymet, Dilek'in mutfağına girerek fırındaki yemek konusunda büyük tepki gösterdiler!

7.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta yeni bölümü saat kaçta

Gelinim Mutfakta yeni bölümü saat kaçta?

Gelinim Mutfakta yarışması yeni saatinde kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftanın finalini 4 Ekim Cuma günü yapan Gelinim Mutfakta'nın 366. bölümü 7 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak. Peki, Gelinim Mutfakta yeni bölümü saat kaçta?

7.10.2019Televizyon
Kanal D’de gündüz şenliği

Kanal D’de gündüz şenliği

Gündüz kuşağı programları ile izleyicinin beğenisini kazanan Kanal D, içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Var olan gündüz kuşağı programlarına bu sezon üç yapım daha eklendi.

5.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan bu hafta kim elendi Haftanın birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta her hafta olduğu gibi bu hafta da cuma günü final bölümüyle ekranlardaydı. Haftanın finalinde Gelinim Mutfakta’nın gelinlerinden biri 5 altın bileziğin sahibi olurken; bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya ve altınlara veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta’dan bu hafta kim elendi, beş altın bilezik hangi gelinin oldu?

4.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi (3 Ekim) kim oldu

Gelinim Mutfakta gün birincisi (3 Ekim) kim oldu?

Gelinim Mutfakta haftanın finali öncesi yine çok konuşulacak bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Gelinler ve kayınvalidelerin kıyasıya yarıştığı Gelinim Mutfakta'nın yayınlanan son bölümünde kayınvalidelerden en yüksek puanı almayı başaran isim çeyrek altın mutluluğu yaşadı. Günün kazananı çeyrek altınını kayınvalidesine verdi. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi (3 Ekim) kim oldu?

3.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu İşte 2 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? İşte 2 Ekim puan durumu

Gelinlerin yarıştığı, kayınvalidelerin ise puanladığı Gelinim Mutfakta, 73. haftanın üçüncü bölümüyle ekranlardaydı. Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Kıymet Çoban ve Dilek Akıncıoğlu aldı. Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı? İşte, Gelinim Mutfakta son bölümünde yaşananlar...

2.10.2019Televizyon
Dilekin tartışmalı düğününden özel görüntüler

Dilek'in tartışmalı düğününden özel görüntüler!

Gelinim Mutfakta 363. Bölümde Dilek'in, Adana'da gerçekleşen tartışmalı düğünü Fatma Hanımı ağlattı!

2.10.2019Televizyon
Dilek, görümcesiyle karşı karşıya

Dilek, görümcesiyle karşı karşıya!

Gelinim Mutfakta 362. Bölümde Fatma Hanımın kız ve Dilek'in görümcesi sürpriz yaparak stüdyoya geldi!

1.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu 1 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 1 Ekim puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta, haftanın ikinci bölümüyle ekranlardaydı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri bu kez bir tavuk yemeğiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Yarışmanın son bölümüne Elif’in gözyaşları damga vurdu. Çiğdem Hanım’ın sözleri Elif’i gözyaşlarına boğdu. Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

1.10.2019Magazin
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışmaya programı Gelinim Mutfakta yeni haftanın açılışını yaptı. Gelinim Mutfakta'ya 73. Hafta Yasemin Turan ve gelini Filiz Turan katıldı. Yeni bir ekibin katılışıyla birlikte dengeler bir kez daha değişti. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

30.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

Kanal D ekranlarının eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta haftanın finaliyle izleyici karşısına çıktı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri her haftanın finalinde olduğu gibi bu haftanın son gününde de tatlı tarifiyle yarıştı. Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Fatma-Dilek Akıncıoğlu ve Çiğdem-Elif Akçam çiftinden birisi kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

27.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta 359. Bölümde gün birincisi kim oldu 26 Eylül 2019

Gelinim Mutfakta 359. Bölümde gün birincisi kim oldu? 26 Eylül 2019

Gelinim Mutfakta 359. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı!

26.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta 25 Eylül birincisi ve çeyrek altını kazanan gelini kim oldu

Gelinim Mutfakta 25 Eylül birincisi ve çeyrek altını kazanan gelini kim oldu?

Gelinim Mutfakta'nın 25 Eylül birincisi ve çeyrek altın kazanan ismi sunucu Fatih Ürek tarafından açıklandı. Yapılan açıklamaya göre günün en düşük puanını alan gelini iki isim oldu. Birinci olan isim ise yakasına çeyrek altını yakasına taktı. Peki, 25 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim oldu? İşte, çeyrek altın kazanan gelin ve günün puan durumu

25.09.2019Televizyon
Görümce mesajı ortalığı karıştırdı

Görümce mesajı ortalığı karıştırdı!

Gelinim Mutfakta 358. Bölümde Pınar'ın görümcesinin gönderdiği mesaj, gelin ve kaynanayı birbirine düşürdü!

25.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta 24 Eylül gün birincisi ve çeyrek altının sahibi kim oldu

Gelinim Mutfakta 24 Eylül gün birincisi ve çeyrek altının sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 24 Eylül gün birincisi yapılan oylamaların ardından belli oldu. Çeyrek altın kazanmak için büyük eforlar sarf eden gelinler, Gelinim Mutfakta 24 Eylül Salı günü yayınlanan bölümünde kaynanalarından puan aldı. Peki, Gelinim Mutfakta 24 Eylül Salı günü hangi gelin çeyrek altının sahibi oldu? İşte, Fatih Ürek'in sunduğu programdan detaylar

24.09.2019Televizyon
Pınar gözyaşlarını tutamadı

Pınar gözyaşlarını tutamadı!

Gelinim Mutfakta 356. Bölümde Pınar, kaynanasının davranışları ve ailesi ile ilgili durumu anlattığı sırada gözyaşlarına hakim olamıyor!

24.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta 23 Eylül gün birincisi ve çeyrek altın sahibi kim oldu

Gelinim Mutfakta 23 Eylül gün birincisi ve çeyrek altın sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'nın 23 Eylül Pazartesi günü yayınlanan bölümünde gün birincisi belli oldu. Mutfakta tüm hünerlerini sergileyen gelin adayları, kaynanalarından puan aldı. Kaynanaların puanlarıyla birlikte Gelinin Mutfakta gün birincisi açıklandı. İşte, 23 Eylül Pazartesi gününün çeyrek altın sahibi ve gün birincisi

23.09.2019Televizyon
Dilekin eşinden gelen mesaj tartışmaya son noktayı koydu

Dilek'in eşinden gelen mesaj tartışmaya son noktayı koydu!

Gelinim Mutfakta 356. Bölümde Dilek'in eşi Serdar Bey, eşi ve annesi ile ilgili Fatih Beyin istediği mesajı yolladı, tartışmaya son noktayı koydu!

23.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta Pınar ve Emine Kaynana kimdir

Gelinim Mutfakta Pınar ve Emine Kaynana kimdir?

Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacıları Pınar ve kaynanası Emine, hızlı bir giriş yaptıkları yarışmada dikkatleri üzerine çekti. Yarışmanın daha ilk gününden dobra sözleriyle tüm okları üzerine çeken Gelinim Mutfakta Pınar, diğer gelinler tarafından tepki gördü. Peki, Gelinim Mutfakta Pınar ve Emine Kaynana kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

23.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

Kanal D ekranlarının eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri her hafta olduğu gibi bu haftanın son gününde de tatlı tarifiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

20.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta haftanın finali öncesi son bölümüyle ekranlardaydı. Her hafta yarışmacılarına çeyrek ve altın bilezik kazandıran Gelinim Mutfakta'nın son bölümünde 2 gelin sonunculuğu paylaştı, gün birincisi ise 14 puan aldı. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu?

19.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu 18 Eylül puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 18 Eylül puan durumu

Gelinim Mutfakta 18 Eylül Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle haftayı ortaladı. Yarışmanın bu haftaki üçüncü bölümünde Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacısı Dilek'in gözyaşları damga vurdu. Annesinin mesajını duyunca kendisini tutamayan yarışmacı gözyaşlarına boğuldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 18 Eylül puan durumu

18.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni sezonun açılışını bomba bir şekilde yapan Gelinim Mutfakta, haftanın ikinci bölümünü geride bıraktı. Son bölümde gelinlerden biri kayınvalidelerden en yüksek puanı alarak çeyrek altın sevinci yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti?

17.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta Dilek kimdir ve nereli

Gelinim Mutfakta Dilek kimdir ve nereli?

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni isimleri arasında yer alan Dilek ve kaynanası Fatma, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Eğlence ve gerilimin aynı anda yaşandığı yarışmada hayli iddialı olan Dilek, kayınvalidesi ile birlikte bu iddiasını ara ara yineliyor. Peki, Gelinim Mutfakta Dilek kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

17.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 71. Haftamın açılışını 16 Eylül Pazartesi günü yaptı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri haftanın ilk gününde bir sebze yemeğiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Düşük verilen puanlar nedeniyle hem gelinler hem de kayınvalideler arasında sesler yükseldi. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

16.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta Hatice neden yarışmadan ayrıldı

Gelinim Mutfakta Hatice neden yarışmadan ayrıldı?

Gelinim Mutfakta yarışmasının iddialı yarışmacılarından olan Hatice, yeni bölümlerde olmaması dolayısıyla araştırılan isimler arasına yer aldı. Kaynanası ile birlikte Hatice neden yok sorusuna cevap arayan izleyiciler, detayları internet üzerinden sorguluyor. Peki, Gelinim Mutfakta Hatice neden gitti? İşte, o detaylar

16.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada Ezgi ve Reyhan neden yok , elendiler mi

Gelinim Mutfakta'da Ezgi ve Reyhan neden yok , elendiler mi?

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Pazartesi günü yeni bir haftanın açılışını yaptı, yarışmanın popüler isimleri Ezgi ve Reyhan’ın görüntülerde olmaması bazı izleyicileri meraklandırdı. Gelinim Mutfakta haftanın finali bölümünü kaçıranlar Ezgi ve Reyhan’ın akıbetini merak ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta'da Ezgi ve Reyhan neden yok , elendiler mi?

16.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktadan bu hafta kim elendi, bilezikleri kim kazandı

Gelinim Mutfakta'dan bu hafta kim elendi, bilezikleri kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 13 Eylül tarihli bölümüyle ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Haftanın finalinde Gelinim Mutfakta’nın yarışmacılarından biri 5 altın bileziğin sahibi olurken; bir gelin kaynana ekibi yarışmaya veda etti. Haftanın kazananı ise kura sonucunda belli oldu. Peki, Gelinim Mutfakta'dan bu hafta kim elendi?

13.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (12 Eylül) birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (12 Eylül) birincisi kim oldu?

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, haftanın dördüncü gününü geride bıraktı. Seslerin zaman zaman yükseldiği Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde gelinlerden biri çeyrek altın mutluluğu yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

12.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu İşte 11 Eylül tarihli puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? İşte 11 Eylül tarihli puan durumu

Gelinim Mutfakta yarışması 11 Eylül tarihli bölümüyle bir haftayı daha ortaladı. Haftanın finaline doğru heyecan dozunun arttığı Gelinim Mutfakta'da gelinlerden biri çeyrek altınlarına yenisini ekledi. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?İşte 11 Eylül tarihli puan durumu...

11.09.2019Televizyon
Hilalin annesinden şok açıklamalar

Hilal'in annesinden şok açıklamalar!

Gelinim Mutfakta 348. Bölümde Hilal'in annesinde yatıya kalamaması şaşkınlık yarattı.

11.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı günü 347. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gelinlerin yarıştığı, kayınvalidelerin ise puanladığı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde en yüksek puanı alan bir gelin, çeyrek altının sahibi oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

10.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta 9 Eylül birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta 9 Eylül birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Pazartesi günü birincisi belli oldu. Maharetlerini sergileyen gelinler, en güzel yemeği yapabilmek için büyük uğraş verdi. Peki, kendilerine verilen menülere göre Gelinim Mutfakta 9 Eylül birincisi ve çeyrek altının sahibi kim oldu? İşte, Gelinim Mutfakta'nın gün birincisi ve çeyrek altın kazanan ismi

9.09.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Davayı kim kazandı?

Berkay’la Arda Turan arasında davanın 3. duruşması dün sabah yapıldı ve mahkeme kararını verdi...

12.09.2019