MENÜ

Gececi Başkan

Gececi Başkan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gececi Başkan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 22 Gececi Başkan haberi bulunmuştur.

Gececi Başkan Haberleri

Mannheim’da ‘gececi belediye başkanı’ uygulamasına geçiyor

Mannheim’da ‘gececi belediye başkanı’ uygulamasına geçiyor

‘Gececi başkan’ uygulaması, yaygınlaşmaya başladı. Amsterdam, New York, Paris, Londra, Zürih ve Toulouse’dan sonra Almanya’nın Mannheim kenti de ‘gececi belediye başkanı’ seçecek.

19.07.2018Avrupa
HSYK teklifi yumruk tekme 7 günde geçti

HSYK teklifi yumruk tekme 7 günde geçti

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nu (HSYK) Adalet Bakanı’na bağlayıp süper yetkiler veren HSYK Teklifi tekmeli yumruklu 7 günlük maraton sonunda bu akşam TBMM Adalet Komisyonu’ndan geçti. HSYK Teklifi önümüzdeki hafta Salı günü TBMM Genel Kurulu’nda kesintisiz şekilde görüşülüp jet hızıyla yasalaştırılacak.

17.01.2014Gündem
Bir yıldız doğdu Orhan Can yazdı

Bir yıldız doğdu Orhan Can yazdı

İşte böyle kazandı.

27.08.2010Futbol
Bilime siyaset bulaştı

Bilime siyaset bulaştı

TÜBİTAK Bilim Kurulu'nun 14 üyesinden yedisininin başbakan tarafından seçilmesine olanak tanıyan yasa teklifi Komisyon'da kabul edildi. CHP’liler teklife sert tepki göstererek, komisyonu terkettiler.

22.04.2005Gündem

Yazar Sonuçları

‘PIRLANT’a gibi yatırımcı

İZMİR’deki Ege Park Mavişehir ve Ege Park Balçova’nın sahibi Ege Cmc Gayrimenkul Yatırım’ın yönetim kurulu başkan yardımcısı Tülay Pırlant, aynı zamanda ünlü bir yazar.

28.10.2011

Türk polisinin dramı

NEREYE gitsem, nereden geçsem, rastladığım polislerden hep aynı şeyi duyarım: ‘Abi bizim durumumuzu yazsana...’ Gerçekten de yazılmaya değerdir.

9.04.2004

Siyaset karşı saldırıya geçti

Son haftalarda, bürokrasi ve siyasi kadrolar ekonominin ellerinden kaçtığı telaşındalar.. Politikacı “artık yeter” diyerek mücadele başlatıyor. Üstelik bu gelişme en beklemediğimiz kişilerden kaynaklanıyor.

12.04.2002

İki seçimi ayırma atağı

MECLİS'TE iktidar da muhalefet de son günlerde şu konuyu tartışıyor: ‘‘Milletvekili ve mahalli seçimleri ayrı yapalım...’’

Bu öneri ANAP ve DYP'den geliyor.

24.03.2002