MENÜ

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 531 Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü haberi bulunmuştur.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Haberleri

76 bin Suriyeli öğrencimiz var

76 bin Suriyeli öğrencimiz var

Cengiz Mete, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü. Eğitimde 24’üncü yılı. 17 yıldır yöneticilik yapıyor. Üç yıldır da Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü. 76 bin Suriyeli çocuğun eğitim gördüğü Gaziantep’te eğitimde kaliteyi yakalamak için çaba harcayan Mete, “Her dört kişiden biri öğrenci. 600 bine yakın öğrencimiz var. Hayırseverlerimiz önemli destekçilerimiz” diyor. Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ile eğitimi konuştuk:

24.03.2019Eğitim
Microsoft Türkiye DigiGirlz 2019 kampanyası başladı

Microsoft Türkiye DigiGirlz 2019 kampanyası başladı

Kız öğrencilerin kariyerlerini teknoloji alanında şekillendirmesini teşvik etmek amacıyla Microsoft Türkiye tarafından hayata geçirilen DigiGirlz kampanyası Gaziantep'te başladı. Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Habitat Derneği ile gerçekleştirilen etkinlikte 100’e yakın lise çağındaki kız öğrencinin bilişim ve teknoloji alanındaki çalışma hayatına dair soruları yanıt buldu.

14.03.2019Teknoloji
MEB’de yeni görev değişiklikleri

MEB’de yeni görev değişiklikleri

Milli Eğitim Bakanlığı’nda yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

20.10.2016Eğitim
Tacizci öğretmene 150 yıl hapis cezası

Tacizci öğretmene 150 yıl hapis cezası

Gaziantep'te Özel İdare Anadolu Lisesi'nde rehberlik öğretmenliği yapan ve 12 kız öğrenciye tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Ali D., yargılandığı mahkeme tarafından 150 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

16.03.2016Gündem