MENÜ

Gazi Koşusu

Gazi Koşusu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gazi Koşusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gazi Koşusu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 506 Gazi Koşusu haberi bulunmuştur.

Gazi Koşusu Haberleri

Hipodromda Gazi günü

Hipodrom'da Gazi günü

At yarışlarının en büyüğü, ulu önder Atatürk adına düzenlenen Gazi Koşusu'nun 76'ncısı İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, bugün saat 17.15'de koşulacak. 2400 metrelik çim pistte yapılacak yarışa üç yaşlı 22 İngiliz tayı katılacak. Her at sahibinin ve jokeyin kazanma hayali kurduğu yarışın en önemli özelliklerinden birisi de bu yarışa tayların yaşamları boyunca sadece bir kez katılabilmesi. 1927 yılından beri düzenlenen, sezonun en önemli koşusunun bu yılki toplam ikramiyesi 425 milyar.

29.06.2002Spor
Gazi’de zafer Gündemin

Gazi’de zafer Gündem'in

Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Şubesi tarafından organize edilen 1. Gazi Koşusu, Halk Koşusu ve Yürüyüşü İstanbul’da yapıldı. Olimpiyatevi önünden startı Atletizm Federasyonu Hüseyin Yıldırım tarafından verilen koşuda erkeklerde Mehmet Gündem, bayanlarda ise Eda Yumak ilk sırayı aldılar.

15.09.2002Spor
Veliefendi’nin romanı yazıldı

Veliefendi’nin romanı yazıldı

At yarışlarının efsane mekanı Veliefendi verdiği rekor ikramiyelerle değil şimdi bir romanla gündemde. 11 yaşından beri at yarışlarını takip eden Kevork Kirkoryan, Atların Yelesinde adını verdiği romanında hem at yarışı meraklılarını hem de macera türünü sevenleri memnun edecek. Roman bu konuda Türkiye'de yazılmış ilk yerli eser olma özelliğini de taşıyor.

16.11.2002Spor Arena
Dubai hipodromlarında bir Türk atı koşacak

Dubai hipodromlarında bir Türk atı koşacak

Dünyanın en önemli at yarışı organizasyonu olarak bilinen uluslararası düzeydeki ‘‘Dubai Sheema Classic’’te ilk defa bir Türk atı yarışacak. Volkan Ekinci'nin ‘‘Grand Ekinoks’’ adlı atına ‘‘Sihirbaz’’ lakaplı jokey Halis Karataş binecek.

28.02.2003Gündem
Türk atçılığının müthiş başarısı

Türk atçılığının müthiş başarısı

Dünyanın en önemli uluslararası yarışı olarak bilinen 'Dubai Sheema Classic'e ilk kez katılan Türk atı Grand Ekinoks, Maktoum Challenge Finalleri'nde ikinci oldu.

10.03.2003Spor Arena
Türk atçılığının müthiş başarısı

Türk atçılığının müthiş başarısı

Dünyanın en önemli uluslararası yarışı olarak bilinen ‘Dubai Sheema Classic’e ilk kez katılan Türk atı Grand Ekinoks, Maktoum Challenge Finalleri'nde ikinci oldu.

10.03.2003Spor
Yaşlandıkça kıymetleniyorlar

Yaşlandıkça kıymetleniyorlar

Son 20 yılda sporcuların kariyeri uzadı. Artık, sadece futbol ve basketbol gibi büyük para getiren sporlarda değil, atletizm, yüzme, tenis gibi çok büyük kişisel çaba isteyen dallarda da 40’ına merdiven dayayan sporculara sık rastlanıyor.

13.06.2003Spor Arena
Gazi Koşusu bugün

Gazi Koşusu bugün

At yarışlarında, sezonun en önemli yarışı olan 77. Gazi Kupası Koşusu, bugün İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda yapılacak. Yalnızca 3 yaşlı safkan İngiliz atlarının katılabildiği Gazi Kupası Koşusu'na bu yıl 21 at katılacak.

28.06.2003Spor
Pınar’dan bikini şov

Pınar’dan bikini şov

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinden ayrıldıktan sonra bütün bir kışı sunuculuk yaparak geçiren Pınar Altuğ, sunduğu programın bitmesiyle birlikte soluğu Bodrum’da aldı... Sevgilisi Tony ve kayınvalidesi Anita ile beraber Bodrum Göltürkbükü’ne giden Altuğ, burada tam bir aile saadeti yaşadı.

24.06.2004Kelebek
Gazi Koşusu ‘Yavuz Star’ın

Gazi Koşusu ‘Yavuz Star’ın

Ulu Önder Atatürk’ün adına 1927’den beri düzenlenen ‘Gazi Kupası Koşusu’nun 78’incisini Arslan Birdal’ın jokeyliğini yaptığı ‘Yavuz Star’ isimli safkan kazandı. Veliefendi Hipodromu’nda çim pistte 2 bin 400 metre mesafede gerçekleştirilen koşuda, Müthiş Ölçer’in sahibi olduğu ‘Yavuz Star’ isimli safkan, son 200 metredeki atağıyla 2.27.23’lük dereceyle birinci oldu.

26.06.2004Spor
LG: Türkiye kendi ekonomik birliğini kursun

LG: Türkiye kendi ekonomik birliğini kursun

Türkiye’de Koç Grubu ile ortak yatırımları bulunan Koreli LG Electronics’in Güney Avrupa ve Ortadoğu Başkanı Ki Ho Kim, Koç Grubu ile başarılı bir şekilde süren yatırım ortaklığını geliştirmeyi ve Türkiye’de yeni ortak yatırımlar hedeflediklerini belirtti.

15.04.2005Ekonomi
Gazi Koşusu P.Demand’ın

Gazi Koşusu P.Demand’ın

79. Gazi Koşusu'nu, son 100 metredeki atağıyla Halis Karataş'ın jokeyliğini yaptığı Popular Demand adlı at kazandı.At yarışlarında, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına bu yıl 79'uncusu düzenlenen Gazi Kupası Koşusu'nu, Halis Karataş'ın jokeyliğini yaptığı ‘Popular Demand’ isimli safkan kazandı.

26.06.2005Spor