MENÜ

Gazetem Barış

Gazetem Barış ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gazetem Barış haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 23 Gazetem Barış haberi bulunmuştur.

Gazetem Barış Haberleri

Tarsusta gazeteciye silahlı saldırı

Tarsus'ta gazeteciye silahlı saldırı

Mersin'in Tarsus ilçesinde gazeteci Sami Harunlar (58), evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Harunlar, bacağına ve kalçasına isabet eden 2 kurşunla yaralanıp hastaneye kaldırıldı.

23.08.2019Gündem
Engin Altan Düzyatan merak edilenleri anlattı: Amerika’ya çocuk orada doğsun diye gitmedim

Engin Altan Düzyatan merak edilenleri anlattı: Amerika’ya çocuk orada doğsun diye gitmedim

Birbirinden farklı karakterleri canlandırdı; kâh romantik bir delikanlı oldu, kâh bir pilot... Oynadığı reklamlar ve yaptığı seslendirmeler hep akılda kaldı; sesini ezbere bildiğimiz oyunculardan biri oldu. Beş yıldır reyting birincisi olan ve şimdilerde son sezonu yayımlanan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisiyle ekranda. İşi gündemden düşmüyor, evliliği ve çocukları da... Ama o çoğunlukla sessiz kalmayı tercih ediyor. Engin Altan Düzyatan, uzun süren sessizliğini nihayet bozdu. “Ne yaparsam yapayım bir şekilde eleştirilir oldum” diyen oyuncuyla hakkındaki tüm iddiaları konuştuk.

20.01.2019Hürriyet Pazar
66’ncı yıl mesajları

66’ncı yıl mesajları

Hürriyet’in 66’ncı yaşı, Hürriyet Dünyası’nda kutlandı. Törende Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan 20’nci yıl rozeti aldı. Açılış konuşmasını yapan Doğan şu mesajları verdi:

14.06.2014Gündem
PKK’lıların beklenen fotoğrafları

PKK’lıların beklenen fotoğrafları

GAZETECİLER adrenalin bağımlısı insanlardır. Risklere aldırmadan koşuşturmaktan, birbirleriyle yarış heyecanının zirveye çıktığı anları yaşamaktan haz duyarlar.

12.05.2013OkurTemsilcisi

Davetler ya da iliştirilmiş gazetecilik

“Davet yazarlığı etik midir?” diye soruyordu Serkan Güneysu adlı okurumuz. Ekonomi sayfasında bir davetle ilgili olarak birkaç gün boyunca devam eden yazıları örnek veriyordu:

16.05.2011OkurTemsilcisi
Dereceye giren gazetecilere ödülleri törenle verildi

Dereceye giren gazetecilere ödülleri törenle verildi

İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin (İGC) “Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması” nda dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.

21.12.2006Gündem
Hürriyete 8 ödül

Hürriyet'e 8 ödül

Magazin Gazetecileri Derneği 13. Altın Objektif Yarışması'nda, Hürriyet Gazetesi Magazin Servisi'nin geçtiğimiz yıl yaptığı 8 haber ödül kazandı. Hürriyet Gazetesi, magazin dünyasındaki rakipsizliğini bir kez daha kanıtladı. 13.cü Altın Objektif Ödülleri'nde, Hürriyet Gazetesi 8 ödül aldı. Yılın En İyi Magazin Haberi Çetin Emeç Altın Objektif Ödülünü Hulusi Tunca, Yılın En İyi Magazin Haber Fotoğrafı Cengiz Polatkan Altın Objektif Ödülünü Halit Aydıngöz, aynı kategorinin mansiyonları ise Arzu Akbaş ve Büşra Bozok aldı. DHA'dan Saffet Yenigün, Çetin Emeç Altın Objektif Ödülü'nde mansiyon alırken, Sami Başaran Altın Ojektif kategorisinde Arzu Akbaş ve Dilek Dallıağ birer mansiyon aldı. Basın Meslek Teşvik Ödülü Fazıl Durukan Altın Objektif Ödülünü ise Sema Denker aldı.

30.05.2006Seyahat
Zeki Müren anısına albüm

Zeki Müren anısına albüm

Magazin Gazetecileri Derneği'nin (MGD) 29 Mayıs'ta MyShowland'de düzenleyeceği "13'üncü Altın Objektif Ödülleri" töreninde, çok özel bir proje de hayata geçecek. O gece Zeki Müren'in en ünlü 12 şarkısı, Türkiye'nin ünlü sanatçıları tarafından seslendirilecek.

17.05.2006Gündem
MEDYADAN : Ciddî haberler

MEDYADAN : Ciddî haberler

“Seyyar genelev” patronu kadın, T.K. – Ne zaman adam oluruz – Doyçe Mark ver lan! demiş – Cumhuriyet Bayramı sayfasına Yaşar Kemal nasıl girdi – Canan Barlas kocasıyla kızının televizyon programından bahsedecek ama... – Bizzat yanındaki de kullanabilirdi uçağı – Butik cami demek sıkmamış – Var mı lan Paşam’la ikimize yan bakan – Zeytinyağı politikası – Ortadoğu’nun geleceği ile gideceği – Sergen’in son bahsi...

2.11.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Üzerinde 'Türkiye Türklerindir' yazan gazete

GEÇEN cumartesi akşamı, Bodrum’un tanınmış barlarından biri...

19.08.2015

Kıvırtmayan kadınlar

Bazı kadınların meseleyi küt diye koyuş biçimine bayılıyorum. Hiç müdanaları yok.

7.04.2004

Hamid Bey ve Anders ile konuşunca...

Birgün arayla iki ülke lideriyle konuştum. Biri, paramparça ve mutsuz. Diğeri zengin ve mutlu. Biri Afgan lideri Hamid Karzai, diğeri Danimarka Başbakanı Anders Fogh Rasmussen… İki ayrı dünyanın lideri.

5.04.2002

Neden vergi veriyoruz?

Vergi Haftası kampanyası ilk okul müsamerelerine benziyor. Bunlar halkı saf sanıyorlar galiba. Beyler, önce vergilerimizi çarçur etmemeyi öğrenin, sonra bize gelin.

30.03.2002