MENÜ

Gaye Akıl

Gaye Akıl ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gaye Akıl haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 99 Gaye Akıl haberi bulunmuştur.

Gaye Akıl Haberleri

Çalışanlara ‘niye ayağa kalkmadın’ dayağı

Çalışanlara ‘niye ayağa kalkmadın’ dayağı

Eğlence mekanı Dorock XL Beşiktaş’ın mülk sahibi Şahin Şeker bilet gişesindeki çalışanları darp etti. Şiddet mağduru Gaye Akıl görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Büyük tepkiye neden olan olayı Akıl “Şeker ‘Ben gelince neden ayağa kalkmıyorsunuz?’ diyerek hepimize saldırdı” sözleriyle anlattı.

31.05.2019Gündem
Çalıştığı mekanda patronundan dayak yiyen Gaye Akıl konuştu

Çalıştığı mekanda patronundan dayak yiyen Gaye Akıl konuştu

Beşiktaş’ta bir eğlence mekanında çalışan Gaye Akıl, mekanın mülk sahibi Şahin Ş. tarafından saldırıya uğradı. Mülk sahibi tarafından darp edilen Akıl o anları anlattı.

30.05.2019Haber
Çalıştığı mekanda mülk sahibinden tokat yiyen Gaye Akıl konuştu

Çalıştığı mekanda mülk sahibinden tokat yiyen Gaye Akıl konuştu

Beşiktaş’ta bir eğlence mekanında çalışan Gaye Akıl, mekanın mülk sahibi Şahin Ş. tarafından saldırıya uğradı. Mülk sahibi tarafından darp edilen Akıl o anları anlattı.

30.05.2019Gündem
Son dakika... Beşiktaşta çalışanları darp etmişti Serbest bırakıldı

Son dakika... Beşiktaş'ta çalışanları darp etmişti! Serbest bırakıldı

İstanbul Beşiktaş’ta bulunan eğlence mekanı Dorock XL'ın bilet satış bölümünde görevli biri kadın iki çalışan, iş yeri sahibi tarafından ayağa kalkmadıkları gerekçesiyle dayak yedi. Olay sırasında mekanda çalışan diğer işçiler ise duruma seyirci kaldı. Sosyal medyada da tepki çeken görüntünün ardından gözaltına alınan mekan sahibi polise verdiği ifadesinde "Son zamanlarda şirkette meydana gelen maddi anlamdaki olumsuzlar tansiyon hastalığımı tetikledi ve ani öfke patlamaları yaşıyorum. Yaşananlar için çok üzgünüm'' dedi. Çalışanları darp eden Şahin Ş. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Konuyla ilgili Dorock XL'dan da açıklama geldi. Açıklamada, "Darp olayını gerçekleştiren Şahin Ş. Beşiktaş Dorock XL markasının değil, sadece markanın bulunduğu Meydan Beşiktaş ve otopark alanının mülk sahibidir. Arkadaşımız Gaye Akıl, görevine halen devam etmektedir. Personelimizin hukuksal süreçte her konuda yanındayız" denildi.

30.05.2019Gündem
Patrondan çalışanlarına “ayağa kalkmadın” dayağı kamerada

Patrondan çalışanlarına “ayağa kalkmadın” dayağı kamerada

Beşiktaş’ta ünlü bir eğlence mekanının bilet satış bölümünde görevli biri kadın iki çalışan mekan sahibi tarafından ayağa kalkmadıkları gerekçesiyle dayak yedi. Olay sırasında mekanda çalışan diğer işçiler duruma seyirci kaldı. Olay geçtiğimiz Nisan ayında Beşiktaş’ta bulunan ünlü bir eğlence mekânında meydana geldi.İddialara göre, eğlence mekanında bilet satış masasında görevli Gaye Akıl ve Enver isminde iki vatandaş saat 20:55 sıralarında mekana gelen iş yeri sahibi Şahin Ş. tarafından darp edildi. “Beni görünce ayağa kalkacaksınız” diyerek iki çalışanına tokat atmaya başlayan Şahin Ş. çevrede bulunan diğer personellerin gözü önünde çalışanlarına sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu. Bu saldırı sırasında mekanda bulunan güvenlik görevlilerin ve çalışanların bir süre olayı sadece izlemesi ise şaşkınlığa neden oldu. Mekanın içinde başlayan darp, daha sonra mekanın dışına da yansıdı. Gaye Akıl’ın sosyal medya hesabından paylaştığı iddiaya göre, “bir daha buraya gelirseniz, sizi öldürürüm, ayaklarınızı kırarım” diye tehditler savurarak çalışanları dışarı çıkardı. Daha sonra Enver isimli çalışana tokatlayarak mekanın önünden kovdu. Olayın ardından Beşiktaş Emniyet Müdürlüğüne giden Gaye Akıl patronundan şikayetçi oldu. Akabinde hastaneye götürülen Akıl, darp raporu alarak Şahin Ş. hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı çıkardı. Daha önce aynı mekanda güvenlik görevlileri tarafından üniversite öğrencileri darp edilmişti. Sosyal medya hesabından görüntüleri yayınlayan Akıl, kamuoyundan destek istedi. Patronunun saldırı anı kameralara ise böyle yansıdı. Görüntülerde, Şahin Ş. çalışanlarının bulunduğu masaya gelip bir anda tokat attığı görülüyor. Bir süre sonra aralarında tartışma devam ediyor ve köşeye kıstırdığı Gaye Akıl’a defalarca tokat attığı kameralara yansıyor. Daha sonra mekanın dışına çıkan Enver isimli çalışanına şiddet uygulamaya devam ettiği görülüyor.

30.05.2019Haber
Müzisyen kadınlar anlatıyor... ‘Başıma kötü bir şey mi gelecek’ korkusu var

Müzisyen kadınlar anlatıyor... ‘Başıma kötü bir şey mi gelecek’ korkusu var

Hepsinin birbirinden farklı hayatları, farklı müzik tarzları var. Kimi popçu, kimi rap yapıyor, kimi caz duayeni, kimi Türkçe, kimi Kürtçe söylüyor. Gazeteci Deniz Koloğlu, bu topraklardan çıkmış 23 müzisyen kadınla buluştu, müziklerini nasıl ürettiklerini ve müzik piyasasında kadın olmanın ne demek olduğunu sordu. “Kadın müzisyen, kadın şarkıcı, kadın prodüktör... Bu tabirleri kullanmayı ne zaman bırakıp sadece ‘müzisyen’ diyeceğiz” diye soran Koloğlu, ‘Müzikle Yaşayan Kadınlar’ adlı kitabını öldürülen müzisyenler Değer Deniz ve Âşık Ayten Gülçınar’a ithaf ediyor.

Devlet Bahçeliden önemli açıklamalar

Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yazılı açıklamada bulundu. Devlet Bahçeli 2018 yılındaki gelişmeler için önemli açıklamalarda bulundu.

31.12.2018Gündem
Bahçeliden genel merkeze döviz talimatı

Bahçeli'den genel merkeze döviz talimatı

MHP Lideri Devlet Bahçeli döviz kuruyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 'Bir papazı bahane ederek ekonomide terör estiriliyor. Türkiye istikrarsızlığın batağına gömülmek isteniyor. Ekonomide dış kaynaklı bir komplo devreye alınıyor' dedi. Bahçeli ayrıca "MHP Genel Merkezi'nin hazine yardımlarından dövize bağlı olanlar varsa bozdurulsun" talimatını verdi.

10.08.2018Gündem
CHPde gözler perşembe gününde

CHP'de gözler perşembe gününde

CHP'de, 16 Temmuz'da olağanüstü kurultay talebiyle başlatılan imza toplama süreci dün tamamlanırken gözler imzaların genel merkeze ulaştırılacağı perşembe gününe çevrildi. "Değişim ve Umut Kurultayı" adı altında imza toplayan delegeler salt çoğunluk olan 625'e ulaştıklarını ve yeterli imzayı teslim edeceklerini açıklarken, genel merkez ise yeterli imza olmadan bir olağanüstü kurultayın toplanmasına sıcak bakmıyor.

31.07.2018Gündem
Türkiye’de indirimli fiyatlarla katılacağınız 7 festival

Türkiye’de indirimli fiyatlarla katılacağınız 7 festival!

Bahar gelince çiçekler açar, kuşlar daha güzel öter, güneş en sevimli haliyle ısıtır bir de en güzeli festivaller başlar. Bu sene de öyle güzel festivaller var ki... En sevilen sanatçılar, en güzel lezzetler, dikkat çeken etkinlikler ve çok daha fazlası Türkiye’nin dört bir yanında yapılacak festivallerde sizi bekliyor. Bir de güzel bir haberimiz var: Bu festivallerin hepsinde yakala.co’lulara özel indirimli biletler var! Gelin, sizin için derlediğimiz 7 festivale birlikte göz atalım.

Mehmed Bir Cihan Fatihi oyuncuları dikkat çekiyor İşte dizinin oyuncu kadrosu

Mehmed Bir Cihan Fatihi oyuncuları dikkat çekiyor! İşte dizinin oyuncu kadrosu

Mehmed Bir Cihan Fatihi oyuncuları ile izleyenleri büyüleyecek. Kenan İmirzalıoğlu'nun Fatih Sultan Mehmed'i canlandıracağı dizide, Çetin Tekindor ve Gürkan Uygun gibi önemli isimler yer alacak. Mehmed Bir Cihan Fatihi, oyuncuları kadar elbette konusu ile de ekranlara kilitleyen yapımlar arasında yer alacak. Peki, tarihe yön veren İstanbul'un fethinin konu alınacağı Mehmed Bir Cihan fatihi oyuncu kadrosu arasında başka kimler yer alacak? İşte, dizisinin tüm oyuncuları

12.03.2018Televizyon
Sosyal medyadan paylaşabileceğiniz anlamlı 10 Kasım mesajları

Sosyal medyadan paylaşabileceğiniz anlamlı 10 Kasım mesajları

10 Kasım mesajları, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün anıldığı bu günün anlam ve önemini yakınlarına hissettirmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını sürdürüyor. İşte, Türkiye Cumhuriyeti'nin banisi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayata gözlerini yumduğu bu günün yıl dönümünde sosyal medya üzerinden ve SMS'ler aracılığıyla paylaşabileceğiniz en güzel 10 Kasım mesajları

9.11.2017Gündem
‘Özgürlük Adası’nda kültür pikniği

‘Özgürlük Adası’nda kültür pikniği

Avrupa’nın en büyük ama aynı zamanda en butik yaklaşımlı festivali Sziget, çeyrek asrı devirdi. Sadece müziğin değil sanat ve gösteri dünyasının da birçok alanını kapsayan, çok sesli, çok kültürlü, çok amaçlı ve özgürlükçü bir organizasyon... 25. Sziget Festivali’nin ‘ruhunu’ yerinde hissettik...

17.08.2017Kitap Sanat
Bahçeli: ABD aynaya baksın hoca görünümlü Vandal dostuna dikkat etsin

Bahçeli: ABD aynaya baksın hoca görünümlü Vandal dostuna dikkat etsin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "FETÖ ve DHKP-C Avrupa’nın baş tacıdır. Ne kadar Türk düşmanı varsa sözde demokrasi garantörlerinin gölgesindedir" dedi.

25.03.2017Gündem
Antalya Almanları bekliyor

Antalya Almanları bekliyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel başkanlığındaki heyet, kentin 2017 sezonu tanıtımlarına Almanya’nın Frankfurt kentinden başladı. Türk ve Alman basın mensuplarıyla kahvaltıda buluşan heyet, Antalya’daki turizm faaliyetleri ve 2017 sezonuyla ilgili kampanyalar hakkında bilgi verdi.

21.02.2017Ekonomi
Ahmet Davutoğlundan 71 sayfalık cevap

Ahmet Davutoğlu'ndan 71 sayfalık cevap

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, darbe girişimiyle ilgili Meclis Araştırma Komisyonu'nun sorularına 71 sayfalık cevap gönderdi.

12.01.2017Gündem
Tecavüz davasında salonu şoke eden sözler

Tecavüz davasında salonu şoke eden sözler!

Karaman Gazi Mustafa Kemal İlkokulu’ndan görevli sınıf öğretmeni Muharrem Büyüktürk (54), Ensar Vakfı ile Karaman İmam Hatip Okulları Mezunları Derneği’ne (KAİMDER) ait kayıt dışı yurtlarda barınan 10 erkek öğrenciden 7’sine tecavüz, 2’sine cinsel taciz, 1’ine de müstehcen görüntü izletip taciz etmekten ilk kez hâkim karşısına çıktı.

21.04.2016Gündem
Beni Affet dizisi yeni bölüm izleyenleri ekrana kilitleyecek - izle

Beni Affet dizisi yeni bölüm izleyenleri ekrana kilitleyecek! - izle

Hafta içi hergün Star TV'de ekrana gelen Beni Affet dizisinin yeni bölümü izleyenleri adeta ekranları başına kilitleyecek. Büyük merakla beklenen dizinin 921. son bölümü dün akşam yayınlandı. Saat 17:00'da izleyiciyle buluşacak olan Beni Affet yeni bölümünde neler yaşanacak? haberimizde bulabilirsiniz.

26.02.2016Kelebek
MHP Genel Başkanı Bahçeli, 3 hafta aradan sonra grup toplantısında konuştu

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 3 hafta aradan sonra grup toplantısında konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 15 Ocak'ta geçirdiği kalp ameliyatının ardından Meclis'teki grup toplantısında konuştu. Bahçeli, partililere kürsüden sandalyeye oturarak seslendi.

9.02.2016Gündem
Beni Affet 908. bölümünde neler yaşanacak

Beni Affet 908. bölümünde neler yaşanacak?

Ekranların uzun soluklu dizisi Beni Affet yeni bölümü bugün yine aynı saatte izleyicisiyle buluşuyor. Peki sevilen dizinin 908. yeni bölümünde neler yaşanacak? Tüm izleyicilerin severek takip ettiği dizinin yeni bölüm fragmanı ve Beni Affet 907. son bölümünde yaşananlar ile ilgili merak edilenler haberimizde…

8.02.2016Kelebek
1 Kasım sürprizleri

1 Kasım sürprizleri

AK Parti, Hürriyet’e saldırıya önderlik eden İstanbul milletvekili Abdurrahim Boynukalın’ı aday göstermedi, Tuğrul Türkeş’i aday yaptı. MHP’de Meral Akşener listeye giremedi. CHP’de Umut Oran yine yok.

19.09.2015Gündem
Kadın muhtarlar çocuk gelinleri konuştu

Kadın muhtarlar çocuk gelinleri konuştu

İSTANBUL Bakırköy İspirtohane Kültür Merkezi'nde Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen kadın muhtarlar "Çocukluğumu geri istiyorum" panelinde bir araya geldi. Panelde konuşmacılar, çocuk yaşta gelin olan kızların sorunlarını masaya yatırdı.

4.11.2014Ege
Etik ticaret diyenler bu Kulüpte birleşiyor

'Etik ticaret' diyenler bu Kulüp'te birleşiyor

Bünyesinde 2. ve 3. kuşak sektör temsilcilerini barındıran İstanbul Tüccarlar Kulübü üyeleri 200 milyon TL ciroyu yönetiyor.

22.08.2014Ekonomi
Ürküten rakamı Diyanet açıkladı

Ürküten rakamı Diyanet açıkladı

Dünya Müslümanları temsilcilerinin İstanbul'da bir araya geldiği Dünya İslam Bilginleri Barış, İtidal ve Sağduyu İnisiyatifi toplantısının 19 maddelik sonuç bildirgesi, Conrad Otel'de düzenlenen toplantı ile açıklandı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, 'Günde ortalama bin müslüman katlediliyor. yüzde 90'ı kardeşi tarafından katlediliyor.' dedi.

19.07.2014Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Görmezden önemli açıklamalar

Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den önemli açıklamalar

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez Al Jazeera’nin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. ''Aleviler için tanımlayıcı değil anlayıcı olmaya çalıştık'' diyen Görmez, ''Cemevleri Allah’ın adının anıldığı yerlerdir ancak Cami’nin karşısında gösterilmemelidir'' ifadelerini kullandı. Görmez, IŞİD'in Irak'ta Musul'u ele geçirmesinin ardından ilan ettiği Hilafet ve Halife hakkında da "Bakın birileri kendini halife ilan ediyor. Daha önce Almanya’da tahta kılıçlarla hilafet devleti ilan edenler de oldu. Tarihin nostaljilerini bugün yaşama lüksümüz yoktur" diye konuştu.

7.07.2014Gündem
Bahçeliden önemli açıklamalar

Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

29.04.2014Gündem
Bahçeli MHPnin Samsun mitinginde konuştu

Bahçeli MHP'nin Samsun mitinginde konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kim ne yaparsa yapsın, kim hangi oyunu oynarsa oynasın bayrak inmeyecek, ezan susmayacak, millet bölünmeyecek, Türklük silinmeyecektir" dedi.

26.10.2013Gündem
Topçu Kışlası AVM olacak

Topçu Kışlası AVM olacak

Başbakan Erdoğan, Taksim'de yapılacak Topçu Kışlası'nın AVM ve rezidans olarak faaliyet göstereceğini açıkladı. Başbakan ayrıca muhalefetin çözüm süreciyle ilgili tavrını eleştirerek, "Milletin defterini dürdüğü siyasetçiler İşçi Partisi’nin önderliğinde yeniden kucaklaştılar. Dün lakabı çoban olanlar bugün İşçi Partisi’nin koyunu oldular" diyerek 'Çoban Süleyman' lakabıyla bilinen Süleyman Demirel'e sert göndermelerde bulundu.

29.04.2013Gündem
Başbakandan önemli açıklamalar

Başbakan'dan önemli açıklamalar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısında konuştu. Erdoğan konuşmasında “Bugün ilk kez açıklıyorum, Merkez Bankamızın döviz rezervi rekor kırarak 130 milyar dolara ulaştı” dedi.

19.04.2013Gündem
Medyada yeni dönem

Medyada yeni dönem

Doğan Yayın Holding, Türk basın tarihinde bir ilke imza atarak 1999’da hazırladığı Yayın İlkelerini güncelledi. Yeni Yayın İlkeleri, Doğan Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın Hürriyet Dünyası’nda katıldığı toplantıda açıklandı.

10.12.2012Gündem
ARŞİVLİK BİR HABER

ARŞİVLİK BİR HABER

İstanbul, Maçka Modern galerisinde açılışı yapılan sergi 60'lı yılların başından beri Paris’te yaşamını sürdüren Fransa’daki Türklerin büyük çoğunluğunun tanıdığı Kardiyolog Doktor Demir Fıtrat Onger’in koleksiyonundan. Öyle bir koleksiyon ki Dr. Onger'in koleksiyonu arşivlik eserlerle dolu.

20.04.2012Gündem

Yazar Sonuçları

'Aile içinde olur böyle şeyler!' dendi

Hepinize iyi bayramlar. Bayram bayram canınızı sıkmak istemezdim ama bu kepazelikleri aşmadıkça, şiddet toplumun her alanına yayıldıkça ağız tadıyla bayram kutlayamayacağımız da kesin. Geçen hafta ben de o meşhur videoyu izledim, tüm sosyal medyada dolaştı. İzlediğimiz şeye inanamadık, sinirimiz tepemize çıktı, kınayan mesajlar yazdık. Eeee sonra? Hayat her zaman olduğu gibi aynen devam etti. Ama o 9 tokadı yiyen Gaye Akıl için devam etmiyor. Beni aradı ve kendisiyle röportaj yapmamı istedi. Ben da yaptım...

4.06.2019

Psikologların mücadelesi

Bu haftaki röportaj konuklarım Psikolog Mürsel Şeker ve Psikoloji öğrencisi Abdulğani İçten… Psikolog Mürsel Şekerci Türkiye Psikologlar Platformu Başkanı, Abdulğani İçten ise Yönetim Kurulu üyesi… Abdulğani henüz üniversitede eğitim görüyor ama o kadar dolu ve o kadar çalışkan ki...

26.11.2018

Devlerin yarışı büyük olur

Önce ‘Müslüm Baba’nın filmi, sonra Queen ve Freddie Mercury’nin hikâyesini anlatan ‘Bohemian Rhapsody’ derken son üç haftadır sinema ve müzikseverlerin görüşleri ikiye bölünmüştü. Şimdi yarışa bir de Whitney Houston’ın hazin hayatına tanıklık eden müzik belgeseli katıldı. Son dönemin öne çıkan üç önemli müzik filmini değerlendirip karşılaştırdık.

17.11.2018

Yüksek Performansa Ulaşmada İç ve Dış Engeller Neler?

Şirketin / bireyin yüksek performansa ulaşmasında, güven inşa etmenin yaşamsal önemi nedir? Anlamlı, nitelikli yükselen başarıda kelebek etkisinin önemini nedir?

9.10.2018

Kiminle evleneceğim diye kara kara düşünüyorum

22 yaşındayım, hâlâ hayatıma birisi girmedi. İsteyenler oldu ama babamın baskısı yüzünden ben hep uzak durdum. Düzgün birisiyle evlenip onunla mutlu bir yaşam sürmek istiyorum.

1.05.2018

Sevdiğim adamın annesini arıyorum

Sevgilimi 1982 yılında, henüz küçük bir bebekken terk eden annesini arıyorum. Bu yaptığımı sevdiğim adam duysa sanırım beni terk eder.

26.08.2015

Monster'lar hazır mısınız?

16 Eylül’de pop müziğinin son senelerde en sansasyonel seslerinden olan Lady Gaga İTÜ Stadyumu’nda konser vermeye hazırlanıyor. Seveni kadar sevmeyeni de bol olan Gaga, kim ne derse desin son yılların tartışmasız en iddialı şarkıcılarından. Her yaptığı ile olay olmayı başaran Amerikalı sanatçı şimdi Türkiye’deki Monster’ları için şarkılarını seslendirecek.

12.09.2014

Sen ‘Tanrı parçacığı’ mısın Önder Özen(!)?

Fikret Orman yönetimi doğru bir hamleyle Önder Özen’i ‘Futbol Genel Direktörü’ olarak göreve getirdi.

22.05.2013