MENÜ

Galaxy Note 10

Galaxy Note 10 ile ilgili tüm haberleri, son dakika Galaxy Note 10 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Galaxy Note 10 haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 242 Galaxy Note 10 haberi bulunmuştur.

Galaxy Note 10 Haberleri

Samsung Galaxy Note 10 geliyor Kulaklığı böyle olacak

Samsung Galaxy Note 10 geliyor! Kulaklığı böyle olacak

Samsung, 7 Ağustos tarihinde New York'ta gerçekleştireceği Unpacked etkinliği kapsamında Galaxy Note 10 serisini dünyaya duyuracak. Bu telefon serisiyle ilgili bugüne dek pek çok bilgi internete sızarken, son olarak cihazın nasıl bir kulaklıkla geleceği de kesinleşti.

16.07.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 kulaklıkları nasıl olacak

Samsung Galaxy Note 10 kulaklıkları nasıl olacak?

Samsung'un 7 Ağustos'ta resmi duyurusunu yapacağı Galaxy Note 10 serisi yeni telefonlarıyla ilgili yeni bir detay gün yüzüne çıktı. Cihaz, sadece donanımsal özellikleriyle değil, sürpriz kulaklıklarıyla da dikkat çekecek gibi görünüyor.

12.07.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Tab S6 çift kamerasıyla birlikte gelecek

Samsung Galaxy Tab S6 çift kamerasıyla birlikte gelecek

Samsung, Galaxy Note 10 serisi telefonlarıyla birlikte Galaxy Watch 2'yi ve yeni tableti Galaxy Tab S6'yı ortaya çıkaracak. Samsung'un yeni tabletinin dikkat çeken özelliklerinden biri ise çift kameraya sahip ilk tablet olacak olması...

12.07.2019Teknoloji
Note 6 tanıtıldı İşte sürpriz telefonun özellikleri ve fiyatı

Note 6 tanıtıldı! İşte sürpriz telefonun özellikleri ve fiyatı

Samsung 7 Ağustos'ta Galaxy Note 10'un resmi duyurusunu yapacak; ancak etkinlikten günler önce Samsung'a ilginç bir rakip geldi. Note 6 adıyla anılan bu telefonun özellikleri bir yana, fiyatı da oldukça dikkat çekici. İşte Infinix markasına ait Note 6'nın özellikleri ve şaşırtan fiyatı...

11.07.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 için geri sayım: İşte ilk görüntüler

Samsung Galaxy Note 10 için geri sayım: İşte ilk görüntüler

Samsung'un 7 Ağustos'ta duyurması beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy Note 10 için geri sayım sürüyor. Şirket, uzun süredir beklenen yeni amiral telefon serisini yenilemeye hazırlanırken, şirkete yakın kaynakların iddiasına göre Galaxy Note 10 yalnız başına gelmeyecek; beraberinde hem farklı Galaxy Note 10 modelleri göreceğiz, hem de Samsung'un yeni akıllı saati Galaxy Watch 2 ve tabletleri de aynı gün duyurulacak.

11.07.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10un tanıtım videosu ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 10'un tanıtım videosu ortaya çıktı

Samsung, çok yakında Galaxy Note 10 serisi telefonlarıyla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 7 Ağustos'ta New York'ta yapılacak etkinlikte duyurusunun yapılması beklenen yeni telefonlara ait tanıtım videosu da ortaya çıktı.

10.07.2019Teknoloji
Apple Watcha dişli rakip: Samsung Galaxy Watch 2

Apple Watch'a dişli rakip: Samsung Galaxy Watch 2

Apple, son olarak Apple Watch 4 Serisi modeliyle akıllı saat arayanların karşısına çıktı; en dikkat çeken özelliği EKG ile birlikte önceki modellere göre daha büyükçe bir ekrana sahip olması. Diğer yandan Apple'ın rakipleri de boş durmuyor. Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, Galaxy Watch 2'yi duyurmaya hazırlanıyor. İşte o tarih ve saatin muhtemel özellikleri...

10.07.2019Teknoloji
Galaxy Note 10 ve Huawei P30 Pro benzerliği şaşkınlık yarattı

Galaxy Note 10 ve Huawei P30 Pro benzerliği şaşkınlık yarattı

Samsung'un Ağustos ayı başlarında duyurması beklenen yeni amiral telefonu Galaxy Note 10'un arka yüzününe ait sızan bir görüntü, cihazın Huawei P30 Pro ile olan benzerliğini ortaya koyuyor.

9.07.2019Teknoloji
Galaxy Note 10 işte böyle görünüyor Sayılı günler kaldı...

Galaxy Note 10 işte böyle görünüyor! Sayılı günler kaldı...

Samsung'un Ağustos ayında resmi duyurusunu yapması beklenen telefonu Galaxy Note 10 için geri sayım sürüyor. Şirket, henüz yeni cihazıyla ilgili resmi bir açıklama yapmadıysa da, yeni cihaza ait görüntüler internete sızmaya devam ediyor. Son olarak Galaxy Note 10'un kulaklık girişinin bulunmadığını gözler önüne seren yeni bir görüntü ortaya çıktı.

8.07.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 büyük bir sürprizle geliyor

Samsung Galaxy Note 10 büyük bir sürprizle geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, önümüzdeki haftalarda yeni amiral telefonu Galaxy Note 10'u sahneye çıkarmaya hazırlanıyor. Ancak Galaxy Note 10, tek başına gelmeyecek; işte şirketin gizli sürprizi...

5.07.2019Teknoloji
Samsung telefonlar artık böyle şarj olacak

Samsung telefonlar artık böyle şarj olacak

Samsung'un Galaxy Note 10 serisi ile birlikte telefonlarına 45 W desteği vermeye başlayacağı ve cihazların oldukça hızlı bir şekilde şarj olacağı konuşuluyor. Bu kapsamda şirketin 45 W'lık yeni hızlı şarj ünitesi de ilk kez görüntülendi.

1.07.2019Teknoloji
Samsung Galaxy A90 nasıl olacak Kamerasına dikkat...

Samsung Galaxy A90 nasıl olacak? Kamerasına dikkat...

Samsung, Galaxy A90 adında yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Özellikleri internete sızan telefonun kamerasının ise kızaklı yapıda olacağı düşünülüyordu. Ancak şirkete yakın kaynaklardan gelen son haberler, Galaxy A90'da bu özelliğin bulunmayabileceğini akıllara getirdi.

1.07.2019Teknoloji
Galaxy Note 10 resmen geliyor İşte aksesuar listesi

Galaxy Note 10 resmen geliyor! İşte aksesuar listesi

Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy Note 10'la ilgili her gün yeni bir bilgi internete sızıyor. Son olarak cihaza ait aksesuar listesi de ortaya çıktı.

28.06.2019Teknoloji
Tesla görünümlü Samsung Galaxy Note 10 internete sızdı

Tesla görünümlü Samsung Galaxy Note 10 internete sızdı!

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, bir süredir Galaxy Note 10 için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Ağustos ayında yapılacak bir etkinlikte tanıtılması beklenen Samsung'un yeni amiral telefonuyla ilgili pek çok bilgi internete sızarken, bu kez Tesla temalı bir Galaxy Note 10'un varlığı şaşkınlık yarattı.

26.06.2019Teknoloji
Samsung Galaxy A90 ile gelen sürpriz özellik

Samsung Galaxy A90 ile gelen sürpriz özellik

Samsung, Galaxy A90 ile Galaxy A serisi telefonlarının en üst seviye modelini ortaya çıkarmış olacak. Hakkında henüz çok bilgi bulunmasa da, şirketin bu telefonuna bir dizi yeni özellikleri sakladığı düşünülüyor. İşte Galaxy A90 ile dikkat çeken sürpriz özellik...

24.06.2019Teknoloji
Galaxy Note 10 bekleyenler için kötü haber

Galaxy Note 10 bekleyenler için kötü haber

Samsung'un önümüzdeki haftalarda resmi duyurusunu yapmayı planladığı yeni amiral telefonu Galaxy Note 10'la ilgili her geçen gün bilgiler internete sızıyor. Son olarak Galaxy Note 10'da yer almayacak olan bir özellik, telefonu bekleyen kullanıcıların biraz canını sıkabilir.

24.06.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 ne zaman geliyor

Samsung Galaxy Note 10 ne zaman geliyor?

Samsung'un bu yaz aylarında tanıtması beklenen yeni amiral telefonu Galaxy Note 10 için sayılı gün kaldı. Peki yeni telefon ne zaman karşımıza çıkacak?

20.06.2019Teknoloji
Samsung Galaxy S11 nasıl olacak

Samsung Galaxy S11 nasıl olacak?

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung'un gelecek yıl tanıtacağı Galaxy S11, şirketin Galaxy Note 10'un ardından satışa sunacağı yeni telefonu olacak ve pek çok yeni özellikle birlikte gelecek. Cihazın karşımıza çıkmasına aylar var; ancak Galaxy S11'de bulunması beklenen iki özellik bugünden belli oldu bile!

19.06.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 ne zaman tanıtılacak

Samsung Galaxy Note 10 ne zaman tanıtılacak?

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung'un yaz aylarında tanıtması beklenen yeni amiral telefon serisi Galaxy Note 10 ne zaman tanıtılacak? İşte o tarih...

13.06.2019Teknoloji
Galaxy Note 10 Pro bekleyenler için kötü haber

Galaxy Note 10 Pro bekleyenler için kötü haber

Samsung'un Ağustos ayında tanıtmayı planladığı akıllı telefonu Galaxy Note 10 için geri sayım sürüyor. Tanıtılacak modellerden biri de Galaxy Note 10 Pro olacak; ancak beklenen bir özellik cihazda yer almayacak.

12.06.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak

Samsung Galaxy Note 10 ne zaman çıkacak?

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung'un uzun zamandır beklenen yeni amiral telefonu Galaxy Note 10, ne zaman satışa sunulacak? Hangi özelliklerle gelecek?

10.06.2019Teknoloji
Samsungtan yepyeni bir akıllı saat daha geliyor

Samsung'tan yepyeni bir akıllı saat daha geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, yeni akıllı saatleri için çalışmalarını sürdürüyor. Galaxy Note 10 ile birlikte tanıtılması beklenen yeni saatler bakın hangi özellikleriyle dikkat çekecek?

31.05.2019Teknoloji
İşte Samsung Galaxy Note 10un en dikkat çeken özelliği

İşte Samsung Galaxy Note 10'un en dikkat çeken özelliği

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung'un bir süredir üzerinde çalıştığı Galaxy Note 10'un özellikleri yavaş yavaş belirginleşmeye başlıyor. Yaz aylarında tanıtılması beklenen yeni amiral telefonun en dikkat çeken özellikleri bakın ne olacak?

27.05.2019Teknoloji
Galaxy Note 10 dışında Samsungtan bir sürpriz daha

Galaxy Note 10 dışında Samsung'tan bir sürpriz daha

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni amiral telefonu Galaxy Note 10 için son hazırlıklarını yapıyor. Bu yaz aylarında tanıtılması beklenen telefon dışında şirketin bir sürprizi daha olabilir.

26.05.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10un son hali ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 10'un son hali ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung'un beklenen amiral telefonu Galaxy Note 10'un hangi renklerde kullanıcılara sunulacağı ortaya çıktı.

16.05.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10un sürpriz özelliği ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 10'un sürpriz özelliği ortaya çıktı!

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung'un yaz aylarında duyurması beklenen yeni amiral telefonu Galaxy Note 10'un özellikleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Şirketin bugüne dek ürettiği en iyi telefonu olması beklenen Galaxy Note 10'un en dikkat çeken yanlarından biri bakın ne olacak?

7.05.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 işte böyle olacak

Samsung Galaxy Note 10 işte böyle olacak!

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, uzun süredir üzerinde çalıştığı Galaxy Note 10'un üzerinde son rötuşları yapıyor. Yaz aylarında duyurulması beklenen yeni telefonun muhtemel özellikleri bakın nasıl olacak?

6.05.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 Pro ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 10 Pro ortaya çıktı!

Samsung'un yaz aylarında duyurması beklenen yeni kalemli telefonu Galaxy Note 10, dört farklı sürümle satışa çıkacak. Bunlardan birinin Galaxy Note 10 Pro olması bekleniyor.

16.04.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10un dört farklı sürümü olacak

Samsung Galaxy Note 10'un dört farklı sürümü olacak

Samsung'un yaz aylarında dünyaya duyurması beklenilen yeni amiral telefonu Galaxy Note 10, tıpkı Galaxy S10 serisinde olduğu gibi dört farklı modelle gelecek. Peki bu modeller nasıl olacak? Birbirlerinden farkı ne olacak?

9.04.2019Teknoloji
Samsungtan minik Galaxy Note 10 geliyor

Samsung'tan minik Galaxy Note 10 geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, Galaxy S10 serisi telefonlarının ardından şimdi de Galaxy Note 10 için gün sayıyor. Şirket, yeni modelde farklı olarak daha küçük bir ekrana sahip özel bir Galaxy Note 10 modeli düşünüyor.

4.04.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 işte bu özelliklerle geliyor

Samsung Galaxy Note 10 işte bu özelliklerle geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, Galaxy S10 serisi telefonlarının ardından bu kez Galaxy Note 10 için kolları sıvamış durumda. Yaz aylarında resmi duyurusunun yapılması beklenen telefonun iki farklı model olarak satışa sunulması beklenirken, Galaxy Note 10 bakın muhtemel hangi özelliklerle karşımıza çıkacak?

2.04.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 geliyor: İşte belli olan ilk özelliği

Samsung Galaxy Note 10 geliyor: İşte belli olan ilk özelliği

Samsung'un yaz aylarında duyurması beklenen yeni kalemli telefonu Galaxy Note 10, pek çok yeni teknolojiyi beraberinde getirecek. Galaxy Note 10, ayrıca 5G'li bir modelle de raflardaki yerini alacak.

14.03.2019Teknoloji
Samsung Galaxy Note 10 için geri sayım başladı

Samsung Galaxy Note 10 için geri sayım başladı!

Samsung'un geçtiğimiz haftalarda San Francisco'da gerçekleştirdiği etkinlikte yeni telefonları Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10 Plus ve Galax S10 5G'yi tanıtmasının ardından sıra her yıl yenilenen kalemli akıllı telefon serisinin son halkası Galaxy Note 10'da... Peki yeni telefon hangi özelliklerle geliyor?

7.03.2019Teknoloji
Samsung Galaxy S10un yeni bir özelliği ortaya çıktı

Samsung Galaxy S10'un yeni bir özelliği ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un beklenen telefonlarından Galaxy S10, Galaxy A8s ile birlikte kullanıcılara sunulan bir özelliği bünyesinde barındıracak. İşte o özellik...

27.12.2018Teknoloji
Galaxy Note 10un en dikkat çeken özelliği ekranı

Galaxy Note 10'un en dikkat çeken özelliği ekranı!

Samsung'un gelecek yıla damga vurması beklenen telefonu Galaxy Note 10'un teknik özellikleri yavaş yavaş internete sızıyor. Ancak cihazın en dikkat çeken özelliğinin ekranı olacağı düşünülüyor.

25.12.2018Teknoloji
Galaxy Note 10un en dikkat çeken özelliği dev ekranı olacak

Galaxy Note 10'un en dikkat çeken özelliği dev ekranı olacak!

Samsung'un gelecek yıl tanıtacağı amiral telefonu Galaxy Note 10'la ilgili yeni haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Bu kez Galaxy Note 10'un dev ekranıyla konuşulacağı ve rakiplerinin arasından sıyrılmaya çalışacağı belirtiliyor.

19.11.2018Teknoloji
Samsung tüm telefonlarından kaldırıyor Bir dönemin sonu...

Samsung tüm telefonlarından kaldırıyor! Bir dönemin sonu...

Samsung da modaya uyuyor; şirkete yakın kaynaklara göre tıpkı Google'ın ve Apple'ın yaptığı gibi 3.5mm kulaklık girişini yeni model telefonlarında kaldırmaya hazırlanıyor.

11.10.2018Teknoloji
Samsungtan bükülebilir telefon bekleyenlere kötü haber

Samsung'tan bükülebilir telefon bekleyenlere kötü haber

Samsung, 2017 yılı sonunda hazır olacağı iddia edilen bükülebilir telefonu hakkında, ilk kez bu kadar net konuştu!

5.04.2017Teknoloji
Darüşşafaka’da akıllı okul sistemi

Darüşşafaka’da akıllı okul sistemi

Samsung Electronics, Darüşşafaka Eğitim Kurumları işbirliğiyle öğrencilere görsel ve işitsel teknoloji destekli, interaktif bir öğrenme ortamı sunan Samsung Akıllı Okul’u hayata geçiriyor.

9.09.2014Eğitim
Galaxy Note 10.1 2014 video inceleme

Galaxy Note 10.1 2014 video inceleme!

Yeni Galaxy Note 10.1'i elimize alıp tasarımına, performansına ve yeni işlevlerine göz attık!

21.05.2014Teknoloji
EV EŞYALARI CEP TELEFONUYLA YÖNETİLECEK

EV EŞYALARI CEP TELEFONUYLA YÖNETİLECEK

Yakın gelecekte akıllı ev ekosistemi kullanıma girdiğinde akıllı telefon, tablet ya da saatten evdeki sistemler kolayca kontrol edilebilecek. Güncel bir araştırmaya göre, son on iki ay içinde her 6 kullanıcıdan birinin dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya tablet bilgisayar gibi portatif bir dijital cihazı kayboldu, çalındı veya ciddi zarar gördü. Samsung’un yeni tableti Samsung Galaxy Note 10.1 haftanın ürünü olarak stüdyomuzda. Haftanın uygulaması ise kolay şekilde aradığınız yeri bulup bu noktaya doğru sesli navigasyon yaparak ulaşım sağlayabileceğiniz Turkcell Yol Bilgisi. Hazırlayan ve sunan: Erdal Kaplanseren Seslendirme: Nazlı Çapar Çekim ve Kamera:Mertcan Şener - Montaj: Nur Tütüncü

14.01.2014Diğer Videolar
Samsung’dan Türkiye’ye Ar-Ge merkezi

Samsung’dan Türkiye’ye Ar-Ge merkezi

Samsung, Türkiye’de bir Ar-Ge merkezi kurmak için düğmeye bastı.

14.11.2013Ekonomi
Samsung’dan Türkiye’ye Ar-Ge merkezi

Samsung’dan Türkiye’ye Ar-Ge merkezi

Samsung, Türkiye’de bir Ar-Ge merkezi kurmak için düğmeye bastı. Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, Ar-Ge merkezi kurmak için hükümetle görüşmelere başladığını açıkladı.

14.11.2013Teknoloji
Samsungun yeni Galaxysi ortaya çıktı

Samsung'un yeni Galaxy'si ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung yeni oyuncağı Galaxy Note 10.1'i duyurdu.

14.11.2013Teknoloji
İnternet Artık Size Bağlı

İnternet Artık Size Bağlı

Süper İnternetli Tabletler, Süper Avantajlı Fiyatlarla Vodafone’da!

12.10.2013Advertorial
Telefon ‘cep’ten çıkmayacak

Telefon ‘cep’ten çıkmayacak

Samsung, uzun süreden beri beklenen akıllı saat modeli Galaxy Gear’ı tanıttı. Akıllı telefonlarla uyumlu çalışan Galaxy Gear ile artık telefonlar ‘cep’ten çıkmayacak.

4.09.2013Ekonomi
Android 5 kimlere geliyor

Android 5 kimlere geliyor

Android 4.2.2 ve Android 5.0'a geçecek şanslı Samsung Galaxy'lerin listesi internete sızdı.

19.03.2013Teknoloji
Galaxy Note 8.0 nasıl olacak

Galaxy Note 8.0 nasıl olacak

Samsung'un sadece birkaç hafta sonra tanıtacağı yeni Galaxy Note'u hakkında neler biliyoruz?

4.02.2013Teknoloji
Galaxy Note 8.0in fotoğrafı internete sızdı

Galaxy Note 8.0'in fotoğrafı internete sızdı

Samsung'un yeni oyuncağı Galaxy Note 8.0'e ait bir fotoğraf internete sızdı.

27.01.2013Teknoloji
7 inçlik bir tablet mi tanıtacak

7 inç'lik bir tablet mi tanıtacak

İnternette dolaşan bu hız testi sonuçları, Samsung'un gizemli bombalarından birini mi gösteriyor?

27.12.2012Teknoloji