MENÜ

Füze

Füze ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Füze haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.769 Füze haberi bulunmuştur.

Füzeler, roketlerden farklı olarak sadece atmosferde çalışan çeşitli güdüm sistemleri ile (görüntü algılayıcılar, ısıl algılayıcılar, radar, ataletsel algılayıcılar, GPS, v.b.) hedefe yönelen karmaşık silahlardır. Füzeler çoğunluka roket motoruna sahiptirler. Çeşitli füzelerin jet motoru da bulunabilmektedir. Füzelere zaman zaman güdümlü roket de denilmektedir. Roket motoru olmayan sistemlere ise güdümlü mühimmat adı verilmektedir. Sualtı torpidoları gibi havada gitmeyen sistemler, karmaşık güdüm sistemlerine sahip olmalarına rağmen füze sınıflandırması içinde kabul edilmezler.

Füzeler, geçmişte genellikle uzun menziller için kullanılmışlardır. Nedeni ise öncelikle sistemin pahalılığı ve aynı zamanda güdüm sisteminin devreye girebilmesi için zaman gerekmesiydi. Kısa mesafede kullanıldığında güdümsüz bir silahla yapılan atıştan bir farkı yoktu.

Günümüzde hem uzun hem de kısa menzilli çok sayıda tipi mevcuttur. Bilişim teknolojisindeki gelişmeler, elektronik sistemlerin logaritmik mertebede ucuzlaması, güdümsüz sistemlerin lojistik destek yükünün fazlalığı, güdümsüz sistemler ile çevreye ve sivillere verilen yüksek zararlar, hareketli ve/veya zaman kritik hedeflerin güdümsüz sistemler ile vurulma zorlukları, v.b. sebebiyle füze sistemleri gün geçtikçe daha fazla tercih edilir olmuştur.

Güdümsüz sistemlere göre daha pahalı olan füze sistemlerinin kullanılabilmesi için en önemli unsur zamanında, hızlı ve doğru gerçekleştirilen keşif, gözetleme, istihbarat, hedef tespitidir. Yetersiz hedef istihbaratı durumunda güdümsüz bir sistem ile yapılan çoklu atışlarda hedefi vurma olasılığı daha yüksektir. Tabi bu atışta bölgede hedefle birlikte hedef dışındaki her şeye zarar verilebilir. Doğru ve zamanında istihbarat yoksa füzeler hedefi hassas bir biçimde ıskalar.

Füze Haberleri

CHPli Ağbaba: İsraili koruyan Kürecik kalkanı kaldırılsın

CHP'li Ağbaba: İsrail'i koruyan Kürecik kalkanı kaldırılsın

CHP'li Ağbaba: İsrail'i koruyan Kürecik kalkanı kaldırılsın

15.12.2017Malatya
ABDden İrana şok suçlama

ABD'den İran'a şok suçlama

ABD'nin Birlemiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Nikki Haley, İran'ı, Suudi Arabistan'ı hedef almaları için Yemen'deki Husi isyancılarına balistik füze tedarik etmekle suçladı.

15.12.2017Dünya
DEAŞ sonrası PKK temizliğini konuştular: Ankara’da general zirvesi

DEAŞ sonrası PKK temizliğini konuştular: Ankara’da general zirvesi

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın evsahipliğinde dün Ankara’da Türkiye, ABD ve Irak arasında yapılan üst düzey askeri güvenlik toplantısında, Irak’ın ve bölgenin tüm terör örgütlerinden temizlenmesi konusu ele alındı. Irak Genelkurmay Başkanı Orgeneral Osman Ganimi, ABD Avrupa Kuvvetler Komutanı General Curtip M. Scaparrotti ve ABD Merkez Kuvvetler Komutanı General Joseph L. Votel’in katılımıyla Genelkurmay Karargâhı’nda yapılan toplantıda Irak’ta yenilgiye uğratılan terör örgütü DEAŞ sonrası oluşan yeni durum görüşüldü.

14.12.2017Gündem
İsrail-Suudi Arabistan yakınlaşması sürüyor

"İsrail-Suudi Arabistan yakınlaşması sürüyor"

İsrail'in Ulaştırma ve İstihbarat Bakanı Yisrael Katz, İran'ın Lübnan'da gelişmiş füze tesisi inşa ettiğine dair ellerinde istihbarat bulunduğunu belirterek, Lübnan'ı "taş devrine" çevirebilecekleri tehdidinde bulundu. Uluslararası basın, Katz'ın açıklamalarını 'İsrail ve Suudi Arabistan arasındaki yakınlaşmaya" işaret ettiği yorumunda bulundu.

14.12.2017Dünya
Son dakika İsrailden savaş tehdidi Taş devrine çeviririz

Son dakika! İsrail'den savaş tehdidi! "Taş devrine çeviririz"

Suudi Arabistan medyasına konuşan İsrail İstihbarat Bakanı Yisrail Katz, İsrail'in Lübnan'daki İran'a ait füze tesislerini vurabileceklerini duyurdu. Katz, "Lübnan'ı taş devrine çeviririz" tehdidinde bulundu.

14.12.2017Dünya
İsrailden Gazzeye yeni hava saldırısı

İsrail'den Gazze'ye yeni hava saldırısı

İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne hava saldırısı düzenlediği bildirildi.

13.12.2017Dünya
Bir tanesiyle 10 Kanal İstanbul yapılır

'Bir tanesiyle 10 Kanal İstanbul yapılır'

TBMM’deki bütçe görüşmelerinde Rusya’dan alınması kararlaştıran S-400 füzeleri de eleştirildi.

12.12.2017Gündem
Rus basınının iddiası: S-400 masası geldi-gitti

Rus basınının iddiası: S-400 masası geldi-gitti

RUS basını, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in önceki gün Ankara’da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la gerçekleşen basın toplantısı sırasında S-400 füze savunma sistemi anlaşmasının imzalanmasının planlandığını ancak bu fikirden son anda vazgeçildiğini iddia etti.

12.12.2017Dünya
Güney Korede kalpazan Kim alarmı

Güney Kore'de 'kalpazan Kim' alarmı

ABD'ye nükleer silah ve balistik füze denemeleriyle rest çeken Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un dolar kalpazanlığına soyunduğu iddia edildi. Güney Kore piyasasında gerçeğinden ayırt edilemeyen sahte 100 dolar dolaşması, Kuzey Kore'nin geçmişteki kalpazanlık operasyonlarına geri döndüğü şüphesi doğurdu.

12.12.2017Dünya
Rusların çekilmesi ile Türkiyenin harekatının önü açıldı... Artık an meselesi...

Rusların çekilmesi ile Türkiye'nin harekatının önü açıldı... Artık an meselesi...

Rusya lideri Putin sürpriz şekilde askerlerini Suriye’den çekme kararı aldı. Putin’in Lazkiye’de birliklere verdiği talimat, özellikle PKK işgali altındaki Afrin’de dengeyi değiştirecek. Bölgede 300 Rus askeri var. Çekilme, TSK'nın Afrin'e yönelik operasyonunun her an başlayacağı şeklinde yorumlanıyor.

12.12.2017Dünya
ABD ve Kuzey Kore arasındaki olası nükleer savaşın senaryosu yazıldı

ABD ve Kuzey Kore arasındaki olası nükleer savaşın senaryosu yazıldı

James Martin Silahların Yayılmasını Önleme Araştırmaları Merkezi Doğu Asya Programı Direktörü Jeffrey Lewis, Kore Yarımadası’ndaki çatışmanın olası başlama senaryosunu yazdı.

12.12.2017Dünya
Rouhani: Suudi Arabistan İsrail ile tüm bağlarını kesmeli

Rouhani: Suudi Arabistan İsrail ile tüm bağlarını kesmeli

Rouhani: Suudi Arabistan İsrail ile tüm bağlarını kesmeli

11.12.2017Merkez
Bu kutsal şehir herkese ait

Bu kutsal şehir herkese ait

Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti kabul etmesinin ardından başlayan gösteriler Kudüs’te azalmakla birlikte Ramallah ve Beytüllahim’de sürüyor. Kudüs’te İsrailli güvenlik güçleri daha büyük eylem varmışçasına bazen de atlı polislerle müdahale ediyor. Kudüs’teki Kutsal Kabir Kilisesi’nin Müslüman emanetçisi Wajeeh Nuseibeh, “Kudüs herkese ait, sadece bir grup kontrol edemez” diyor.

9.12.2017Dünya
Lozan yeniden anlamlandırılmalı

Lozan yeniden anlamlandırılmalı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Antalya’da 134 MHP’li belediye başkanının katıldığı toplantıda Lozan tartışmasına değindi. “Lozan’ın değerlendirmesinin mutlaka yapılması lazımdır” diyen Bahçeli şöyle konuştu:

9.12.2017Gündem
Son dakika İsrail bu sabah Gazzeyi vurdu

Son dakika! İsrail bu sabah Gazze'yi vurdu

Reuters haber ajansı, İsrail'in bu sabah Gazze Şeridi'ne yönelik hava saldırıları düzenlediğini duyurdu. İsrail ordusu, Hamas'a ait 4 tesise yönelik hava saldırıları düzenlendiğini açıkladı. Hava saldırılarında ise iki Filistinlinin hayatını kaybettiği belirtildi.

9.12.2017Dünya
İsrail Gazze Şeridine üç hava saldırısı düzenledi

İsrail Gazze Şeridi'ne üç hava saldırısı düzenledi

İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne 3 hava saldırısı düzenlediği bildirildi. Gazze'deki emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, İsrail savaş uçakları, Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları'na ait 3 farklı noktaya saldırı düzenledi. 

9.12.2017Dünya
Son dakika: İsrailden Gazzeye saldırı

Son dakika: İsrail'den Gazze'ye saldırı

İsrail askerlerinin, ABD'nin Kudüs kararını protesto etmek için Gazze Şeridi'nde düzenlenen gösterilere müdahalesinde 2 Filistinlinin hayatını kaybettiği bildirildi. İsrail'in, Gazze'deki direniş gruplarına ait bir askeri bölgeye topçu saldırısı ardından da İsrail uçaklarının Gazze'ye hava saldırısı düzenlediği öğrenildi.

8.12.2017Dünya
ABDden Rusyaya çok sert uyarı: Askeri önlem alırız

ABD'den Rusya'ya çok sert uyarı: Askeri önlem alırız

Rusya'nın Orta ve Kısa Menzilli Füzeler Anlaşmasını ihlal ettiğini öne süren ABD Dışişleri Bakanlığı, Moskova'nın buna son vermemesi halinde Washington'un ekonomik ve askeri önlemler alacağını belirtti.

8.12.2017Dünya
SP Kayseri İl Başkanı: Hocam hayatta olsaydı size Hadi oradan derdi

SP Kayseri İl Başkanı: Hocam hayatta olsaydı size 'Hadi oradan' derdi

SP Kayseri İl Başkanı: Hocam hayatta olsaydı size 'Hadi oradan' derdi

8.12.2017Kayseri
Rusya duyurdu... S-400 sevkiyatı henüz netlik kazanmadı

Rusya duyurdu... "S-400 sevkiyatı henüz netlik kazanmadı"

Rus haber ajansı Sputnik'in aktardığına göre, Rus savunma sanayi şirketi Rostech Başkanı Sergey Çemezov, Türkiye'ye S-400 füze savunma sistemleri sevkiyatının, kredi konusunun netlik kazanmasının ardından kararlaştırılacağını söyledi.

7.12.2017Dünya
Çin’den vatandaşlarına “nükleer saldırıda hayatta kalmanın yolları” bilgilendirmesi

Çin’den vatandaşlarına “nükleer saldırıda hayatta kalmanın yolları” bilgilendirmesi

Çin’den vatandaşlarına “nükleer saldırıda hayatta kalmanın yolları” bilgilendirmesi

7.12.2017Merkez
Son dakika İsrail başkent Şam yakınlarına füze attı

Son dakika! İsrail başkent Şam yakınlarına füze attı

Suriye haber ajansı SANA, İsrail'in Suriye'nin başkenti Şam yakınlarına bulanan askeri tesislere hava saldırısı düzenlediğini aktardı. Alınan bilgiye göre üç İsrail füzesi Suriye hava savunma sistemi tarafından etkisiz hale getirdi. Füzelerden bir kısmının hedefi bulmuş olabileceği ifade ediliyor.

5.12.2017Dünya
Mısırdan İsraile füze

Mısır'dan İsrail'e füze

Salı günü erken saatlerde Mısır’ın Sina yarımadasından İsrail’e 2 füze atıldığı bilgisi İsrail Savunma Kuvvetleri tarafından doğrulandı.

5.12.2017Dünya
Kuzey Kore’yi rahatsız eden dev tatbikat

Kuzey Kore’yi rahatsız eden dev tatbikat

ABD ile Güney Kore dün en gelişmiş savaş uçaklarının katıldığı bir hava tatbikatına başladı. Tatbikata ABD ve Güney Kore kuvvetlerinden 230 savaş uçağı ve 12 bin personel katılıyor.

4.12.2017Dünya
Şimdiye kadar en büyüğü Gövde gösterisi başladı

Şimdiye kadar en büyüğü! Gövde gösterisi başladı

Kuzey Kore'nin son nükleer denemesinin ardından Güney Kore ve ABD şimdiye kadar yapılan en büyük hava tatbikatına başladı.

4.12.2017Dünya
ABDden kritik açıklama Kuzey Kore ile savaş ihtimali artıyor

ABD'den kritik açıklama! "Kuzey Kore ile savaş ihtimali artıyor"

Beyaz Saray ulusal güvenlik danışmanı HR McMaster, Kuzey Kore ile savaş ihtimalinin her geçen gün arttığını ama silahlı çatışmanın tek çözüm olmadığını söyledi.

3.12.2017Dünya
Husiler Abu Dabiyi füze attık dedi, BAE yalanladı

Husiler 'Abu Dabi'yi füze attık' dedi, BAE yalanladı

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Yemen'deki Husilerin, "Abu Dabi'de bulunan el-Berake nükleer santraline kruz füzesi fırlattık." iddiasını yalanladı.

3.12.2017Dünya
Son dakika Duyurdular Abu Dabiye füze fırlattık

Son dakika! Duyurdular! "Abu Dabi'ye füze fırlattık"

Yemen'de İran destekli Şii örgüt Husiler, Abu Dabi'deki bir nükleer güç tesisine kruz füzesi fırlattıklarını duyurdu. Reuters haber ajansı, Husilerin yaptıkları açıklama için hiçbir kanıt sunmadıklarını belirtti. Geçen ay Riyad'ın kuzeydoğusuna balistik füze atan isyancı Husiler, İran ve Suudi Arabistan'ı neredeyse 'savaşın' eşiğine getirmişti.

3.12.2017Dünya
İsrail, Suriye’deki bir askeri üssü vurdu

İsrail, Suriye’deki bir askeri üssü vurdu

İsrail, Suriye’deki bir askeri üssü vurdu

2.12.2017Merkez
Trump Müslümanları ayağa kaldıracak hamleye hazırlanıyor

Trump Müslümanları ayağa kaldıracak hamleye hazırlanıyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın bir yandan Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan edip bir yandan da Ortadoğu'da barut fıçısını ateşleyecek bir adım daha atmaya hazırlandığı bildirildi.

2.12.2017Dünya
Savaş kapıda İsrail, İranın üssünü vurdu

Savaş kapıda! İsrail, İran'ın üssünü vurdu!

İsrail jetleri, Suriye'nin başkenti Şam yakınlarındaki İran askeri üssüne saldırı düzenledi. İki füzenin havada imha edildiği ancak düşen parçaların tesiste hasara neden olduğu belirtildi.

2.12.2017Dünya
‘PYD’nin 13 ana silah deposu var’

‘PYD’nin 13 ana silah deposu var’

Anadolu Ajansı’na (AA) göre ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı’nın (CENTCOM), terör örgütü DEAŞ’la mücadele gerekçesiyle terör örgütü PKK’nın Suriye kolu PYD’ye verdiği silahlar Suriye’nin kuzeyinde 13 ana depoda saklanıyor. Ajans, Afrin’de silah üretildiğini belirtti.

1.12.2017Dünya
Economist’ten S-400 yorumu

Economist’ten S-400 yorumu

İNGİLTERE’de yayımlanan haftalık Economist dergisi, Türkiye’nin Rus yapımı S-400 füze savunma sistemi almak üzere Moskova ile anlaşma yapmasının NATO’da rahatsızlık yarattığını yazdı.

1.12.2017Dünya
Türkiye sınırında rezalet 13 ayrı noktaya yığdılar

Türkiye sınırında rezalet! 13 ayrı noktaya yığdılar

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı'nın (CENTCOM), terör örgütü DEAŞ'la mücadele gerekçesiyle PYD/PKK’ya verdiği silahlar terör örgütü tarafından işgal bölgelerine göre belirlenmiş 13 ana depoda saklanıyor. Terör örgütü üyelerine silah dağıtımını bu depolar üzerinden gerçekleştiriyor. Örgütün konvoylarla gelen askeri yardımların büyük bölümünü henüz kullanmadığı belirtildi. Anadolu Ajansı'nın haberinde Afrin'de örgütün mühimmat imalathanesinin de bulunduğu yer alıyor. Depolananlar arasında ağır silahlar, mayına dayanıklı muharip zırhlı araçlar, mühimmat, hafif silahlar, yakıt ve askeri amaçla kullanılan prefabrik konteynırların olduğu iddia ediliyor. DEAŞ'la mücadele gerekçesiyle depoladıklarının büyük kısmını henüz kullanmayan örgüt, silahları saklıyor.

1.12.2017Gündem
Türkiyenin alacağı S-400ler İngilizleri çileden çıkardı

Türkiye'nin alacağı S-400'ler İngilizleri çileden çıkardı

İngiltere'de yayımlanan haftalık Economist dergisi, Türkiye'nin Rus yapımı S-400 füze savunma sistemi almak üzere Moskova ile anlaşma yapmasının büyük rahatsızlık yarattığını yazdı. Dergideki makalede AA'nın S-400'lerle ilgili hazırladığı infografik ise eleştirildi.

1.12.2017Dünya
Suudi savunma sistemi balistik füzeyi havada vurdu

Suudi savunma sistemi balistik füzeyi havada vurdu

Suudi savunma sistemi balistik füzeyi havada vurdu

1.12.2017Merkez
Rusya, Kore krizinde ABD’yi suçladı

Rusya, Kore krizinde ABD’yi suçladı

KUZEY Kore’nin iki gün önce yaptığı balistik füze denemesinin ardından ABD, bir savaş durumunda Kuzey Kore’nin ‘tamamıyla yok edileceği’ uyarısında bulundu. Söz konusu açıklamayı BM Güvenlik Konseyi toplantısında yapan ABD’nin BM Daimi Temsilci Nikki Haley, tüm ülkelere Kuzey Kore ile ilişkilerini kesme çağrısında bulundu.

30.11.2017Dünya
Kuzey Korenin füzeleri nükleer yüklenirse ABDye ulaşamaz

"Kuzey Kore'nin füzeleri nükleer yüklenirse ABD'ye ulaşamaz"

"Kuzey Kore'nin füzeleri nükleer yüklenirse ABD'ye ulaşamaz"

30.11.2017Merkez
Kim Jong-un füze denemesi sırasında böyle kahkaha atmış

Kim Jong-un füze denemesi sırasında böyle kahkaha atmış!

Kuzey Kore, önceki gün denediği balistik füzenin ardından testle ilgili fotoğraflar paylaştı. Fotoğraflarda Devlet Başkanı Kim Jong-un'un bir hayli neşeli olduğu görülüyor.

30.11.2017Dünya
Pasifik’te yeni kriz... ‘Kim’in füzesi ABD’yi vurabilir’

Pasifik’te yeni kriz... ‘Kim’in füzesi ABD’yi vurabilir’

Kuzey Kore ‘Nükleer güç olduğunu’ ilan ederken önceki gün denediği Hwasong-15 kıtalararası füzesinin ‘süper-büyük ağır savaş başlığı’ taşıyacak ve ABD’nin her yerini vuracak kapasitede olduğunu öne sürdü.

29.11.2017Dünya
‘Türkiye isterse Marslılardan alır’

‘Türkiye isterse Marslılardan alır’

Rus haber ajansı Sputnik’e konuşan Rus uluslararası güvenlik uzmanı İgor Nikolayçuk, NATO’nun Türkiye’nin Rusya’dan S-400 füze savunma sistemi almasından duyduğu rahatsızlığa ilişkin, “Türkiye isterse Marslılardan bile mesaj alabilir” dedi.

29.11.2017Dünya
Şemdinlide PKK saldırısı: 1 işçi yaşamını yitirdi, 1 işçi yaralandı (3)

Şemdinli'de PKK saldırısı: 1 işçi yaşamını yitirdi, 1 işçi yaralandı (3)

Şemdinli'de PKK saldırısı: 1 işçi yaşamını yitirdi, 1 işçi yaralandı (3)

29.11.2017Hakkari
Trumptan ilave yaptırım açıklaması

Trump'tan "ilave yaptırım" açıklaması

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Kuzey Kore'ye bugün yeni yaptırımlar getirileceğini açıkladı.

29.11.2017Dünya
Şemdinlide PKK saldırısı: 1 işçi yaşamını yitirdi, 1 işçi yaralandı (2)

Şemdinli'de PKK saldırısı: 1 işçi yaşamını yitirdi, 1 işçi yaralandı (2)

Şemdinli'de PKK saldırısı: 1 işçi yaşamını yitirdi, 1 işçi yaralandı (2)

29.11.2017Şemdinli
Hakkari Şemdinlide güdümlü füze saldırısı

Hakkari Şemdinli'de güdümlü füze saldırısı

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde bir iş makinesine teröristler tarafından yapılan güdümlü füze saldırısında 1 işçi şehit oldu, 1 işçi de yaralandı. Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Şemdinli ilçesine bağlı Derecik beldesinin Gerdan Tepe bölgesi Modüler Üs Bölgesi (MÜB) inşaatı çevre emniyet sisteminin yapımı için çalışmakta olan bir iş makinesine bugün 14.30 sıralarında Irak topraklarındaki Tanisana sırtlarından saldırı düzenlendiğini belirtti. Vali Toprak, “İlk belirlemelere göre güdümlü füze ile yapıldığı değerlendirilen saldırı sonucunda 1 işçi maalesef şehit olmuş, 1 işçi de sol diz altından şarapnel parçası isabet etmesi sonucunda hafif şekilde yaralanmıştır" dedi.

29.11.2017Haber
Son dakika... Şemdinlide teröristlerden hain saldırı Güdümlü füze ile vurdular

Son dakika... Şemdinli'de teröristlerden hain saldırı! Güdümlü füze ile vurdular

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde bir iş makinesine teröristler tarafından yapılan güdümlü füze saldırısında 1 işçi şehit oldu, 1 işçi de yaralandı.

29.11.2017Gündem
Rusyadan flaş Kuzey Kore açıklaması

Rusya'dan flaş Kuzey Kore açıklaması

Rusya, Kuzey Kore'nin son kıtalararası balistik füze denemesinin provokatif bir eylem olduğunu belirtti ve bütün tarafları çatışmayı önlemek için sakin olmaya çağırdı.

29.11.2017Dünya
Rus uzmandan ilginç yorum Türkiye isterse Marslılardan alır

Rus uzmandan ilginç yorum! "Türkiye isterse Marslılardan alır"

Rus haber ajansı Sputnik'e konuşan Rus uluslararası güvenlik uzmanı İgor Nikolayçuk, NATO’nun Türkiye’nin Rusya’dan S-400 füze savunma sistemi almasından duyduğu rahatsızlığa ilişkin, "Türkiye isterse Marslılardan bile mesaj alabilir" yorumunda bulundu.

29.11.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Trump, Putin ve Esad işbirliği neyi işaret ediyor: ‘Pehlivan peşrevi’

SURİYE sınırımızda Rus general, terör örgütü PKK/YPG ile birlikte fotoğraf vermiş, fonda Rus bayrağı ve örgüt bezi var. Beraberce, sözde terör örgütü, özde ABD beslemesi DEAŞ’tan bölgeyi temizlediklerini ilan etmişler. ABD askerleri de sınırımızın dibinde Türkiye düşmanı terör örgütleri ile aynı pozları veriyor.

6.12.2017

O salonda Türkiye niye alkışlandı?

DÜNYA siyasetinde nasıl beğenilirsiniz? Nasıl sevilirsiniz?

3.12.2017