MENÜ

Futbol Maçı

Futbol Maçı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Futbol Maçı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Futbol Maçı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 40.761 Futbol Maçı haberi bulunmuştur.

Futbol Maçı Haberleri

25.02.2001Gündem
Krize Maradona yorumu: Gol atamayan değiştirilir

Krize Maradona yorumu: Gol atamayan değiştirilir

Ülkesinde yaşanan ekonomik krizi, değerlendiren Arjantinli efsane futbolcu Diego Maradona, ‘‘Gol atamayan takımda değişiklik yapmak gerekir. Buna Cumhurbaşkanı da dahildir’’ dedi.

19.07.2001Ekonomi
Türkiye de robot futbol turnuvasında

Türkiye de robot futbol turnuvasında

Robotlar arasında düzenlenen futbol turnuvası Amerika'da başladı. Bu yıl beşincisi düzenlenen uluslararası turnuvaya Boğaziçi Üniversitesi de Bulgaristan'la ortaklaşa hazırladığı Cerberus projesiyle katılıyor. Robocup turnuvalarında, özel bir platform üzerinde robotlar arasında futbol müsabakaları düzenleniyor.

3.08.2001Gündem
Türkiye de robot futbol kupasında

Türkiye de robot futbol kupasında

ABD'de yapılan robotlar futbol turnuvası "RoboCup"a Türkiye adına Boğaziçi Üniversitesi ekibi katılıyor.

3.08.2001Gündem
Eski Türkler’de futbolu kadınlar oynuyormuş

Eski Türkler’de futbolu kadınlar oynuyormuş

''Erkek sporu'' olarak bilinen futbolun eski Türkler'de kadınlar tarafından oynandığı, kadınların futbolun yanısıra okçuluk, güreş ve binicilikte de erkekleri geçebilecek üstün bir performansa sahip olduğu ortaya çıktı.

23.08.2001Spor Arena
Eski Türklerde kadınlar çok sıkı futbolcuymuş

Eski Türkler'de kadınlar çok sıkı futbolcuymuş

Erkek sporu olarak bilinen futbolun eski Türkler'de kadınlar tarafından oynandığı, kadınların bu sporun yanı sıra okçuluk, güreş ve binicilikte de erkekleri geçebilecek üstün bir performansa sahip olduğu ortaya çıktı.

23.08.2001Gündem
Maç bileti zam şampiyonu

Maç bileti zam şampiyonu

İstanbul Ticaret Odası(İTO) tarafından açıklanan verilere göre son 9 ayın zam şampiyonu yüzde 233.3'lük fiyat artışıyla futbol maçı bilet ücretleri oldu.

1.10.2001Ekonomi
Ölüm sahasında futbol maçı

Ölüm sahasında futbol maçı

Taliban'ın denetimi, Kuzey İttifakı güçlerine bırakarak Kabil'den çekilmesiyle birlikte, başkent sakinleri, daha önce yasak olan herşeyi yapmaya başladı.

15.11.2001Dünya

Yazar Sonuçları