MENÜ

Fular

Fular ile ilgili tüm haberleri, son dakika Fular haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Fular haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 656 Fular haberi bulunmuştur.

Fular Haberleri

İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu

İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu

Işıltılardan güç alan akıcı silüetler ve feminen tasarımlar, Ipekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu’yla yılın son günlerine eşlik eden davetlerin en şık eşlikçileri olarak yerini alıyor. Payetlerin etkisi altında kalan elbiseler ve ceketler, romantik tüller ve parlak kumaşlar şiirsel bir mevsimi zengin renk yelpazesine yansıtıyor.

12.11.2019Koleksiyonlar
Machka Sonbahar-Kış 2019-2020 Koleksiyonu

Machka Sonbahar-Kış 2019-2020 Koleksiyonu

Machka, Sonbahar-Kış 2019-20 Koleksiyonu’nda Machka Marka Yüzü Arzum Onan’ın zamansız tavrıyla buluşarak gösterişli silüetleri & konforu kusursuz bir dengeyle sunuyor.

24.09.2019Koleksiyonlar
Sonbahar 2019 TommyXZendaya Koleksiyonu

Sonbahar 2019 TommyXZendaya Koleksiyonu

İkonik Amerikalı tasarımcı Tommy Hilfiger ve küresel marka elçisi Zendaya, Sonbahar 2019 TommyXZendaya kapsül koleksiyonla ikinci kez işbirliği yaptı ve geçtiğimiz günlerde New York'ta gerçekleştirilen TOMMYNOW ile koleksiyon tanıtıldı.

11.09.2019Koleksiyonlar
İzcileri ziyaret etti

İzcileri ziyaret etti

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beykoz Kanuni Kent Ormanı’nda kurulu Uluslararası İzci Kampı’nı ziyaret etti.

25.08.2019Gündem
İstanbul’da eşler buluşması

İstanbul’da eşler buluşması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu ve Edirne’de tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş bir araya geldi. Dün İstanbul Bakırköy’de bir restoranda gerçekleşen buluşmaya, Selahattin Demirtaş’ın kız kardeşi Aygün Demirtaş da katıldı.

18.08.2019Gündem
Festival alanında can pazarı: 8 kişi yaralandı

Festival alanında can pazarı: 8 kişi yaralandı

İspanya’nın Pamplona kentinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Boğa Festivali’nin (San Fermin) son gününde 8 kişi yaralandı.

14.07.2019Avrupa
1975 TIP torunlarla Anıtkabir’de

1975 TIP torunlarla Anıtkabir’de

İSTANBUL Tıp Fakültesi 1975 Mezunları torunlarıyla dün Anıtkabir’i ziyaret etti. 11 torunun da bulunduğu toplam 46 kişilik grup, Atatürk’ün mozolesine kırmızı güller bıraktılar.

12.05.2019Gündem
Haller Leyla, şiirler Lale

Haller Leyla, şiirler Lale!

Ferit Edgü’nün, Lâle Müldür’ün en yeni kitabı ‘Tehlikeliydi, Biliyordum’a yazdığı kısa ama sıkı ‘sunu’sunda “Yazma sürecinde değil, doğurma sürecinde oluşan bir şiir” dediği büyü sürüyor. Zira Lâle’de bütün haller şiir.

28.03.2019Kitap Sanat
Yargılamada 15 Temmuz öncesine dönüş

Yargılamada 15 Temmuz öncesine dönüş

Adalet Bakanlığı’nın Yargı Reformu Strateji Belgesi’yle, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından OHAL düzenlemeleri kapsamında yargıda getirilen birçok sınırlandırmanın kaldırılması gündemde.

6.03.2019Gündem
Milano’dan Türkiye’ye uzanan bir girişimcilik serüveni: Tuğba Kuzdere

Milano’dan Türkiye’ye uzanan bir girişimcilik serüveni: Tuğba Kuzdere

Milano’da aldığı moda eğitiminden sonra ülkesine dönen, yaratıcılığını Tukutukum adlı bir tekstil markasına dönüştüren ve son olarak yaşadığı deneyimleri “Sen Sus! Stilin Konuşsun” adlı bir kitapla bize sunan yeteneklerine hayran kaldığımız Tuğba Kuzdere Yorgancıoğlu ile modanın kalbinden Beyoğlu Tomtom’a uzanan keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

14.01.2019Kampüs
Tahrandan Şiraza uzanan yolculuk

Tahran'dan Şiraz'a uzanan yolculuk

Tahran’dan başlayan ve yine Tahran’da sonlanan İran yolculuğumuz Şiraz’da kaldığı yerden devam ediyor.

18.12.2018Seyahat
Ata’ya teşekkür

Ata’ya teşekkür

Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verilişinin 84. yılı ve Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla meydanlar doldu. Kadınlar ‘Atatürk’e teşekkürlerini’ dile getirdi, kadına ve çocuğa şiddete karşı tepki pankartları taşıdı.

6.12.2018Gündem
‘Şiddete inat yaşasın hayat’

‘Şiddete inat yaşasın hayat’

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü dolayısıyla dünyadaolduğu gibi Türkiye’de de kadınlar sokaklardaydı. Kadınların eylemlerde taşıdıkları pankartlar da dikkat çekti.

26.11.2018Gündem
Machka İle Büyülü Bir Yılbaşı

Machka İle Büyülü Bir Yılbaşı

Zarif ve feminen tavrını narin detaylarla buluşturan Machka Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlar yılbaşı partilerine ışıl ışıl bir silüet yaratıyor. İhtişam dozu yüksek bu buluşma sofistike bir kış etkisi ile taçlanıyor

12.11.2018Moda Trendleri
Machka Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu

Machka Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu

Geçiş mevsimini baştan aşağıya hissettiren MACHKA Sonbahar-Kış 2018-2019 Koleksiyonu rafine, zarif ve feminen tavrıyla bambaşka dehlizlere doğru açılıyor. Zamana meydan okuyan tasarımların naif yansımaları koleksiyonda sizleri bekliyor.

Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet Kavaklı

Dizi Modası- İstabullu Gelin Dizisi/ Ülfet Kavaklı

Cuma akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisine, 3. sezonda usta oyuncu Meral Çetinkaya dahil oldu. Meral Çetinkaya’nın canlandırdığı Ülfet Hanım karakteri, ünlü bir modacı ve stil sahibi bir kadın.

15.10.2018Stil Önerileri
Cem Karaca’ya saygı konseri

Cem Karaca’ya saygı konseri

7. Uluslararası Klarnet Festivali kapsamında her yıl düzenlenen “Ustaya Saygı” konseri bu kez Cem Karaca anısına yapıldı.

13.09.2018Magazin
Hoşgörü başkenti: Hatay

Hoşgörü başkenti: Hatay

Bir şehir, düşünün!... Farklı dinden ve inançtan insanlar sevgi, barış ve kardeşlik duyguları içinde bir arada yaşıyor olsunlar. Kavgadan uzak dursunlar, sevgide saygıda kucaklaşsınlar.  “Ezan, Hazzan ve Çan” sesiyle dinler arası diyaloğun taçlandığı ve yaşandığı bir yer düşünün. İşte burası Hatay.. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, doğup büyüdüğü şehri bakın nasıl özetliyor;  “ Bu toprakları anlatmaya başlamak için belki de en doğru kelime; Hoşgörü!..”

25.05.2018Seyahat
Çamçukuru’nda ‘Yahşi Batı’

Çamçukuru’nda ‘Yahşi Batı’

Silahlar patladı. Bankaya girmeye çalışan soyguncuların biri yere düştü. Hemen tabuta koydular. Şerif diğer hırsızı yakalayıp hücreye attı... Bu, elbette bir oyun. İzmit Karamürsel’e bağlı Çamçukuru Köyü’nde, 11 odalı bir otelin önündeki kovboy kasabasının şovlarından biri.

İsveç Akademisi Daimi Sekreteri Danius’a destek gösterisi

İsveç Akademisi Daimi Sekreteri Danius’a destek gösterisi

İsveç’te binlerce kişi, cinsel taciz skandalının ardından istifa eden Nobel Edebiyat Ödülü’nü veren İsveç Akademisinin Daimi Sekreteri Sara Danius’a destek gösterisi düzenledi.

20.04.2018Avrupa
Birçoğu lisanssız Ölümcül boşluk

Birçoğu lisanssız! Ölümcül boşluk

Türkiye’de resmi Go-Kart pisti açmak isteyenlerin TOSFED’den lisans alması gerekiyor. Bu pistler düzenli olarak denetleniyor. Ancak Sarıyer’deki kazanın yaşandığı pist gibi büyük çoğunluğu lisansız olarak çalıştırılıyor.

12.04.2018Ekonomi
Go-kartta dehşeti yaşadı Doktorlardan son dakika açıklaması

Go-kartta dehşeti yaşadı! Doktorlardan son dakika açıklaması

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Celallettin Kocatürk, boynundaki fuların go-kart aracının dolanmasıyla ağır yaralanan Havvanur Yalçın'ın sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi. Havvanur'un nefes borusunda oluşan yırtığın kendiliğinden iyileşebileceğini vurgulayan Kocatürk, genç kızın tedavisinin yoğun bakımda sürdüğünü söyledi.

9.04.2018Gündem
Baki’den şimdi de Survivor Cumali taklidi

Baki’den şimdi de Survivor Cumali taklidi

Taklitleriyle gündemden düşmeyen oyuncu İsmail Baki, şimdi de Survivor yarışmacısı Cumali’nin taklidini yaptı.

26.03.2018Magazin

Yazar Sonuçları

Türk-İş’te öncelik ‘emekçi hakkı’ olmalı

Türk-iş 23. Olağan Genel Kurulu 5-7 Aralık tarihlerinde Ankara’da yapılacak.

4.12.2019

Jet ski denilince akla artık o da gelecek

Dün bir haber yayıldı ortalığa...

7.07.2019

Eğlenceye hazır mısınız?

Temmuz festivallerle geliyor. Bozcaada’dan Japonya’ya kadar geniş bir coğrafyada, rodeodan yağlı güreşe varan bir çeşitlilikte... Yeter ki siz ne tür bir eğlence istediğinize karar verin yola çıkmaya hazır olun.

3.07.2019

Fular kullanmak bir sanattır

Fular kullanmak, birçok kadın için tutkudur. Her zaman için kıyafete farklı bir hava katan ve güzel gösteren tamamlayıcı aksesuardır. Birbirinden şık fularlarla en sade kombinleri şık bir hale getirmek mümkün. Üstelik modası da hiç geçmez. 

17.02.2019

Bennu Gerede ile 5 soru 5 cevap

Bennu Gerede ünlü bir fotoğrafçı. Dört çocuk annesi olmasına rağmen fotoğraflar çekiyor, yazılar yazıyor, sürekli yeni projeleri hayata geçirmek isteyen özgür ruhlu, güzel ve stil bir kadın.

20.01.2019

Dijital korsan...

Sinemada, müzikte korsanın her türlüsünü gördük ama böylesini görmedik.

12.09.2018

D vitamini azalınca bakın neler oluyor?

D vitamini eksikliği çocukluktan yaşlılığa kadar herkesi bedenen de ruhen de “tepeden tırnağa” etkiliyor. Her şeyden önce kemik ve diş gelişimini bozuyor. Alerjik hastalıklara, özellikle de astıma zemin hazırlıyor.

1.08.2018

Atina yeniden doğuyor, ya İstanbul?

The New York Times’ta önceki günlerde “Welcome back, Athens” başlıklı bir yazı yayınlandı.

23.06.2018

Milletvekili adayları giyinirken nelere dikkat etmeliler?

Milletvekilleri sadece siyasi olarak değil; duruşları, tavırları ve giyim kuşamlarıyla da topluma rol model olduklarını unutmamalılar.

2.06.2018

Milletvekili adayları giyinirken nelere dikkat etmeliler

Milletvekilleri sadece siyasi olarak değil; duruşları, tavırları ve giyim kuşamlarıyla da topluma rol model olduklarını unutmamalılar.

1.06.2018

Arya, kadın girişimcilere hem koçluk yapıyor,  hem yatırım

AHU Büyükkuşoğlu Serter birden fazla şapkası olan bir iş insanı.

29.05.2018