MENÜ

Fotoğraflarla Akm

Fotoğraflarla Akm ile ilgili tüm haberleri, son dakika Fotoğraflarla Akm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Fotoğraflarla Akm haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 15 Fotoğraflarla Akm haberi bulunmuştur.

Fotoğraflarla Akm Haberleri

İnsan, dansçı sayesinde kendi türüyle kıvanç duyar

İnsan, dansçı sayesinde kendi türüyle kıvanç duyar

Seyir zevki verir, besler, aydınlatır, ilham olur... Sanatın her türü ama belki de en çok dans, bizi alıp o an bulunduğumuz yerden başka bir yere götürür. Akademisyen, fotoğraf sanatçısı Prof. Dr. Osman Ürper’in yeni çıkan kitabından hareketle Türkiye’de dansın bugününe baktık.

28.04.2018Hürriyet Pazar
Cumhuriyet 92 yaşında

Cumhuriyet 92 yaşında

Türkiye Cumhuriyeti bugün 92’inci yaşını kutluyor. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları devlet erkanının katılımıyla Anıtkabir ziyareti ile başlayacak. Öte yandan, bu anlamlı günde Mustafa Kemal Atatürk’ün yaşam öyküsü, arşivlik bir kitapta derlendi. 1881-1919 arasındaki dönem, belgeler ve fotoğraflarla bizzat Atatürk’ün ağzından anlatılıyor. Günlükler, mektup ve telgraflar 20’nci yüzyılın başlangıcına ışık tutuyor. Mustafa Kemal Atatürk, Hürriyet’in okurlarına armağanı olan “Atatürk Atatürk’ü Anlatıyor” kitabında yer alan bir mektupta şöyle diyor: "Benim tutkularım var, hem de pek büyükleri. Bu tutkuların, yüksek yerler ele geçirmek ya da büyük paralar elde etmek gibi, maddi emellerin doyumuyla ilişkisi bulunmuyor. Ben, bu tutkularımın gerçekleşmesini, yurduma büyük yararları dokunacak, bana da başarıyla yerine getirilmiş bir görevin iç rahatlığını verecek büyük bir düşüncenin başarısında arıyorum. Bütün hayatımın ilkesi bu olmuştur."

28.10.2015Gündem
Coşku, gurur ve kararlılıkla

Coşku, gurur ve kararlılıkla

Türk milletini esaretten kurtaran Büyük Zafer’in 86. yılını coşku ve gururla kutladık. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ, Anıtkabir ve Devlet Mezarlığı’nda "Cumhuriyete ve onun temel niteliklerine yönelik tehditlere karşı kararlı duruşumuzu koruyacağız" mesajlarını verdi.

30.08.2008Gündem
Tonton adam şarkılarıyla uğurlandı

Tonton adam şarkılarıyla uğurlandı

AKP İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli, son yolculuğuna şarkılarıyla uğurlandı.

4.08.2008Gündem
Yağmurdereli son yolculuğuna uğurlandı

Yağmurdereli son yolculuğuna uğurlandı

Tedavi gördüğü hastanede vefat eden AKP İstanbul Milletvekili, yapımcı ve sanatçı Osman Yağmurdereli son yolculuğuna göz yaşlarıyla uğurlandı.

4.08.2008Kelebek
Osman Yağmurdereli vefat etti

Osman Yağmurdereli vefat etti

AKP İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli vefat etti. Bir süredir kanser tedavisi gören Osman Yağmurdereli Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Yağmurdereli, yoğun bakımda tutuluyordu.

2.08.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Doğalgaza zam yapılırsa seramik çok sıkıntı çeker

ÖNCEKİ akşam Garanti Bankası’nın Salt adıyla müzeye dönüştürdüğü Bankalar Caddesi’ndeki Osmanlı Bankası’nın eski merkesi olan binaya girdiğimde önce 3’üncü kattaki “Modernin İcrası: AKM Sergisi”ni gezdim.

21.09.2012

Bienal eserinde kaybolan işadamı

Her zamanki gibi çok eğlenceli işler var Bienal’de. Tabii eğlenceli olduğu kadar bir mesajı, bir derdi, bir tokadı da var Bienal’de sergilenenlerin.

11.09.2007