MENÜ
Arşiv

Fırat Yurdakul

Fırat Yurdakul ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fırat Yurdakul haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 124 Fırat Yurdakul haberi bulunmuştur.

Fırat Yurdakul Haberleri

5 kişiyi öldüren caniden korkunç ifadeler: Ağabey bana da mı kıyacaksın

5 kişiyi öldüren caniden korkunç ifadeler: Ağabey bana da mı kıyacaksın

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde sevdiği kızı alamadığı için beş kişiyi öldüren cinayet zanlısının yargılanmasına başlanıldı. SEGBİS sistemi üzerinden duruşmaya katılan Fırat Yurdakul'un ifadeleri dikkat çekti. Zanlı önceden arkadaşı olan Taylan Koral’ın kendisine “Abi bana da mı kıyacaksın” diyerek kendisini öldürmemesi için yalvardığını ancak ona da ateş ettiğini belirtti.

11.01.2019Gündem
Korkunç olayda kan donduran detay... Katliamı 5 yaşındaki çocuk ihbar etti

Korkunç olayda kan donduran detay... Katliamı 5 yaşındaki çocuk ihbar etti

Sivas’ın Şarkışla ilçesindeki katliam gibi cinayetleri, cinayetlerin işlendiği evde gizlenerek ölümden kurtulan 5 yaşındaki kız çocuğun ihbar ettiği öğrenildi.

22.03.2018Gündem
Pompalı tüfekli katliam: 5 ölü

Pompalı tüfekli katliam: 5 ölü

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde bir eve ve bakkal dükkanına düzenlenen silahlı saldırı sonucunda 5 kişi yaşamını yitirdi. Öldürdüğü bakkal dükkanı sahibinin otomobiliyle kaçan saldırgan Kahramanmaraş'ta yakalandı. Fırat Yurdakul'un sevdiğini söylediği kızın babası Tarık, dedesi İbrahim ve babaannesi Cennet Esen'i tartışma sırasında otomatik av tüfeğiyle vurarak öldürdükten sonra aynı köydeki bakkala giderek para, içki ve aracını istediği belirtildi. İsteklerini reddeden bakkal Celal ve oğlu Taylan Koral'ı da aynı silahla öldüren saldırganın, daha sonra Celal Koral'a ait otomobili gasbederek kaçıp Kahramanmaraş'a gittiği ifade edildi. 5 kişiyi vahşice katleden caninin sözleri pes dedirtti: “Sevdiğim için yaptım. Çok seviyorum. Benim kıymetimi bilmeseler de ben seviyorum. 30 sene yatar çıkar gene severim. İster beklesin ister beklemesin. Ben seviyorum” dedi.

22.03.2018Haber
Son dakika: Av tüfekli katliam: 5 ölü

Son dakika: Av tüfekli katliam: 5 ölü

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde Fırat Yurdakul, sevdiğini söylediği kızın babası Tarık, dedesi İbrahim ve babaannesi Cennet Esen'i tartışma sırasında otomatik av tüfeğiyle vurarak öldürdükten sonra aynı köydeki bakkala giderek para, içki ve aracını istedi. İsteklerini reddeden bakkal Celal ve oğlu Taylan Koral'ı da aynı silahla öldüren saldırgan, daha sonra Celal Koral'a ait otomobili çalarak Kahramanmaraş'a kaçtı. 5 kişiyi vahşice katleden caninin sözleri pes dedirtti: “Sevdiğim için yaptım. Çok seviyorum. Benim kıymetimi bilmeseler de ben seviyorum. 30 sene yatar çıkar gene severim. İster beklesin ister beklemesin. Ben seviyorum.”

21.03.2018Gündem
İş kazalarının sorumluları

İş kazalarının sorumluları

SOMA’daki maden ocağı faciası, iş kazaları konusunda duyarlılık yarattı. İnsanlar iş kazalarıyla ilgili haberleri daha yakından izliyor; haklı olarak bu haberlerde sorumluların adlarını da görmek istiyor.

8.06.2014OkurTemsilcisi
Fenerbahçelilerin üzüntüsü

Fenerbahçelilerin üzüntüsü

FENERBAHÇE taraftarları, iki hafta önce Hürriyet’te yayımlanan iki habere tepki gösterdi. Yargıtay’dan Fenerbahçe yöneticileriyle ilgili davada onama kararı çıkınca bu haberleri değerlendirmeyi ertelemiştim.

2.02.2014OkurTemsilcisi
AK Partiden Yargıtaya sert yanıt

AK Parti'den Yargıtay'a sert yanıt

Türkiye bugün 'türban' tartışmalarına odaklandı. Yargıtay Başsavcısı'nın 'türban serbestisi laikliğe aykırı' açıklamasına Erdoğan, AK Parti, ''Parlamenter rejime müdahale'' diyerek sert tepki gösterdi. Tüm bu gelişmeler yaşanırken TBMM Genel Kurul çalışmalarına katılan vekiller de gelişmeleri hurriyet.com.tr'den takip etti.

20.10.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Ölümle burun buruna

BÜROMUZDA ya da akşam koltuğumuza kurulup televizyondaki savaş haberlerini seyrederken acaba kaçımız düşünürüz o haberleri hazırlayanı? Görüntüyü çekenin, konuşanın nasıl ölüm tehlikesi altında çalıştığını?

29.11.2018

İş kazalarının sorumluları

Soma’daki maden ocağı faciası, iş kazaları konusunda duyarlılık yarattı. İnsanlar iş kazalarıyla ilgili haberleri daha yakından izliyor; haklı olarak bu haberlerde sorumluların adlarını da görmek istiyor.

9.06.2014