MENÜ

Filozof Eray

Filozof Eray ile ilgili tüm haberleri, son dakika Filozof Eray haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Filozof Eray haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8 Filozof Eray haberi bulunmuştur.

Filozof Eray Haberleri

Fox TV’nin yeni dizisi Hayat Sevince Güzel

Fox TV’nin yeni dizisi Hayat Sevince Güzel

Fox TV’nin yeni dizisi Hayat Sevince Güzel dizisi bazen romantik, bazen “serseri” yönüyle televizyon seyircisine oldukça eğlenceli saatler yaşatacak. Fox TV ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Hayat Sevince Güzel dizisinin çekimleri devam ediyor. Peki Hayat Sevince Güzel dizisi ne zaman başlayacak? Hayat Sevince Güzel dizisi hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası haberimizde..

26.05.2016Gündem
Kalbim Ege’de Kaldı” Çarşamba’nın birinci

Kalbim Ege’de Kaldı” Çarşamba’nın birinci

Yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akan ,Yeliz Akkaya ,Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe ve Yiğit Gültekin’in yer aldığı Kanal D'nin yeni dizisi “Kalbim Ege’de Kaldı” Çarşamba akşamı günün en çok izlenen programı oldu.

9.07.2015Magazin
Kalbim Egede Kaldı sosyal medyayı salladı

Kalbim Ege'de Kaldı sosyal medyayı salladı

Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Hülya Böcekli, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akan ,Yeliz Akkaya ,Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin’in yer aldığı yeni dizisi “Kalbim Ege’de Kaldı” önceki gece ilk bölümü ile ekrana geldi.

25.06.2015Magazin
Bu hafta 8 film vizyona girecek

Bu hafta 8 film vizyona girecek

Bu hafta ikisi yerli 8 yeni film vizyona girecek.

12.09.2014Keyif
Stajyer Mafya

Stajyer Mafya

Eray Koçak’ın yönettiği ve Naz Elmas, Hilmi Cem İntepe, Lemi Filozof ile Abidin Yerebakan’ın oynadığı Stajyer Mafya, 12 Eylül 2014’de Özen Film dağıtımıyla 1 Sanat Yapımcılık A. Ş. tarafından vizyona çıkarılıyor.Birol ve Ayhan saf, temiz ve bir o kadar da beceriksiz iki çocukluk arkadaşıdır. Kahramanlarımız, Birol’un yıllardır sevdiği ama işsiz güçsüz olduğu için onu terk etmiş olan Gamze’nin düğününden çıkışta bir tesadüf sonucu İstanbul’un en büyük mafyasının adamları sanılmış, istemeden bu dünyaya adım atmak zorunda kalmışlardır. Sloganları “Hayat bir oyunsa bizde jeton çok” olan gençler, bir yandan hayatta kalmaya, bir yandan da bu dünyayı öğrenmeye çalışırlar.

11.09.2014Ekran
Yayınevlerinden en yeniler

Yayınevlerinden en yeniler

Yayınevleri birbiri ardına yepyeni kitapları okurla buluşturuyor.Her kitap keyifli bir yolculuk, yepyeni bir dünya....

3.02.2007Gündem

Yazar Sonuçları