MENÜ

filmlerde yer alan otomobiller

filmlerde yer alan otomobiller ile ilgili tüm haberleri ve son dakika filmlerde yer alan otomobiller haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 filmlerde yer alan otomobiller haberi bulunmuştur.

filmlerde yer alan otomobiller Haberleri

Otomotiv endüstrisinde bu moda akımı sadece 10 yıl sürdü

Otomotiv endüstrisinde bu moda akımı sadece 10 yıl sürdü

Bundan tam 117 yıl önce otomobillerin henüz yeni popüler olduğu dönemde sadece 10 yıl sürebilen bir moda akımı ve pazar oluştu. O da otomobil kıyafetleriydi. 20. yüzyılın hemen başında üretilen otomobillerin çatısı ve kapısı olmadığı, yolların da toprak ve çamurlu olduğu için sürücülerin ve yolcuların rüzgar, soğuk ve tozdan koruyabilecek giysileri olması gerekiyordu. Bunlar statünün de sembolüydü.

14.05.2017Ekonomi
600 milyon dolarlık zarar oluşmuş

600 milyon dolarlık zarar oluşmuş

Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filmi ‘Öfkenin Kaderi’ sinemalarda gösterimde. Önceki 7 filmde olduğu gibi yine birçok süper ve hızlı otomobil parçalanıp hasar görüyor. Peki 8 filmden oluşan bu seride hasarların bedeli ne? Bir sigorta şirketi klasik otomobil danışmanlarıyla birlikte 13 saat ilk 7 filmi izleyip hasarın maliyetini 514 milyon dolar olarak çıkarmış. Son filmle birlikte zararın 600 milyon doları ulaşması bekleniyor. 

30.04.2017Ekonomi
Samanlıktan servet çıktı

Samanlıktan servet çıktı

Amasya’da bir samanlıkta 25 yıldır çürümeye terk edilen klasik otomobil, baştan aşağı yenilendi. Sekiz ay öncesine kadar hurdayı andıran otomobilin değeri şimdilerde 100 bin doların üstünde.

19.08.2015Avrupa
30 yıl sonra gelen ’Biz de varız’ şovu

30 yıl sonra gelen ’Biz de varız’ şovu

İki yılda bir uluslararası otomobil fuarına ev sahipliği yapan İngiltere, bu yıl ülkenin son 30 yılda gerçekleştirdiği en büyük otomobil fuarına imza atıyor. Bugüne kadar Birmingham'da düzenlenen fuar 30 yıl sonra yeniden başkent Londra'ya taşınması sebebiyle özel bir şova da imza attı. Pazar günü fuar öncesi Londra'nın merkezinde düzenlenen geçiş töreninde, toplam değerleri 18 milyon doları bulan birbirinden önemli 100 farklı otomobil, 100 bin kişilik kalabalığa otomobil tarihini canlı bir şekilde yaşattı.

18.07.2006Gündem
X Large James Bond

X Large James Bond

16.06.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Ortadoğu ve Körfez’deki Türk dizisi salgınını ‘marka’ya çevirme planı

ATA uçağı Dubai’den Ankara’ya doğru havalandıktan sonra Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dış Ticaret Bakanı Sheika Lubna Bin Khalid Al-Qasimi’yle görüşmesini anlatırken, sözü Ortadoğu, Körfez ve Balkan ülkelerinde “salgın”a dönüşen Türk dizilerine getirdi:

2.01.2010

Renault, Bursa’da 8 farklı model üretmeyi planlıyor

Bu da nereden çıktı diyebilirsiniz. Bunu ben söylemiyorum Renault yetkilileri dolaylı yoldan söylüyor. Biliyorsunuz, Bursa’daki Oyak Renault fabrikası bugün Renault CEO’su Carlos Ghosn’un en çok övgüyle söz ettiği fabrikaların başında geliyor.

19.06.2007
X Large James Bond

X Large James Bond

JAMES BOND etikisinden kurtulmak galiba mümkün değil. Ya onun taklitlerini seyrediyoruz, ya da onunla dalga geçenlerin yaptıklarını. Yani parodisini.

16.06.2005