MENÜ

Fiba Europe Cup

Fiba Europe Cup ile ilgili tüm haberleri, son dakika Fiba Europe Cup haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Fiba Europe Cup haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20 Fiba Europe Cup haberi bulunmuştur.

Fiba Europe Cup Haberleri

FIBA, Pınar Karşıyakayı kızdırdı

FIBA, Pınar Karşıyaka'yı kızdırdı!

FIBA Europe Cup'ın resmi sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşım Karşıyaka taraftarlarını ayağa kaldırdı.

9.04.2019Avrupa
FIBAnın paylaşımı Karşıyakayı kızdırdı

FIBA'nın paylaşımı Karşıyaka'yı kızdırdı

FIBA Europe Cup'ın resmi sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşım Karşıyaka taraftarlarını ayağa kaldırdı.

9.04.2019Basketbol
Pınar Karşıyakanın transfer yasağı kalktı

Pınar Karşıyaka'nın transfer yasağı kalktı!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezonu cumartesi günü ev sahipliği yapacağı Tofaş maçıyla açacak olan Pınar Karşıyaka'nın transfer yasağı kalktı.

3.10.2018Basketbol
Pınar Karşıyaka’da Henry sevinci

Pınar Karşıyaka’da Henry sevinci!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde sezonun ilk maçında cumartesi günü saat 15.15’te Tofaş’ı ağırlayacak Pınar Karşıyaka’da Çin Ligi’nde takımı final oynadığı için hazırlık dönemini kaçıran yeni transferlerden Sek Henry geliyor.

2.10.2018Basketbol
Pınar Karşıyaka’ya kötü sürpriz

Pınar Karşıyaka’ya kötü sürpriz

FIBA Avrupa, Eskişehir Basket’in çekildiği FIBA Şampiyonlar Ligi’ne Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ndeki sıralaması nedeniyle gitmesi beklenen Pınar Karşıyaka’nın yerine Litvanya temsilcisi Lietkabelis’i aldı.

14.07.2018Basketbol
Büyükçekmeceden FIBAya kınama

Büyükçekmece'den FIBA'ya kınama!

Demir İnşaat Büyükçekmece bir deklarasyon yayınlayarak, Eurocup listesinden çıkaran FIBA'yı eleştirdi, TBF'ye ise yardımları nedeniyle teşekkür etti.

29.06.2017Basketbol
Pınar Karşıyakaya Şampiyonlar Ligi müjdesi

Pınar Karşıyaka'ya Şampiyonlar Ligi müjdesi

Spor Toto Basketbol Lig ekiplerinden Pınar Karşıyaka'ya Avrupa'dan müjde geldi. Yeşil kırmızılı ekip, geçen sezon çeyrek final oynadığı FIBA Şampiyonlar Ligi'ne yeni sezonda özel davetle katılacak.

16.06.2017Basketbol
Üniversiteye kapağı atmak da yetmiyor

Üniversiteye kapağı atmak da yetmiyor

Üniversiteye kapağı attık, artık rahatız deme dönemi biteli çok oluyor. Üniversite lise sonrası rahatlama değil iş hayatına adım atma süreci olarak görülüyor. Kariyer planlamasının üniversitenin ilk yıllarında yapılması ve harekete geçilmesi gerekiyor. Üniversite hayatını hem akademik hem de sosyal olarak iyi bir şekilde geçirmek; derslere girmenin yanında seminer ve sertifika programlarına katılmak, iş ve staj fırsatlarını değerlendirmek gerekiyor. Bu aynı zamanda sektörler hakkında fikir vereceği için iş dünyasına da giriş yapılmış olunuyor. Şirketlerin de istediği bu: İş hayatını biraz da olsa bilen genç mezunlar.

Potaya bomba düştü

Potaya bomba düştü

Ligin isim hakkının Beko'ya satışından dolayı hak edilen 90 bin dolar ile naklen yayınlar için NTV'den gelecek 80 bin doları sabırsızlıkla bekleyen Basketbol Şubesi yönetimi, Federasyon'un 300 bin YTL'lik alacağına karşılık gelirlere el koymasıyla zor durumda kaldı.

17.12.2006Ege

Yazar Sonuçları

NBA'in gölgesinde

Avrupa'da basketbolu yöneten iki kurum bir an önce birleşmeli. İşte o zaman hem Avrupa basketbolu bugün düştüğü içler acısı durumdan kurtulabilir, hem de geleceği sağlıklı bir şekilde görmek mümkün olabilir.

22.01.2004