MENÜ

fi yeni bolum

fi yeni bolum ile ilgili tüm haberleri ve son dakika fi yeni bolum haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 100 fi yeni bolum haberi bulunmuştur.

fi yeni bolum Haberleri

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Fi Çi 7. bölüm bu akşam neden yok

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi Çi 7. bölüm bu akşam neden yok?

Fi Çi serisinin yeni bölüm fragmanı ve tarihi merak konusu oldu. Dijital platform üzerinden izleyicilerle buluşan Fi, genellikle cuma günleri yayınlanıyor, Puhu Tv resmi sosyal medya hesapların üzerinden tarih bilgilendirmesinde bulunuyordu. Peki Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Çi 7. bölüm bugün yayınlanmayacak mı?

12.1.2018Televizyon
Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm ne zaman

Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Genellikle cuma günleri yayınlanan Fi dizisinin yeni bölüm akıbeti merak konusu oldu. Yılbaşı öncesi nefesleri kesen bir bölümle izleyici karşısına çıkan Çi'nin son bölüm finali hafızalarda soru işareti bırakmıştı. Duru ve Deniz'in öpüşme sahnesinin dengeleri nasıl değiştireceği yeni bölümde belli olacak. Peki Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

8.1.2018Televizyon
Fi Çi 7. yeni bölüm yayınlandı mı Gözler yeni bölüm fragmanında

Fi Çi 7. yeni bölüm yayınlandı mı? Gözler yeni bölüm fragmanında

Fi Çi 7. bölüm fragmanı ile beklenmeye devam ediliyor. Yayınlanan son bölümün ardından izleyicilerinin ilgiyle sorguladığı Fİ Çİ 7. yeni bölümü, yayıncı kuruluş tarafından henüz yayınlanmadı. Peki, Fi Çi yeni bölümü ne zaman ekranlara gelecek? İşte, son olarak 27 Aralık 2017 tarihinde izleyicileriyle buluşan ve takipçilerinin merakla araştırdığı dizinin yeni bölümü hakkında detaylı bilgiler

4.1.2018Televizyon
Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm ne zaman

Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Fi yeni sezon Çi 7. bölümü için heyecan dorukta! En son 27 Aralık Çarşamba günü izleyicileriyle buluşan Çi'nin son bölümü final sahnesiyle yürek hoplattı. Artık Can Manay'la evli olan Duru'nun Deniz ile öpüşmesi şok etkisi yarattı. Bu sahneye Bilge'nin de tanık olması beraberinde pek çok soru işaretini de beraberinde getirdi. Yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

28.12.2017Televizyon
Fi yeni sezon Çi 4. bölüm fragmanı: Duru ve Deniz dudak dudağa

Fi yeni sezon Çi 4. bölüm fragmanı: Duru ve Deniz dudak dudağa

Fi yeni sezonu Çi’nin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayın tarihi bilgisinin de verildiği Fi yeni bölüm fragmanında sert bir yüzleşme yaşayan Duru ve Deniz’in fiziksel yakınlaşmaları merak uyanırdı. Öte yandan Can Manay’ın sözleri kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Fi yeni sezon 4. bölümü ne zaman yayınlanacak?

5.12.2017Televizyon
Fi yeni bölüm ne zaman Çi 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fi yeni bölüm ne zaman? Çi 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Fi’nin yeni bölüm fragmanı ve tarihi merak konusu oldu. Macerasına Çi ismiyle devam eden dizinin son bölümü 24 Kasım Cuma günü yayınlanmıştı. Peki Fi Çi 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

28.11.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Fi dizisinin 10. bölümü bugün yayınlanacak mı

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin 10. bölümü bugün yayınlanacak mı?

Fi dizisinin yayınlanması gereken 10. bölümü izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. İnternette yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından oldukça büyük beğeni kazanan Fi dizisi vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Heyecan ve merak dozu artan dizinin son iki bölümünde heyecan verici gelişmeler yaşanmıştı. Diziseverler, Fi 10. bölüm ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman? gibi sorulara önem verdiler. Peki, Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisinin 10. bölümü bugün yayınlanacak mı?

2.6.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fi dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı diziseverler tarafından oldukça merak konusu oldu. İnternet alemine yeni bir soluk kazandıran Fi dizisi geçtiğimiz hafta yeni bölümleriyle ekrana gelmişti. Dizinin son bölümünde Can Manay ve Duru'nun yakınlaşma sahnesi izlenme rekorları kırdı. Son bölümün izlenmesinin ardından dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.5.2017Televizyon
Fi 7,8,9. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm tarihi netleşti

Fi 7,8,9. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm tarihi netleşti

Fi dizisinin yeni bölüm fragmanları için bekleyiş son buldu. Dijital platform üzerinden yayınlanan dizinin 7,8,9. bölümüne dair ipuçları veren fragman izleyicileriyle buluştu. Peki, Fi'nin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Duru,yurt dışı eğitimi için yurt dışına gidecek mi? İşte, Fi'nin yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

4.5.2017Televizyon
Fi yeni bölüm ne zaman Fİ hangi günler yayınlanıyor

Fi yeni bölüm ne zaman? Fİ hangi günler yayınlanıyor?

Fi dizisinin yeni bölümü için heyecan dolu bekleyiş sürüyor. Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsür'un başrollerini paylaştığı dizi en son 21Nisan Cuma günü izleyicileriyle buluşmuştu. Dijital platform üzerinden yayınlanan dizi bu hafta ise yok. Peki, Fi yeni bölüm ne zaman? Fİ hangi günler yayınlanıyor?

28.4.2017Televizyon
Fi dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı Fi yeni bölüm ne zaman

Fi dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fi yeni bölüm ne zaman?

Fi dizisi ilk üç bölümüyle diziseverlerin karşısına çıktı. Azra Kohen'in Fi, Çi, Pi üçlemesinden uyarlanan 'Fi' dizisinin 4. bölümü şimdiden merak konusu oldu. Peki, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsur'un başrollerini paylaştığı Fi dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, tüm detaylar!

2.4.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak İşte Fi Çi 7. bölüm fragmanı

Fi dizisinin yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak? İşte Fi Çi 7. bölüm fragmanı

Fi Çi yeni bölümü için geri sayım sürerken diziden yeni görüntüler geldi. En son yılbaşından hemen önce yayınlanan Çi’nin 3 dakikayı açan yeni fragmanıyla birlikte heyecan dozu arttı. Ozan Güven’in hayat verdiği Can Manay’ın geçmişiyle ilgili detaylar merak uyandırdı. Peki Çi Yeni bölümü saat kaç yayınlanacak?

19.1.2018Televizyon
Fi yeni sezon 7. bölüm ne zaman Fi Çi yeni bölüm fragmanında Deniz itirafa hazırlanıyor

Fi yeni sezon 7. bölüm ne zaman? Fi Çi yeni bölüm fragmanında Deniz itirafa hazırlanıyor

Fi yeni sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı, yeni bölüm tarihi kesinleşti. Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal'ın başrollerini paylaştığı Fi Çi 6. bölüm finali şok etkisi yaratmış, Deniz ve Duru’nun öpüşme sahnesi ekrana kilitlemişti. Şimdi ise gözler yeni bölümde. Peki Fi yeni sezon 7. bölüm ne zaman?

16.1.2018Televizyon
Fi Çi yeni bölüm tarihi belli oldu…. Serenay Sarıkaya’dan final sinyali geldi

Fi Çi yeni bölüm tarihi belli oldu…. Serenay Sarıkaya’dan final sinyali geldi

Fi Çi yeni bölüm tarihi için beklenen açıklama geldi. Dizinin yayın kanalı olan Puhu Tv ‘Fi yeni bölümü ne zaman?’ sorularına resmi Twitter adresinden yanıt verdi. Öte yandan dizinin Duru’su Serenay Sarıkaya’dan final sinyali geldi. İşte Fi Çi yeni bölüm tarihi ve Serenay Sarıkay’nın açıklamaları

13.1.2018Televizyon
Fi Çi dizinin yeni bölümü bu akşam saat kaçta yayınlanacak İşte Fi Çi 6. bölüm fragmanı

Fi Çi dizinin yeni bölümü bu akşam saat kaçta yayınlanacak? İşte Fi Çi 6. bölüm fragmanı

Ekran macerasına bir haftalık bir ara veren Fi dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Final yapacağı haberleriyle gündeme gelen dizinin 6. bölümünde şaşırtıcı gelişmeler var. Cesur sahneleriyle sosyal medyaya da konu olan Fi Çi 6. bölümü her zamankinin tersine çarşamba günü yayınlanacak. Peki Çi 6. bölümü bugün saat kaçta takipçileriyle buluşacak.

27.12.2017Televizyon
Fi Çi yeni bölüm ne zaman Final haberi geldi

Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Final haberi geldi

Final yapacağı haberleriyle takipçilerini üzen Fi yeni sezon 6. bölüm tarihi belli oldu. Puhu Tv son bölümü 15 Aralık Cuma günü ekranlara gelen Çi’nin yeni bölüm tarihini resmi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Peki Fi Çi yeni bölüm ne zaman? Güçlü oyuncu kadrosu ve cesur sahneleriyle dikkat çeken Fi ne zaman final yapacak?

22.12.2017Televizyon
Fi Çi 6. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Fi Çi 6. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Yeni sezon açılışını hızlı bir şekilde yapan Fi'nin yeni bölüm akıbeti merak konusu oldu. Yeni sezonda Çi ismiyle devam eden dizinin son bölümü 15 Aralık Cuma günü izleyicilerle buluşmuştu. O tarihten bu yana fragmanın yayınlanmaması nedeniyle yeni bölüm tarihi araştırılıyor. Peki Fi yeni bölümü bugün yayınlanmayacak mı? Fi Çi yeni bölümü ne zaman?

21.12.2017Televizyon
Fİ Çİ 5. bölüm fragmanı merak uyandırdı Fi yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak

Fİ Çİ 5. bölüm fragmanı merak uyandırdı! Fi yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

Fİ Çİ 5. bölüm fragmanıyla merak dozunu arttırdı. Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaştığı Fi’nin yeni sezon 5. bölümü bu akşam yayınlanacak. Yeni bölümde en çok merak edilen konu Özge'nin Duru'ya söylediklerini öğrenen Can Manay'ın yapacakları. Peki Fi yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

14.12.2017Televizyon
Bostanlı sahilinde kıyı düzenlemesi

Bostanlı sahilinde kıyı düzenlemesi

Bostanlı sahilinde kıyı düzenlemesi

13.12.2017Karşıyaka
Fi dizisinin yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak Fi Çi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Fi dizisinin yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak? Fi Çi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Fi yeni sezon Çi 4. bölümünden yeni görüntüler geldi. Yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlanan Çi 4. bölüm 2. fragmanına Can Manay’ın eski sevgilisinin sözleri damga vurdu. Özge’nin Duru’yu uyardığı anlar ise kafalarda soru işareti bıraktı. Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? Duru, Özge’nin sözlerine inanacak mı? İşte Fi yeni sezon Çi 4. bölümüne dair ilk ipuçları!

8.12.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Finin yeni sezonu Çinin 4. bölümü bu akşam neden yok

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi'nin yeni sezonu Çi'nin 4. bölümü bu akşam neden yok?

Fi yeni sezonu Çi’nin 4. bölüm tarihi merak konusu oldu. İkinci sezonunda yayın aralıklarını kısa tutan Fi’nin fragmanının yayınlanmaması nedeniyle ‘Yeni bölüm ne zaman, bu hafta yok mu?’ gibi sorular gündeme geldi. Cesur sahneleriyle adından söz ettiren dizinin son bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler vardı. İşte Çi’nin 4. bölüm akıbeti ve son bölümde yaşananlar!

1.12.2017Televizyon
Yasemin Allen’e Fiden dudak uçuklatan ücret

Yasemin Allen’e Fi'den dudak uçuklatan ücret!

‘Çi’nin kadrosuna katılan 28 yaşındaki oyuncu Yasemin Allen'ın bölüm başına alacağı ücret belli oldu. Yasemin Allen, haftada 20 bin TL kazanacak.

28.11.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak İşte, Fi Çi 2. sezon 3. bölüm fragmanı

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, Fi Çi 2. sezon 3. bölüm fragmanı

Fi dizisinin yeni sezonu Çi'nin 3. bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala ortaya çıktı. Duru ve Can Manay arasındaki yakınlaşma görüntülerinin damga vurduğu yeni fragmanada Yasemin Allen'in sahneleri de merak uyandırdı. Peki cesur sahnelerini sürdüren Fi'nin yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

24.11.2017Televizyon
Fi yeni sezon Çi 3. bölüm fragmanında sürpriz isim Yeni bölüm tarihi belli oldu

Fi yeni sezon Çi 3. bölüm fragmanında sürpriz isim! Yeni bölüm tarihi belli oldu

Ekran macerasına Çi ismiyle devam eden Fi'den yeni görüntüler geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve cesur sahneleriyle magazin sayfalarına sık sık konu olan Fi'nin yeni sezon 3. bölüm fragmanında sürpriz bir isim dikkat çekti. Kadroya Yasemin Allen de dahil oldu. Peki güzel oyuncunun rolüne ilişkin detayların ortaya çıkacağı Fi yeni sezon Çi 3. bölümü ne zaman yayınlanacak?

21.11.2017Televizyon
Fi dizisi bu akşam saat kaçta yayınlanacak Fi dizisinin yeni sezonu Çi 2. bölüm fragmanı

Fi dizisi bu akşam saat kaçta yayınlanacak? Fi dizisinin yeni sezonu Çi 2. bölüm fragmanı

Azra Kohen'in çok satan kitabından uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi'den beklenen görüntüler geldi. İlk bölümüyle sosyal medyaya da konu olan Çi'nin 2. bölüm fragmanıyla birlikte yayın tarihi de netleşmiş oldu. Deniz aylar sonra ülkeye dönüş yapıyor, Duru'yu kaybetme korkusu yaşayan Can Manay için yeni bir savaş başlıyor. Peki Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

17.11.2017Televizyon
Fİ 2. sezon Çi 2. bölüm fragmanında Duru ve Deniz karşı karşıya | Yeni bölüm ne zaman

Fİ 2. sezon Çi 2. bölüm fragmanında Duru ve Deniz karşı karşıya | Yeni bölüm ne zaman?

Fi'nin 2. sezonu Çi serisi 2. bölüm yeni fragmanı kısa sürede yayınlandı. Yeni sezonun açılışını 9 Kasım Perşembe günü yapan Fİ’nin Çi 2. bölüm fragmanına Duru ve Deniz’in karşı karşıya geldiği anlar damga vurdu. Peki cesur sahneleriyle adından söz ettiren Fi’nin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

13.11.2017Televizyon
Fi Çi dizisi yeni sezon ilk bölümü ekrana geldi Yeni bölüm ne zaman

Fi Çi dizisi yeni sezon ilk bölümü ekrana geldi! Yeni bölüm ne zaman?

Fi Çi dizisi 2. sezon yeni bölümü ile ekrana geldi. Duru ile Can Manay arasındaki duygusal yakınlaşmanın boyut atladığı Fi Çi dizisinin yeni sezon ilk bölümünün ardından yeni bölüm merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Fi Çi dizisi son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, detaylı bilgiler

9.11.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı… Yeni sezon ne zaman

Fi dizisinin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı… Yeni sezon ne zaman?

Yeni sezon bölümleri merakla beklenen Fi ‘nin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. İkinci sezonunda Çi ismiyle devam edecek olan Fi’nin 1. bölüm fragmanına Duru ve Can Yaman’ın yakınlaştığı görüntüler dikkat çekti. Yeni görüntülerle birlikte tarih araştırmaları da yoğunlaştı. Fi dizisinin yeni sezonu ne zaman?

6.11.2017Televizyon
Kalp Atışı 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Yeni oyuncu göründü

Kalp Atışı 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Yeni oyuncu göründü

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni gelişmeleri gözler önüne seren Kalp Atışı'nın 11. bölüm 2. fragmanına sürpriz isim damga vurdu. En son Fi dizisinde rol alan Merve Çağıran kadroya dahil oldu. Merve Çağıran'ın dizideki rolü ve dengeleri nasıl değiştireceği yeni bölümde netleşecek. İşte Kalp Atışı 11. bölüm fragmanları ve özeti!

13.9.2017Televizyon
İOS 11 hangi telefonlara gelecek İOS 11 çıkış tarihi belli oldu

İOS 11 hangi telefonlara gelecek? İOS 11 çıkış tarihi belli oldu

iOS 11’in çıkış tarihi netlik kazandı. Yeni telefonlarına dair ayrıntıları 12 Eylül'de gerçekleştirilen özel etkinlik ile paylaşan Apple, merak edilen yeni nesil mobil işletim sistemi olan iOS 11'in çıkış tarihini de duyurdu. Dock, sanal gerçeklik desteği, yeni kontrol panel, bildirim merkezi ve dosyalar uygulaması yeni işletim sisteminin özelliklerinden bir tanesi. Peki İOS 11 hangi telefonlara gelecek?

13.9.2017Teknoloji
iOS 11i mutlaka yükleyin Tüm iPhoneları değiştirecek

iOS 11'i mutlaka yükleyin! Tüm iPhone'ları değiştirecek

iOS 11 güncellemesi bu akşam tanıtılıyor; ardından tüm iPhone'lara yüklenmeye başlayacak! Ancak bugün yazılım geliştiriciler iOS 11'i yükleyebilecek; tüm kullanıcıların iOS 11'i indirmesi için birkaç gün beklememiz gerekecek. Peki iOS 11 ile neler değişiyor? İşte iOS 11'in özellikleri...

12.9.2017Teknoloji
Eski Türk filmleriyle dalga geçmiyorum

Eski Türk filmleriyle dalga geçmiyorum

Cem Yılmaz’ın GORA ve AROG filmlerinin kahramanı Arif geri dönüyor. Ocak’ta vizyona girecek ‘Arif V 216’ için 150 kişilik teknik ekip ve 3 bine yakın yardımcı oyuncu kadrosu çalışıyor. Setin son günlerinde Cem Yılmaz’ın misafiri olduk. Filmden bölümler izledik. Kamera arkasında da ortam film kadar eğlenceliymiş, gördük. Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz ve Seda Bakan ile konuştuk.

2.9.2017Hürriyet Pazar
Özge Özpirinçci: Aşk için özgürlüğümden vazgeçmem

Özge Özpirinçci: Aşk için özgürlüğümden vazgeçmem

Özge Özpirinçci, BeStyle dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu, çekimleri devam eden yeni filmi “Acı Tatlı Ekşi”deki rolü ve sevgilisi Burak Yamantürk’le ilişkisi hakkında merak edilenleri anlattı.

30.8.2017Magazin
Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanında heyecan dolu görüntüler

Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanında heyecan dolu görüntüler!

Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı, diziyi yakından takip eden vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Dünya çapında birçok ülkede çekilen dizinin, dünya genelindeki birçok izleyicisi de yeni bölümlerin ekrana geleceği tarihleri merakla bekliyor. Jon Snow ile Khaleesi'nin görüntülendiği Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı, yeni heyecanlara yelken açacak. İşte, Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

31.7.2017Televizyon
iOS 11 beta 4 yayında Yeni neler var

iOS 11 beta 4 yayında! Yeni neler var?

iOS 11’in test süreci tüm hızıyla devam ediyor. Apple, birçok yenilikle gelecek olan iOS 11 güncellemesinin dördüncü betasını bugün geliştiriciler için yayınladı.

25.7.2017Teknoloji
Google Playdeki değişikliği fark ettiniz mi

Google Play'deki değişikliği fark ettiniz mi?

Google, Play Store'un yeni sürümü ile birlikte mağazanın kullanımını biraz daha kolaylaştırdı!

5.7.2017Teknoloji
LED ampuller dünyayı internete bağlayacak

LED ampuller dünyayı internete bağlayacak

Çalışmaları sadece İngiltere, Çin, Fransa, Almanya ve Türkiye'de sürdürülen ve Wi-Fi'ye alternatif olarak gösterilen Li-Fi teknolojisi sayesinde led ampullere yerleştirilecek vericiler üzerinden ışık aracılığıyla internet erişimi mümkün olabilecek.

4.7.2017Teknoloji
İnternete artık böyle bağlanılacak

İnternete artık böyle bağlanılacak

Çalışmaları sadece İngiltere, Çin, Fransa, Almanya ve Türkiye'de sürdürülen ve Wi-Fi'ye alternatif olarak gösterilen Li-Fi teknolojisi sayesinde led ampullere yerleştirilecek vericiler üzerinden ışık aracılığıyla internet erişimi mümkün olabilecek.

1.7.2017Ekonomi

İnternete led ampul ile bağlanılabilecek

Çalışmaları sadece İngiltere, Çin, Fransa, Almanya ve Türkiye'de sürdürülen ve Wi-Fi'ye alternatif olarak gösterilen Li-Fi teknolojisi sayesinde led ampullere yerleştirilecek vericiler üzerinden ışık aracılığıyla internet erişimi mümkün olabilecek

1.7.2017Dünya
Fi dizisi 12. bölümüyle bu akşam sezon finali yapacak

Fi dizisi 12. bölümüyle bu akşam sezon finali yapacak!

Fi dizisi 12. bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Ekran macerasını dijital platform üzerinden başlayan Fi'nin sezon finali olan 12. bölümü bu akşam izleyicileriyle buluşacak. Dizinin son yayınlanan bölümünde Duru ve Can arasında yaşananlar ortaya çıkmış, Özge, sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda çok ağır bir bedel ödemek zorunda kalmıştı. Sezon finalinde en çok merak edilen konusu Duru ve Deniz ilişkisinin nereye varacağı. Peki, Fi dizisinin yeni bölümü saat kaçta?

16.6.2017Televizyon
Fi dizisinin 12. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı

Fi dizisinin 12. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı

Fi dizisi 12. bölümüyle sezon finali yapıyor. İnternet alemi üzerinden yayınlanan dizinin son bölümünde Deniz, Can'ın aşk itirafına tanık olmuş, evlilik hazırlıkları yapan çift çok büyük bir kavga etmişti. Son bölüm finalinde Can Manay'ın evini satılığa çıkarması hem Duru'yu hem de dizi takipçilerini şaşırtmıştı. Fi 12. bölüm fragmanıyla birlikte yeni gelişmelere dair ilk ipuçları geldi. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte Fi 12. bölüm sezon finali fragmanı ve yeni bölüm ipuçları!

14.6.2017Televizyon
Fi dizisinin 10. bölümü ne zaman, saat kaçta Yeni bölümde sürpriz isim

Fi dizisinin 10. bölümü ne zaman, saat kaçta? Yeni bölümde sürpriz isim

Fi dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta! En son 19 Mayıs'ta izleyicileriyle buluşan dizinin 10. ve 11. bölümü için sabırsızlanan izleyiciler, kısa bir süre sonra Duru, Deniz ve Can Manay üçgenindeki yeni gelişmelere tanık olacak. Ayrıca Fi'nin 10. bölümünde kadroda sürprizi bir isim var. Peki, Fi dizisinin 10. bölümü ne zaman, saat kaçta?

9.6.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Fi 10,11. bölüm tarihi belli oldu

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi 10,11. bölüm tarihi belli oldu!

Fi dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı sevilen dizinin takipçileri tarafından merakla bekleniyordu. Fi dizisinin yeni bölüm tarihi yayınlanan 10,11. bölüm fragmanlarıyla beraber belli oldu. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren internet alemine yeni bir soluk kazandıran Fi dizisinin yeni bölümünde ilginç anlar yer alacak. Özellikle Deniz'in Can Manay'a attığı yumruk sahneleri oldukça dikkat çekiyor. Peki, Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

3.6.2017Televizyon
Game Of Thrones ekibiyle Londra’da buluştuk, tüyolar aldık: Hazır olun yedinci sezonda çıtayı çok yükseğe çektik

Game Of Thrones ekibiyle Londra’da buluştuk, tüyolar aldık: Hazır olun yedinci sezonda çıtayı çok yükseğe çektik

Bu bir dünya rekoru: Yeni sezon fragmanı 24 saatte bütün sosyal medya platformlarında yaklaşık 67 milyon kez izlendi. Yani, hiçbir dizi daha önce böyle beklenmedi. Efsane dizi ‘Game of Thrones’un yedinci sezonuyla kavuşmamıza altı pazar kaldı. Hasreti biraz da olsa dindirmek için Londra’da bir kısım oyuncusuyla buluştuk: “Yedi bölümde 10 bölümlük malzeme var.”

3.6.2017Televizyon
Ekranın en ateşli çiftini canlandırıyorlar ama kendilerini böyle tanımlıyorlar: Biz sevgi pıtırcıklarıyız

Ekranın en ateşli çiftini canlandırıyorlar ama kendilerini böyle tanımlıyorlar: Biz sevgi pıtırcıklarıyız

Biri, Türkiye’nin en havalı kadınlarından... Yeteneği ve güzelliğiyle ekranda adeta parlıyor. Diğeri, hem sinemanın hem de televizyonun aranan yüzü. Yakışıklı, seksi, cool... Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsür’le dizileri ‘Fi’ için buluştuk. Hayat hikâyelerini, dünyaya bakışlarını ve aşk hayatlarını konuştuk.

20.5.2017Hayat
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Fi dizisi 8. ve 9. bölümü bu akşam yayınlanacak mı

Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi dizisi 8. ve 9. bölümü bu akşam yayınlanacak mı?

Fi dizisinin yayınlanması gereken 8. ve 9. bölümü izleyiciler tarafından büyük merakla bekleniyor. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren internet alemine yeni bir soluk kazandıran dizi Fi için heyecan dorukta. Fi dizisi daha önce yayınlanan 8 ve 9. bölüm fragmanlarıyla beraber dizinin yeni bölümünün yayınlanacağı tarihi de açıklamıştı. Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç'ın yer aldığı Fi’nin 8. ve 9. bölümü ne zaman yayınlanacak? Fi 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.5.2017Televizyon
Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm ne zaman Yeni fragmana cesur sahneler damga vurdu

Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm ne zaman? Yeni fragmana cesur sahneler damga vurdu

Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde 7. bölümü erken bir tarihe çekerek izleyicilerine sürpriz yapan Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm fragmanında çarpıcı detaylar var. Özellikle Duru ve Deniz arasındaki cesur sahne dikkat çekiyor. Peki, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Duru, Deniz ve Can cephesinde neler olacak? İşte, Fi dizisinin 8. ve 9. bölüm fragmanı!

16.5.2017Televizyon
Fi dizisinin 8 ve 9. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ne zaman

Fi dizisinin 8 ve 9. bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ne zaman?

Fi dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. En geçtiğimiz hafta izleyicileriyle buluşan Fİ’nin 8. ve 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin kısa süre sonra izleyicileriyle buluşacak yeni bölümünde çarpıcı detaylar yer alıyor. Peki, Fi’nin yeni bölümleri ne zaman?

14.5.2017Televizyon
Fi bugün yayınlanacak mı Fi dizisinin 8. yeni bölümü ne zaman

Fi bugün yayınlanacak mı? Fi dizisinin 8. yeni bölümü ne zaman?

Fi dizisinin yeni bölümü için geri sayım sürüyor. Dijital platform üzerinden yayınlanan Fi dizisinin 7,8 ve 9. bölümlerinin 19 Mayıs'ta yayınlanmasını bekleyen izleyiciler, geçtiğimiz hafta bir sürprizle karşılaşmış, dizinin 7. bölümünü izleme şansı elde etmişlerdi. Şimdi ise gözler 8. ve 9. bölümde? Peki, cuma günleri yayınlanan dizi bugün var mu? Fi dizisinin 8. yeni bölümü ne zaman? İşte, detaylar!

12.5.2017Kelebek

Yazar Sonuçları

Nasıl delirdiğini görememek

Ülkelerin savaşmasına filan gerek yok, aslında yeni dünya savaşı sosyal medyada başladı bile. Bu yeni savaşın kör noktası belli: Nasıl delirdiğini görememek!

27.7.2017