MENÜ

Feyza Aktan Kimdir

Feyza Aktan Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Feyza Aktan Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Feyza Aktan Kimdir haberi bulunmuştur.

Feyza Aktan Kimdir Haberleri

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan kimdir

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan kimdir?

Özcan Deniz ile Feyza Aktan 26 Haziran 2019 tarihinde tek celsede boşandı. Boşanma haberleri ardından Feyza Aktan’ın hayatına ilişkin bilgiler ve ikilinin evlilik tarihi bir kez daha gündeme geldi. Aktan, boşanma iddialarına rağmen, sosyal medyadan kafa karıştıran bir paylaşımda bulunmuştu. Peki, Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan kimdir?

26.06.2019Magazin
Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan kimdir, kaç yaşında

Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan kimdir, kaç yaşında?

Özcan Deniz ve eşi Feyza Aktan boşanma haberleriyle gündeme geldi. 44 yaşındaki Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de nikâh masasına oturmuştu. Peki, Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan kimdir?

20.06.2019Magazin
Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan kimdir

Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan kimdir?

Özcan Deniz ve eşi Feyza Aktan zaman zaman çeşitli nedenlerle magazin sayfalarına konu oluyor. Özcan Deniz’den 20 yaş küçük olan Feyza Aktan, hayatını gözlerden uzak bir şekilde sürdürüyor. Peki, Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan kimdir?

31.12.2018Magazin
Feyza Aktan kimdir Özcan Deniz’in eşi kaç yaşında

Feyza Aktan kimdir? Özcan Deniz’in eşi kaç yaşında?

Özcan Deniz, 7.5 aylık hamile olan Feyza Aktan ile ‘8 Mart Kadınlar Günü’nde nikah masasına oturdu. Çiftle ilgili çıkan haberler ardından magazin dünyasından uzak bir isim olan Feyza Aktan ile ilgili detaylar merak konusu oldu. Peki Özcan Deniz’in eşi Feyza Aktan kimdir, kaç yaşında?

14.03.2018Magazin
Feyza Aktan kimdir kaç yaşında

Feyza Aktan kimdir kaç yaşında?

Feyza Aktan, Özcan Deniz ile ilişkisiyle gündeme geldi. 6 aylık hamile olan Feyza Aktan, uzun süren ilişkinin ardındna Özcan Deniz ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Peki, Feyza Aktan kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Feyza Aktan hakkında merak edilenler

27.02.2018Televizyon
Özcan Denizin sevgilisi Feyza Aktan kimdir, kaç yaşında

Özcan Deniz'in sevgilisi Feyza Aktan kimdir, kaç yaşında?

Oyuncu Özcan Deniz kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan’ın düğün yeri belli oldu. Bebek bekleyen çift, Fransa’nın başkenti Paris’te nikah masasına oturacak. Peki Özcan Deniz’in müstakbel eşi Feyza Aktan kimdir, kaç yaşında?

11.10.2017Magazin