MENÜ

Fellow Programı

Fellow Programı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fellow Programı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 24 Fellow Programı haberi bulunmuştur.

Fellow Programı Haberleri

Hem fenomen hem girişimci üniversiteli: Elif Aleyna Duman

Hem fenomen hem girişimci üniversiteli: Elif Aleyna Duman

Geçirdiği bir trafik kazası sonrası tüm hayatı değişti. Gerçek problemleri olan, senin benim gibi biri ve o pes etmemeyi tercih etti. Yolun henüz başında iki harika girişimin öncüsü olabilmiş, binlerce insana ilham veren hikayesiyle Elif Aleyna Duman Kampüs’te.

4.12.2018Kampüs
Girişimcilik Vakfına beşinci yılında rekor başvuru

Girişimcilik Vakfı'na beşinci yılında rekor başvuru

Türkiye'de girişimcilik ekosistemini geliştirmek ve genç girişimcilere ilham vermek amacıyla kurulan Girişimcilik Vakfı, beşinci yılında yine bir rekora imza attı ve 112 bin başvuru aldı. Programın 2018-2019 döneminde 14 il ve 36 farklı üniversiteden 40 fellow yer alıyor.

5.11.2018Ekonomi
Girişimcilik programına 112 bin başvuru

Girişimcilik programına 112 bin başvuru

Türkiye’de girişimcilik alanında farkındalık yaratmak ve üniversitelilere girişimciliği bir kariyer seçeneği olarak anlatmak amacıyla kurulan vakfın, bu yılki programına 112 bin aday başvurdu.

12.07.2018Eğitim
Girişimcilik programına rekor başvuru

Girişimcilik programına rekor başvuru

Türkiye’de girişimcilik ekosistemini geliştirmek ve genç girişimcilere ilham vermek üzere kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı Fellow 2018 Programı başvuruları tamamlandı. Bu yıl rekor katılımın gerçekleştiği programa tam 112 bin aday başvurdu.

9.07.2018Ekonomi
Girişimcilik Vakfı Fellow 2018 başvuruları başladı

Girişimcilik Vakfı Fellow 2018 başvuruları başladı

Türkiye’de girişimcilik ekosistemini geliştirmek ve genç girişimcilere ilham vermek üzere kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı, Fellow 2018 Programı için başvuruları almaya başladı. 23 Haziran 2018 tarihine kadar Fellow Programı'na başvurarak girişimcilik potansiyeli taşıdığını gösterebilen üniversite öğrencileri, girişim elçileri olarak farklı etkinlik ve projelerde yer alma, 1 yıl boyunca 500 TL burs alma, girişimcilik alanında ilham kaynağı olan rol modellerle tanışma ve uluslararası girişim ağına katılma şansına sahip olacak.

16.05.2018Kampüs
Burs ve girişim fırsatları için kayıtlar başladı

Burs ve girişim fırsatları için kayıtlar başladı

Türkiye Girişimcilik Vakfı, Fellow Programı 2017 programı için başvuruları almaya başladı. 23 Haziran'a kadar Fellow Programı'na başvurarak girişimcilik potansiyeli taşıdığını gösterebilen üniversite öğrencileri, girişim elçileri olarak farklı etkinlik ve projelerde yer alma, 12 ay boyunca 500 TL burs alma, ilham veren rol modeller ile tanışma ve uluslararası girişim ağına dâhil olma şansını yakalayacak.

26.05.2017Ekonomi
Girişimci gençler toplanın Aklınızdaki soruların cevabı bu röportajda

Girişimci gençler toplanın! Aklınızdaki soruların cevabı bu röportajda!

Türkiye Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü Mehru Aygül’le Türkiye’de girişimciliğin bugünü ve genç girişimcilerle gelecekte alacağı şekil hakkında konuştuk.

20.03.2017Kampüs
Girişimcilik Vakfının Fellow 2016 başvuruları başladı

Girişimcilik Vakfı'nın Fellow 2016 başvuruları başladı

Türkiye’de girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak, gençlere ilham vermek ve girişimciliği bir kariyer hedefi haline getirmek amacıyla kurulan Girişimcilik Vakfı, Fellow Programı’nın üçüncü dönemi için başvuruları almaya başladı.

16.05.2016Kobi
Girişimciliğe farklı bakış

Girişimciliğe farklı bakış

Türkiye Girişimcilik Vakfı tarafından üniversite öğrencilerine girişimciliği aşılamak amacıyla hazırlanan Fellow Programı, öğrencilere girişimcilik yolunda yardımcı olmayı hedefliyor.

20.10.2015Kobi
Girişimcilik Vakfı Fellow 2019 başvuruları başladı

Girişimcilik Vakfı Fellow 2019 başvuruları başladı

Türkiye'de girişimcilik ekosistemini geliştirmek ve genç girişimcilere ilham vermek üzere kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı’nın Fellow 2019 Programı için başvurular başladı!

16.05.2019Kampüs
Tech-InvesTR kapsamında yaklaşık 1,8 milyar TL’lik fon kurulmasını planlıyoruz

'Tech-InvesTR kapsamında yaklaşık 1,8 milyar TL’lik fon kurulmasını planlıyoruz'

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, "Tech-InvesTR kapsamında yaklaşık 1,8 milyar liralık bir fon kurulmasını ve girişimcilerin desteklenmesini planlıyoruz." dedi.

6.02.2019Teknoloji
Bakan Varank: 1,8 milyar TL’lik fon kurulmasını planlıyoruz

Bakan Varank: 1,8 milyar TL’lik fon kurulmasını planlıyoruz

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Teknoparklara bugüne kadar 530 milyon lira doğrudan destek sağlandığını söyledi.

6.02.2019Ekonomi
Pazar günü yer gök caz

Pazar günü yer gök caz!

30 Nisan Uluslararası Caz Günü ilgi çekici etkinliklerle kutlanıyor. Altı ayrı mekândaki Garanti Caz Yeşili konserlerini takip edebilir, Yeldeğirmeni’nde caz dolu bir bahar günü geçirebilirsiniz. Ankara’da ise cumartesi akşamı Karayipler esintisi var...

27.04.2017Kitap Sanat
Suriyeli mülteci çocuklar için eğitim projesi

Suriyeli mülteci çocuklar için eğitim projesi

Boğaziçi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği öğrencisi Ayşegül Çilekrenkli,’nin Suriyeli Mülteci çocuklarına yönelik duygusal ve sosyal eğitim projesi, Dalai Lama Fellowship programına kabul edildi. Çilekrenkli, Suriyeli çocukların bulunduğu kamplarda eğitim ve danışmanlık verecek. Çilekrenkli, projede beraber çalışacak gönüllüler arıyor.

11.07.2016Kampüs

Yazar Sonuçları

GİRVAK’ın altı adımı, Türkiye’nin geleceğe yatırımı

Ülkemizde girişimcilik kültürü istenilen seviyede değil. Bunun en önemli sebeplerinden biri girişimciliğin eğitim sistemimizin bir parçası olmaması.

20.01.2018