MENÜ

fazilet hanim ve kizlari yeni bolum

fazilet hanim ve kizlari yeni bolum ile ilgili tüm haberleri ve son dakika fazilet hanim ve kizlari yeni bolum haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 47 fazilet hanim ve kizlari yeni bolum haberi bulunmuştur.

fazilet hanim ve kizlari yeni bolum Haberleri

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile cumartesi akşamı Star TV'de ekrana geldi. Yasemin'in konakta geçirdiği sıkıntılı günler, aile erkanın kararı ile birlikte bu kez dışarıda devam edecektir. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde konaktan kovulan Yasemin, kendisine yeni bir çıkış yolu arayacaktır. Peki, son bölümün ardından gelişmelerin görülebileceği Fazilet Hanım ve Kızları 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümden bazı detaylar ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

18.2.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 35. bölüm fragmanında Hazal duygularına engel olabilecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları 35. bölüm fragmanında Hazal duygularına engel olabilecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanan 35. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatacak. Her hafta cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşan dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nın yeni bölümünde Hazan duygularına engel olmaya çalışıyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

16.2.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 33. bölüm fragmanında gizemli aşk ortaya çıkacak mı

Fazilet Hanım ve Kızları 33. bölüm fragmanında gizemli aşk ortaya çıkacak mı?

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 33. bölüm fragmanıyla izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Her hafta cumartesi akşamı ekranlarda yayınlanan dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nın yeni bölümünde Sinan, Yağız’ın gizemli aşkının kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

2.2.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Şok eden aşk itirafı

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şok eden aşk itirafı

Fazilet Hanım ve Kızları yepyeni bölümleriyle izleyicilerini şaşırtmayı devam ediyor. Genç ve deneyimli isimlerin bir arada yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ekrana gelen son bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler vardı. Sinan'ın öğrendiği gerçekle mücadele etmeye çalıştığı son bölüme Yağız'ın aşk itirafı damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölüm fragmanında Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı olur

Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölüm fragmanında Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı olur

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 32. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Sinan’ın Kerime’ye doğru attığı adımla birlikte Hazan’ın taşımak zorunda kaldığı sır artık eskisinden de ağırdır. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

26.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanında Sinan gerçeklerle yüzleşiyor

Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanında Sinan gerçeklerle yüzleşiyor

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 31. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların dram yüklü dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Kerime ve Hazan’ın kavgası Sinan’ı hayatının en karanlık gerçeğiyle yüzleştirirken, Fazilet ise Yasemin’i en zayıf noktasından avlamıştır. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

19.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanı yayınlandı Hazım olaya el mi atıyor

Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Hazım olaya el mi atıyor?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile birçok gerçek ortaya çıkıyor. Aksiyon dolu bir gecenin ardından Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Hazan ile Kerime arasında geçen diyalogların damga vurduğu Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü, 31. yeni bölüm fragmanını merak ettiriyor. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilen bazı detaylar

14.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında bu söylem dikkat çekiyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında bu söylem dikkat çekiyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Başrollerini Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz ve Afra Saraçoğlu Fazilet Hanım ve Kızları, yılbaşı sonrası nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Son bölüm finalinde yeni bir dönemin sinyalini alan izleyiciler yeni fragmanı araştırıyor. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanında Yasemin köşeye sıkışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanında Yasemin köşeye sıkışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Entrika dozu yüksek sahneleriyle merak uyandıran Fazilet Hanım ve Kızları’nın 30 Aralık tarihli 29. bölümünde Yasemin köşeye sıkışıyor. Diğer yanda Yağız’dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime’ye verdiği söz yüzünden zor durumda kalıyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 29. Bölüm fragmanı ve detaylar!

29.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Hazımın uyanışı

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hazım'ın uyanışı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile yine aksiyon dolu dakikaları izleyicilerle buluşturdu. Yayınlanan son bölümde bir Yasemin'in sesini duyan Hazım birden bire uyanıp tepki vermeye başlamıştır. Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm son sahnesinde bu durum, yeni bölüm fragmanında yaşanacak olan olayları merak ettirdi. Peki, son bölüm sonrasında Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

22.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 27. yeni bölüm fragmanında Yağız uçağa binecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 27. yeni bölüm fragmanında Yağız uçağa binecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları 27. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde Hazım'ın demans hastası olduğunun ortaya çıkması herkeste şok etkisi yaratmıştır. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından ise en çok merak edilen konu Yağız'ın geri dönüp dönmeyeceği oldu. Peki, son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında Yağız o uçağa binmiş midir? İşte, merakla araştırılan konu hakkında bazı bilgiler

10.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 26. bölüm fragmanında Ece, Yasemin’in gerçek yüzünü görüyor

Fazilet Hanım ve Kızları 26. bölüm fragmanında Ece, Yasemin’in gerçek yüzünü görüyor

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 26. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Hazan, Yağız ve Sinan düştükleri tuzakla hayatlarının en ağır ve uzun gecesini yaşarken otel odasıyla ilgili tüm gerçeklerin ortaya çıkması Fazilet ve Ece için de sarsıcı olur. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

8.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde skandal Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde skandal! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardından başladı. 2 Aralık Cumartesi günü yayınlanan olaylı Fazilet Hanım ve Kızları 25. bölüm finaline Yasemin’in acımasız tuzağı damga vurdu. Hazan, Yağız ve Sinan üçlüsü arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler heyecanla yeni fragmanı sorguluyor. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm 2. fragmanında ortalık fena halde karışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm 2. fragmanında ortalık fena halde karışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında birden bire Egemen ailesinin gözdesi olan Hazan, arkdasından çevrilen işlerin farkında değildir. Egemen ailesinin First Lady'si Ece'nin ablası Hazan için söyledikleri ise dudak uçuklatıyor. Peki, son bölümün ardından merakla araştırılan Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında neler ekrana geliyor? İşte, yeni bölümden bazı detaylar

30.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından yayınlanacak 24. yeni bölüm fragmanı ile merak konusu oldu. Son bölümde Yağız ile Hazan arasında geçen tuhaf ilişki izleyicilerde de meraka neden oldu. Fazilet Hanım ve Kızları 24. yeni bölüm fragmanında iki kardeş ve Hazan arasında neler yaşanacağı seyirciler tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde bazı detaylar

19.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölüm fragmanında Yağız harekete geçiyor

Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölüm fragmanında Yağız harekete geçiyor

Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların büyük bir beğeniyle takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Yağız, Sinan ile Hazan’ı birleştirmek için harekete geçiyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

17.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölümde Hazım katil mi oluyor

Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölümde Hazım katil mi oluyor?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü hafızalardaki yerini korurken yeni fragman geldi. Dün akşam final sahnesiyle nefeslerin tutulmasına neden olan Fazilet Hanım ve Kızları'nın önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümüne dair tüyolar veren fragmana Hazım- Yasin yüzleşmesi damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Hazım katil mi oluyor? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 23. bölüm fragmanı!

11.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında kahreden ölüm

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında kahreden ölüm

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Cumartesi günleri diziseverlerin karşısına çıkan Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finaline Hazım Bey'in geçirdiği kaza damga vurdu. Son yaşananları daha fazla kaldıramayan Hazım Bey, finalde canından oldu. Şimdi ise tüm gözler yeni bölümde! İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı ve ilk detaylar!

16.10.2017Televizyon
Ece Fazilet Hanım ve Kızları 18. yeni bölüm fragmanında şok etkisi yaratıyor

Ece Fazilet Hanım ve Kızları 18. yeni bölüm fragmanında şok etkisi yaratıyor!

Fazilet Hanım ve Kızları 18. yeni bölüm fragmanında olaylar karmaşık bir hale bürünmeye devam ediyor. Son bölümde gündeme gelen olayların ardından 18. yeni bölüm fragmanında enteresan olayların yaşanacağı belli olan Fazilet Hanım ve Kızları'nda, Ece çok büyük bir oyun oynuyor. İşte, tüm bu olayların yansıdığı Fazilet Hanım ve Kızları 18. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar hakkında bazı bilgiler

8.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı: Ece ölecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı: Ece ölecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Son bölüm finaline Selin’in hamlesi damga vurdu. Babasının evliliğini kabullenemeyen Selin, Ece'yi boğarak öldürmeye çalıştı. Peki Fazilet Hanım ve Kızları 16. bölümünde Ece ölecek mi? Yeni bölümde neler olacak? İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı ve detayları!

25.9.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında Ece çok değişiyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında Ece çok değişiyor!

Fazilet Hanım ve Kızları 15. yeni bölüm fragmanında son bölümün yansımaları devam ediyor. Ece ve Hazım arasındaki evlilik, kimsenin onayını görmemesine rağmen gerçekleşmiştir. Fazilet Hanım ve Kızları 15. yeni bölüm fragmanında Ece ile evlenen Hazım istediğini gerçekleştirmiştir. Ancak Ece'nin bu evlilikteki hedefleri çok başka bir hal almıştır. İşte, Fazilet Hanı ve Kızları 15. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

22.9.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 12. bölüm fragmanında Nil korkunç bir plan kuruyor

Fazilet Hanım ve Kızları 12. bölüm fragmanında Nil korkunç bir plan kuruyor

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 12. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren soluksuz takip edilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hazan’a otel odasıyla ilgili gerçeği itiraf etmek isteyen Sinan, korkularına teslim olur ve hiçbir şey söyleyemez. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

9.6.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 8. bölüm fragmanında Hazan ve Yağız karşı karşıya

Fazilet Hanım ve Kızları 8. bölüm fragmanında Hazan ve Yağız karşı karşıya

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 8. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren dramatik dakikalarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hazan, Ece’yi Yağız’ın evinde bulmanın şaşkınlığını yaşarken, abla ve kardeşin duygusal buluşması Yağız’ı etkilemiştir. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

12.5.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerinin nefeslerini kesmeyi başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Fazilet, Yasin’le kaçan Ece’yi bulmak için ortalığı birbirine katarken, Fazilet’in Ece’ye meydan dayağı attığını öğrenen Hazan, annesine öfkeli, kardeşinin peşindeydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.5.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 7. bölüm fragmanında iki kardeş karşı karşıya

Fazilet Hanım ve Kızları 7. bölüm fragmanında iki kardeş karşı karşıya

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 7. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlandığı günden itibaren entrika dolu konusuyla beğeni toplayan Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde kardeşi için çok endişelenen Hazan, hayatının en zor gecelerinden birini Sinan’la paylaşmak zorunda kalır. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

5.5.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 6. bölüm fragmanında şoke eden olay

Fazilet Hanım ve Kızları 6. bölüm fragmanında şoke eden olay

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 6. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren soluksuz takip edilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Peki, dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 6. bölüm fragmanıyla sizlerle.

28.4.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 5. bölüm fragmanında Fazilet yalıya yatılı giriyor

Fazilet Hanım ve Kızları 5. bölüm fragmanında Fazilet yalıya yatılı giriyor

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 5. bölüm fragmanında izleyiciler heyecan dolu dakikalar yaşamaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren nefes kesen dakikalar yaşatan Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde birbirlerine karşı dolu olan iki kardeş en olmayacak yerde büyük bir patlama yaşıyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanıyla sizlerle.

21.4.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilere nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilere heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatan dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda bu akşam hareketli anlar yaşandı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Hazım’ın yaşananlar karşısında aldığı tavırla, hiç beklemediği bir anda Fazilet’in hayalleri yıkıldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.4.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nın son bölümünde abisinin mezarlıkta yaptığı aşk itirafıyla şaşkına dönen Sinan, Yağız’a acı veren gizemli kızın kim olduğunu öğrenmek isterken, Hazan ve Kerime arasında yaşananlar Kerime’nin eline koz verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.2.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm fragmanı – Yasemin’in kızı mı var

Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm fragmanı – Yasemin’in kızı mı var?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları’nın kısa süre sonra yayınlanacak olan 30. bölümüne dair çarpıcı ipuçları veren fragman ‘Yasemin’in kızı mı var?’ sorularına neden oldu. İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmeler!

9.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 31. yeni bölüm bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Fazilet Hanım ve Kızları 31. yeni bölüm bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yok sorusu sevilen dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Ekranların sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda yer almayacak. Yılbaşı haftası nedeniyle ertelenen diziler arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları kanal tarafından bu hafta yayın akışından çıkartıldı. Peki, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

6.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yasemin öldü mü

Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yasemin öldü mü?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden merakla beklenen yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Entrika yüksek sahneleriyle ekrana kilitleyen Fazilet Hanım ve Kızları'nın son bölümünde gerçekleri öğrenen Gökhan, kendisini kaybederek Yasemin'e silah doğrultmuş yaşanan arbede sırasında silah ateş almıştı. Peki Yasemin öldü mü? Cezaevine giren Ece'yi bekleyen yeni tehlike ne? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 28. bölüm fragmanı ve detaylar!

17.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yasemin ölecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasemin ölecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta! Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan son bölümü kafalarda soru işareti bıraktı. Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölümünde Yasemin tarafından kandırılan Ece, özgürlüğünden olurken; Gökhan, Yasemin'in babasına yaptıklarını öğrendi. Finalde kendisini kaybeden Gökhan, Yasemin'e silah doğrulttu. Peki olaylı son bölüm ardından Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hazan ve Yağız, Fazilet’in peşindeyken, Sinan babasıyla hayatının en zor anlarından birini yaşadı. Hazım’ın durumu artık endişe verici boyuttaydı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde olayların ardı arkası kesilmiyor. Hazan ile Sinan'ı aynı evin içerisine hapseden Yağız, kardeşinin Hazan'la ilgili feryadını dindirmek istemiştir. Diğer taraftan son bölümde Ece ise gerçekleri öğrenmek üzere harekete geçmiştir. Fakat karşısına farklı bir sorun çıkacaktır. İşte, Fazilet'in otobüse binip çekip gittiği Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

25.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 22. yeni bölüm fragmanında Eceden şok hareket

Fazilet Hanım ve Kızları 22. yeni bölüm fragmanında Ece'den şok hareket!

Fazilet Hanım ve Kızları 22. yen bölüm fragmanı son bölümün ardından ekrana geldi. Kızlarının her zaman zengin bir kocayla evlenmesinden yana olan Fazilet Hanım, bu kez ayağını taşa vurmuştur. Bunu fark eden Ece ise bu durumu kullanmaktan hiç çekinmemiş ve kendisini para için bu duruma getiren annesine bir miktar para vermiştir. Fazilet Hanım ve Kızları 22. yeni bölüm fragmanında durum bununla da ibaret kalmayacaktır. İşte, yeni bölüm fragmanında ekrana gelen olaylar

4.11.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü sonrası 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü sonrası 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Hazan'ın iki kardeş arasındaki sıkıntıyı önlemek adına ortaya koyduğu hamle, Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanında nelerin ortaya çıkacağını merak ettirdi. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

28.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde neler oldu Yeni bölüm fragmanı nefes kesti

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı nefes kesti

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünün hemen ardından yeni fragman geldi. Sırlarla örülü senaryo örgüsüyle dikkatleri üzerine çeken Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde babalarını kaybeden Egemen kardeşler yaşadıkları şoku atlatamadan kardeş şaşkınlığı yaşadı. Yeni fragmana ise DNA raporu damga vurdu. Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

23.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde yılın düğünü, Selin ve Yasin’in şok evlilik misillemesiyle skandala dönüşürken, Yağız ve Sinan’la ilgili büyük sırrı öğrenen Güzide’nin başına gelenler şoke etti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Ece kurtuldu mu 17. bölüm fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Ece kurtuldu mu? 17. bölüm fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları 17. yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından yaşanan olaylar araştırılmaya başlandı. Ece'nin darp edilmesinin ardından akıllara düşük tehlikesini getirmiştir. Ultrasona giren Ece, Fazilet Hanım ve Kızları 17. yeni bölüm fragmanında bu durumun detaylarının öğrenmek istemiştir. Diğer tarafında Hazan için ise sessiz savaş devam etmektedir. İşte, tüm bunların ekrana geleceği Fazilet Hanım ve Kızları 17. yeni bölüm fragmanı ve detayı bilgiler

1.10.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ece ve Hazım’ın şok evliliği Hazan ve tüm Egemen’ler için yıkıcı oldu. Bu haber yalıda kopan kıyamet gelecek fırtınalı günlerin habercisiydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.9.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni sezona 14. bölüm ile başladı 15. bölüm fragmanında şok kare

Fazilet Hanım ve Kızları yeni sezona 14. bölüm ile başladı! 15. bölüm fragmanında şok kare!

Fazilet Hanım ve Kızlar yeni sezona hızlı başladı. 14. bölümde ekrana gelen olaylar Ece'nin travmatik hareketler göstermesine neden olmuştur. Hazım ile nikah masasına oturduktan sonra evde terör estirmeye başlayan Ece, Fazilet Hanım ve Kızlar 15. yeni bölüm fragmanında yaşanacak olayların sinyalini vermiştir. İşte, ailesini reddetme durumuna gelen Ece ve diğerlerini konu alan Fazilet Hanım ve Kızları 15. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

17.9.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında Sinanın tepkisi ne olacak

Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında Sinan'ın tepkisi ne olacak?

Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında bir sevda masalını yaratmak isteyen aile erkanı, Hazan'ın üzerine gitmeye devam ediyor. Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında Sinan ile yakın ilişkiler konusunda sürekli olarak üzerine gelinen Hazan, artık bununla ilgili bir şeyler yapmak için hazırlanıyor.. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 4. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, detaylı bilgiler

9.4.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölüm fragmanında yalıdan kovuluyorlar

Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölüm fragmanında yalıdan kovuluyorlar

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Geçtiğimiz hafta şaşırtıcı bir sahneyle final yapan Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölümünde Ece'yi babasının yatağında gören Selin, ortalığı ayağa kaldırıyor. Kızıyla birlikte yalıdan kovulan Fazilet, yeniden yalıya dönebilmek için harekete geçiyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

8.4.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanında Hazanı bekleyen büyük tehlike

Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanında Hazan'ı bekleyen büyük tehlike

Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. İlk bölümü ile çok konuşulan Fazilet Hanım ve Kızları’nda bu hafta Egemen ailesi Sevinç’in ölümüyle sarsılırken, Fazilet Hanım ve kızlarının evi ise, Hazan’ın otel odasında geçirdiği korkunç geceyle yangın yerine dönüyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

30.3.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 1. bölümünde neler yaşanacak İşte fragman

Fazilet Hanım ve Kızları 1. bölümünde neler yaşanacak? İşte fragman

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 1. bölüm fragmanlarıyla ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Star TV ekranlarının yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yayın hayatına her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle devam edecek. Ömrünü zengin bir hayat hayaliyle sürdüren ve bu kilitli yola ulaşmanın anahtarını kızlarında gören, Fazilet Hanım'ın hikayesi izleyenleri ekran başına kilitleyecek. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları 1. bölüm fragmanıyla sizlerle.

24.3.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ne zaman başlıyor İşte ilk fragman

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ne zaman başlıyor? İşte ilk fragman

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin gelen yeni bölüm fragmanları ile birlikte izleyiciler dizinin konusunu merak etmeye başladı. Star TV'de yayınlanacak olan dizinin fragmanları da ekranlara geldi. İşte Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ne zaman başlayacak sorusunun cevabı ve yayınlanan fragman

20.3.2017Televizyon