MENÜ

Fazilet Hanım Ve Kızları

Fazilet Hanım Ve Kızları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fazilet Hanım Ve Kızları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 97 Fazilet Hanım Ve Kızları haberi bulunmuştur.

Fazilet Hanım Ve Kızları Haberleri

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta neden yok sorusu dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Peki, Fazilet Hanım ve kızları bu akşam neden yok? Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

20.4.2018Televizyon
Çağlar Ertuğrul kimdir Kaç yaşında, nereli

Çağlar Ertuğrul kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Dağ filmi serisi ile tanınan oyuncu Çağlar Ertuğrul'un kim olduğu son günlerde merak konusu oldu. Çağlar Ertuğrul'un yaşını, kariyerini ve özel yaşantısını merak eden hayranları, yakışıklı oyuncu hakkında merak ettikleri soruları internette araştırıyor. Peki, Çağlar Ertuğrul kimdir? Çağlar Ertuğrul kaç yaşında ve nereli?

19.4.2018Televizyon
Deniz Baysal kimdir Deniz Baysal kaç yaşında ve nereli

Deniz Baysal kimdir? Deniz Baysal kaç yaşında ve nereli?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde canlandırdığı karakter sonrası tanınan güzel oyuncu Deniz Baysal'ın kim olduğu son günlerde merak konusu oldu. Deniz Baysal'ın yaşını, kariyerini ve özel yaşantısını merak eden hayranları, güzel oyuncu hakkında merak ettikleri soruları internette araştırıyor. Peki, Deniz Baysal kimdir? Deniz Baysal kaç yaşında ve nereli?

19.4.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde hareketli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde hareketli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hazan’ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döndü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.4.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları bitecek mi

"Fazilet Hanım ve Kızları" bitecek mi?

Oyuncu Alp Navruz, reklam yüzü olduğu markanın kendisi için Bebek’te bir mekânda düzenlenen ilkbahar-yaz partisine katıldı.

12.4.2018Televizyon
Sevgiliye doğum günü sürprizi

Sevgiliye doğum günü sürprizi

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 'Hazan'ı Deniz Baysal 28. yaşını kutladı.

8.4.2018Magazin
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı… Sinan öğrendi mi

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı… Sinan öğrendi mi?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 7 Nisan Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşacak olan Fazilet Hanım ve Kızları 26. bölümünde Yağız ve Hazan için çember daralıyor. Şükriye’nin mektubu yeni bir kriz yaratıyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm detayları!

6.4.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yine heyecan doluydu Fazilet Hanım ve Kızlarının yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları yine heyecan doluydu? Fazilet Hanım ve Kızları'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları'nın yayınlanan son bölümü yine heyecan doluydu. Son bölümün yayınlanmasının ardından seyirciler gelecek hafta ekranlara gelecek olan 42. bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Yeni bölüme dair ipuçları edinmek isteyen seyirciler, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Peki, Hanım ve Kızları'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm sonrası yeni fragman belli oldu mu?

31.3.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Evlilik teklifi şok etti

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik teklifi şok etti

Fazilet Hanım ve Kızları 41. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası merakla araştırılmaya devam ediliyor. Son bölümde Sinan ile Hazan arasında geçen diyalog izleyicileri şoke etti. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde sanki hiçbir şey olmamış gibi Hazan'ın parmağına yüzüğü takan Sinan, yemek masasında olayın şahidi olan aile fertlerine de şoku yaşatmıştır. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümün ardından merakla araştırılan konunun detayları

25.3.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümünde mermi kime isabet etti

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümünde mermi kime isabet etti?

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı gerilimi gözler önüne serdi. Aile içerisinde yaşanan sıkıntıların farklı kişilerin dahil olmasıyla daha da büyüdüğü Fazilet Hanım ve Kızları'nda, ateş alan silah akıllarda soru işareti bıraktı. Gökhan'ın arkasından çevrilen yalanları öğrenmesinin ardından verdiği tepki ise Selin'i yıkmaya yetiyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı ve yaşanacak olan olaylardan kısa bir bölüm

23.3.2018Televizyon
Sevgilisi Afra Saraçoğlu yüzünden kovuldu

Sevgilisi Afra Saraçoğlu yüzünden kovuldu

Yönetmen yardımcısı Eray Altay’la oyuncu Afra Saraçoğlu’nun set aşkı pahalıya patladı. Saraçoğlu için yönetmenin kardeşiyle olan ilişkisini bitiren Altay, olay ortaya çıkınca işinden oldu

22.3.2018Magazin
Fazilet Hanım ve Kızları 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranları geldiği ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin seyirciyle buluştuğu son bölümün hemen ardından vatandaşlar, yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm sonrası yeni fragman belli oldu mu?

18.3.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde elinde Yağız’ın kanıyla ona bir şey olmasının korkusunu yaşayan Hazan, Kerime’ye gerçekleri haykırsa da sesini duyuramadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.3.2018Televizyon
Yerli diziler yersiz uzun

Yerli diziler yersiz uzun

“Fazilet Hanım ve Kızları” adlı dizide rol alan Deniz Baysal önceki akşam Kolpa Grubu’nun solisti olan sevgilisi Barış Yurtcu’yla Arnavutköy Balıkçısı’ndaydı.

15.3.2018Magazin
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde Kerime için zor anlar 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümde Kerime için zor anlar! 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü, izleyicilerde merak uyandırdı. Yağız ve Hazan'ın yaşadığı kabus gibi gecenin ardından duruma el koyan Fazilet, bunun hesabını sormak için hiç vakit kaybetmemiştir. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Kerime, oğlu olarak düşündüğü Sinan için endişelenmiş ve onu aramaya çabalamıştır. Bunun üzerine Sinan, Kerime ile randevu ayarlamıştır. Bu randevu Fazilet için de inanılmaz bir fırsat olacaktır. İşte, tüm bunların yaşandığı Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ve 39. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

11.3.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanında Yağız ölümle yüz yüze

Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanında Yağız ölümle yüz yüze!

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 38. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde elinde Yağız’ın kanıyla ona bir şey olmasının korkusunu yaşayan Hazan, Kerime’ye gerçekleri haykırsa da sesini duyuramaz. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

9.3.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı: Hazan ve Yağız kurtulacak mı

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı: Hazan ve Yağız kurtulacak mı?

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Olay örgüsü her geçen hafta artan Fazilet Hanım ve Kızları'nın 3 Mart tarihli 37. bölümünde Hazan- Yağız aşkını fark eden Kerime, korkunç bir plan yaptı. Hazan yaşadığı kabusun arkasında Kerime’nin olduğu gerçeğiyle yüzleştiğinde artık çok geçti. Şimdi ise gözler yeni bölümde! İşte Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm fragmanı!

4.3.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 37. bölüm fragmanında Yağız Hazanı kurtarabilecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları 37. bölüm fragmanında Yağız Hazan'ı kurtarabilecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 37. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Yağız Hazan’ı kurtarmak için hayatını ortaya koyuyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

2.3.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Hazan yalıya dönüyor Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Hazan yalıya dönüyor! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile izleyicisinin önüne çıktı. Ekrana gelen bölümde Hazan, annesinin hışmına uğradı ve artık yalıya geri dönmeye zorlandı. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde bu durum, yeni bölüm fragmanında nelerin ekrana geleceğini sorgulatmaya başladı. Peki, son bölümün ardından Fazilet Hanım ve Kızları 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

23.2.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile cumartesi akşamı Star TV'de ekrana geldi. Yasemin'in konakta geçirdiği sıkıntılı günler, aile erkanın kararı ile birlikte bu kez dışarıda devam edecektir. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde konaktan kovulan Yasemin, kendisine yeni bir çıkış yolu arayacaktır. Peki, son bölümün ardından gelişmelerin görülebileceği Fazilet Hanım ve Kızları 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümden bazı detaylar ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

18.2.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 35. bölüm fragmanında Hazal duygularına engel olabilecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları 35. bölüm fragmanında Hazal duygularına engel olabilecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanan 35. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatacak. Her hafta cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşan dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nın yeni bölümünde Hazan duygularına engel olmaya çalışıyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

16.2.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nın son bölümünde abisinin mezarlıkta yaptığı aşk itirafıyla şaşkına dönen Sinan, Yağız’a acı veren gizemli kızın kim olduğunu öğrenmek isterken, Hazan ve Kerime arasında yaşananlar Kerime’nin eline koz verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.2.2018Televizyon
Aşk ne, onu bile bilmiyorum...

Aşk ne, onu bile bilmiyorum...

Üniversitede okurken girdiği bir deneme çekiminde keşfedildi. İki sinema filminde rol aldı. Bugün 20 yaşında, reytingi yüksek bir dizinin başrol oyuncusu. Şimdi bütün kapılar açılmış görünse de buralara gelmek onun için kolay olmadı. Babasını neredeyse hiç tanımadan büyüdü. Evin geçimine katkıda bulunmak için çocuk manken oldu. Hakan Gence, ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin yıldızı Afra Saraçoğlu’yla buluştu. Hayat hikâyesini, oyunculuğu, aşkı ve şöhretin değiştirdiklerini konuştu.

9.2.2018Magazin
Aşk ne, onu bile bilmiyorum...

Aşk ne, onu bile bilmiyorum...

Üniversitede okurken girdiği bir deneme çekiminde keşfedildi. İki sinema filminde rol aldı. Bugün 20 yaşında, reytingi yüksek bir dizinin başrol oyuncusu. Şimdi bütün kapılar açılmış görünse de buralara gelmek onun için kolay olmadı. Babasını neredeyse hiç tanımadan büyüdü. Evin geçimine katkıda bulunmak için çocuk manken oldu. ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin yıldızı Afra Saraçoğlu’yla buluştuk. Hayat hikâyesini, oyunculuğu, aşkı ve şöhretin değiştirdiklerini konuştuk.

9.2.2018Hürriyet Cumartesi
Fazilet Hanım ve Kızları 33. bölüm fragmanında gizemli aşk ortaya çıkacak mı

Fazilet Hanım ve Kızları 33. bölüm fragmanında gizemli aşk ortaya çıkacak mı?

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 33. bölüm fragmanıyla izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Her hafta cumartesi akşamı ekranlarda yayınlanan dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nın yeni bölümünde Sinan, Yağız’ın gizemli aşkının kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

2.2.2018Televizyon
Sevgilisini ailesiyle tanıştırdı

Sevgilisini ailesiyle tanıştırdı

Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu, önceki gün Star TV’de yayınlanan ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin Hazan'ı sevgilisi Deniz Baysal ile birlikte bir AVM'de görüntülendi.

1.2.2018Magazin
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Şok eden aşk itirafı

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şok eden aşk itirafı

Fazilet Hanım ve Kızları yepyeni bölümleriyle izleyicilerini şaşırtmayı devam ediyor. Genç ve deneyimli isimlerin bir arada yer aldığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ekrana gelen son bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler vardı. Sinan'ın öğrendiği gerçekle mücadele etmeye çalıştığı son bölüme Yağız'ın aşk itirafı damga vurdu. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölüm fragmanında Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı olur

Fazilet Hanım ve Kızları 32. bölüm fragmanında Yağız’ın itirafı Sinan için sarsıcı olur

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 32. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Sinan’ın Kerime’ye doğru attığı adımla birlikte Hazan’ın taşımak zorunda kaldığı sır artık eskisinden de ağırdır. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

26.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanında Sinan gerçeklerle yüzleşiyor

Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanında Sinan gerçeklerle yüzleşiyor

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 31. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların dram yüklü dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Kerime ve Hazan’ın kavgası Sinan’ı hayatının en karanlık gerçeğiyle yüzleştirirken, Fazilet ise Yasemin’i en zayıf noktasından avlamıştır. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

19.1.2018Televizyon
Sakın yanlış yazmayın

'Sakın yanlış yazmayın'

“Meryem” dizisinde rol alan Serenay Aktaş ile “Fazilet Hanım ve Kızları”nda oynayan İdris Nebi Taşkan, geçtiğimiz gün Vadistanbul AVM’de kol kola görüntülendi.

15.1.2018Magazin
Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanı yayınlandı Hazım olaya el mi atıyor

Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Hazım olaya el mi atıyor?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile birçok gerçek ortaya çıkıyor. Aksiyon dolu bir gecenin ardından Fazilet Hanım ve Kızları 31. bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Hazan ile Kerime arasında geçen diyalogların damga vurduğu Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü, 31. yeni bölüm fragmanını merak ettiriyor. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilen bazı detaylar

14.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında bu söylem dikkat çekiyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında bu söylem dikkat çekiyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Başrollerini Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz ve Afra Saraçoğlu Fazilet Hanım ve Kızları, yılbaşı sonrası nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Son bölüm finalinde yeni bir dönemin sinyalini alan izleyiciler yeni fragmanı araştırıyor. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.1.2018Televizyon
Alp Navruz, en popüler ilk 5 isim arasında

Alp Navruz, en popüler ilk 5 isim arasında

Oyuncu Alp Navruz, sosyal medya analiz şirketlerinin verilerine göre hazırlanan, 2017’de ‘Sosyal Medyada En Çok Konuşulanlar’ listesinde ilk beşe girdi.

11.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm fragmanı – Yasemin’in kızı mı var

Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm fragmanı – Yasemin’in kızı mı var?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları’nın kısa süre sonra yayınlanacak olan 30. bölümüne dair çarpıcı ipuçları veren fragman ‘Yasemin’in kızı mı var?’ sorularına neden oldu. İşte Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmeler!

9.1.2018Televizyon
Alp Navruz kimdir kaç yaşında

Alp Navruz kimdir kaç yaşında?

Falizet Hanım ve Kızları dizisinin yakışıklı oyuncusu Alp Navruz, son günlerde özel hayatıyla gündeme gelmeye başladı. Dizide aşkı aşkı tattıktan sonra değişen genç bir adamı canlandıran Alp Navruz’un özel yaşamı merak konusu oldu. Peki Alp Navruz kimdir, kaç yaşında?

8.1.2018Magazin
Aşk trafiği karıştı Flaşlar patlayınca...

Aşk trafiği karıştı! Flaşlar patlayınca...

Star TV’deki ‘Fazilet Hanım ve Kızları’nın oyuncusu Alp Navruz, Fox’taki ‘Şevkat Yerimdar’ın yıldızı Başak Parlak ile Aralık’ta aşk yaşamaya başlamıştı

8.1.2018Magazin
Fazilet Hanım ve Kızları 31. yeni bölüm bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Fazilet Hanım ve Kızları 31. yeni bölüm bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Fazilet Hanım ve Kızları bu akşam neden yok sorusu sevilen dizinin takipçileri tarafından oldukça merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Ekranların sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda yer almayacak. Yılbaşı haftası nedeniyle ertelenen diziler arasında yer alan Fazilet Hanım ve Kızları kanal tarafından bu hafta yayın akışından çıkartıldı. Peki, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

6.1.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanında Yasemin köşeye sıkışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları 29. bölüm fragmanında Yasemin köşeye sıkışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Entrika dozu yüksek sahneleriyle merak uyandıran Fazilet Hanım ve Kızları’nın 30 Aralık tarihli 29. bölümünde Yasemin köşeye sıkışıyor. Diğer yanda Yağız’dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime’ye verdiği söz yüzünden zor durumda kalıyor. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 29. Bölüm fragmanı ve detaylar!

29.12.2017Televizyon
İlk ve son açıklamamdır

İlk ve son açıklamamdır!

'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu, Instagram'dan Özcan Deniz'in paylaştığı bir fotoğrafı beğenmesi sonucu, Deniz'in müstakbel eşinin kriz çıkardığı yönündeki haberlere isyan etti.

25.12.2017Magazin
2017de yıldızı parlayanlar

2017'de yıldızı parlayanlar

Hepsi güzel, hepsi seksi, hepsi yetenekli... Onlar, aynı ekranı paylaştıkları en parlak yıldızların yanında bile kendi ışıklarını yansıtabildiler. Kısaca ekranın yeni Kıvanç, Beren, Bergüzar’ları...

23.12.2017Hürriyet Pazar
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Hazımın uyanışı

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hazım'ın uyanışı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile yine aksiyon dolu dakikaları izleyicilerle buluşturdu. Yayınlanan son bölümde bir Yasemin'in sesini duyan Hazım birden bire uyanıp tepki vermeye başlamıştır. Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm son sahnesinde bu durum, yeni bölüm fragmanında yaşanacak olan olayları merak ettirdi. Peki, son bölüm sonrasında Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

22.12.2017Televizyon
2017’de parlayanlar

2017’de parlayanlar

Televizyon için iyi bir seneydi. Dev bütçeli, destansı dizilerden çok insani, hassas öyküler fenomen doğurdu. Sonuna geldiğimiz yılın öne çıkan karakterlerini hatırlayalım...

22.12.2017Hürriyet Cumartesi
Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yasemin öldü mü

Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yasemin öldü mü?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden merakla beklenen yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Entrika yüksek sahneleriyle ekrana kilitleyen Fazilet Hanım ve Kızları'nın son bölümünde gerçekleri öğrenen Gökhan, kendisini kaybederek Yasemin'e silah doğrultmuş yaşanan arbede sırasında silah ateş almıştı. Peki Yasemin öldü mü? Cezaevine giren Ece'yi bekleyen yeni tehlike ne? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 28. bölüm fragmanı ve detaylar!

17.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yasemin ölecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasemin ölecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta! Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan son bölümü kafalarda soru işareti bıraktı. Fazilet Hanım ve Kızları 27. bölümünde Yasemin tarafından kandırılan Ece, özgürlüğünden olurken; Gökhan, Yasemin'in babasına yaptıklarını öğrendi. Finalde kendisini kaybeden Gökhan, Yasemin'e silah doğrulttu. Peki olaylı son bölüm ardından Fazilet Hanım ve Kızları 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 27. yeni bölüm fragmanında Yağız uçağa binecek mi

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm sonrası 27. yeni bölüm fragmanında Yağız uçağa binecek mi?

Fazilet Hanım ve Kızları 27. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde Hazım'ın demans hastası olduğunun ortaya çıkması herkeste şok etkisi yaratmıştır. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümün ardından ise en çok merak edilen konu Yağız'ın geri dönüp dönmeyeceği oldu. Peki, son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanında Yağız o uçağa binmiş midir? İşte, merakla araştırılan konu hakkında bazı bilgiler

10.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları 26. bölüm fragmanında Ece, Yasemin’in gerçek yüzünü görüyor

Fazilet Hanım ve Kızları 26. bölüm fragmanında Ece, Yasemin’in gerçek yüzünü görüyor

Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan 26. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Hazan, Yağız ve Sinan düştükleri tuzakla hayatlarının en ağır ve uzun gecesini yaşarken otel odasıyla ilgili tüm gerçeklerin ortaya çıkması Fazilet ve Ece için de sarsıcı olur. İşte, Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı.

8.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde skandal Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde skandal! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardından başladı. 2 Aralık Cumartesi günü yayınlanan olaylı Fazilet Hanım ve Kızları 25. bölüm finaline Yasemin’in acımasız tuzağı damga vurdu. Hazan, Yağız ve Sinan üçlüsü arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler heyecanla yeni fragmanı sorguluyor. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Fazilet Hanım ve Kızları'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hazan ve Yağız, Fazilet’in peşindeyken, Sinan babasıyla hayatının en zor anlarından birini yaşadı. Hazım’ın durumu artık endişe verici boyuttaydı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm 2. fragmanında ortalık fena halde karışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm 2. fragmanında ortalık fena halde karışıyor

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında birden bire Egemen ailesinin gözdesi olan Hazan, arkdasından çevrilen işlerin farkında değildir. Egemen ailesinin First Lady'si Ece'nin ablası Hazan için söyledikleri ise dudak uçuklatıyor. Peki, son bölümün ardından merakla araştırılan Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanında neler ekrana geliyor? İşte, yeni bölümden bazı detaylar

30.11.2017Televizyon
Genç oyuncu rol arkadaşıyla aşk mı yaşıyor O iddialar cevap

Genç oyuncu rol arkadaşıyla aşk mı yaşıyor? 'O iddialar cevap

“Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde rol alan Afra Saraçoğlu, önceki gece Nişantaşı’ndaki Room+Rumours’ta düzenlenen partiye katıldı.

29.11.2017Magazin