MENÜ

Fatma Turgut Fotoğrafları

Fatma Turgut Fotoğrafları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fatma Turgut Fotoğrafları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 26 Fatma Turgut Fotoğrafları haberi bulunmuştur.

Fatma Turgut Fotoğrafları Haberleri

Kuralım da yok idealim de...

Kuralım da yok idealim de...

Can Bonomo, üçüncü albümü “Bulunmam Gerek”i piyasaya çıkardı. İkinci şiir kitabını hazırlayan, Ot dergisine aylık yazılar yazan, “Ev Oturması” serisiyle evlerimize giren, “Tastamam” klibindeki tüm resimleri kendi çizen ve mayıs ayında sergi açacak olan Bonomo “Kurallarım, ideallerim, planlarım yok. Niyetim bile yok! Yokuş aşağı hızla giden freni patlak bir arabanın içinde çalan şarkıyı dinliyorum” diyor.

16.01.2015Magazin
Atıf Yılmaz Filmlerindeki İstanbul

Atıf Yılmaz Filmlerindeki İstanbul

1453 İstanbul Kültür ve Sanat Dergisi, Türk sinema tarihine damgasını vuran usta yönetmen Atıf Yılmaz’ın İstanbul’unu sayfalarına taşıdı.

7.03.2012Kelebek
Kandil ve Mahmurdan gelen 10 PKKlı tutuklandı

Kandil ve Mahmur'dan gelen 10 PKK'lı tutuklandı

Diyarbakır'da Kandil ve Mahmur'dan gelen PKK'lı gruptan 10'u tutuklandı.

17.06.2010Gündem
Dağdan 34 kişi indi en az 100 kişi daha bekleniyor

Dağdan 34 kişi indi en az 100 kişi daha bekleniyor

Kandil Dağı’ndan 8, Habur Kampı’ndan 26 olmak üzere toplam 34 kişilik ‘Barış Grubu’, terör örgütü elebaşısı Abdullah Öcalan’ın çağrısı üzerine Türkiye’ye gelerek teslim oldu. İçişleri Bakanı Beşir Atalay, en az 100 PKK'lının daha teslim olmasını beklediklerini söyledi. Tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen ve Habur Gümrük Sahası'nda Silopi'den gelen bir hakime ifade vermeye başlayan 5 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Dün serbest bırakılan 29 kişi ise Habur Sınır Kapısı'nın hemen dışında bekliyor.

19.10.2009Gündem
PKKlılar Habur Sınır Kapısında teslim oldu

PKK'lılar Habur Sınır Kapısı'nda teslim oldu

İMRALI'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırılan bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın çağrısı üzerine Kuzey Irak’taki Kandil Dağı ile Musul yakınlarındaki Mahmur Kampı'ndan Türkiye’ye ‘barış grubu’ adı altında gelecek 34 kişi bu sabah yola çıktı. Mahmur ve Kandil' den gelen gruplar Habur Sınır Kapısı'ndan girip 16.38'de teslim oldular.

19.10.2009Gündem
Osmanlı’nın izinde Makedonya

Osmanlı’nın izinde Makedonya

Balkanlar’ın yaşayan kültür müzesi Makedonya Cumhuriyeti, Vardar Nehri’nin geniş vadisinde, yüksekliği iki bin metreyi aşan dağların arasına kurulmuş. Yüzölçümü Ankara’dan biraz büyük. 2 milyonluk nüfusunun 77 bini Türk kökenli. 500 yıllık Osmanlı mirası ve doğası özenle korunmuş. Elvada Rumeli dizisinde izlediğiniz manzaraların içinde tatil yapmak isterseniz, beş günlük bir turda tüm Makedonya’yı keşfedebilirsiniz.

5.07.2009Seyahat
Hastanede cehennem

Hastanede cehennem

Bursa’da Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’nde sabaha karşı elektrik kontağından yangın çıktı.

26.05.2009Gündem
Hastanede yangınıyla ilgili şok iddialar

Hastanede yangınıyla ilgili şok iddialar

Bursa'daki 514 yataklı Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'nde sabaha karşı elektrik kontağından çıkan yangında can pazarı yaşanırken, Yoğun Bakım Servisi'nde yatan 16 hastadan 8'i elektrik kesilmesi ve dumandan zehirlenerek yaşamını yitirdi. Yetkililer soruşturmanın sürdüğünü açıklarken Tabipler Odası ve sendika, ortaya şok iddialar attı.

26.05.2009Gündem
Lirik bir olaydır Bülent Ersoy

Lirik bir olaydır Bülent Ersoy

Kalın dudaklarını öne uzatıp, bir yandan sağ elini yumruk yapmış göğsüne sertçe vururken, ablanız size kurban olsun diye gelenleri bağrına basacakmış gibi halleri de vaki. Karşısındakine kızmış, yanağındaki beni titrete titrete, çatallaşmış sesiyle fırça kaydığı da.

27.08.2005Kelebek
Fotofanclubda Öne Çıkanlar Sergisi

Fotofanclub'da "Öne Çıkanlar" Sergisi

Fotoğraf çeken herkesin üye olabileceği fotoğraf paylaşım sitesi www.fotofanclub.com, üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Her ay 01-15 tarihleri arasında Tepe Nautilus Alışveriş Merkezinde fotoğraflar izleyicilerle buluşacak. Fotofanclub'a üyelik, avantaj ve indirim sağlıyor.

2.08.2005Kelebek
Anneler ölmesin yürüyüşü yapıldı

"Anneler ölmesin" yürüyüşü yapıldı

Sağlık Bakanı Osman Durmuş, ''Anne ve Çocuk Ölümlerini Önleme Projesi'' kapsamında düzenlenen, ''Anneler ölmesin, çocuklar da onları birlikte yaşatalım yürüyüşü''ne katıldı.

12.05.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Derin Tutku su yüzüne çıktı

Geçtiğimiz yıllarda birlikte sualtı fotoğrafları çekip “Derin Tutku” ve “Sualtında İntiharlar” adlı sergiler açan Ayşegül Dinçkök ve Mehmet Turgut’un samimiyeti su üstüne çıktı.

27.09.2016

Romantika’daki ‘sır bahçe’ neresi

KAVAKLIDERE’de bir park ‘öğrenci aşklar’ın (ki hangi aşk öğrenci değildir ki), en sık ‘park ettiği’ yerlerden biridir. Ama pek bilinmez artık...

3.05.2012

Kim bu fotoğraftakiler

BENİM ailem.1949 yılında İzmir’de çekilmiş.Ayakta duranlar, soldan birinci babam Şükrü Özkök.

Yanında annem Hafize Özkök.

1.12.2008

Devletin internet sitesine bak

BİR internet sitesi gördüm, hayatım değişmedi ama devlete bakışım değişti.

21.05.2002