MENÜ

fatma tuker

fatma tuker ile ilgili tüm haberleri ve son dakika fatma tuker haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 fatma tuker haberi bulunmuştur.

fatma tuker Haberleri

Hürriyet Oto rüya takımının ilk yazıları yayında

Hürriyet Oto rüya takımının ilk yazıları yayında!

Hürriyet Oto’nun yeni yazarlarının ilk yazıları yayınlandı. Rüya takımın yazılarına ulaşmak için Hurriyet Oto'dan 'YAZARLAR' kısmına tıklayarak ulaşabilirsiniz...

26.02.2018Ekonomi
Doğuş’tan sonra Borusan Otomotiv’de de büyük değişim

Doğuş’tan sonra Borusan Otomotiv’de de büyük değişim

TÜRKİYE otomotiv sektöründe yönetim kademelerinde değişim rüzgarları devam ediyor.

2.01.2018Ekonomi
Jaguar bombardımana başlıyor

Jaguar bombardımana başlıyor!

29 yıl sonra Türkiye’de distribütör değiştirerek yoluna Borusan Otomotiv’le devam eden efsane İngiliz otomobil markası Jaguar, yeni ortağıyla bombardımana hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta 2.Dünya Savaşı sırasında bombardıman uçakları üreten İngiltere’deki Castle Bromwich fabrikasında Türk basınını ağırlayan Jaguar, bu yıl sonuna kadar 75 adet görünen satışlarını 2015 yılında önce 750 adete, 2016’da da rekor seviye çıkarmak istiyor. Aracın fiyatının ise 60 bin eurodan başlaması bekleniyor.

2.11.2014Ekonomi
Borusan Otomotiv: Pazara sunulan otomobillerde sorun yok

Borusan Otomotiv: Pazara sunulan otomobillerde sorun yok

Borusan Otomotiv BMW Pazarlama Müdürü Fatma Tüker, Türkiye'de pazara sunulan BMW otomobillerin hiç birinde sorun bulunmadığını bildirdi.

15.08.2008Ekonomi
BMW 1’in farkını ’hayvanlarla’ anlattık, doğru kitleye ulaştık

BMW 1’in farkını ’hayvanlarla’ anlattık, doğru kitleye ulaştık

Borusan Oto, Kırmızı’da ’en iyi otomotiv reklamı ödülünü’ TBWA’nın otomobili göstermeden hayvan resimleriyle yaptığı ilan ile aldı. BMW Satış ve Pazarlama Müdürü Fatma Tüker, BMW 1 serisinin arkadan itiş özelliğini bu yolla tüketiciye ilettiklerini söylerken, "Otomobili göstermeden farkımızı anlattık. Seçici davranınca basın ilanı, doğru hedef kitleye ulaştırıyor" dedi.

24.03.2007Ekonomi
Dünyanın en büyük BMW distribütörü olduk, silahlarımızı 2007’de çekeceğiz

Dünyanın en büyük BMW distribütörü olduk, silahlarımızı 2007’de çekeceğiz

Borusan Otomotiv İcra Kurulu üyesi Ali Vahapzade, 2006 yılında BMW’nin dünyadaki en büyük distribütörü olduklarını belirterek, "100’ün üzerinde distribütör arasında en büyük olduk." dedi. Vahapzade, 2007 yılında tüm silahlarını çekip, lider oldukları lüks sınıftaki satışlarını yüzde 10’dan fazla artıracaklarını kaydetti.

18.03.2007Ekonomi
Otomobili artık kadınlar pazarlıyor

Otomobili artık kadınlar pazarlıyor

Türkiye’de satılan her 3 otomobilden 1’inin direksiyonuna kadınlar geçerken, otomotiv firmalarına yön veren kadın yönetici sayısında da paralel bir artış gözlemleniyor. Bugün otomotiv firmalarında çalışan kadın sayısı toplam çalışan sayısının yüzde 25’ini bulmuş durumda. Bu oran bazı firmalarda yüzde 50’ye yaklaşırken, üst yönetim kademesindeki kadın yöneticilerin sayısı da hızla yükseliyor.

6.03.2007Kelebek
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden açıklama

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden açıklama

ODTÜ’de yaşanan olayların ardından İstanbul'da üniversitelerin yayınladığı bildirilere tepkiler sürüyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi de basın açıklaması yaptı ve açıklamada "Söz konusu bildirideki içerikle ilgimiz yoktur" mesajı verildi.

28.12.2012Gündem

Yazar Sonuçları

İşte Hürriyet Oto’nun rüya takımı

TÜRKİYE ekonomisinin 12 yıldır lider sektörü olan otomotive uzun yıllardır tartışmasız en büyük desteği basının amiral gemisi Hürriyet veriyor.

11.02.2018