MENÜ

Fatma Kaplan

Fatma Kaplan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fatma Kaplan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 622 Fatma Kaplan haberi bulunmuştur.

Fatma Kaplan Haberleri

Ankarada kurt köpeği dehşeti

Ankara'da kurt köpeği dehşeti

Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde 4 yaşındaki bir çocuk, kurt köpeği tarafından parçalanarak öldürüldü.

10.12.2005Gündem
Köpeği çocuk öldürmüştü

Köpeği çocuk öldürmüştü

Yaşar Kaplan ve eşi Fatma Kaplan, geçen aralık ayında Ankara Gölbaşı İncek’teki villalarında yaşanan dehşet verici bir olayla da gündeme gelmişti.

22.02.2006Gündem
Ölen katilin organları 3 kişiyi kurtaracak

Ölen katilin organları 3 kişiyi kurtaracak

ADIYAMAN’da iki kişiyi öldürdüğü gerekçesiyle yargılandığı davada iki kez ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Süleyman Tamar (66), dört yıldır kaldığı Adıyaman E Tipi Kapalı Cezaevi’nde bir hafta önce beyin kanaması geçirdi ve öldü.

24.12.2008Gündem
Görme engelliye ‘ışık’ olacak icat

Görme engelliye ‘ışık’ olacak icat

Manisa İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileri, navigasyon, elektronik metre ile bluetooth teknolojisini birleştirdi, görme engellilere ışık olacak “Nav-Eyes” adlı cihazı geliştirdi.

27.04.2011Ege
Hamilesin dediler karnından 8 kilo ur çıktı

Hamilesin dediler karnından 8 kilo ur çıktı

Hamile sanılan kadının karnından 'kitle' çıktı.

23.08.2013Sağlık
3 aydır su yok

3 aydır su yok

Dalaman'da 13 aile sıcak yaz günlerini susuz geçiriyor.

31.08.2013Ege
CHP listeleri belli oldu

CHP listeleri belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün akşam saatlerinde toplanan Parti Meclisi 2015 Genel Seçimleri milletvekili listesini kesinleştirdi. “Siyaset uzun soluklu bir yarıştır” diyerek konuşmasına başlayan Kılıçdaroğlu, liste dışı bırakacaklarına ilk mesajı verdi.

6.04.2015Gündem
CHPde milletvekili listesi kesinleşti... Çok sayıda isim liste dışı kaldı

CHP'de milletvekili listesi kesinleşti... Çok sayıda isim liste dışı kaldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün akşam saatlerinde toplanan Parti Meclisi 2015 Genel Seçimleri milletvekili listesini kesinleştirdi. “Siyaset uzun soluklu bir yarıştır” diyerek konuşmasına başlayan Kılıçdaroğlu, liste dışı bırakacaklarına ilk mesajı verdi; ardından listeleri okumaya başladı. Genel Başkan Yardımcıları Burhan Şenatalar ve Yakup Akkaya ile aralarında Sinan Aygün, Aydın Ayaydın, Erdal Aksünger, Umut Oran, Güldal Mumcu, Aşkın Türeli, Mehmet Ali Susam, Ali Demirçalı’nın da olduğu bazı milletvekillerinin liste dışında kaldığı belirtiliyordu.

7.04.2015Gündem
CHP milletvekili listeleri açıklandı İşte CHPnin aday listesi

CHP milletvekili listeleri açıklandı! İşte CHP'nin aday listesi

Cumhuriyet Halk Partisi, 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı. İşte CHP'nin il il aday listesi.

7.04.2015Gündem
Siyasette kadın rüzgarı esecek

Siyasette kadın rüzgarı esecek

Önceki genel seçimde toplamda 268 kadın aday gösteren siyasi partilerin, bu seçimlerde gösterdiği kadın aday sayısı 531'e yükseldi. Bu yükseliş, "Siyasette kadın rüzgarı esecek" yorumlarını da beraberinde getirdi.

9.04.2015Gündem
Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin geçici aday listesi açıklandı. Resmi Gazete'de yayımlanan YSK Kararına göre, 20 siyasi parti seçime katılacak -Türkiye genelinde 166 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.

15.04.2015Gündem
Kocaeli’de yurt dışı oyları HDP’ye 1 milletvekili getirdi

Kocaeli’de yurt dışı oyları HDP’ye 1 milletvekili getirdi

KOCAELİ’de dün gece resmi olmayan sonuçlara göre 11 milletvekilinden 6’sı AK Parti, 3’ü CHP, 2’sini de MHP kazanmış olarak görünmesine rağmen, yurt dışı oylarının ilave edilmesiyle MHP’nin 1 milletvekili, HDP’ye geçti.

8.06.2015Gündem
Rezidans suyuna köylü kalkışması

Rezidans suyuna köylü kalkışması

Kocaeli’nin Kandıra ilçesindeki 18 köyü su altında bırakacak 60 yıllık Sungurlu Barajı projesinin ÇED toplantısı, köylülerin protestoları üzerine yapılamadı. Ahali, köylerini ‘rezidans mezarlığı, rant kapısı’ dedikleri megakent İstanbul’un ihtiyacı olan su için ‘feda’ etmemeye kararlı.

23.07.2015Gündem
15 yıl aradan sonra bulduğu eşinin mezarını taşıdı

15 yıl aradan sonra bulduğu eşinin mezarını taşıdı

17 Ağustos Marmara Depremi’nde Gölcük’te göçüğün altından çıkardığı yaralı eşi Fatma Özden’i ambulansa koyduktan sonra bir daha haber alamayan Ahmet Özden, 15 sene sonra eşini Kilyos’taki kimsesizler mezarlığında buldu.

19.08.2015Gündem
CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlenden milletvekili adayları kimler?

18.09.2015Kelebek
İşte CHP aday listesi (CHPnin milletvekili adayları kim)

İşte CHP aday listesi (CHP'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? işte CHP aday listesi...

18.09.2015Gündem
CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte CHP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi
1 Kasım 2015in vekil listesi

1 Kasım 2015'in vekil listesi

1 Kasım Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre milletvekili listeleri de belli oldu. İşte saat 00.30 itibariyle AA'nın verilerine göre milletvekili listesi...

1.11.2015Gündem
Şehit polis memuru Mustafa Yavaş Gölcükte son yolculuğuna uğurlandı

Şehit polis memuru Mustafa Yavaş Gölcük'te son yolculuğuna uğurlandı

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle girilen çatışmada ağır yaralanan, tedavi gördüğü GATA’da 21 gün sonra şehit olan özel harekat polisi 42 yaşındaki Mustafa Yavaş’ın cenazesi, memleketi Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.

2.12.2015Gündem
CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyetin eşine bıçaklı saldırı

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'in eşine bıçaklı saldırı

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'in eşi Murat Hürriyet, kayınbiraderi tarafından bıçakla yaralandı. Murat Hürriyet'in durumunun ağır olduğu öğrenildi.

24.01.2016Gündem