MENÜ

Fatma Kaplan

Fatma Kaplan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fatma Kaplan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 622 Fatma Kaplan haberi bulunmuştur.

Fatma Kaplan Haberleri

O kitaba hükümet de tepki verdi

O kitaba hükümet de tepki verdi

KÜTAHYA Belediyesi’nin yeni evlenen çiftlere dağıttığı 'Evlilik ve Aile Hayatı' adlı kitabına hükümet de tepki verdi. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, “Vallahi, çağa, bilime uymayan bir kitabı ne biz okuyabiliriz ne bakabiliriz” dedi. Kitapta ''Sevişirken konuşursan çocuğun kekeme olur'', ''Çok eşlilik yararlıdır, hatta huysuz karısı olan erkek kadını boşayıp başka bir erkeğe bela etmek yerine, ikinci eşi alıp ilk eşin rekabet duygularını harekete geçirip onu dize getirse daha iyi olmaz mı'', ''Evin erkeği öfkelendiğinde evin hanımı hemen susmalı, özür ve af dilemeli, kocasını kızdırmamalı'' ifadelerinin yer aldığı iddia edilmişti.

16.12.2016Gündem
Evlilik kitabına CHP İl Başkanı tepki gösterdi

'Evlilik' kitabına CHP İl Başkanı tepki gösterdi

KÜTAHYA Belediyesi’nin yeni evlenen çiftlere dağıttığı 'Evlilik ve Aile Hayatı' adlı kitabına CHP Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz tepki göstererek, "Bu kitapta son derece mantık dışı fantezi boyutlarına varan kadını aşağılayan söylemler var" dedi. Kitapta ''Sevişirken konuşursan çocuğun kekeme olur'', ''Çok eşlilik yararlıdır, hatta huysuz karısı olan erkek kadını boşayıp başka bir erkeğe bela etmek yerine, ikinci eşi alıp ilk eşin rekabet duygularını harekete geçirip onu dize getirse daha iyi olmaz mı'', ''Evin erkeği öfkelendiğinde evin hanımı hemen susmalı, özür ve af dilemeli, kocasını kızdırmamalı'' ifadelerinin yer aldığı iddia edildi. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in TBMM Genel Kurulu’nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bütçesi görüşmelerinde de gündeme getirdiği Hasan Çalışkan’ın yazdığı 394 sayfalık 'Evlilik ve Aile Hayatı' adlı kitap Kütahya’da yeni evlenen çiftlere ücretsiz olarak veriliyor. Kitabın girişinde Kütahya Belediye Başkanı AK Parti’li Kamil Saraçoğlu’nun ''Ebedi sevgi yolunda atılan bu ilk adımda evlatlarımıza iki cihan saadeti dilerim'' ifadeleri de yer alıyor. 

16.12.2016Haber
Kütahya Belediyesi’nin Evlilik kitabına CHP İl Başkanı tepki gösterdi

Kütahya Belediyesi’nin 'Evlilik' kitabına CHP İl Başkanı tepki gösterdi

KÜTAHYA Belediyesi’nin yeni evlenen çiftlere dağıttığı 'Evlilik ve Aile Hayatı' adlı kitabına CHP Kütahya İl Başkanı Zeliha Aksaz Şahbaz tepki göstererek, "Bu kitapta son derece mantık dışı fantezi boyutlarına varan kadını aşağılayan söylemler var" dedi. Kitapta ''Sevişirken konuşursan çocuğun kekeme olur'', ''Çok eşlilik yararlıdır, hatta huysuz karısı olan erkek kadını boşayıp başka bir erkeğe bela etmek yerine, ikinci eşi alıp ilk eşin rekabet duygularını harekete geçirip onu dize getirse daha iyi olmaz mı'', ''Evin erkeği öfkelendiğinde evin hanımı hemen susmalı, özür ve af dilemeli, kocasını kızdırmamalı'' ifadelerinin yer aldığı iddia edildi.

16.12.2016Gündem
Son maaşı haziranda almış

Son maaşı haziranda almış

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Başbakan Binali Yıldırım’a bir önergeyle “FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, devletten ne kadar süre içerisinde, kaç TL maaş almıştır? FETÖ elebaşının maaşını çeken farklı kişilerin tespiti ve bununla ilgili soruşturma başlatılmış mıdır?” sorularını yöneltti.

15.12.2016Gündem
Dayanışma renkleri

Dayanışma renkleri

TRABZONSPOR’a olan tutkusuyla tanınan AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Genel Kurul salonuna bordo renkli döpiyesiyle geldiğinde, karşı sıralarda mavi ceketiyle gelen CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’i gördü.

26.11.2016Gündem
Kılıçdaroğlu’ndan Sefa Sirmen’e ziyaret

Kılıçdaroğlu’ndan Sefa Sirmen’e ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kocaeli’de tutuklu olduğu cezaevinde rahatsızlanarak ameliyat olan CHP eski Milletvekili Sefa Sirmen’i hastanede ziyaret etti.

6.09.2016Gündem
Bolu valisi 30 CHPli vekil hakkında inceleme başlattı

Bolu valisi 30 CHP'li vekil hakkında inceleme başlattı

Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu’ya gelerek valilik binasının önünde basın açıklaması yapan 30 CHP’li milletvekili ve izinsiz yürüyüşe katılanlar hakkında inceleme başlattı. İzinsiz yapılan bütün gösteri ve yürüyüşler için inceleme yapıldığı vurgulandı.

23.06.2016Gündem
Yüzde 60 şiddetten boşanıyor

Yüzde 60 şiddetten boşanıyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, ‘Aile Bütünlüğünü Olumsuz Etkileyen Unsurlar ile Boşanma Olaylarının Araştırılması ve Aile Kurumunun Güçlendirilmesi için Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi’ amacı ile kurulan komisyon, Bursa’nın Gemlik ilçesinde incelemelerde bulundu.

21.03.2016Gündem
İnsanlığım acıyor

'İnsanlığım acıyor'

CHP milletvekillerinden oluşan heyet, PKK terör örgütüne karşı operasyonların sona erdiği Cizre’ye gitti.

4.03.2016Gündem
CHPli vekil Fatma Hürriyet Kaplan’ın eşi yoğun bakımdan çıktı

CHP'li vekil Fatma Hürriyet Kaplan’ın eşi yoğun bakımdan çıktı

Kocaeli’de bir özel hastanede kayınbiraderi tarafından bıçaklanarak ağır yaralanan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Hürriyet Kaplan’ın eşi Murat Hürriyet, yoğun bakımdan çıktı.

30.01.2016Gündem
Türkiye tartışıyor: O aşağılık zihniyetten nasıl kurtulacağız

Türkiye tartışıyor: O aşağılık zihniyetten nasıl kurtulacağız

Türkiye’de son dönemde yaşanan taciz ve tecavüz vakalarıyla birlikte, bu suçu meşrulaştırma çabaları da tepki çekiyor.

28.01.2016Gündem
AK Partili vekilin yargı isyanı

AK Partili vekilin yargı isyanı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, keyfi uygulanan hakim takdirlerinin insanlarda infial yarattığını savunarak, örneklerini sıraladığı yargı kararlarına isyan etti.

28.01.2016Gündem
CHP’li vekil Fatma Kaplan Hürriyet’in eşine 10 saatlik ameliyat

CHP’li vekil Fatma Kaplan Hürriyet’in eşine 10 saatlik ameliyat

PSİKOLOJİK sorunları olan kayınbiraderi Emrah Kaplan’ın önceki gece 8 yerinden bıçakladığı CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in eşi Murat Hürriyet’in tedavisi yoğun bakımda sürüyor. Saldırgan ise serbest bırakıldı.

25.01.2016Gündem
CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyetin eşine bıçaklı saldırı

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'in eşine bıçaklı saldırı

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet'in eşi Murat Hürriyet, kayınbiraderi tarafından bıçakla yaralandı. Murat Hürriyet'in durumunun ağır olduğu öğrenildi.

24.01.2016Gündem
Şehit polis memuru Mustafa Yavaş Gölcükte son yolculuğuna uğurlandı

Şehit polis memuru Mustafa Yavaş Gölcük'te son yolculuğuna uğurlandı

Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde PKK’lı teröristlerle girilen çatışmada ağır yaralanan, tedavi gördüğü GATA’da 21 gün sonra şehit olan özel harekat polisi 42 yaşındaki Mustafa Yavaş’ın cenazesi, memleketi Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.

2.12.2015Gündem
1 Kasım 2015in vekil listesi

1 Kasım 2015'in vekil listesi

1 Kasım Genel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre milletvekili listeleri de belli oldu. İşte saat 00.30 itibariyle AA'nın verilerine göre milletvekili listesi...

1.11.2015Gündem
CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

CHP Milletvekili Adayları il il tam listesi | 1 Kasım 2015 erken seçimleri

1 Kasım erken seçimleri için partilerin Parti Meclisi ve MYK toplantıları ile belirlediği Milletvekili aday listeleri yayınlandı. İşte CHP'nin Milletvekili aday listesi..

26.10.2015Bilgi