MENÜ

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile ilgili tüm haberleri, son dakika Fatih Sultan Mehmet Köprüsü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Fatih Sultan Mehmet Köprüsü haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.326 Fatih Sultan Mehmet Köprüsü haberi bulunmuştur.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Haberleri

Karayolları Genel Müdürlüğünden zam açıklaması

Karayolları Genel Müdürlüğü'nden zam açıklaması

Karayolları Genel Müdürlüğünce köprü ve otoyol geçiş ücretlerine yapılan ve bugünden itibaren geçerli olan yüzde 20'lik zammın, sadece kurum tarafından işletilen otoyollar ile köprü geçişlerini kapsadığı açıklandı.

7.10.2019Ekonomi
İstanbul serebral palsi için yeşile büründü

İstanbul 'serebral palsi' için yeşile büründü

"Dünya Serebral Palsi Günü" kapsamında, Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim köprüleri, Galata Kulesi ile bazı alışveriş merkezleri ve binalar, hastalığın simge rengi yeşil ile ışıklandırıldı.

7.10.2019Seyahat
Son dakika.. Boğaz köprüleri ve otoyollara yüzde 20 zam yapıldı

Son dakika.. Boğaz köprüleri ve otoyollara yüzde 20 zam yapıldı

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), 7 Ekim'den geçerli olmak üzere otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde ortalama yüzde 20 fiyat artışı yapıldığını bildirdi.

6.10.2019Ekonomi
Serebral Palsi Günü ne zaman Serebral Palsi nedir

Serebral Palsi Günü ne zaman? Serebral Palsi nedir?

Serebral Palsi Günü her yıl olduğu gibi bu yıl da unutulmadı. Bu yıl Dünya Serebral Palsi Günü kapsamındaki etkinlik ile İstanbul’un sembol eserlerinden olan tarihi Galata Kulesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü yeşil renkte aydınlatılacak. Peki, Serebral Palsi (SP) nedir? Serebral Palsi Günü ne zaman?

6.10.2019Gündem
Bakan Turhandan GSM operatörlerine kapasite artırma talimatı

Bakan Turhan'dan GSM operatörlerine "kapasite artırma" talimatı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan "26 Eylül'deki İstanbul depreminin, bir GSM operatörümüzün teknoloji altyapısını yenileme çalışmaları devam ederken yaşanması sebebiyle kısa süreliğine erişim sıkıntısı yaşandı. Doğal afet durumlarında sadece ülkemizde değil, tüm dünyada bu tür kesintiler yaşanmaktadır" dedi.

1.10.2019Ekonomi
ABD askeri gemisi İstanbul Boğazı’ndan geçti

ABD askeri gemisi İstanbul Boğazı’ndan geçti

ABD askeri gemisi İstanbul Boğazı’ndan geçerek Karadeniz’e açıldı. Geminin geçişi sırasında iki askerin dürbün ile kıyıyı gözlediği görülürken geminin geçişine sahil güvenlik botu da eşlik etti

14.09.2019Gündem
Polisin FSM Köprüsünde yakaladığı şüphelilerin hırsızlık yaptıkları an

Polisin FSM Köprüsü'nde yakaladığı şüphelilerin hırsızlık yaptıkları an

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde polisin operasyonuyla yakalanan 3 hırsızlık şüphelisi emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Suç dosyaları kabarık şüphelilerin lüks otomobillerden yaptıkları hırsızlıkların güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

11.09.2019Gündem
FSMdeki operasyonda yakalandılar Bir bagaj dosyaları varmış

FSM'deki operasyonda yakalandılar! Bir bagaj dosyaları varmış

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü (FSM) üzerinde yapılan operasyonla gözaltına alınan hırsızlar emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Hırsızlık olaylarına ait görüntüler güvenlik kameralarına yansırken şahısların bir bagaj dolusu suç dosyası bulunduğu görüldü.

11.09.2019Gündem
Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde polis operasyonu

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde polis operasyonu

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü (FSM) üzerinde polisten kaçarken kaza yapan otomobildeki 4 kişi gözaltına alındı.

7.09.2019Haber
Son dakika...Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde hareketli dakikalar: Gözaltılar var

Son dakika...Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde hareketli dakikalar: Gözaltılar var

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) polis tarafından önleri kesilen hırsızlık şebekesi üyeleri ortalığı birbirine kattı. Köprü üzerinde kurulan polis barikatını aşmak için araçlara çarparak kendilerine yol açmaya çalışan hırsızlardan biri arabadan atlayarak kaçarken 4 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

7.09.2019Gündem
Köprü ve otoyollar saat kaça kadar ücretsiz

Köprü ve otoyollar saat kaça kadar ücretsiz?

Kurban Bayramı'nın birinci gününden itibaren köprü ve otoyolları ücretsiz kullanan vatandaşlar bayramın son gününün gelmesiyle birlikte, bu uygulamanın ne zaman son bulacağını öğrenmek istiyor. Peki, Köprü ve otoyollar saat kaça kadar ücretsiz?

14.08.2019Gündem
Köprü ve otoyollar ne zamana kadar ücretsiz

Köprü ve otoyollar ne zamana kadar ücretsiz?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre, Kurban Bayramı tatili nedeniyle 10 Ağustos Cumartesi günü saat 00.00'dan (cuma gününü cumartesi gününe bağlayan gece) başlayan ücretsiz köprü ve otoyol uygulamasının ne zaman biteceği merak ediliyor. Peki, köprü ve otoyollar ne zamana kadar ücretsiz?

12.08.2019Gündem
Trafikte ‘Bayram’ rahatlığı

Trafikte ‘Bayram’ rahatlığı

Kurban Bayramının 2. gününde İstanbul'un yolları boş kaldı. Pazartesi günleri yoğun trafiğin yaşandığı İstanbul'da saat 10.00 itibariyle doluluk oranı yüzde 4 olarak ölçüldü. Kurban bayramı öncesinde yoğun trafiğin yaşandığı Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde de araç geçişleri havadan görüntülendi.

12.08.2019Gündem
Bayramda otoban ve diğer yollar ücretsiz mi

Bayramda otoban ve diğer yollar ücretsiz mi?

Bayramda hangi yolların ücretsiz olduğu şoförlerin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Ücretsiz otoban ve yollar hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, buna göre işlemlerini gerçekleştirebilecek. Peki, bayramda otoban ve diğer yollar ücretsiz mi olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

12.08.2019Gündem
Kurban Bayramında hangi yollar ücretsiz olacak İşte, ücretsiz köprü ve otoyollar

Kurban Bayramı'nda hangi yollar ücretsiz olacak? İşte, ücretsiz köprü ve otoyollar

Bayram tatilinde şehir dışına çıkacak olanlar, yolculuk için hazırlıklarını tamamlarken, ücretsiz otoyol ve köprüler sürücülerin gündemine gelmeye başladı. Kullanacakları güzergahta ücretsiz yolların hangilerini olduğunu merak edenler, internetten bu doğrultudaki bilgileri sorguluyor. Peki, Kurban Bayramı'nda hangi yollar ücretsiz olacak? İşte, ücretsiz köprü ve otoyollar listesi.

10.08.2019Gündem
Kurban Bayramında köprü ve otoyollar ücretsiz mi Hangi yollar ücretsiz

Kurban Bayramı'nda köprü ve otoyollar ücretsiz mi? Hangi yollar ücretsiz?

Kurban Bayramı için olası trafik kazalarını önlemek adına trafik denetimi hazırlıkları yurt genelinde devam ediyor. Bayramda yola çıkacak olan sürücüler de güzergahlarındaki otoyolların ücretli olup olmadığını araştırmaya başladı. Peki, Kurban Bayramı'nda köprü ve otoyollar ücretsiz mi olacak? İşte, Resmi Gazete'de açıklanan ücretsiz yollar ve köprüler hakkında detaylı bilgiler.

8.08.2019Gündem
Bayramda devlet otoyol ve köprüleri ücretsiz

Bayramda devlet otoyol ve köprüleri ücretsiz

KURBAN Bayramı tatili süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişler ile belediyelerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinin ücretsiz olmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.

8.08.2019Gündem
FSM Köprüsüne UEFA Süper Kupa bayrağı asıldı

FSM Köprüsü'ne 'UEFA Süper Kupa' bayrağı asıldı

İngiliz takımının logolarının bulunduğu bayrak Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne (FSM) asıldı.

7.08.2019Futbol
Bayramda otoyol ve köprüler ile toplu taşıma ücretsiz

Bayramda otoyol ve köprüler ile toplu taşıma ücretsiz

Kurban Bayramı tatilinde Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişler ile belediyelerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinin ücretsiz olmasına ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

7.08.2019Ekonomi
Yer: FSM Köprüsü... Şoke eden olay

Yer: FSM Köprüsü... Şoke eden olay

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde bir motosikletli defalarca makas atarak hem kendisinin hem de diğer sürücülerin hayatını tehlikeye attı. Sürücü, bu anları kask kamerasıyla kaydederek, sosyal medyadan paylaştı.

6.08.2019Gündem
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü trafiğe açıldı

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü trafiğe açıldı

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) asfaltlama ve trafik çizme çalışmaları tamamlandı. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, çalışmalar başladıktan 31 gün sonra, saat 18.10'da trafiğe açıldı.

28.07.2019Haber
Son dakika... Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 31 gün sonra ulaşıma açıldı

Son dakika... Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 31 gün sonra ulaşıma açıldı

Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü, üstyapı ve derz onarım çalışmalarının ikinci etabındaki son çalışmaların tamamlanmasının ardından trafiğe açıldı.

28.07.2019Gündem
FSM Köprüsünün açılış saati belli oldu

FSM Köprüsü'nün açılış saati belli oldu

Bir süredir bakıma alınan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü saat 18:00 itibariyle ulaşıma açılacak.

28.07.2019Ekonomi
FSMde asfaltlama çalışmaları sona erdi

FSM'de asfaltlama çalışmaları sona erdi

FATİH Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) başlatılan çalışmalarda sona gelindi. Köprüde yapılan 2. etap çalışmalarda kuzey bölümde 4 şerit son kat asfaltlama çalışmaları bitti. Bu alanda trafik şeridi çizme çalışmalarının ardından köprünün tamamen trafiğe açılması bekleniyor. Köprü tamiratın bitim tarihi olarak açıklanan 17 Ağustos'tan çok önce trafiğe açılmış olacak.

28.07.2019Haber
FSMdeki çalışma bitti

FSM'deki çalışma bitti

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde devam eden çalışmalarda sona gelindi. Kuzey bölümünde bulunan son kat asfaltla kaplandı.

28.07.2019Ekonomi
İstanbullulara müjde FSMde asfaltlama çalışmaları sona erdi

İstanbullulara müjde! FSM'de asfaltlama çalışmaları sona erdi

FATİH Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) başlatılan çalışmalarda sona gelindi. Köprüde yapılan 2. etap çalışmalarda kuzey bölümde 4 şerit son kat asfaltlama çalışmaları bitti. Bu alanda trafik şeridi çizme çalışmalarının ardından köprünün tamamen trafiğe açılması bekleniyor. Köprü tamiratın bitim tarihi olarak açıklanan 17 Ağustos'tan çok önce trafiğe açılmış olacak.

28.07.2019Ekonomi
Fatih Sultan Mehmet Köprüsündeki (FSM) çalışmalar ne zaman bitiyor

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki (FSM) çalışmalar ne zaman bitiyor?

27 Haziran’da asfalt yenileme çalışmaları kapsamında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde (FSM) başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. FSM Köprüsü'ndeki çalışmaların ilk etabının bitmesinin ardından, bu istikameti kullanan İstanbullu sürücüler, köprüdeki çalışmaların bitip trafiğin normal seyrine döneceği tarihi sorgulamaya başladı. Peki, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki (FSM) çalışmalar ne zaman bitiyor?

27.07.2019Gündem
FSM Köprüsündeki çalışmalar ne zaman bitecek

FSM Köprüsü'ndeki çalışmalar ne zaman bitecek?

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde (FSM) 27 Haziran’da başlayan asfalt yenileme çalışmaları aralıksız devam ederken, köprüdeki çalışmaların biteceği tarih sürücülerin gündeminde yer almaya devam ediyor. FSM Köprüsü'ndeki çalışmaların ilk etabının bitmesinin ardından, vatandaşlar konuya dair araştırmalarına hız verdi. Peki, FSM Köprüsü'ndeki çalışmalar ne zaman bitecek? Tarih belli oldu mu?

25.07.2019Gündem
FSM köprü çalışması ne zaman bitecek

FSM köprü çalışması ne zaman bitecek?

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) 27 Haziran'da başlatılan üstyapı ve derz onarım çalışmalarının, birinci etabının tamamlanmasıyla birlikte, çalışmaların tümünün ne zaman biteceği ve FSM köprüsünün ne zamana normal işleyişe geçeceği, bu güzergahı kullanan sürücüler tarafından merak ediliyor. Peki, FSM köprü çalışması ne zaman bitecek?

23.07.2019Gündem
FSM Köprüsündeki asfalt çalışmasının son hali havadan görüntülendi

FSM Köprüsü'ndeki asfalt çalışmasının son hali havadan görüntülendi

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 27 Haziran'da başlayan asfalt yenileme çalışmaları 26'ncı gününde de hız kesmeden devam ederken, köprünün son hali havadan görüntülendi.

22.07.2019Ekonomi
Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde çalışmaların durumu görüntülendi

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde çalışmaların durumu görüntülendi

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 27 Haziran'da başlayan asfalt yenileme çalışmaları 26'ncı gününde de hız kesmeden devam ederken, köprünün son hali havadan görüntülendi.

22.07.2019Ekonomi
Hız kesmeden devam ediyor... Son hali havadan görüntülendi

Hız kesmeden devam ediyor... Son hali havadan görüntülendi

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 27 Haziran'da başlayan asfalt yenileme çalışmaları 26'ncı gününde de hız kesmeden devam ederken, köprünün son hali havadan görüntülendi.

22.07.2019Ekonomi
FSM Köprüsündeki çalışmalar ne zaman bitecek İşte köprü çalışmasında son durum

FSM Köprüsü'ndeki çalışmalar ne zaman bitecek? İşte köprü çalışmasında son durum

Geçtiğimiz ay Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından, FSM (Fatih Sultan Mehmet) Köprüsü'nde başlatılan bakım ve onarım çalışmalarında sona yaklaşıldı. Çalışmalar kapsamında köprüde bazı şeritlerin trafiğe kapatılması dolayısıyla, FSM Köprüsü'ndeki çalışmaların biteceği tarihi sürücülerin gündeminde yer tutuyor. Peki, FSM Köprüsü'ndeki çalışmalar ne zaman bitecek?

19.07.2019Gündem
Bakan Turhan: Hızlı trenle yolcu ve yük taşımacılığı için projeler geliştiriyoruz

Bakan Turhan: Hızlı trenle yolcu ve yük taşımacılığı için projeler geliştiriyoruz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, “Ülkemiz artık kara yolu ulaşım altyapısıyla ilgili sorunlarını önemli ölçüde çözmüştür. İyileştirme çalışmalarımız, bazı bölgelerde altyapıyı geliştirme, standardı yükseltme çalışmalarımız devam ediyor. Ülkemizde özellikle ekonomik büyüklüklerin artmasıyla birlikte çoğalan yük ve yolcu hareketine, daha ekonomik bir şekilde hizmet sunmak için ülke genelinde ve ana akslarında, hızlı trenle yolcu ve yük taşımacılığı amacıyla projeler geliştiriyoruz. Kurban Bayramı öncesinde Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki bakım, onarım çalışmalarını tamamlayıp tam kapasiteyle İstanbul halkının hizmetine açmayı hedefliyoruz" açıklamasında bulundu.

19.07.2019Ekonomi
Bakan Turhan: FSM köprüsü, bayramda hizmette

Bakan Turhan: FSM köprüsü, bayramda hizmette

ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki bakım ve onarım çalışmalarının Kurban Bayramı'na kadar tamamlanacağını ve köprünün tam kapasiteyle İstanbul halkının hizmetine açılacağını söyledi.

19.07.2019Haber
Bakan Turhandan önemli FSM köprüsü açıklaması

Bakan Turhan'dan önemli FSM köprüsü açıklaması

ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki bakım ve onarım çalışmalarının Kurban Bayramı'na kadar tamamlanacağını ve köprünün tam kapasiteyle İstanbul halkının hizmetine açılacağını söyledi.

19.07.2019 Gündem
FSM Köprüsü’nde birinci etap tamamlandı Havadan görüntülendi

FSM Köprüsü’nde birinci etap tamamlandı! Havadan görüntülendi

FSM Köprüsü’nde bakım onarım çalışmalarının birinci etabı tamamlandı. Çalışmalardaki son durum havadan görüntülendi.

17.07.2019Ekonomi
Fatih Sultan Mehmet Köprüsündeki (FSM) çalışmaları ne zaman bitecek Bakan açıkladı

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki (FSM) çalışmaları ne zaman bitecek? Bakan açıkladı!

27 Haziran tarihinde bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) başlatılan çalışmalarda ikinci etap başladı. Sürücüler köprüdeki onarım çalışmalarının bitiş tarihini araştırırken, konuya dair açıklama bakandan geldi. Peki, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki çalışmaları ne zaman bitecek? İşte, FSM Köprüsü'ndeki çalışmaların bitiş tarihi.

15.07.2019Gündem
Bakan Turhan açıkladı... Bu gece trafiğe açılıyor

Bakan Turhan açıkladı... Bu gece trafiğe açılıyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün (FSM) birinci etabındaki üstyapı ve derz onarım çalışmalarının bu akşam tamamlanacağını ve bu gece birinci etabın trafiğe açılacağını bildirdi.

13.07.2019Gündem
FSMde son durum... İlk 4 şeridin asfaltı döküldü

FSM'de son durum... İlk 4 şeridin asfaltı döküldü

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) başlatılan çalışmalarda kapatılan dört şeridin son kat asfaltı atılıyor. Dökülen asfalt silindirlerle eziliyor. Asfaltın kurumasının ardından şeritler çizilecek ve yenilenen 4 şerit kullanıma açılacak.

13.07.2019Gündem
FETÖnün kritik isimlerine ceza yağdı

FETÖ'nün kritik isimlerine ceza yağdı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki ihanet girişiminin ardından Ankara merkezli yürütülen soruşturmalar sonucu çok sayıda dava açıldı. Ankara'daki 52 darbe davasının yanı sıra örgüt üyeliği ve yöneticiliği suçlamasıyla görülen davaların önemli bir kısmı karara bağlandı. Darbe girişimini yöneten sözde yurtta sulh konseyi üyeleri ile hakim, savcı, gazeteci, futbolcu ve iş adamlarından oluşan örgüt mensuplarına ceza yağdı.

12.07.2019Gündem
FSMdeki çalışmalar kaç gün sürecek FSM köprü çalışmaları ne zaman bitecek

FSM'deki çalışmalar kaç gün sürecek? FSM köprü çalışmaları ne zaman bitecek?

Karayolları Genel Müdürlüğünce (KGM), Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki (FSM) çalışma nedeniyle bazı şeritler, bir süredir trafiğe kapatıldı. Gözler şimdi, FSM'deki çalışmaların biteceği tarihte. Peki, FSM köprü çalışmaları ne zaman bitecek? FSM'deki çalışmalar kaç gün sürecek?

8.07.2019Gündem
FSMYE 12.nci gününde ilk kat asfalt atılmaya başlandı... İşte son durum

FSM'YE 12.'nci gününde ilk kat asfalt atılmaya başlandı... İşte son durum

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) başlatılan çalışmalarda ilk kat asfaltlama işlemi başladı. Köprünün kapatılan 4 şeridinde asfaltlama, kumlama ve izolasyon malzemeleriyle boyama işleri aynı anda sürdürülüyor. İlk katın ardından ikinci kat asfaltlama işlemine geçilecek. Çalışmalar daha sonra Edirne istikametinde 4 şeritte tekrarlanacak.

8.07.2019Gündem
FSM Köprüsündeki çalışmalar ne zaman bitecek

FSM Köprüsü'ndeki çalışmalar ne zaman bitecek?

İkinci köprü olarak da bilinen Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) asfalt yenileme çalışmalarında bir hafta geride kaldı. Köprüde 3 vardiya halinde 24 saat aralıksız devam eden çalışmalar sürerken, sürücüler de FSM Köprüsü'ndeki çalışmaların ne zaman biteceğini sorgulamaya devam ediyor. Peki, FSM Köprü çalışması ne zaman bitecek? İşte, o konuya dair detaylar.

5.07.2019Gündem
FSMdeki çalışmalardaki son durum havadan görüntülendi

FSM'deki çalışmalardaki son durum havadan görüntülendi

FATİH Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) asfalt yenileme çalışmalarında bir hafta doldu. 24 saat aralıksız çalışılan köprüde mevcut asfalt kazındıktan sonra, ortaya çıkan metal kumlanarak pastan arındırılıyor, ardından iki ayrı izolasyon malzemesiyle boyanıyor. Bu çalışmaların ardından köprünün üstü özel bir asfaltla kaplanacak.

4.07.2019Haber
FSMdeki çalışmalarda 1 haftanın ardından son durum havadan fotoğraflandı

FSM'deki çalışmalarda 1 haftanın ardından son durum havadan fotoğraflandı

FATİH Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) asfalt yenileme çalışmalarında bir hafta doldu. 24 saat aralıksız çalışılan köprüde mevcut asfalt kazındıktan sonra, ortaya çıkan metal kumlanarak pastan arındırılıyor, ardından iki ayrı izolasyon malzemesiyle boyanıyor. Bu çalışmaların ardından köprünün üstü özel bir asfaltla kaplanacak.

4.07.2019Gündem
FSMdeki çalışmalardaki son durum havadan görüntülendi

FSM'deki çalışmalardaki son durum havadan görüntülendi

FATİH Sultan Mehmet Köprüsü'nde (FSM) asfalt yenileme çalışmalarında bir hafta doldu. 24 saat aralıksız çalışılan köprüde mevcut asfalt kazındıktan sonra, ortaya çıkan metal kumlanarak pastan arındırılıyor, ardından iki ayrı izolasyon malzemesiyle boyanıyor. Bu çalışmaların ardından köprünün üstü özel bir asfaltla kaplanacak.

4.07.2019Gündem
FSM Köprü çalışması ne zaman bitecek

FSM Köprü çalışması ne zaman bitecek?

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün (FSM) rutin bakım ve onarımı amacıyla 27 Haziran'da başlayan çalışmaların ne zaman biteceği, her gün FSM güzergahını kullanmak zorunda olan araç sürücüleri tarafından merakla araştırılıyor. Peki, FSM Köprü çalışması ne zaman bitecek?

2.07.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Anadolu Yakası sahil şeridinde mini keşif (Kadıköy-Beykoz)

İlk yazıda Anadolu Yakası’ndaki semtlere, Tuzla – Kadıköy hattına değinmiştik. Sırada Kadıköy - Beykoz hattındaki güzide semtler var…

25.09.2019

Takvim yaprakları

Demokratik Parti (DP) olayını hatırlamanın tam zamanıdır.

30.07.2019