MENÜ

Fatih Bulut

Fatih Bulut ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fatih Bulut haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.129 Fatih Bulut haberi bulunmuştur.

Fatih Bulut Haberleri

Şarkıcı Fatih Bulut hakkında soruşturma

Şarkıcı Fatih Bulut hakkında soruşturma

Niğde Emniyet Müdürlüğü şarkıcı Fatih Bulut hakkında soruşturma başlattı.

13.11.2019Magazin
İnternet ünlüleri şöhreti kaldıramıyor

İnternet ünlüleri şöhreti kaldıramıyor

Fatih Bulut’un asker uğurlamasında havaya 11 el ateş etmesi, ardından canlı yayında özür dilemesine ne diyorsunuz? Sosyal medya fenomenleri ya da YouTube şöhretleri neden illa bir şekilde duvara tosluyor?

11.11.2019Magazin
Fatih Bulut’tan garip silah açıklaması

Fatih Bulut’tan 'garip' silah açıklaması

“Çok sevdim yalan oldu” şarkısıyla ünlenen ve asker eğlencesinde havaya ateş ederek tepki toplayan Fatih Bulut, konuyla ilgili açıklama yaptı. Bulut, yaptığı garip savunmada bir yandan sevenlerinden özür dilerken bir yandan da durumu normalleştirdi.

9.11.2019Magazin
Fatih Bulut’tan garip silah açıklaması

Fatih Bulut’tan garip silah açıklaması

“Çok sevdim yalan oldu” şarkısıyla ünlenen ve asker eğlencesinde havaya ateş ederek tepki toplayan Fatih Bulut, konuyla ilgili açıklama yaptı.

9.11.2019Magazin
Fatih Bulut kimdir, nereli

Fatih Bulut kimdir, nereli?

Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısıyla popüler olan şarkıcı Fatih Bulut, asker eğlencesinde yaptığı davranışla sosyal medyada tepki çekti. 11 el ateş eden Fatih Bulut'un görüntüleri ardından bir anda parlayan sanatçının hayatına dair bilgiler de merak konusu oldu. Peki, Fatih Bulut kimdir, nereli?

8.11.2019Magazin
Fatih Bulut dehşet saçtı

Fatih Bulut dehşet saçtı

'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut, katıldığı bir asker eğlencesinde dehşet saçtı. Belinden silah çıkartarak havaya 11 el ateş eden Bulut'un o görüntüsü sosyal medyada olay yarattı.

8.11.2019Magazin
Şarkıcı Fatih Bulut Asker Eğlencesinde Havaya 11 El Ateş Etti

Şarkıcı Fatih Bulut Asker Eğlencesinde Havaya 11 El Ateş Etti!

'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut, katıldığı bir asker eğlencesinde dehşet saçtı. Belinden silah çıkartarak havaya 11 el ateş eden Bulut'un o görüntüsü sosyal medyada olay yarattı.

8.11.2019Magazin
Fatih Bulut yüzde 40 duymuyor nota bilmiyor

Fatih Bulut yüzde 40 duymuyor nota bilmiyor

“Çok Sevdim Yalan Oldu” klibi internette izlenme rekorları kıran Fatih Bulut, “Sorgu Odası” için verdiği röportajda aslında nota bilgisi olmadığını, hatta yüzde 40 işitme kaybı yaşadığını açıkladı.

27.09.2019Magazin
Fatih Bulut’a bir şok daha

Fatih Bulut’a bir şok daha!

Kayseri’de uzun yıllar düğün salonlarında şarkı söyleyen, ardından sosyal medyada ’Çok Sevdim Yalan Oldu’ şarkısıyla ünlenen Fatih Bulut’un, 2008 yılında menajerlik anlaşması imzaladığı Mehmet Adıgüzel, sözleşmeye aykırı hareket edip, başkasıyla anlaştığını öne sürdüğü şarkıcıya 1 milyon liralık ihtarname gönderdi.

19.09.2019Magazin
“Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısının sahibi belli oldu

“Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısının sahibi belli oldu

Milyonlarca insan tarafından dinlenen “Çok Sevdim Yalan Oldu” şarkısının sahibi belli oldu. Parçanın yüzde 65’i Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan’ın, yüzde 35 ise Fatih Bulut’un olduğu ortaya çıktı. Şarkıyla ünlenen Fatih Bulut, Mersin’in Tarsus İlçesine gelerek Aşık Hüseyin Akan’dan helallik aldı.

16.09.2019Magazin
Çok Sevdim Yalan Oldu çalıntı mı

Çok Sevdim Yalan Oldu çalıntı mı?

Fatih Bulut isimli mahalli sanatçı ile gündeme gelen 'Çok Sevdim Yalan Oldu' isimli şarkının çalıntı olduğu ve söz yazarının Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan olduğu ortaya çıktı. Şarkının kendisine ait olduğunu açıklayan Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan, 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısını 1987 yılında bestelediğini ifade etti.

11.09.2019Magazin
Ünlü oyuncu sevenlerini kırmadı O şarkıya ikinci klibini çekti

Ünlü oyuncu sevenlerini kırmadı! O şarkıya ikinci klibini çekti

Oyuncu İrem Sak, son günlerin en çok dinlenen "Çok sevdim yalan oldu" şarkısına ikinci klibini çekti. Sak'ın klibi sosyal medyaya damga vurdu.

10.09.2019Magazin
İrem Sak ikinci klibini çekti

İrem Sak ikinci klibini çekti

Oyuncu İrem Sak, son günlerin en çok dinlenen "Çok sevdim yalan oldu" şarkısına ikinci klibini çekti. Sak'ın klibi sosyal medyaya damga vurdu. Güzel oyuncu İrem Sak, sosyal medyada kısa sürede akım haline gelen Fatih Bulut'un seslendirdiği 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısına yoğun istek üzerine ikinci klibini çekti. Instagram'dan 'Çok sevdim yalan oldu' şarkısının yeni halini paylaşan Sak videonun altına "Sete gelen çelenk şerefine vol2" notunu düştü. Sak'ın ikinci klibi de sosyal medyanın gündemine oturdu.

10.09.2019Magazin
“Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkının çalıntı olduğu iddia edildi

“Çok Sevdim Yalan Oldu” adlı şarkının çalıntı olduğu iddia edildi

Son günlerde sosyal medyada dönen videolarla da iyice popüler olan Fatih Bulut'un seslendirdiği 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkının çalıntı olduğu iddia edildi. Şarkının söz yazarı Tarsuslu Aşık Hüseyin Akan, bestenin kendisine ait olduğunu, bunu da ispatladığını söyledi.

10.09.2019Magazin
Fatih Bulutun Çok Sevdim Yalan Oldu şarkısı çalıntı mı

Fatih Bulut'un 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısı çalıntı mı?

Oyuncu İrem Sak'ın paylaştığı bir videonun arka planında çalan 'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısı kısa sürede trend oldu. Müzik listelerinin başlarında yer alan şarkının çalıntı olduğu iddia edildi.

10.09.2019Magazin
Fatih Bulut kimdir Fatih Bulutun acıklı hayat hikayesi

Fatih Bulut kimdir? Fatih Bulut'un acıklı hayat hikayesi

Fatih Bulut, ‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ adlı şarkısıyla kısa sürede binlerce kişinin tanığı bir isim haline geldi. Başta oyuncu İrem Sak olmak üzere pek çok ismin destek olduğu ve şarkısını sosyal medyadan paylaştığı Fatih Bulut’un hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Fatih Bulut kimdir? İşte, Fatih Bulut'un acıklı hayat hikayesi

6.09.2019Televizyon
İstanbul’da deprem tahminleri: Umarım biz hazır olana kadar bekler

İstanbul’da deprem tahminleri: Umarım biz hazır olana kadar bekler

Türkiye’deki önemli deprem bilimcilerin 1500 yıllık tarihsel kayıtları inceleyerek kaleme aldığı makale, acı gerçeği bir kez daha gün ışığına çıkardı. 7’nin üzerinde olması beklenen büyük Marmara depremi çok mu yaklaştı? İstanbul ne kadar hazırlıklı? Kentsel dönüşüm doğru yerden başladı mı? Herkes önlemini aldı mı? Tsunami ihtimali var mı? Nasıl oluyor da yan yana iki binadan biri tamamen yıkılıyor, diğeri ayakta kalabiliyor? Erken uyarı sisteminde hangi noktadayız? “Yanılmayı çok isterim ama bu deprem olacak” diyen Boğaziçi Üniversitesi Kandili Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener’e göre “Ne zaman” sorusunu sormayı bırakıp, geç olmadan önlem almak zorundayız...

22.07.2019Gündem
İstanbul için korkutan deprem senaryosu

İstanbul için korkutan deprem senaryosu!

Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ ve Ankara Üniversitesinden bilim insanları İstanbul ve çevresinde tarih boyunca yaşanmış önemli depremleri inceledi. Uzmanların hazırladığı senaryoya göre, İstanbul'un hemen güneyinde yer alan Kuzey Anadolu Fayı'nda doğudan batıya doğru sırasıyla 7,5, 7,4 ve 7,2 büyüklüğünde depremler bekleniyor.

17.07.2019Gündem
Derin Kavgayla ilgili flaş açıklamalar

'Derin Kavga'yla ilgili flaş açıklamalar

Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen ve Derya Can’ın Salda Gölü dalışları sonrası mahkemelik olmasının ardından Ercümen ve Can cephelerinden peş peşe açıklamalar geldi.

3.01.2019Gündem
Boğaziçi, Stanford Üniversitesi’yle birlikte 1999 depremini araştırdı

Boğaziçi, Stanford Üniversitesi’yle birlikte 1999 depremini araştırdı

Boğaziçi Üniversitesi ve Stanford Üniversitesi'nden akademisyenler, yaklaşık 17 bin kişinin hayatını kaybettiği 17 Ağustos 1999 İzmit depremine dair verileri gözden geçirerek, yeni bir araştırmaya imza attı. Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, Nature Geoscience dergisinin Haziran 2018 sayısında yer alan yeni araştırmada, deprem öncesinde yaşanan öncü sarsıntılar vasıtasıyla daha büyük bir depremin olma ihtimalinin öngörülüp öngörülemeyeceği masaya yatırıldı.    

5.06.2018Eğitim
17 Ağustos depremiyle ilgili dikkat çeken araştırma: Domino etkisiyle...

17 Ağustos depremiyle ilgili dikkat çeken araştırma: 'Domino etkisiyle...'

Boğaziçi ve Stanford Üniversitesi’nden bilim insanları 17 Ağustos depreminin bulguları ışığında öncü sarsıntıların deprem tahmininde kullanılabilirliğini konu alan araştırmada yeni bulgulara ulaştı. Araştırmaya göre, deprem dış merkezinin birkaç kilometre uzağındaki bir sismik istasyonda 7.6 büyüklüğündeki depremden 44 dakika önce kaydedilen, büyüklükleri 0.9 ile 2.8 büyüklüğü arasında değişen toplam 18 öncü deprem meydana geldi. Son öncü deprem ise, büyük kırılmadan hemen önce gerçekleşti. Araştırma sonuçlarına göre, 1999 depremi fay üzerindeki depremlerin domino etkisi ile meydana geldi.

5.06.2018Gündem
Aylardır aranıyordu, çay bahçesinde yakalandı

Aylardır aranıyordu, çay bahçesinde yakalandı

Esenyurt’ta gerçekleştireceği projeden sattığı daireleri sahiplerine teslim etmediği gerekçesiyle hakkında dolandırıcılık suçundan 910 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Bulut İnşaat’ın sahibi Temel Bulut, üç gün önce İstanbul’da bir çay bahçesinde yakalandı. Bulut, mahkemece tutuklandı. Mahkeme, yüzlerce mağdurun olduğu davada güvenlik gerekçesiyle Bulut’un savunmasını gelecek celse Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) yöntemiyle alınmasına karar verdi.

29.01.2018Ekonomi
Gerçek dostlarımız, hayvanlar için: Chipet

Gerçek dostlarımız, hayvanlar için: Chipet

Son dönemde hayvan dostlarımızla ilgili geç kalmış bir farkındalık ve hassasiyet yayılmakta. Ne mutlu. O değerli varlıkların en az biz insanlar kadar yaşama hakkı ve dünyanın tüm nimetlerinden faydalanma hakkı olduğuna inanıyoruz. Bizim gibi düşünen Sercan Tamer, Fatih Bulut ve Umut Avcı da boş durmamış Chipet’i yaratmış. Sevimli dostlarımıza yönelik bu uygulamayı sayfalarımızdan tanıtmak bize mutluluk veriyor.

28.11.2016Kampüs
Bulut İnşaatın sahipleri hakkında 910 yıl hapis cezası istendi

Bulut İnşaat'ın sahipleri hakkında 910 yıl hapis cezası istendi

Teslim etmesi gereken binlerce konut bulunan Bulut İnşaat’ın sahipleri hakkında 910 yıl hapis istemi ile dava açıldı. 130 mağdurun bulunduğu davanın ilk duruşması Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi’nde nisan ayında yapılacak.

20.01.2016Ekonomi
Kadın sorunlarını sahnede anlattılar

Kadın sorunlarını sahnede anlattılar

Bornova Belediyesi Bornova Kent Konseyi Kültür Çalışma Grubu Tiyatro Topluluğu, "Biz Kadınlar" adlı yeni oyunlarıyla seyirci karşısına çıktı.

25.08.2015Ege

Yazar Sonuçları

Koç burcundanım ve bu gece yarısı Müfrid geliyor ben kaçayım

BU gece yarısı yani 13 Ekim Pazar günü 20 derece Koç burcunda bir dolunay meydana gelecekmiş.

12.10.2019

‘Babamın omzunda gelmiştim yanına’

BURSASPOR, hafta sonunu Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçıyla değerlendirdi.

12.09.2019

İstanbul’da deprem tahminleri: Umarım biz hazır olana kadar bekler

Türkiye’deki önemli deprem bilimcilerin 1500 yıllık tarihsel kayıtları inceleyerek kaleme aldığı makale, acı gerçeği bir kez daha gün ışığına çıkardı. 7’nin üzerinde olması beklenen büyük Marmara depremi çok mu yaklaştı? İstanbul ne kadar hazırlıklı? Kentsel dönüşüm doğru yerden başladı mı? Herkes önlemini aldı mı? Tsunami ihtimali var mı? Nasıl oluyor da yan yana iki binadan biri tamamen yıkılıyor, diğeri ayakta kalabiliyor? Erken uyarı sisteminde hangi noktadayız? “Yanılmayı çok isterim ama bu deprem olacak” diyen Boğaziçi Üniversitesi Kandili Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener’e göre “Ne zaman” sorusunu sormayı bırakıp, geç olmadan önlem almak zorundayız...

22.07.2019