MENÜ

Farklı Kıyafetler

Farklı Kıyafetler ile ilgili tüm haberleri, son dakika Farklı Kıyafetler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Farklı Kıyafetler haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.173 Farklı Kıyafetler haberi bulunmuştur.

Farklı Kıyafetler Haberleri

Türkiye onu arıyordu Böyle bulundu...

Türkiye onu arıyordu! Böyle bulundu...

Nazilli’deki evinden 'Kuşadası’ndaki gençlik festivaline gidiyorum' diyerek ayrılan ve festivalin ilk gecesinin ardından ortadan kaybolan 17 yaşındaki Tuğçe Yalçınkaya 3 gün sonra Kuşadası polisi tarafından bulundu.

14.07.2018Gündem
Alışveriş sitesi setmoda kapandı

Alışveriş sitesi setmoda kapandı

MNG Holding’in e-ticaret girişimi setmoda, faaliyetlerine son verdiğini açıkladı. Hürriyet yazarı Jale Özgentürk, gelişmeyi bugünkü köşesine taşıdı.

18.02.2018Ekonomi
Telefonları kasıp kavuracak sanılan oyun tarih oluyor

Telefonları kasıp kavuracak sanılan oyun tarih oluyor!

Oyun devi, yayınlanmasının sadece iki sene ardından, ilk mobil uygulamasını sona erdiriyor!

28.01.2018Teknoloji
İşte yılbaşının en sıcak rotaları

İşte yılbaşının en sıcak rotaları

Türkiye’de ve dünyanın kuzeyinde yaşayanların aklına, yeni yıl denilince her zaman karlar altında romantik bir yılbaşı gecesi gelir. Ama tam tersine yeni yılı güneşli ve güzel bir günde karşılamakta mümkün. İşte deniz, kum ve güneş konseptli bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler için yılbaşının sıcak rotaları…

29.11.2017Seyahat
Kadınlar koğuşunun en zengin ağaları

Kadınlar koğuşunun en zengin ağaları

Bursa’da kurdukları saadet zincirleri ile piyasayı milyonlarca lira dolandırdıkları iddiasıyla tutuklu bulunan 46 yaşındaki Özlem Akçeşme ile 38 yaşındaki Arzu Mertgil, Bursa’nın Yenişehir İlçesi’ndeki Yüksek Güvenlikli Kadın Cezaevi’nde aynı koğuşta kalıyor. Cezaevi çalışanları tarafından, ’Kadınlar koğuşunun en zengin ağaları’ olarak adlandırılan Akçeşme ile Mertgil devam eden savcılık soruşturmalarından sonra hakim karşısına çıkarılacak.

16.03.2017Gündem
Gelin dokuz kez kıyafet değiştirdi

Gelin dokuz kez kıyafet değiştirdi

Her gelin hayatını sevdiği erkekle birleştireceği özel gün için büyük bir özenle hazırlanır. Ama yoga uzmanı Hayley Morrisette için durum biraz daha değişikti. Morrisette, Hint asıllı Dee Murthy ile nişan da dahil hepsi bir ay içinde gerçekleşen bir dizi törenle hayatını birleştirdi. Her bir tören için de farklı kıyafetler giydi. Düğün gecesini ise göz kamaştıran bir gelinlik ve sonrasında giydiği parti elbisesiyle tamamladı.

İşte Hayley Morrisette ve Dee Murthy'nin düğününden sosyal medyada paylaşılan o görüntüler.

11.08.2016Magazin
Sosyalleşme mutluluk ve başarı getiriyor

Sosyalleşme mutluluk ve başarı getiriyor!

Hafta içi sosyalleşen erkekler daha mutlu ve başarılı! Evet yanlış okumadınız. Yapılan araştırmalar bunu doğruluyor. İşe detaylar...

2.01.2016 Kelebek
Ünlülerin sıra dışı gelinlikleri

Ünlülerin sıra dışı gelinlikleri

O gün onların günüydü ve herkesin gözleri onların üzerindeydi. Peki şaşkınlıktan mı güzellikten mi? Görünen o ki ekranların şov dünyasının bazı ünlüleri geleneksel kıyafetlerle evlenmemeyi tercih ediyor.

17.11.2015Magazin
Oğlum Tolganın eşi Nurgül

'Oğlum Tolga'nın eşi Nurgül'

Baharın müjdeleyicisi ve Hz. Hızır ile Hz. İlyas Peygamberlerin buluştuğu gün olarak kabul edilen Hıdrellez, Türkiye’de dün gece coşkuyla kutlandı.

6.05.2015Keyif
Vahşi ve yahşi Batılı

Vahşi ve yahşi Batılı

Top model Ashley Smith, doğduğu yer Teksas’ta bir müzik festivalinde keşfedildi. Ne soğuktan ne sıcaktan etkileniyor, eğlence olsun diye silah kullanıyor, kadeh kadeh viskileri kafasına dikiyor, hiçbir şeycikler olmuyor. 23 yaşındaki model, Mango defilesi için İstanbul’daydı.

7.03.2014Kelebek
Edepsiz çocuk, şehrine yine geleceğim

Edepsiz çocuk, şehrine yine geleceğim

Özlem Öğüt, yazısıyla Hürriyet Seyahat’in 10’uncu yıl yarışmasında dördüncü oldu. Ödülü bir haftalık Benelüks gezisiydi. Jolly Tur’un sponsorluğunda çıktığı seyahatte yolu Brüksel’e düştü. İzlenimlerini yazdı.

17.11.2013Seyahat
Sivas’ta veliler okul formasını seçti

Sivas’ta veliler okul formasını seçti

Sivas’ta öğrencilerin okul kıyafetlerinin belirlenmesi için velilere yönelik yapılan anketlerin sonucunda velilerin yüzde 87’si okul formasını seçerken, yüzde 13’ü serbest kıyafeti tercih etti.

10.10.2013Eğitim
VURSAYDI BİR DAHA EKRANA ÇIKAMAZDIM

VURSAYDI BİR DAHA EKRANA ÇIKAMAZDIM

Burcu Esmersoy’un gizli saklısı yok. Varsa da, ziyanı yok. Bir gün çocukluğundan başlayıp yaşadığı her şeyi anlatacağını söylüyor. Sonra da çiftliğine kaçacak! Esmersoy, gelecek planlarını Trieste’de poz verdiği Elle dergisine anlattı.

30.09.2013Kelebek
Her yerdeyiz ayol

Her yerdeyiz ayol!

Bugünün kahramanları, Gezi’nin de kahramanlarıydı…
Artık çok daha güvenilir, çok daha saygın bir konumdalar.
Gezi; Çarşı, Redhack ve Antikapitalist Müslümanlar gibi, LGBT bireyleri de ön plana çıkardı.
Lezbiyen, gay, biseksüel ve trans bireyler bugün müthiş bir şenlikle saat
17. 00’de onur yürüyüşü yapacaklar.
Sloganları, ‘Sen yoksan bir eksiğiz!’
Samimiler, gerçekten herkesi davet ediyorlar.
Bugün bir trans, bir eşcinsel ve bir lezbiyenle karşınızdayım.
Hem kendi konumları hem de Gezi deneyimleri üzerine çok bilinçli ve samimi konuştular…

30.06.2013Kelebek
Sözleşmeli çalıştıkları süre zorunlu hizmetten sayılacak

Sözleşmeli çalıştıkları süre zorunlu hizmetten sayılacak

Milli Eğitim Bakanı Avcı, "Zorunlu hizmet mağduru olarak kendilerini tanımlayan öğretmenlerin sözleşmeli öğretmen olarak çalıştıkları süreler de zorunlu hizmetten sayılacak. Öğretmenlerin yer değiştirme sürelerinin hesaplanmasında bu yıl 31 Aralık esas alınacak. Sınıf öğretmenlerinden branşa geçen öğretmenlerimizin tekrar sınıf öğretmenliğine dönmek isteyenlere yeni atanacak öğretmen arkadaşlarımızın haklarını çok fazla zedelemeyecek şekilde onlara bir kontenjan açmaya çalışıyoruz. Tüm öğretmenlerimize, velilerimize, öğrencilerimize sağlıklı huzurlu ve mutlu yaz tatili diliyorum" dedi. Bakan Avcı ayrıca okullarda serbest kıyafet uygulaması ile ilgili de "Serbest kıyafet seçim yelpazesinin içerisinde forma da olabilir" diye konuştu.

14.06.2013Eğitim
Okul kıyafeti tek tip olsun

Okul kıyafeti tek tip olsun

ORDU Valisi Orhan Düzgün, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili olarak kısa bir süreliğine makamını Hamdullah Suphi Tanrıöver Ortaokulu 5’inci sınıf öğrencisi Yağmur Demirhan’a bıraktı.

23.04.2013Gündem
Türkiye’den 23 Nisan manzaraları

Türkiye’den 23 Nisan manzaraları

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

23.04.2013Eğitim
Yepyeni bir Aydilge

Yepyeni bir Aydilge

‘Yalnızlıkla Yaptım’ adlı yeni albümü çıkan Aydilge, artık zıpır kız imajından uzak hüzünlü bir kadın olarak karşımızda. Ama dediğine göre bir yanı hâlâ hızlı ve neşeli...

15.03.2013Kelebek
Molotofkokteyli atmak 30, gözcülük 15 lira...

Molotofkokteyli atmak 30, gözcülük 15 lira...

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 4 okulun yakılması olayına katıldığı gerekçesiyle tutuklanan zanlı, terör örgütü yandaşlarınını, maddi durumu iyi olmayan gençlere okullara molotofkokteyli atmak için 30, gözcülük için 15 lira verdiğini itiraf etti.

29.01.2013Gündem
Bütün starlar tıkır tıkır paramı öder

Bütün starlar tıkır tıkır paramı öder

Modanın moda dışında kalan her şey olduğu kanaatindeki bir adam kalkıp da Madonna’dan Jennifer Lopez’e kadar pek çok dünya starını giydiren bir modacı ileröportaj yaparsa ne olur? Merak ediyorsunuz Hakan Yıldırım’la yaptığım röportaja buyrun.

15.12.2012Kelebek
Zeybek ateşi Egeyi saracak

Zeybek ateşi Ege'yi saracak

İZMİR'in Ödemiş ve Gaziemir ilçelerinde 6-8 Eylül 2012 tarihleri arasında “Zeybek Ateşi 2. Ulusal Efe Kurultayı” düzenlenecek.

29.08.2012Ege
Hindistanda utanç verici uygulama

Hindistan'da utanç verici uygulama

Hindistan'da özel bir okulun fakir öğrencilerini aşağılamak için saçlarını kestirdiği iddia ediliyor.

19.07.2012Gündem
Kendimi kadın olarak sunmuyorum sahnede sadece bir objeyim

Kendimi kadın olarak sunmuyorum sahnede sadece bir objeyim

Serdar Ortaç konserlerine ilgisiz kalmak pek mümkün değil. Karnaval havasındaki konserleri tıklım tıklım. Ortaç’ın konser ekibi için Facebook’ta hayran sayfaları açılıyor. Nihan Çilesiz de tam yedi yıldır Ortaç’ın vokalisti. Sesi kadar dekolteleri, mini etekleri, fiziği ve sahnede Ortaç’la samimiyeti dikkat çekiyor. Neredeyse her şarkısında Ortaç’ın arkasında değil, yanında bulunuyor, düet yapıyor. Bir yandan da Ortaç’ın klip ve konser kıyafetlerini tasarlayarak imajıyla ilgileniyor. İşte Ortaç hayranlarının merak ettiği Nihan Çilesiz’in hikayesi

20.08.2010Kelebek
Vikingur İstanbula geldi

Vikingur İstanbul'a geldi

Beşiktaş'ın 15 Temmuz günü UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında karşılaşacağı Faroe Adaları temsilcisi Vikingur bugün öğle saatlerinde İstanbul'a geldi.

12.07.2010Futbol
Okul Kıyafetleri Çalıştay sona erdi

"Okul Kıyafetleri Çalıştay" sona erdi

Öğrencilerin kıyafetlerini yeniden değerlendirmek amacıyla düzenlenen çalıştayda görev alan komisyonların hazırladığı raporlarda, kılık kıyafetle ilgili genel çerçevenin Milli Eğitim Bakanlığınca belirlenmesi ve “ülkenin çağdaş toplum olma yönündeki kabul ve ilkelerine uygun olmayan biçim ve modellere ver verilmemesi” önerildi.

30.06.2009Gündem
Çizgi moda ikonları Winx kızlarından moda dersi

Çizgi moda ikonları Winx kızlarından moda dersi

Winx Club aslında bir çizgi film serisi. Evrenin derinliklerinde, Magix adlı sihirli bir boyutta, periler ve cadılar arasında geçen hikayeler anlatılıyor bu dizide. Kahramanlarımız 6 genç kız. Bloom, Stella, Flora, Miusa, Layla ve Tecna, kendi koydukları isimleriyle Winx Club Grubu, sihirli güçlerini geliştirmek ve kötülerle savaşmak için Alfea Koleji’nde eğitim alıyorlar. Gerçek dünyadaki liseli kızlardan çok da farklı bir hayatları yok. Giyinmek, süslenmek, eğlenmek onlar için de çok önemli.

22.08.2008Kelebek
İşte kadınların gizli kahramanı

İşte kadınların gizli kahramanı!

Haftada en az üç kere davete katılan ve hepsinde farklı kıyafetler giyen kadınların gazete ve dergilerde çıkan fotoğraflarını gördüğünüz zaman aklınızdan ne geçiyor? Bu kıyafetleri nereden, nasıl ve kaça aldıklarını düşünüyorsunuz değil mi? Sıkı durun gizli kahramanı açıklıyoruz. Geceleri çok gezen, çok giyinen kadınların önemli bir kalesini düşürüyoruz.

4.04.2008Kelebek
Arınç: Gülle birbirimizi seviyoruz

Arınç: Gül'le birbirimizi seviyoruz

Bülent Arınç, cumhurbaşkanlığıyla ilgili olarak "Ben bir Meclis Başkanı olarak, Meclis'in 23 Temmuz'dan sonra tablosunu görmem lazım. O tablo bizim önümüze farklı seçenekler getirebilir. Sayın Gül'ün adaylığı tekrar büyük bir coşkuyla gündeme gelebilir veya X şahsın adaylığı da yine aynı şekilde büyük bir tasvip görerek gündeme gelebilir. Bundan ne Sayın Gül kaybeder ne bir başkası kazanç duyar. Siyaset yapıyoruz. Siyasetin doğasında olan bir işi söyledim. Bundan dolayı gönlüm ferah, Sayın Gül'ün gönlü de ferah. Birbirimizi anlıyor ve seviyoruz" dedi.

1.07.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Modanın adap olduğunu unuttuk

Gardırop Sihirbazı diye anılan moda tasarımcısı Aslı Elibol, modanın gerçek anlamının usul, adap olduğunu unuttuğumuzu, başkaları gibi görünmek hevesiyle kendimiz olmaktan giderek uzaklaştığımıza dikkat çekiyor.

5.04.2019

Kalandar geceleri

KARADENİZ coğrafyasında eski bir gelenek var...

20.03.2019

‘Mürekkepbalığı’ altyapı ile geliyor

Türkiye’nin uluslararası arenada başarılı finansçılarından Dalınç Arıburnu’nun ortağı olduğu Centricus fonu, 1 milyar dolarlık Türkiye Yatırım Fonu kuruyor. Fonun hedefi köprü, otoyol, tünel ve şehir hastanelerine yatırım yapmak.

17.02.2018

Anı olsun diye oyuncu oldular

Home Store’un kurucusu Levent Penso’nun stil danışmanı olan kızı Verda Penso bir anı olsun diye oyuncu oldu.

18.07.2017

Nasıl eleştirmen olunur?

Bana sık sık “Nasıl yemek eleştirmeni oluruz” diye soran gençlere tek tavsiyem: Genel kültür ve entelektüel birikiminize önem verin. Restoran eleştirmeni olursunuz ya da olmazsınız ama pişman da olmazsınız!

11.03.2017

GÜZEL KAFALAR: Amanda, Yozgatlı dayı ve İnternet Mahir

Dünyaya açılma lafını bir severiz ya. Sık sık ağzımıza sakız olur bu klişe: “Bilmem kim dünyaya açılıyormuş, duydun mu?” Bir yandan fena bir şey tabii.

15.10.2016

Her yerdeyiz ayol!

Bugünün kahramanları, Gezi’nin de kahramanlarıydı…

29.06.2013

Başarımız sanki sıradan bir şeymiş gibi değerlendiriliyor

Biliyorum, önümüz, arkamız, sağımız, solumuz futbol, Süper Final, şampiyonluk maçı tamam ama…

12.05.2012

Asıl öğretmenlerin üniformalarını değiştirin

MEB, öğrenci üniformalarını kaldırmak üzere çalışma başlatmış.

Üniformanın hem avantajı hem de dezavantajı var. Her iki görüşü de destekleyen araştırmalar var. Ağır basan bir taraf yok.

8.07.2009

Varislerden kurtulmak zor değil

Varisler, hem verdiği acı hem de nahoş görüntüsü nedeniyle birçok kadının korkulu rüyası durumunda... Neyse ki artık yarım saatlik bir işlemle varisler tarihe karışıyor.

6.01.2008

İki gün gazetede resmi çıkmazsa hastalanan tanıdıklarımız var

İki zevkli kadın. İkisi de yaratıcı. Biri hayal kuruyor, diğeri gerçekleştiriyor. Daha önce Vakko’da birlikte çalışıyorlardı, şimdi kendi adlarına kurdukları şirketle İstanbul’un ev partilerine, davetlerine, düğünlerine, organizasyonlarına damgalarını vuruyorlar. En son hayalleri bir oteli ya da bir tekneyi A’dan Z’ye giydirmek...

8.09.2007