MENÜ

Fal

Fal ile ilgili tüm haberleri, son dakika Fal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Fal haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.743 Fal haberi bulunmuştur.

Fal, bazı alet ve araçlarla ya da bazı yöntemlerle, içinde bulunulan zamanla veya gelecekle ilgili yorumlar yapma ve tahminlerde bulunma işidir. Fal bakan kişiye falcı denir. Yüz falı, tarot, iskambil falı, bakla falı, el falı, kahve falı gibi birçok fal çeşidi bulunur.

DEVAMI

Fal Haberleri

Zimbabwe’nin ‘Altın Kız’ı bakanlık koltuğunda

Zimbabwe’nin ‘Altın Kız’ı bakanlık koltuğunda

Kirsty Coventry olimpiyat oyunlarında ferdi olarak madalya kazanan ilk Zimbabweli sporcu. Bir yıldır ülkesinde Gençlik, Spor, Sanat ve Rekreasyon Bakanı olarak görev yapıyor; bakan olduğunu da televizyondan öğrenmiş. Kabine toplantısında “Ara vermeliyiz, bebeğimi emzirmem lazım” diyerek tüm bakanları şaşırtan Coventry’ye ülkesinde ‘Altın Kız’ diyorlar. Şiddetin ve yoksulluğun kol gezdiği Zimbabwe’de nüfusun yüzde 78’ini oluşturan gençler için fark yaratmaya çalışan 36 yaşındaki Coventry, Mustafa Koç Spor Ödülü’nün davetlisi olarak İstanbul’a geldi. Beş olimpiyat madalyalı yüzücü, Hürriyet’e konuştu.

30.09.2019Gündem
Bir bakarsın kaderini kırmışsındır...

Bir bakarsın kaderini kırmışsındır...

Sıradan gibi görünen bir şey yaparsın, bir bakarsın hayat değişir. ‘Kör Adım’da Yılmaz Şener bunu gösteriyor. Yazarın hem tekniği hem de dili övülmeye değer. Romanın matematiğini mekanikleşmeden, yazının büyüsünü terk etmeden uygulayan Şener, kullandığı dili de kahraman büyüdükçe olgunlaştırıyor.

20.09.2019Kitap Sanat
Akılalmaz iddia... Vatandaşları böyle dolandırmış

Akılalmaz iddia... Vatandaşları böyle dolandırmış

Adana'da fal ve büyü yaptığını söyleyerek, vatandaşları dolandırdığı iddia edilen M.E.K.(53) yakalandı.

9.08.2019Gündem
Kamusal alan bir sabır işi

Kamusal alan bir sabır işi

Sahiller, parklar, kaldırımlar... Buralara iki nefes almaya çıkıp sinir stres sahibi olarak geri dönenlerden misin? Gelin biraz dertleşelim...

28.07.2019Hürriyet Pazar
Ahmet Ağaoğlu: Size 25 milyon euro vereyim bana bir Abdülkadir daha getirin

Ahmet Ağaoğlu: "Size 25 milyon euro vereyim bana bir Abdülkadir daha getirin"

Ahmet Ağaoğlu, AA muhabirine Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı için Fransız ekiplerinden aldıkları tekliflerin detaylarını açıkladı.

24.06.2019Futbol
Taht Oyunlarında son perde... ‘Game of Thrones’ un oyuncularıyla buluştuk

'Taht Oyunları'nda son perde... ‘Game of Thrones’ un oyuncularıyla buluştuk

Böyle büyük bir tutkuyla sadece ‘Star Wars’u izledim bugüne kadar. Ama o hikâye bize çocukluğumuzdan yadigârdı. Bu tür bir şeyi, bırakın bir filmi, bir televizyon dizisi için hissedeceğime asla inanmazdım. Ama oldu; 10 yıldır fanatikçe, tekrar tekrar ‘Game of Thrones’ izliyorum. Yalnız değilim. Bu yazıyı okuyan birçok kişi aynı durumda. George R. R. Martin’in fantastik hikâyesi kasıp kavurdu dünyayı. Dizisi ise televizyon tarihinin en görkemlisi oldu. Dünyanın çalkantılı bir döneminde milyonlarca kişiyi ekrana bağladı, kaçış duygusu yaşattı, bir şekilde iyi geldi hepimize. Son sezonu bu gece 04.00’te başlıyor. Büyük final öncesi Londra’da, dizinin kadrosuyla bir araya geldik. 7-8 kişilik uluslararası bir gazeteci grubuyla yuvarlak masaya oturduk. Oyuncularla sabahtan akşama kadar sohbet ettik, tartıştık. Kış geldi, bakalım sırada bahar mı var yoksa felaket mi?

14.04.2019Hürriyet Pazar
Geleceğe Dönüş filminde zaman makinesi kim tarafından icat edildi

Geleceğe Dönüş filminde zaman makinesi kim tarafından icat edildi?

Doktor Emmett Brown ve Marty Mcfly'ın bir zaman makinesi ile gelecek ve geçmişe olan yolculuklarını konu edinen Geleceğe Dönüş filmi, toplamda üç seri olarak çekilmiştir. Geleceğe Dönüş filmi için serinin devamının gelmesini istemeyen yönetmen Robert Zemeckis, yeni filmin ancak kendisi öldükten sonra çekilebileceğini belirtmiştir. Peki, Geleceğe Dönüş filminde zaman makinesi kim tarafından icat edilmiştir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

14.03.2019Gündem
Deliha filmi nerede çekildi Deliha filminin oyuncuları kimdir İşte konusu ve oyuncu kadrosu

Deliha filmi nerede çekildi? Deliha filminin oyuncuları kimdir? İşte konusu ve oyuncu kadrosu

Deliha filmi beyazperde ardından televizyon izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Hakan Algül'ün yaptığı Deliha filmi 14 Kasım 2014 tarihinde vizyona girmişti. Bir karakter komedisi olan filmin başrolüne Gupse Özay hayat vermişti. Peki, Deliha filminin oyuncu kadrosunda başka kimler var?

20.02.2019Televizyon
Elektrikler ne zaman gelecek 11 Şubat elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 11 Şubat elektrik kesintisi programı

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde planlı bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’nda ikamet eden vatandaşların kafasında ise aynı soru işareti var: Elektrikler ne zaman gelecek? İşte 11 Şubat elektrik kesintisi programı

11.02.2019Gündem
Anneanne yasakları

Anneanne yasakları!

Reklamlarda yeni dönem 2019’da başlıyor. Buna göre çocuklara cips, kola, sürpriz çikolata reklamı yapılamayacak. Ayrıca hamburger ve cips gibi ürünlerle çocuklara sunulan oyuncaklar da yasaklanacak. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, düzenlemeye ilişkin kararı alırken içeriğine anneanne gözüyle baktığını söyledi.

29.12.2018Ekonomi
Köprü cezalarıyla ilgili son dakika açıklaması: Cezalar affedilecek, paralar geri ödenecek

Köprü cezalarıyla ilgili son dakika açıklaması: Cezalar affedilecek, paralar geri ödenecek

TBMM Başkanı Binali Yıldırım köprü cezaları konusunda önemli açıklamalarda bulundu. "6001 sayılı Karayolları kanunu'na geçici bir madde koyarak bu işi kökten çözeceğiz." diyen Yıldırım, "Bu cezaların yazıldığı günden bu düzenlemenin Meclis'ten geçtiği güne kadar olan tüm cezaları affedilmesi birinci işimiz." diye konuştu. Yıldırım, "Ceza ödemiş olanlar da mart sonuna kadar ödediği cezalar geri ödenecek." ifadelerini kullandı.

20.12.2018Gündem
Medyumdan ilginç ifade: Adana polisi cinlerimden hızlı çıktı

Medyumdan ilginç ifade: Adana polisi cinlerimden hızlı çıktı

Adana'da hasarlı araç sahiplerini sigorta şirketinden aradıkları izlenimi vererek dolandırdığı ileri sürülen çetenin liderinin polise yakalanmamak ve daha fazla kişiyi dolandırmak için çete üyesi medyuma muska yazdırdığı ortaya çıktı. Polisi karşısında gören medyumun, "Adana polisi cinlerimden hızlı çıktı" dediği öne sürüldü.

23.10.2018Gündem
Kayınvalide kelimesi hangi geline Cadıyı çağrıştırıyor

Kayınvalide kelimesi hangi geline "Cadı"yı çağrıştırıyor?

Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta'da yine ortalık karıştı.

8.10.2018Televizyon
Kayınvalide kelimesi hangi geline Cadıyı çağrıştırıyor

Kayınvalide kelimesi hangi geline "Cadı"yı çağrıştırıyor?

Kanal D’nin sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da bugün; Fatih Ürek'in sorduğu "Kayınvalide, denilince aklınıza gelen ilk kelime nedir?" sorusuna gelinler öyle şeyler söyledi ki, kaynanalar odasından uğultular yükseldi.Fatih Ürek'ten yine ortalığı karıştıran bir soru geldi. "Kayınvalide, denilince aklınıza gelen ilk kelime nedir?" sorusu gelinlerin gözlerinin fal taşı gibi açılmasına neden oldu. Tüm gelinler kendi kaynanalarının özelliklerini de düşünerek soruya ilginç yanıtlar verdiler. Özellikle bir gelin "Cadı" kelimesini söyleyince Fatih Ürek, beklediği cevabı aldığını gösteren hınzırca mimikler yaptı. Bu soru "Gelin" kelimesi ile kaynanalara da soruldu. Önce gelinlerinin verdiği cevaplara tepkilerini gösteren kaynanalar, "Gelin" kelimesinin kendilerine ne ifade ettiğinin cevabını verdiler...Gelinim Mutfakta, yeni bölümleri ile hafta içi her gün saat 12.15’te Kanal D’de.

8.10.2018Ekran
Türk geliştiricilerin uygulamaları milyonlara ulaşıyor

Türk geliştiricilerin uygulamaları milyonlara ulaşıyor

Küresel Uygulama Ekonomisi, 2007’de Apple’ın ilk iPhone’u piyasaya sunmasıyla başladı. Apple’ın 2008’de App Store’u açması uygulama geliştiricilerinin her yerde akıllı telefonlarda çalışabilecek uygulamalar yazmaları için bir yol açtı. Bu uygulamalar çoğu insan için günlük hayatın temel bir parçası ve iş için vazgeçilmez birer araç haline geldi.

4.10.2018Teknoloji
Ölenin aşkına öldükten sonra ne oluyor

Ölenin aşkına öldükten sonra ne oluyor?

Canan Tan’ın yeni romanı ‘Sızı’, insanın evrensel hayat haritasındaki belirleyici figürlere, yönetici duygulara, dönüşüm evrelerine ve kırılma noktalarına bakıyor.

3.10.2018Kitap Sanat
Türk kahvesinin  beş asırlık yolculuğu

Türk kahvesinin beş asırlık yolculuğu

Bize dair olan birçok değer değişiyor, kimliksizleşiyor ya da kaybolup gidiyor. Bayramları kutlamalarımız bile değişti. Kültür ve dil, ülkesini seven herkesin yozlaşmasına izin vermeyeceği kadar önemli iki şey. Benim de en büyük hassasiyetlerim. Geçen günlerde aldığım bir konuşma davetine de sırf bu hassasiyetim yüzünden katıldım. Konu Türk kahvesiydi. Türk Kahvesi Kültürü Derneği, bu özgün lezzetimizi korumak ve anlatmak için çok çaba sarf ediyor. Ben de yaptığım konuşmayla bu çabaya bir katkım olsun istedim. Daha çok insana ulaşsın diye bugün köşemi de bu konuya ayırıyorum. Gelin size 2013 yılında Somut Olmayan Kültürel Miras ilan edilen bize ait o kahvenin öyküsünü anlatayım…

30.09.2018Seyahat
Bu festivalin 40 yıl hatırı var

Bu festivalin 40 yıl hatırı var

Kahvenizi nasıl alırsınız? Geleneksel Türk kahvesini seviyorsanız önümüzdeki hafta katılabileceğiniz bir etkinliğin müjdesini verelim...

15.09.2018Hürriyet Pazar
Erkenci Kuş son bölümü ile izleyiciyle buluştu 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Erkenci Kuş son bölümü ile izleyiciyle buluştu! 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Erkenci Kuş, son bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Can ile Sanem arasında yaşanan tatlı çekişme, ortalığın karışmasına neden olmuştur. Polen'in Can'ın yanında bulunmasını hazmedemeyen Sanem, Levent'in Albatros olduğunu iddia ederek Can'ı vurmayı başarmıştır. Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanında ise Can, Sanem'i Levent'in Albatros olmadığı konusunda ikna etmeye çalışmaktadır. İşte Erkenci Kuş son bölüm ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

27.08.2018Televizyon
Belhandadan Türkiyenin EURO 24 adaylığına destek

Belhanda'dan Türkiye'nin EURO 24 adaylığına destek

Galatasaray'ın 10 numarası Younes Belhanda, Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahipliği adaylığına destek oldu.

17.08.2018Futbol
Başakşehirin yıldızlarından Türkiyenin EURO 2024 adaylığına destek

Başakşehir'in yıldızlarından Türkiye'nin EURO 2024 adaylığına destek

Medipol Başakşehirli futbolcular Stefano Napoleoni ile Gael Clichy, Türkiye'nin UEFA EURO 2024 adaylığına destek verdi.

2.08.2018Futbol
İstanbul’da kaç milyon insan var

İstanbul’da kaç milyon insan var?

Megan Fox, mitolojik efsaneleri konu alan belgesel programı “Myths &Mysteries”in Troya Savaşı konulu bölümünün çekimleri için geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi. Ünlü oyuncu, Karga 7 Pictures’ın yapımcılığını üstelendiği, önümüzdeki aylarda Travel Channel’da yayınlanacak belgeselin çekiminin hemen ardından Los Angeles’ta Barbaros Tapan’la buluştu. İkili hem belgeseli hem de Fox’un Türkiye günlerini konuştu.

28.07.2018Magazin
Ryan Babel’den EURO 2024 adaylığına destek

Ryan Babel’den EURO 2024 adaylığına destek

Beşiktaş’ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, Türkiye’nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahipliği adaylığına destek oldu.

26.07.2018Futbol
Kardeşinden ünlü astrolog Nuray Sayarı için şok suçlama: Polisten kaçmak için...

 Kardeşinden ünlü astrolog Nuray Sayarı için şok suçlama: Polisten kaçmak için...

Ünlü astrolog Nuray Sayarı, kardeşi Hakan Uman'dan marka haline gelmiş isim ve soy ismini yan yana getirmek suretiyle fayda sağladığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Mahkeme, Hakan Uman'ın kardeşi olduğunu saklayan Sayarı'nın açtığı davanın reddine karar verdi. Mahkemede ifade veren Hukan Uman, ünlü astrolog için 'Yıllır evvel tarotçu, falcı ve medyum olarak çalışıyordu. Falcılara karşı polis operasyonlarından korunmak için moda olan astrologluğa geçiş yaptı' ifadesini kullandı.

25.07.2018Gündem
Cinsel ilişki teklifini kabul etmeyen adamı soydu

Cinsel ilişki teklifini kabul etmeyen adamı soydu

Antalya'da, otomobilinde para sayan A.C.'ye ormanlık alanda cinsel ilişki teklifinde bulunan Dilek Y., olumsuz yanıt üzerine bu kez parasına 'dua' okuyup falına bakma teklifinde bulundu. Kadının teklifini kabul eden A.C, teslim ettiği 30 bin lirayı geriye alınca 5 bin 400 liranın eksik olduğunu gördü. Yaklaşık 2 ay sonra yakalanan Dilek Y.,  tutuklandı.

12.07.2018Gündem
Akhisarspordan Euro 2024 desteği

Akhisarspor'dan Euro 2024 desteği

Akhisarspor'un Portekizli oyuncusu Helder Barbosa ile Kamerunlu futbolcusu Dany Nounkeu, Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası adaylığına destek verdi.

10.07.2018Futbol
Fal değil, burç değil… Nedir bu durugörü

Fal değil, burç değil… Nedir bu 'durugörü'?

Türkiye'de son dönemin en popüler trendlerinden biri, cep telefonlarına indirilen fal ve burç uygulamaları. AppStore'da da Android Market'te de en fazla indirilenlerin başında gelen bu uygulamalardan bir tanesi hızla dikkat çekmeye başladı. 'Ben Demiştim' isimli bu uygulama, kullanıcılarına ücretsiz kahve falları ve astrolojik yorumların yanı sıra başka hiçbir uygulamada olmayan 'durugörü' hizmetini sunuyor.

29.06.2018Hayat
Titus Tüneli ve Beşikli Mağara

Titus Tüneli ve Beşikli Mağara

Burası Hatay’ın Samandağı ilçesi sınırları içinde yer alan Selecuia Antik Kenti içinde yer alan Titus Tüneli… Selecuia Antik Kenti, ilçeye 6,5 km gibi oldukça yakın bir mesafede bulunuyor.  Samandağı, sadece Türkiye’nin en uzun plajına sahip olmasıyla değil sınırlarında barındırdığı tarihi ve turistik değerleriyle de ön plana çıkan ilçelerimizden biri...

26.06.2018Seyahat
‘Erdoğan buzdolabını boşalttı’

‘Erdoğan buzdolabını boşalttı’

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Sakarya’daki mitingde “Her eve eğer buzdolabı giriyorsa elhamdülillah demek ki bir refah seviyesi var” diyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’a yine Sakarya’dan yanıt verdi: “Buzdolabı medeniyet göstergesidir diyor. 40 sene önce bizim evde buzdolabı vardı. Erdoğan buzdolabının içini boşalttı.”

9.06.2018Gündem
Muharrem İnce zaman verdi Türkiye bir yılda...

Muharrem İnce zaman verdi! 'Türkiye bir yılda...'

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, ekibinin hazır olduğunu belirterek, "Donanımlı ekiple Türkiye'yi bir yılda düze çıkaracağız. Hukuk, adil mahkemeler, yatırım, üretim, bereketli topraklar, bacaları tüten fabrikalar ve çağdaş hesap veren yönetim, geleceği kurgulayan eğitim, bunları yapabiliriz. Çiftçiye mazot 3 lira, fındık 15 lira olacak. Asgari ücret 2 bin 200, en düşük emekli maaşı bin 500 lira olacak" dedi.

9.06.2018Gündem
Yeni rekor... İşte dolarda son durum...

Yeni rekor... İşte dolarda son durum...

Moody's'in Türkiye raporunun açıklanmasıyla kurda hareket hız kazanırken; dolar kuru 4.4624 TL ile, Euro kuru 5.3028 TL ile yeni zirvelerini gördü. Dolar kuru şu dakikalarda ise 4.44 TL'de, Euro kuru 5.27 TL'de bulunuyor.

15.05.2018Ekonomi
Metin Albayraktan Şenol Güneş açıklaması: Hocamız işinin başında

Metin Albayrak'tan Şenol Güneş açıklaması: "Hocamız işinin başında"

Spor Toto Süper Lig'in 32'nci haftasında Beşiktaş sahasında Kayserispor'u 2-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

7.05.2018Futbol

Yazar Sonuçları

Turkish Coffee Lady, ABD’de yeni bir kahve yolculuğuna çıkıyor

Gizem Şalcıgil White, Wasington’da yaşayan bir girişimci.

11.08.2019

23 Haziran sonrasında dindarlık ne durumda Atatürkçülük ne oldu

SONUÇ 1 : Önümde Optimar şirketinin 23 Haziran İstanbul seçimi sonrasında yaptığı ilk anketin sonuçları duruyor.

31.07.2019

Sonraki günler

‘İnsanlar kandırılmak istiyor’ diyor Charles Bukowski...

19.06.2019

2019 yeniden doğuş vaat ediyor

Dünyaca ünlü astrolog Gahl Sasson, geçen hafta yeni kitabı “2019 Astrolojisi-İçindeki Çocuğu Doğurmak”ın tanıtımı için Türkiye’ye geldi. Sasson’un kitabını imzaladığı ve yıldız haritasına göre 2019 ajandasını yorumladığı buluşma 29 Kasım’da gerçekleşti. Şimdi sırada 6 Aralık tarihinde Elif Mirza ve Aslı Ekşioğlu’nun ortak girişimiyle kapılarını açan CODE86’da düzenlenecek “ilişkiler atölyesi” var. Merakla beklediğim o atölye öncesinde kendisiyle bir araya geldim; gökyüzü bize ne gibi sürprizler hazırlıyor, Dolunay’ın üzerimizdeki etkileri, 2019’da burçları bekleyen olaylar, aklıma ne takıldıysa sordum. Şahsen gardımı aldım, artık yeni yıla hazırım.

4.12.2018

En İzmirli 8 ses

Çeşme, Alaçatı, Kordon hafızaya atıldı. Yemesi, içmesi, gezmesi tam tekmil yapıldı. Şehrin vitrini tamam, peki ya sesleri? Çalışmadığınız yerden sorarlarsa diye işte rehberiniz...

2.11.2018

Dijital alemden son havadisler

Bugünlerde dijital dünyanın yeni mesleği “influencer”ların merakla beklediği bir ödül töreni var. INFLOW Summits adlı platform tarafından ilk ödülleri salı gecesi dağıtılacak: INFLOW Awards.

27.10.2018

'Bir fotoğraf için aylarca beklediğim oluyor'

Gülben Ergen bu hafta Deniz Kurbanzade ile bir araya geldi. Kurbanzade, çocukluğunun geçtiği Suadiye Oteli’ni, 45 yıllık evliliğini, fotoğraf tutkusunu ve kitaplarını anlattı.

23.10.2018

Çok çalışıyorsun biz göze batıyoruz

Bu yazın en güzel konser haberleri Hayko Cepkin’den geliyordu. Sahneyi ateşe veriyordu, yetinmiyor sahneye paraşütle iniyordu, seyirciyi çıldırtıyor, enerjilerini zirveye çıkarıyordu. Özetle, müziği ve sahnesi adına yapmadığı çok az şey kalıyordu.

10.10.2018

Aşkından bir anı tut

Umut dolu şarkılar antidepresan etkisi yapar. Biten aşkların ardından yas tutup , şarkılardan fal tutan , ah vah ile kendini perişan eden tayfadan olmayın ve şimdi yazacağım şarkıya kulak verin. Serdar Aslan müzik dünyasında birçok sözü ve bestesi olan bir müzisyen. Geçtiğimiz günlerde GTR Müzik etiketiyle ilk solo çalışmasını çıkardı.

19.09.2018

İstanbul’da kaç milyon insan var?

Megan Fox, mitolojik efsaneleri konu alan belgesel programı “Myths &Mysteries”in Troya Savaşı konulu bölümünün çekimleri için geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi. Ünlü oyuncu, Karga 7 Pictures’ın yapımcılığını üstelendiği, önümüzdeki aylarda Travel Channel’da yayınlanacak belgeselin çekiminin hemen ardından Los Angeles’ta Barbaros Tapan’la buluştu. İkili hem belgeseli hem de Fox’un Türkiye günlerini konuştu.

28.07.2018

Şeriat tarikat yoldur varana / Hakikat, marifet andan içeru…

(ön not: gündemde bu mevzu öncelikli geldiği için “Teslim Baba”(Tesla) yazımın devamı haftaya kaldı, kusura bakmayınız lütfen)

21.07.2018

Kasımpaşa’nın kıyı kaptanı Yalova’nın kamyon şoförü

SEKİZİNCİ Cumhurbaşkanımız Turgut Özal Malatya’da doğmuştu.

8.05.2018