MENÜ

Eyof

Eyof ile ilgili tüm haberleri, son dakika Eyof haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Eyof haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 367 Eyof haberi bulunmuştur.

Eyof Haberleri

Bakan Kasapoğlu, Judo Ümit Milli Takımını kabul etti

Bakan Kasapoğlu, Judo Ümit Milli Takımı'nı kabul etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Şampiyonası, Avrupa Şampiyonası ve Avrupa Gençlik Oyunları Festivali’nde (EYOF) derece elde eden Ümit Milli Judo Takımı’nı kabul etti.

6.12.2019Diğer
Türkiye EYOFtaki en başarılı sonucunu aldı

Türkiye EYOF'taki en başarılı sonucunu aldı

Türk sporcular, 2019 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali'ni (EYOF) 11'i altın, 27 madalyayla tamamladı.

27.07.2019Diğer
Milli atletimiz altın madalyaya koştu

Milli atletimiz altın madalyaya koştu

Türk sporcular, 2019 Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali'nin (EYOF) üçüncü gününde 3'ü altın, 6 madalya kazandı.

23.07.2019Diğer
Sporda yerli marka dönemi

Sporda yerli marka dönemi

Dünyada birçok spor markası uluslararası organizasyonlarda kendi ülkelerinin milli takımları ile öne çıkıyor. Almanlar Adidas, Damimarkalılar Hummel gibi... Türkiye ise ilk kez 2019 Belarus Avrupa Olimpiyat Oyunları’na 110 sporcuyla katılacak ve tüm sporcuların formaları yerli marka Sportive olacak.

24.05.2019Ekonomi
Adım atacak yer kalmadı Beklenenin üzerine çıktı

Adım atacak yer kalmadı! Beklenenin üzerine çıktı

KAR kalitesi, uzun pistleri, yakıcı güneşi, doğası ve son teknoloji tesisleriyle kış turizmin gözde kayak merkezlerinden Palandöken’de yeni sezon hareketli başladı. Sezonun 1 Aralık’ta açıldığı Palandöken’de doluluk oranı, beklentileri aştı.

17.12.2018Ekonomi
Palandöken’de 1 Aralık’ta pistler açılıyor

Palandöken’de 1 Aralık’ta pistler açılıyor

TÜRKİYE’nin en önemli kayak merkezlerinden Erzurum’daki Palandöken, 1 Aralık’ta düzenlenecek açılış töreni ile sezona ’merhaba’ diyecek. Gündüzleri yağan doğal karın üzerine geceleri suni kar yağdırılan Palandöken’de hazırlıklar tamamlanıyor. Palandöken’deki otelciler, kayağı özleyenleri 1 Aralık’ta Erzurum’a davet etti.

29.11.2018Ekonomi
‘Drakula’ için yeniden harekete geçilecek

‘Drakula’ için yeniden harekete geçilecek

Fındık dallarını kurutan ve anavatanı Uzakdoğu olan ‘Drakula’ lakaplı ’Turunçgil Uzun Antenli Böceği' için fındık sezonunun sona ermesiyle birlikte yeniden harekete geçilmeye hazırlanılıyor. KTÜ Orman Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Mahmut Eroğlu, “Bu böceğin kökünü kazıma yönünde bir çalışma yapılması gerekiyor; Hollanda ve Almanya bunu başardı. Şu an İtalya’nın iki temel bölgesinde sorun devam ediyor. İtalyanların çok yoğun çalışmaları var” dedi.

24.10.2018Gündem
VakıfBanka altyapıdan 3 takviye

VakıfBank'a altyapıdan 3 takviye

Yeni sezon öncesi kadro yapılanmasına devam eden VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, altyapısından yetişen Ebrar Karakurt, Buket Gülübay ve Derya Cebecioğlu'yla profesyonel sözleşme imzaladı. Üç oyuncu da 2018-2019 sezonu itibarıyla VakıfBank A Takımı'nda yer alacak.

22.06.2018Voleybol
Erzurumdan 2026 hamlesi

Erzurum'dan 2026 hamlesi

Erzurum, 2026 Kış Olimpiyatları adaylığı diyalog sürecine başvuru yaptı.

3.04.2018Diğer
İranlı turistler, nevruzu zirvede kutladı

İranlı turistler, nevruzu zirvede kutladı

İRANLI turistlerin iki haftalık nevruz tatili için Palandöken Kayak Merkezi’ne akın etmesi üzerine, otellerde doluluk oranı yüzde 80’lere ulaştı. Kayak merkezindeki oteller de nevruz turizmi nedeniyle İranlı turistler için özel eğlence programları ve etkinlikler hazırladı. Çoğunluğu gençlerden oluşan İranlı turistler, yakılan nevruz ateşinden atlayarak dilekte bulundu.

22.03.2018Ekonomi
2017 Türk sporu için, şampiyonluklar, rekorlar ve ilklerin yılı oldu

2017 Türk sporu için, şampiyonluklar, rekorlar ve ilklerin yılı oldu

2017 yılında Türk milli sporcular Türkiye’ye ilkleri yaşattı. Atletizmde Ramil Guliyev Dünya şampiyonu, Ampute Milli Takımı da Avrupa Şampiyonu oldu. Bir çok spor dalında Dünya ve Avrupa şampiyonlukları ile ülkelerine dönen sporcularımız önceki Türkiye rekorlarını da kırdı.

30.12.2017Spor Arena
Huysuz: Hedefimiz 2020 ve 2024 Olimpiyatları

Huysuz: Hedefimiz 2020 ve 2024 Olimpiyatları

Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, 2017 yılındaki organizasyonlarda alınan güzel sonuçların federasyon olarak doğru yolda olduklarını gösterdiğini söyledi.

28.12.2017Diğer
Ümit Milliler Dünya Şampiyonası için Şilide

Ümit Milliler Dünya Şampiyonası için Şili'de

Şili'nin başkenti Santiago'da 9 -13 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Ümitler Dünya Şampiyonası için 2 kadın ve 8 erkek sporcudan oluşan Judo Milli takım kafilesi hava yoluyla bu ülkeye gitti.

4.08.2017Diğer
Akın akın geldiler, oteller doldu taştı

Akın akın geldiler, oteller doldu taştı

İRANLI turistlerin iki haftalık Nevruz tatili için Palandöken Kayak Merkezi’ne akın etmesi üzerine otellerde doluluk oranı yüzde 100’e ulaştı. Kayak Merkezindeki oteller de Nevruz turizmi nedeniyle İranlı turistler için özel eğlence programları ve etkinlikler hazırladı. Çoğunluğu gençlerden oluşan İranlı turistler, gündüz kayak yapıp, geceleri de discoda eğlenerek, bayramın keyfini çıkarıyor.

22.03.2017Gündem
‘Kristal küre’ sahibini buluyor

‘Kristal küre’ sahibini buluyor

Uluslararası Kayak Federasyonu’nun organize ettiği ‘Snowboard Dünya Kupası’nın son ayağı Erciyes’te başladı. Yarışlara dünyanın en iyi 104 sporcusu katıldı. İlk kez bir dünya kupasına katılan üç Türk snowboardcu ise elemeleri geçemedi.

4.03.2017Spor Arena
Bakan Kılıç’tan Hürriyet’e ziyaret

Bakan Kılıç’tan Hürriyet’e ziyaret

Akif Çağatay Kılıç, dopingle mücadele büyük mesafe aldıklarını belirterek, “ 2012’deki olimpiyatlardan sonra hepimiz yüzümüzü kapatarak geziyorduk. 2016’da Rio’ya gittik, çocukların hepsi temiz rapor aldı” dedi. Bakan, devşirelecek sporculara ise eğer örnek olacaksa destek vereceğini söyledi.

26.02.2017Futbol
Gelmediklerine pişman oldular

Gelmediklerine pişman oldular

Erzurum’da yapılan Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nin yankıları sürüyor

25.02.2017Spor Arena

Yazar Sonuçları

ASELSAN'la iftihar ediyoruz

ASELSAN’ın Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı’nın bir kuruluşu olduğunu çoğumuz bilmez.

17.05.2018
Görsel tanıtım şöleni

Görsel tanıtım şöleni

Spor organizasyonları sporcuların, ülkelerin hatta teknolojinin ve dev giyim firmalarının mücadele ettiği etkinlikler gibi görünse de düzenlendiği ülke için binlerce kişinin katıldığı birer tanıtım turu.

6.03.2017