MENÜ

Evil Geniuses

Evil Geniuses ile ilgili tüm haberleri, son dakika Evil Geniuses haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Evil Geniuses haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10 Evil Geniuses haberi bulunmuştur.

Evil Geniuses Haberleri

Espor dünyasında bir ilki başardılar

Espor dünyasında bir ilki başardılar!

Dünyanın en iyi Dota 2 takımlarından OG, Kanada’da düzenlenen International 2018 Dota 2 Şampiyonası’nı birinci bitirdi ve 11 milyon 200 bin dolar para ödülü kazandı. Bu ödül, espor dünyasında bir turnuvadan elde edilen en yüksek ödül olarak tarihe geçti.

29.08.2018eSpor
Twitch’in yıldızı Ninjadan dev imza

Twitch’in yıldızı Ninja'dan dev imza!

‘Ninja’ kullanıcı adıyla Twitch yayınları yapan ve espor dünyasını kasıp kavuran Tyler Blevins, çok kısa sürede 8 milyon takipçi barajını aştı. Red Bull ailesine katıldığını duyuran Blevins, dünyada son zamanların en popüler oyunu Fortnite sayesinde kazandığı ününü hip-hop sanatçıları Drake, Travis Scott gibi isimlerle yaptığı yayınlarla da her geçen gün artırıyor.

20.06.2018eSpor
Kiev’de yarışacak takımlar açıklandı

Kiev’de yarışacak takımlar açıklandı!

Kiev Major 2017'ye katılacak tüm takımlar belli oldu.

16.03.2017eSpor
ESporu Olimpiyatlarda göreceğiz

ESpor'u Olimpiyatlarda göreceğiz

Hürriyet Gazetesi eSpor muhabiri Koray Durkal, #muhabirinden programında oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. eSpor’un inkar edilemeyecek kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirten Koray Durkal, bu işin Olimpiyatlara kadar gideceğini iddia etti.

6.03.2017Spor Arena
Dota 2nin en çok kazananları

Dota 2'nin en çok kazananları

ESpor arenasının en cazip oyunlarından biri olan Dota 2 ödül havuzuyla da dikkatleri çekmeye devam ediyor. Parasal anlamda yarattığı etkiyle League of Legends’tan bile daha büyük bir cazibe merkezi haline gelen Dota 2’nin zirvesinde ise 15 milyon dolarla Evil Geniuses bulunuyor.

22.02.2017eSpor
Sporun 300 milyon dolarlık ‘E’ hali

Sporun 300 milyon dolarlık ‘E’ hali

Geçtiğimiz günlerde Gaming İstanbul (GİST) için İstanbul Kongre Merkezi’ndeydim.

22.02.2017eSpor
Oyun oynayarak milyoner olmak artık hayal değil

Oyun oynayarak milyoner olmak artık hayal değil

Bilgisayar oyunları artık oyun olmaktan çıktı. E-spor turnuvalarında dağıtılan ödüller son 5 yılda yüzde 553 arttı. Profesyonel oyuncuların 2015'te yıllık gelirleri 1.7 milyon doları buldu.

25.01.2016Diğer
DotA 2yi bitiren Newbee isimli gruba 5 milyon dolar ödül

DotA 2'yi bitiren Newbee isimli gruba 5 milyon dolar ödül

En popüler e-sporlardan biri olan DotA 2'nin dünya şampiyonası The International, heyecan dolu bir finale sahne oldu. Kazanan takım Newbee, 5 milyon doları evine götürdü.

23.07.2014Teknoloji
Oyunu bitirdi, 5 milyon doları götürdü

Oyunu bitirdi, 5 milyon doları götürdü!

En popüler e-sporlardan biri olan DotA 2'nin dünya şampiyonası The International, heyecan dolu bir finale sahne oldu. Kazanan takım Newbee, 5 milyon doları evine götürdü.

23.07.2014Avrupa

Yazar Sonuçları

ESpor'a neden kayıtsız kalamayız?

Geçtiğimiz günlerde Gaming İstanbul (GİST) için İstanbul Kongre Merkezi’ndeydim. You Tube’dan dünyadaki örneklerini pek çok kez izlemiştim. Bir stadyum dolusu kalabalıklardan haberdardım. ESpor kavramının Türkiye’de geldiği noktayı ancak kapıya gelip binlerce genci kuyrukta gördüğümde daha da iyi anladım. Hepsi hayranı oldukları kahramanların kostümlerini giymiş oyun dünyasının pırıltısına kendilerini kaptırmışlardı bile.

22.02.2017