MENÜ

Eurobike Fuarı

Eurobike Fuarı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eurobike Fuarı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Eurobike Fuarı haberi bulunmuştur.

Eurobike Fuarı Haberleri

Örümcek bisiklet ilgi odağı oldu

"Örümcek bisiklet" ilgi odağı oldu

Almanya'nın Friedrichshafen kentinde gerçekleştirilen Eurobike fuarı, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülkeden firmalara ev sahipliği yaparken, son teknoloji ürünü bisikletler görücüye çıktı. 7 Eylül'e kadar açık kalan dünyanın en prestijli organizasyonlarından olan Eurobike'a ilginç tasarımlar damga vurdu.

15.09.2019Haber
Bazıları örümceğe, bazıları canavara benzetti

Bazıları örümceğe, bazıları canavara benzetti!

Almanya’nın Friedrichshafen kentinde gerçekleştirilen Eurobike fuarı, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu birçok ülkeden firmalara ev sahipliği yaparken, son teknoloji ürünü bisikletler görücüye çıktı. 7 Eylül’e kadar açık kalan dünyanın en prestijli organizasyonlarından olan Eurobike’a ilginç tasarımlar damga vurdu.

10.09.2019Avrupa
Kişiye özel, el yapımı bisiklet dönemi

Kişiye özel, el yapımı bisiklet dönemi

Almanya’nın Friedrichshafen kentindeki Eurobike Bisiklet Fuarı’na katılan Türk firmaların ürettikleri çift taraflı, hem gösteri bisikleti hem de normal bisiklet olarak kullanılabilen, ölçüsü ve boyası kişiye özel üretilen bisikletler büyük ilgi gördü.

11.09.2019Avrupa
Bisiklet sektöründe çifte fırsat

Bisiklet sektöründe çifte fırsat

BİSED Yönetim Kurulu Başkanı Esat Emanet, "Türkiye bisiklet sektörünün önünde iki önemli fırsat var. Bunlardan birincisi AB'nin Çin, Filipinler, Tunus gibi ülkelerin ürünlerine karşı uyguladığı antidamping vergisi, ikincisi de elektrikli bisiklet pazarındaki büyüme. Sektörümüz katma değeri yüksek elektrikli bisiklete odaklandı. Devlet yetkililerinden yabancı yatırımcılara kadar kapsamlı görüşmeler gerçekleştirdik. Bu konuda Türkiye'yi önemli bir üretim üssü haline getirmeyi amaçlıyoruz" açıklamasında bulundu.

6.09.2019Ekonomi
Bisikletçiler Üretim Vadisi istiyor

Bisikletçiler 'Üretim Vadisi' istiyor

BİSED Yönetim Kurulu Başkanı Esat Emanet, "Devletimizin desteğiyle Bisiklet Üretim Vadisi Projesi'ni hayata geçirebilirsek Türkiye, Avrupa'nın bisiklet üretim merkezi olur." dedi.

2.09.2019Teknoloji
Bisikletçiler Üretim Vadisi istiyor

Bisikletçiler "Üretim Vadisi" istiyor

BİSED Yönetim Kurulu Başkanı Esat Emanet, "Devletimizin desteğiyle Bisiklet Üretim Vadisi Projesi'ni hayata geçirebilirsek Türkiye, Avrupa'nın bisiklet üretim merkezi olur" açıklamasında bulundu.

1.09.2019Ekonomi