MENÜ

Etek Kazaları

Etek Kazaları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Etek Kazaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 Etek Kazaları haberi bulunmuştur.

Etek Kazaları Haberleri

‘Ciğer sönebilir’ deyip imza almışlardı, buraya kadar diye düşündüm

‘Ciğer sönebilir’ deyip imza almışlardı, buraya kadar diye düşündüm

Türk sinemasının ‘dört yapraklı yoncası’ndan biri Hülya Koçyiğit. Bir kaza geçirdi ve sırtındaki ağrılarla doktora gitti. Tesadüfen akciğer kanseri olduğunu öğrendi, Amerika’da ameliyat oldu. Türkiye’nin barış sürecinde akil insanı olan, çoğu insanın kalbinde taht kuran ve kimileri tarafından da eleştirilen Hülya Koçyiğit ve eşi Selim Soydan’ın evine konuk olduk. Hastalıktan ve Türkiye’ye dair her şeyden konuştuk.

25.06.2017Gündem
Gelin, kına gecesi cenin şeklinde yalnız yatıyor

Gelin, kına gecesi cenin şeklinde yalnız yatıyor

Türklerin en ilginç kına gecesi ritüeli, Muğla Çomakdağ Köyü’nde yaşanıyor. Kınası yakılan gelin adayı, "bebeğin ana rahmindeki pozisyonunda", odanın ortasına yatırılıyor.

12.10.2007Gündem
Kadınlar neden daha uzun yaşar

Kadınlar neden daha uzun yaşar

Prof.Dr.Osman Müftüoğlu, “Kadınlar neden daha uzun yaşar” başlıklı yazısında, “İstisnasız tüm dünyada kadınlar, erkeklerden daha uzun yaşıyor. Kadınların lehine olan bu farklılık, Hindistan'da 1 yıl, Çin'de 4 yıl, ABD'de 7 yıl, Türkiye'de 6-8 yıl, Rusya'da 12 yıldır. Bunun nedenlerini hiç düşündünüz mü? İşte en önemli nedenleri... diyor ve bir bir sayıyor bu nedenleri. İtirazım var, çok önemli bir etken, Osman Hoca’nın zarafetinin kurbanı olmuş. Konuya “erkekler niye daha az yaşar” diye bakalım hele bir...

27.03.2003Kelebek
İmza attığım senet boşanma dilekçesiymiş

İmza attığım senet boşanma dilekçesiymiş

Kısa adı "TÜKODER" olan Tüketiciyi Koruma Derneği'ne yapılan başvurular arasında fıkra gibi olanları hem güldürüyor, hem de düşündürüyor. Derneğe "adım attıkça yukarı çıkan eteğini" değiştirmek isteyenden, "taksitle mal alırken yanlışlıklı boşanma dilekçesine imza atana" kadar çeşitli başvurular geliyor.

10.08.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Biz nasıl bu hale geldik

BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç Bey, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okul öğrencilerinin kılık ve kıyafetlerine dair yönetmelikte değişiklik yapıldığını söyleyerek; “4. maddesinin birinci fıkrasının e bendinde yer alan ‘baş açık’ ibaresi ve aynı bendin son cümlesi yürürlükten kaldırılmıştır” demiş.

23.09.2014

13’ünde kadınlık keşfedilir mi?

Merhaba sevgili 17 yaşında olup da yorgun bir 35’lik kadar yıpranmış görünen sevgili Habitus okuru genç kız.

30.08.2010
Poligon

Poligon

23.06.2000