MENÜ

Esra Erol

Esra Erol ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Esra Erol haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.613 Esra Erol haberi bulunmuştur.

Esra Erol Hakkında

12 Mayıs 1982 İstanbul Eyüp'de doğdu. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Polis olan babasının tayin olduğu Kütahya'da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi'nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Ardından Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. 

Kanal D'de "Turkuaz" adlı bir program sundu. Ardından Technology Channel'da Siemens Mobile Kuşak Sunuculuğu yaptı. 

Esra Erol, evlilik programı sunmaya Flash TV'de "Desti Izdivaç" adlı programla başladı. Ardından Star TV'ye geçip "Esra Erol'la İzdivaç" adlı programı ile bir ekran yıldızı haline geldi. Sonra kanalla yollarını ayırıp ATV'ye transfer oldu "Esra Erol’da Evlen benimle" programı sunmaktadır. 

2 Temmuz 2010 tarihinde Kürt İdris lakaplı mafya babasının oğlu Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 

Esra Erol Haberleri

Öz çocuklarını evlatlık aldılar

Öz çocuklarını evlatlık aldılar

ATV'de yayınlanan "Esra Erol'da" programında izleyenleri hayrete düşüren bir olay yaşandı. İdris-Hicran Özel çifti, öz kızları Kader'i yıllar önce evlatlık aldıklarını açıkladı.Kader'in doğduktan sonra kaçırılması ve sonrasında yaşadığı süreç izleyicileri hayrete düşürdü.

15.11.2018Ekran
İzleyenler hayrete düştü Öz çocuğunu evlatlık aldı

İzleyenler hayrete düştü! Öz çocuğunu evlatlık aldı

Özel çifti, hastanede kaçırılan kızları Kader’i çocuk esirgeme kurumunda buldu. Yıllar sonra nüfus müdürlüğüne giden Kader, evlatlık olduğunu öğrendi. DNA testinde annenin biyolojik anne, babanın ise olmadığı ortaya çıktı!

15.11.2018Gündem
Şoke eden olay Kendi öz çocuklarını evlatlık aldılar

Şoke eden olay! Kendi öz çocuklarını evlatlık aldılar

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında filmlere konu olacak ilginç bir olay yaşandı. Programa katılan İdris-Hicran çifti öz kızları Kader’i yıllar önce evlatlık aldıklarını açıkladı. Yaşananlar karşısında şoke olan 25 yaşındaki Kader ise “Ben evlatlık alınmış bir çocuk muyum? Yoksa İdris-Hicran Özer çifti benim biyolojik ailem mi?” sorusunun cevabını yarın Esra Erol’da açıklanacak DNA testi sonucunda öğrenecek.

13.11.2018Kelebek
Dayısı, öz babası çıktı

Dayısı, öz babası çıktı!

ATV'de Esra Erol'un programına çıkan 19 yaşındaki Burcu Çerşil, annesinin gençken öz ağabeyinin tecavüzüne uğradığını ve aslında 'dayısının kızı' olduğunu anlattı. 11 yaşındayken, babası bildiği kişinin üvey babası; 18 yaşındayken de dayısı olarak bildiği kişinin öz babası olduğunu öğrenen genç kızın anlattıkları karşısında stüdyodakilerin ağzı açık kaldı

6.11.2018Televizyon
Dayısı, öz babası çıktı

Dayısı, öz babası çıktı

ATV'de Esra Erol'un programına çıkan 19 yaşındaki Burcu Çerşil, annesinin gençken öz ağabeyinin tecavüzüne uğradığını ve aslında 'dayısının kızı' olduğunu anlattı. 11 yaşındayken, babası bildiği kişinin üvey babası; 18 yaşındayken de dayısı olarak bildiği kişinin öz babası olduğunu öğrenen genç kızın anlattıkları karşısında stüdyodakilerin ağzı açık kaldı

6.11.2018 Magazin
Canlı yayında itiraf etti, polis gözaltına aldı

Canlı yayında itiraf etti, polis gözaltına aldı

63 yaşındaki Hatice Kılıç’ı internette tanıştıktan sonra 30 bin lira dolandıran İlyas Çelik, canlı yayında her şeyi itiraf ettikten sonra polis tarafından gözaltına alındı.

29.10.2018Gündem
İnternet aşkına para kaptırdı Belediye çalışanı çıktı...

İnternet aşkına para kaptırdı! Belediye çalışanı çıktı...

63 yaşındaki Hatice Kılıç, internetten tanıştığı 45 yaşındaki adama önce aşık oldu, sonra 30 bin lira kaptırdı. Esra Erol'da programında başına gelenleri anlatan Hatice Kılıç'ın elindeki fotoğraftan, dolandırıcının bir belediye çalışanı olduğu ortaya çıktı.

27.10.2018Televizyon
Terk edilen kocaya şok üstüne şok

Terk edilen kocaya şok üstüne şok

Mesut G., bebeğiyle evden kaçan eşi Gülcan G.'yi TV programında arıyordu. Genç adam eşinin, Cemil A. ile evlendiğini bebeğin de kendisinden olmadığını öğrendi. Gülcan G.'nin bir sevgilisi daha ortaya çıktı.

14.10.2018Gündem
Yıllarca annesini aradı Acı gerçek Esra Erol’da ortaya çıktı

Yıllarca annesini aradı! Acı gerçek Esra Erol’da ortaya çıktı

26 yıldır annesini arayan Kadir Yılmaz, Esra Erol'un programına katıldı. Yıllardır annesinin hayalini kuran Yılmaz, acı gerçeği canlı yayında öğrendi...

11.10.2018Televizyon
Kemal İnci kimdir Hangi filmlerde oynadı

Kemal İnci kimdir? Hangi filmlerde oynadı?

Kemal İnci, kariyeri boyunca birçok filmde rol almış ve bazı projelere ise yapımcı ve yönetmen sıfatıyla katkı sağlamıştır. Önceleri yönetmen ve yapımcı olarak başladığı kariyerine, oyunculuğa geçerek yön veren Kemal İnci, son dönemlerde Düğün Dernek, Kolpaçino Bomba, Umut gibi projelerde yer almıştır. Peki, Kemal İnci kimdir ve hangi projelerde yer almıştır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

30.09.2018Magazin
Canlı yayında şaşırtan iddia: Eşimin yeğeniyle ilişkisi var

Canlı yayında şaşırtan iddia: Eşimin yeğeniyle ilişkisi var!

Esra Erol’da programına katılan Ömer Dilboğa, eski karısının kendi yeğeniyle olan ilişkisini Esra Erol’da iddia etti. 

20.09.2018Televizyon
Demet beni düşman ilan etti

'Demet beni düşman ilan etti'

Ece Erken'den Demet Akalın-Okan Kurt ayrılığına ilk yorum...

15.09.2018Magazin
Televizyon programında akıl almaz olay Babası sanıyordu... Kadın DNAsı çıktı

Televizyon programında akıl almaz olay! Babası sanıyordu... Kadın DNA'sı çıktı

Biyolojik ailesini bulmak isteyen Bahadır Oduncuoğlu güçlükle açtırdığı babasının mezarından kadın DNA’sı çıkınca şoke oldu.

14.09.2018Gündem
Kaynananın gelin taklidi sosyal medyada olay oldu

Kaynananın gelin taklidi sosyal medyada olay oldu

Esra Erol'un programına konuk olan bir kaynananın, geliniyle atışırken yaptığı taklit sosyal medyada olay oldu.

13.09.2018Televizyon
Esra Erolda kaynananın gelin taklidi kırdı geçirdi

Esra Erol'da kaynananın gelin taklidi kırdı geçirdi

Esra Erol'un programına konuk olan bir kaynananın, geliniyle atışırken yaptığı taklit izleyenleri kırdı geçirdi

13.09.2018Magazin
Seyirci beni ağır abi olarak görmek istiyor

Seyirci beni ağır abi olarak görmek istiyor

Orhan Kılıç, hem senaryosunu yazıp yönettiği hem de başrolünü üstlendiği “Fırtına Murat: En Uzun Gece” filminin çekimlerini tamamladı. Oyuncu, senaryo yazmaya devam edeceğini ve bu işi seri haline getirmeyi planladığını söylüyor.

16.08.2018Magazin
2 aydır kayıptı... Canlı yayında bulundu

2 aydır kayıptı... Canlı yayında bulundu

2 aydır haber alınamayan yabancı uyruklu kayıp kız, Tarlabaşı'nda canlı yayında bulundu.

18.06.2018Gündem
Eda Gökün avukatından flaş zina davası açıklaması

Eda Gök'ün avukatından flaş 'zina davası' açıklaması!

Esra Erol’da programının orkestra şefi Emrah Albayrak ile programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök'ün evliliği ihanet sebebiyle bitti. 10 yıldır Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten Emrah Albayrak’ın programın eski solistlerinden ve yakın arkadaşları olan Burcu Senem Ünsal ile bir süredir ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

18.06.2018Magazin

Burcu Sinem Ünsal kimdir? Açıklamada bulundu

Esra Erol'un stüdyo şefliğini yapan Eda Gök'ün Emrah Albayrak ile 7 yıllık evliliğini bitiren kişi olarak gündeme gelen Burcu Sinem Ünsal, sosyal medyadan sessizliğini bozdu. İki çocuk annesi olan Burcu Sinem Ünsal’a en sert tepkilerden biri Demet Akalın’dan geldi. Peki Burcu Sinem Ünsal kimdir?

4.06.2018Magazin
İhaneti Esra Erol duyurmuştu Olay kadın Burcu Sinem Ünsalın açıklaması Demeti çıldırttı

İhaneti Esra Erol duyurmuştu! Olay kadın Burcu Sinem Ünsal'ın açıklaması Demet'i çıldırttı

Eda Gök aldatıldığını Esra Erol'un programında canlı yayında duyurmuştu. Esra Erol'un stüdyo şefliğini yapan Eda Gök'ün Emrah Albayrak ile 7 yıllık evliliğini bitiren kişi olarak gündeme gelen Burcu Sinem Ünsal, sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yapmıştı. Burcu Senem Ünsal'ın açıklamasına Demet Akalın'dan çok sert tepki geldi. Akalın'ın verdiği yanıt, takipçileri tarafından destek mesajı aldı

3.06.2018Magazin
Eski nişanlı Eda Erol ilk kez konuştu

Eski nişanlı Eda Erol ilk kez konuştu

‘Sunucu Esra Erol’un kardeşi’ Eda Erol olarak tanıdık onu. Daha sonra Alişan ile nişanlandı, herkes onları konuştu. 2,5 ay süren bu ilişkinin ardından Eda Erol kendini oyunculuğa adadı.Erol, merak edilenleri Posta'dan Suna Akyıldız'a anlattı...

2.06.2018Magazin
Emrah Albayrak kimdir

Emrah Albayrak kimdir?

Esra Erol'un programının 23 Mayıs tarihli bölümüne Emrah Albayrak’ın ihaneti damga vurdu. Esra Erol’lanın stüdyo şefi Eda Gök ile evli olan Emrah Albayrak’ın bir süredir programın eski solisti ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Peki Emrah Albayrak kimdir?

24.05.2018Televizyon
Esra Erol ile tanınan Burcu Sinem Ünsal kimdir Kaç yaşındadır İşte hayatına dair bilgiler

Esra Erol ile tanınan Burcu Sinem Ünsal kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatına dair bilgiler

Esra Erol programının ekibinde yaşanan ihanet gündeme bomba gibi düştü. Programın eski solistlerinden Burcu Sinem Ünsal’ın yakın arkadaşının eşi olan orkestra şefi ile bir süredir ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Çıkan ihanet haberlerinin ardından Burcu Sinem Ünsal’ın hayatına ilişkin detaylar merak konusu oldu. Peki Burcu Sinem Ünsal kimdir?

24.05.2018Magazin
Eda Gök Albayraka Esra Erolda programında ihanet şoku

Eda Gök Albayrak'a Esra Erol'da programında ihanet şoku!

Esra Erol'un stüdyo şefliğini yapan ve aynı zamanda Seda Sayan'ın yeğeni olan Eda Gök Albayrak, 7 yıldır evli olduğu eşi Emrah Albayrak'tan tek celsede boşandı. Boşanmanın nedeni: İhanet!

23.05.2018Magazin
Esra Erol: Yazıklar olsun Emrah  Programda ihanet şoku

Esra Erol: Yazıklar olsun Emrah! Programda ihanet şoku

Esra Erol’da programının orkestra şefi görevini yürüten Emrah Albayrak ile programının stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök'ün evliliği ihanet sebebiyle bitti.

23.05.2018Magazin
Bergüzar Korelden o iddialara cevap

Bergüzar Korel'den o iddialara cevap

"Karadayı" dizisinde birlikte kamera karşısına geçen Bergüzar Korel ile Kenan İmirzalıoğlu'nun bir film projesi için bir araya gelecekleri iddia edilmişti. Bergüzar Korel çıkan haberlere cevap verdi.

14.05.2018Televizyon
Yeni yaşını kutladı

Yeni yaşını kutladı

Esra Erol, 36’ncı yaş gününü Nişantaşı Limon Köyiçi adlı mekanda kutladı.

14.05.2018Magazin
10 Mayıs tarihli Atv yayın akışı Atvde bugün ne var

10 Mayıs tarihli Atv yayın akışı! Atv'de bugün ne var?

Atv yayın akışı Akhisarspor Fenerbahçe maçı nedeniyle değiştirildi. Perşembe günü dizisi olan Kanatsız Kuşlar’ın yayın akışından çıkartılması dizi takipçilerinin gözünde kaçmadı. 10 Mayıs tarihli Atv yayın akışı!

10.05.2018Televizyon
Eda Erol kimdir Eda Erol kaç yaşında

Eda Erol kimdir? Eda Erol kaç yaşında?

Eda Erol, magazin dünyasının dönem dönem yakından ilgilendiği isim olmaya devam ediyor. Ünlü sunucu Esra Erol'un kız kardeşi olan Eda Erol, televizyon dünyasına 2 yıl önce ekranlarda yer alan '46 Yok Olan' dizisiyle girmiştir. Peki, Eda Erol kimdir kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

7.05.2018Magazin
Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi Müge Anlı ve Esra Erolu karşı karşıya getirdi

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi Müge Anlı ve Esra Erol'u karşı karşıya getirdi

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde yaşanan olaylar Esra Erol ve Müge Anlı’yı karşı karşıya getirdi. İkili, sundukları programlarında karşıt görüşleri dile getirdi. Fenerbahçeli olan ve tutuğu takımın formasıyla statta görüntülenen Müge Anlı, beşiktaşlı Zolga Zengin'i suçlarken; koyu beşiktaşlı olduğu bilinen Esra Erol, 'Bir futbolcunun ölmüş annesine küfretmek ne geleneğimize ne de insanlığımıza sığar." dedi.

21.04.2018Spor Arena
Esra Eroldan Müge Anlıya yanıt

Esra Erol'dan Müge Anlı'ya yanıt!

Müge Anlı'nın Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi ile ilgili , "Taraftar her şeyi söyleyebilir" açıklamasının tersine Esra Erol, "Kimse futbolcuya küfretme hakkına sahip değil" dedi. Sahalardaki tartışma televizyonlara da taşındı. İşte detaylar...

20.04.2018Futbol
ATV canlı yayın akışı içerisinde neler var 19 Nisan ATV yayın akışı

ATV canlı yayın akışı içerisinde neler var? 19 Nisan ATV yayın akışı

ATV yayın akışı, içerisinde barındırdığı programlarla araştırılmaya başlandı. Dizi, yaşam, haber ve spor programlarına akışında yer veren ATV, izleyiciler tarafından 19 Nisan canlı yayın akışı ile sorgulanmaya devam ediliyor. Peki, 19 Nisan ATV yayın akışı içerisinde hangi programlar yer alıyor? İşte, ATV ekranlarında 19 Nisan canlı yayın akışı içerisinde yer alan bilgiler

19.04.2018Televizyon
Bu yapılanlar Mehmetçike ayıp

Bu yapılanlar Mehmetçik'e ayıp

Magazin Konseyi bu haftanın öne çıkan haberlerini yorumladı.

8.04.2018Magazin
Esra Erol ile Alişan arasında Eda krizi

Esra Erol ile Alişan arasında 'Eda' krizi

Geçtiğimiz günlerde Mehmetçik’e moral için Hatay’a giden sanatçılar arasında Alişan ile Esra Erol da vardı.

7.04.2018Magazin
İstanbulun en ünlü kuyumcusu Sait Koç son yolculuğuna uğurlandı Metrelerce kuyruk oluştu

İstanbul'un en ünlü kuyumcusu Sait Koç son yolculuğuna uğurlandı! Metrelerce kuyruk oluştu

İstanbul'un en ünlü ve en köklü kuyumcusu Sait Koç kanser tedavisi gördüğü hastanede cumartesi günü hayatını kaybetmişti. Koç bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde metrelerce kuyruk oluştu.

3.04.2018Ekonomi
İbrahim Tatlısesten Erdoğana özel Afrin türküsü

İbrahim Tatlıses'ten Erdoğan'a özel 'Afrin' türküsü

Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütleri ile mücadele etmek için başlattığı Zeytin Dalı harekâtına destek veren ünlü isimler sınır hattına gitti. Hatay'a giden ünlülerden İbrahim Tatlıses, 'Yaylalar' türküsünü Afrin'e uyarlayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a söyledi.

1.04.2018Magazin
Son dakika... İstanbulun en ünlü kuyumcusu vefat etti

Son dakika... İstanbul'un en ünlü kuyumcusu vefat etti

Bir süredir kanser tedavisi gören Kapalıçarşı'nın ünlü kuyumcularından Sait Koç bu sabah hayatını kaybetti.

31.03.2018Ekonomi
36 yıl önce çalınan çocuğuna televizyonda kavuştu

36 yıl önce çalınan çocuğuna televizyonda kavuştu

Henüz 12'sinde evlendirilen, 13'ünde anne olan Dilber Hanım, 36 yıl önce çalınan çocuğuna katıldığı televizyon programında kavuştu. Acılı anne, “36 yıldır gözyaşı döküyorum. Her gece dua ettim. Bana 'öldü' dediler" dedi.

30.03.2018Gündem
Caner Toygar hastaneye kaldırıldı

Caner Toygar hastaneye kaldırıldı

Evlilik programlarıyla tanınan Caner Toygar hastaneye kaldırıldı. Toygar, hastaneye kaldırılmadan önce bir sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında "Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Herkesten çok özür diliyorum ama artık dayanamıyorum." dedi. Beylikdüzü’nde bir hastaneye kaldırılan Caner yaptığı son paylaşımda “Son sözler güzeldir” dedi. Esra Erol’un eşi Ali Özbir “Arkadaşlar hastaneye götürülüyor, nabzı atıyor” dedi.

29.03.2018Magazin
Caner Toygar Instagram hesabından açıklamada bulundu

Caner Toygar Instagram hesabından açıklamada bulundu

Evlilik programlarıyla tanınan Caner Toygar hastaneye kaldırıldı. 'Son sözler güzeldir' şeklinde paylaşımıyla takipçilerini meraklandıran Caner Toygar'ın hastaneden ilk görüntüleri geldi. Durumunun iyi olduğu gözlenen Caner " Dün için herkesten özür dilerim. Bir daha böyle bir hata yapmayacağım üzgünüm" dedi.

28.03.2018Magazin
İşitme engellileri  dolandırdılar

İşitme engellileri dolandırdılar

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye genelinde yaklaşık 230 işitme engelli vatandaşı, kooperatif arsası sahibi olmak ve kar payı vermek bahanesiyle çok sayıda bankadan, aynı anda usulsüz bir şekilde kredi çektirerek dolandıran 19 şüpheli hakkında dün düğmeye bastı.

22.03.2018Gündem
36 bin kadının başına geldi Televizyonda gözyaşları içinde anlattılar

36 bin kadının başına geldi! Televizyonda gözyaşları içinde anlattılar

'AVA İşyerim' isimli bir şirket tarafından 81 ilde 36 bin kadının dolandırıldığı iddia edildi. Gözyaşları içinde yaşadıkları mağduriyeti televizyon ekranında anlatan kadınlar, "Bizi büyük vaatlerle kandırdılar. İnsanlar kumbaralarını patlatarak üye oldu. Her gün tehdit ediliyoruz, İnandık, yıkıldık ve çok korkuyoruz" dediler.

21.02.2018Gündem
Evlilik programında ünlü olmuştu Öz kızı dava açtı

Evlilik programında ünlü olmuştu! Öz kızı dava açtı

'Kısmetse Olur' isimli yarışmayla tanınan damat adayı Murat Özbakan’ın 10 yıl önce boşandığı eşinden olan kızı Tuğba Özbakan (21), babasının soyadını nüfus kağıdından sildirmek ve annesinin soyadı olan 'Sertçelik'i kullanmak için açtığı davayı kazandı. Tuğba Özbakan, duruşmada babasının bir ses kaydında kadın pazarlığından bahsettiğini ve başka bir programda da gayrimeşru çocuk olayında isminin geçtiğini iddia etti.

31.01.2018Gündem
ABD’li askere evlatlık verilen kız gerçek annesini canlı yayında buldu

ABD’li askere evlatlık verilen kız gerçek annesini canlı yayında buldu

İncirlik Üssü'ndeki ABD'li askere evlatlık verilen yüzlerce çocuktan biri, 28 yıl sonra Esra Erol’da programında gerçek ailesine kavuştu.

30.01.2018Gündem
Berkeden herkesi şoke eden iddia: Caner Toygar beni arabadan atmaya kalktı

Berke'den herkesi şoke eden iddia: Caner Toygar beni arabadan atmaya kalktı

Evlilik programlarıyla tanınan Caner Toygar'dan şiddet gördüğünü söyleyen ve canlı yayında gözyaşlarına boğulan Berke, "Caner beni arabadan atmaya kalktı" dedi.

30.01.2018Magazin
Eda Erol ayda 24 bin TL kazanacak

Eda Erol ayda 24 bin TL kazanacak!

Alişan'dan evlilik hazırlığı yaptığı dönemde ayrılan Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, hem dizi hem de sinema filmi anlaşmasıyla ayda 24 bin lira kazanacak.

22.01.2018Televizyon