MENÜ

Eşme Nerede

Eşme Nerede ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eşme Nerede haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 31 Eşme Nerede haberi bulunmuştur.

Eşme Nerede Haberleri

Türk pilotun UFO ile it dalaşı

Türk pilotun UFO ile it dalaşı

İzmir Çandarlı Körfezi'nde eğitim uçuşu yapan iki pilot, UFO'yla karşılaştı. Daha sonra pilotla UFO arasında it dalaşı yaşandı. 30 dakika süren yan yana uçuş sırasında radarlarla saptanamayan cisim, müthiş bir hızla kayboldu.

7.08.2001Gündem
Türk pilotun UFO ile it dalaşı

Türk pilotun UFO ile it dalaşı

İzmir Çandarlı Körfezi'nde eğitim uçuşu yapan iki pilot, UFO'yla karşılaştı. T-37 eğitim jetini UFO'nun üzerine uçuran pilotla UFO arasında it dalaşı yaşandı. 30 dakika süren yan yana uçuş sırasında radarlarla saptanamayan cisim, müthiş bir hızla kayboldu.

7.08.2001Gündem
Koğuşunda intihar

Koğuşunda intihar

Yolsuzluk iddiaları yüzünden Rektör Prof. Aşkın’la birlikte 5 kişilik ‘Memurlar Koğuşu’nda tutuklu bulunan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Enver Arpalı intihar etti. Arpalı, koğuştaki arkadaşlarına ‘Çamaşır yıkayacağım’ diyerek, banyoya girdi ve kendini astı.

14.11.2005Gündem
Bakliyatta yeni marka: Caretta

Bakliyatta yeni marka: Caretta

Uşaklı sanayici Mustafa Sezer, “Caretta” ismini tescilleyerek nohut, sarı mercimek, aşurelik buğday ve haşhaş tohumunda kendi markasını yarattı.

29.03.2011Ege
En güvensiz sınav

En güvensiz sınav

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir’in “YGS’de şifreli soru kitapçığı” iddialarıyla ilgili düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamalar uzmanları ve gazetecileri tatmin etmedi.

3.04.2011Gündem
Davutoğlu: Bizim için o gece gurur gecesiydi

Davutoğlu: Bizim için o gece gurur gecesiydi

Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin düzenlediği eğitim toplantısında konuştu.

23.02.2015Gündem
Başbakan Davutoğlu: AK Partiye 6223 müracaat

Başbakan Davutoğlu: AK Parti'ye 6223 müracaat

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Macaristan ziyareti nedeniyle dün yapılamayan AK Parti grup toplantısında konuştu. Konuşmasında Haziran seçimleri için AK Parti'ye yapılan başvuru sayısını açıklayan Davutoğlu, ''6223 müracaat yapıldı 1040'ı kadın adaylarımız olmak üzere'' bilgisini verdi.

25.02.2015Gündem
Başbakan Davutoğlu: Meydan okuyan dokunsun bakalım

Başbakan Davutoğlu: Meydan okuyan dokunsun bakalım

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Eşme’de Süleyman Şah emanetlerinin konulması için çevrilen alanın artık Türkiye’nin toprağı olduğunu belirterek, “Birisi meydan okuyorsa oraya dokunsun bakalım” dedi. Macaristan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Davutoğlu, emanetlerin geçmişte olduğu gibi yer değiştirdiğini vurguladı. Anlaşmada Türkiye’ye ait toprağın coğrafi olarak tanımlanmadığına işaret eden Davutoğlu, “Süleyman Şah’ın mezarı neredeyse bizim toprağımız orasıdır” dedi. Davutoğlu, Şah Fırat Operasyonu gecesi Genelkurmay Karargâhı'nda şükür namazı da kılmış.

25.02.2015Gündem
Bahçeli: Davutoğlu Eşmeye giderken PKKyla temas kuruldu mu

Bahçeli: Davutoğlu Eşme'ye giderken PKKyla temas kuruldu mu?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, Suriye’nin sınıra yakın Eşme Köyü’ndeki Süleyman Şah Türbesi’ni ziyaret etmesini eleştirerek, "PKK’nın kontrolünde Eşme’ye giden Başbakan’a hala inanacak mısınız? Sayın Davutoğlu, soruyorum sana, Eşme’ye giderken PKK terör örgütüyle temas kuruldu mu?" dedi.

12.05.2015Gündem
Zekice, incelikli ve naif: Ev’vel Zaman

Zekice, incelikli ve naif: Ev’vel Zaman

‘Ev’vel Zaman’, işinin ehli üç oyuncusu, oyunla bütünleşen zekice bir dekor fikri ve incelikli metniyle izleme listelerine girmesi şart bir iş.

6.01.2017Keyif
Dolunay dizisi oyuncuları kimler Dolunay oyuncu kadrosu ve karakterleri

Dolunay dizisi oyuncuları kimler? Dolunay oyuncu kadrosu ve karakterleri

Dolunay dizisinin oyuncuları ilk bölümün üzerinden günler geçmesine rağmen araştırılıyor. Türk filmi tadındaki sahneleriyle sosyal medya ya konu olan yeni Star Tv dizisi Dolunay’da Kiraz Mevsimi ile ünlenen Özge Gürel, İnatçı ve girişken bir ruha sahip olan Nazlı’ya; İnadına Aşk ile yıldızı parlayan Can Yaman ise çalışkan ve soğukkanlı bir iş adamı olan olan Ferit’i canlandırıyor. Peki Dolunay dizisi oyuncuları kimler? Dolunay oyuncu kadrosu ve karakterlerini derledik.

8.07.2017Televizyon
Dolunay dizisi oyuncuları kimlerdir

Dolunay dizisi oyuncuları kimlerdir?

Dolunay dizisi oyuncuları birçok izleyici tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Dolunay dizisi başladığı günden itibaren izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatmayı başardı. Yaz dizileri arasına iddialı giren Dolunay dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli isimler bulunuyor. Peki, Dolunay dizisi oyuncuları kimlerdir?

11.07.2017Televizyon
Dolunay dizisi oyuncuları kimdir

Dolunay dizisi oyuncuları kimdir?

Dolunay dizisi oyuncuları, yayınlanan her bölümün ardından araştırılmaya devam ediyor. Her geçen bölümde biraz daha farklı konuların ekrana geldiği Dolunay dizisi, oyuncuları ile de dikkat çekiyor. Diziyi yakından takip eden seyircilerin merakla araştırdığı konular arasında yer alan dizinin karakterleri, gündemdeki önemini kaybetmiyor. Peki, Dolunay dizisi oyuncuları kimdir? İşte, dizi hakkında detaylı bilgiler

25.07.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Bu da mı kültür?

SANKİ gizli bir el yaşamımızdan Türkçe kelimeleri silip atıyor. Görülmeden Türkçe'yi yozlaştıranlar var.

15.03.2002

Bir İstanbul İşkembecisi macerası

Bir tasarım firmasının daveti üzerine bir iki günlüğüne Londra’ya gittiğimde bir Türk lokantası bulup ‘Türk yemekleri hovardalığı’ yapayım dedim.

24.06.2004

YÖK halka hesap verecek

SON 25 yılda, kurulduğundan bu yana, YÖK ilk kez bu çapta bir çalışmayla, halkın karşısına çıkıyor.

3.07.2006

Şair Hasan Hüseyin ile öğretmen Azime’nin bitmemiş aşk hikáyesi

Bugün size, şair Hasan Hüseyin ile öğretmen Azime’nin tertemiz aşk hikáyesini anlatayım.

6.10.2007

HAMAK Galiba benim yazlarımı anlatmak için biçilmiş kaftan

Tek kelimeyle anlatılması istense hangi kelime seçilirdi acaba yazı anlatmak için? Kuşkusuz herkesin kelimesi kendine olurdu ama tatil, sanki başı çekerdi.

18.07.2008

’Tarım haritası’

TARIM Bakanı Mehdi Eker, önceki akşam The Marmara’da ’Bab-ı Áli Toplantıları’na katıldı.

15.05.2009

Zazaca Kürtçe değildir

Dersim’in asıl adı nedir? Bu bölgede oturanlar nereden, ne zaman gelmişlerdir? Akrabaları hangi ülkede yaşamaktadır? Türk müdürler; Kürt müdürler? Yoksa nedirler? Dillerinin özelliği nedir? Alevi midirler? Eğer önyargılarınızın tutsağı iseniz bu yazıyı hiç okumayınız. Yok anlamak-öğrenmek istiyorsanız; işte size 10 maddede Dersim gerçeği…

19.12.2009

Salih Müslim’le Brüksel randevusu

HERKES neyin ne olduğunu aşağı yukarı biliyor aslında.

6.03.2016