MENÜ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 476 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz haberi bulunmuştur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, başrollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Ozan Akbaba, Yüksel Arıcı, Tarık Ünlüoğlu, Hakan Karsak, Tuna Orhan, Hakan Karahan, Müjde Uzman ve Yunus Emre Yıldırımer'in paylaştıkları aksiyon, devlet ve mafya dizisidir.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu izleyenler tarafından merakla cevap arıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölümde heyecan dolu sahneler dikkat çekerken, Hızır'ın Kimsesisiz Yaşa ile yaptığı plan finale damga vurdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son bölümün hemen ardından başladı. Salı akşamlarının aksiyonu bol dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde Yaşar, işlediği suça dostum dediği İlyas'ı katarak kaderine ortak etti. Hızır ile Yaşar, bir operasyon düzenleyerek istihbaratçı Nedim'in peşine düştüğü anlar ise merak uyandırdı. Şimdi ise gözler yeni bölümde! Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.10.2017Televizyon
Ünlü yapımcı dev şirketin yüzde 48.5ini aldı Hisseleri uçtu

Ünlü yapımcı dev şirketin yüzde 48.5'ini aldı! Hisseleri uçtu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz, Denge Yatırım Holding'in yüzde 48.5`ini satın aldı.

17.10.2017Ekonomi
Kenan Çoban 2. kez evlendi… Düğün görüntüleri

Kenan Çoban 2. kez evlendi… Düğün görüntüleri

‘Kurtlar Vadisi’ndeki ‘Abdülhey’ karakteriyle ünlenen Kenan Çoban, ikinci kez nikah masasına oturdu. Çiftin şahitliğini Tarık Ünlüoğlu ile Onur Tan yaptı. Peki Kenan Çoban kimdir, kaç yaşında?

16.10.2017Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte EDHOda yaşananlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte EDHO'da yaşananlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Hızır'ın planları tamamen alt üst oluyor. Ekrem'in masaya gelmesi birlikte dengeler bozulmaya başladı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

16.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Salı akşamlarının aksiyon yüklü dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 75. bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Sezon açılışını olaylı bir şekilde yapan dizinin son bölüm finali yine kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Çakırbeyli hanesine çöken matem havasının bir türlü sona ermediği son bölüm ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm fragmanında namlunun ucunda kim var

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm fragmanında namlunun ucunda kim var?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. yeni bölüm fragmanında yaşanılan olayların ardından artık dayanacak gücü kalmayan Hızır ve ailesi, bu işin çözülmesi kanaatindedir. Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz 75. yeni bölüm fragmanında Ünal ile bir araya gelen Hızır, bu durumun hesabını sormak istediğini açıkca belirtmiştir. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün ardından namlunun ucunda duran isim

10.10.2017Televizyon
Nasıl gidiyor yeni sezon

Nasıl gidiyor yeni sezon?

Heyecanla beklediğimiz diziler, hiç şans tanımadığımız uyarlamalar, nasıl uyum sağlayacağını bilemediğimiz yeni oyuncular derken sezon başladı da yükünü aldı bile. O halde fikri takip zamanıdır; bakalım son durum nasıl?

6.10.2017Hürriyet Cumartesi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı: Hızırın intikam planı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı: Hızır'ın intikam planı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Son bölümdeki patlamanın etkisinin sürdüğünü gözler önüne seren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm fragmanına HızırI'n intikam planı damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Hızır intikamını nasıl alacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünden ilk detaylar!

5.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde merak uyandıran olaylar tek tek aydınlanırken, Hızır ve ailesi daha zor günler yaşamamak için bir dizi plan hazırlığı içinde. Mübeccel'in, Servet'in yaptığı gizli silahı ve yaşananları anlatmasının ardından Hızır, onları yurt dışına göndermek istiyor.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final sahnesinde ise beklenmedik bir olay yaşanıyor.. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı

4.10.2017Televizyon
Servet ölecek mi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Servet ölecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. yeni bölüm bu akşam ekranda olacak. Yeni bölüm fragmanında yayınlanan bir sahne ise dizinin hayranlarının dikkatini çekti. Servet ve eşinin araçlarına bindiği sahnede otomobilin altında bomba düzeneği olması, yeni bölümde neler yaşanacağı hakkında merakta bıraktı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. yeni bölümde başka neler yaşanacak?

3.10.2017Televizyon
Kaza geçirdim kardeşim aramadı

Kaza geçirdim kardeşim aramadı

Necati Şaşmaz, Türk televizyonlarının son 14 yılına damga vuran “Kurtlar Vadisi” imparatorluğunun başrol oyuncusu. Kardeşi Raci Şaşmaz ve senarist Bahadır Özdener’le birlikte kurduğu imparatorluk, geçtiğimiz yıllarda yaşadıkları anlaşmazlık nedeniyle parçalandı. Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener yollarına “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”la devam ederken, Necati Şaşmaz bu hafta vizyona giren “Kurtlar Vadisi Vatan”la tek başına ilerliyor. Necati Şaşmaz’la bir akşam yemeğinde oturduk, uzun uzun konuştuk. Oyunculuğuna yöneltilen eleştirilerden kardeş kavgasına kadar her şeyi sordum. İki çocuk babası olarak başlıktaki yanıtı verdi.

30.9.2017Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm fragmanında büyük şok

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm fragmanında büyük şok!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm fragmanında son bölümün ardından daha hareketli sahnelerin olacağı tanıtımda kendini gösteriyor. Hızır ve kardeşi İlyas'ın akıl almaz planının ardından Servet yaptığı silah yüzünden büyük tehlike altında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölüm fragmanında Servet'in aracının altına bomba koyuluyor.. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında meydana glen olaylar

27.9.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı EDHO son bölümüyle nefes kesti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO son bölümüyle nefes kesti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan son bölümünde izleyiciler oldukça duygusal dakikalar yaşadılar. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine soluksuz izlenen dakikalar yaşatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da nefes kesen anlar yer aldı. Son bölümde Zeyno'nun cenazesinde gözyaşları adeta sel oldu. Öte yandan bir kızını kaybeden baba Ünal Kaplan da Çakırbeyli Ailesi için yardıma hazırdı ama bu savaşın ne kadar kanlı olacağının da farkındaydı. Peki, son bölümün bitmesinin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.9.2017Televizyon
EDHO’nun Yaşar’ı Olgun Şimşek kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

EDHO’nun Yaşar’ı Olgun Şimşek kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Olgun Şimşek kimdir, kaç yaşındadır sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olan Olgun Şimşek'in özel hayatı merak edilmeye başlandı. Renkli kişiliği ve tecrübesiyle tanınan Olgun Şimşek kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

26.9.2017Televizyon
EDHO’nun Teoman’ı Birol Ünel kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

EDHO’nun Teoman’ı Birol Ünel kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Birol Ünel kimdir, kaç yaşındadır sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan Birol Ünel birçok kişi tarafından dikkat çekti. Renkli kişiliği ve oyunculuğuyla bilinen Birol Ünel'in nasıl bir rolde olacağı merak ediliyor. Peki, EDHO’nun Teoman’ı Birol Ünel kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

26.9.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan 73. bölüm fragmanıyla heyecan yarattı... İntikam vakti geliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan 73. bölüm fragmanıyla heyecan yarattı... İntikam vakti geliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan 73. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Yeni bölümde Hızır ve ailesi intikamının peşinden koşarken Ünal'ın 'çok kanacak' demesi savaşın ne denli büyük olduğunu gösteriyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. bölüm fragmanı.

24.9.2017Kelebek
Harvardı kazanan Ece Hakim dizi setine ağlayarak veda etti

Harvard'ı kazanan Ece Hakim dizi setine ağlayarak veda etti

Geçtiğimiz günlerde Harvard Üniversitesi’ni kazanan Ece Hakim, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisine veda etti.

20.9.2017Magazin
Harvard Üniversitesi’ni kazanan Ece Hakim dizi setine ağlayarak veda etti

Harvard Üniversitesi’ni kazanan Ece Hakim dizi setine ağlayarak veda etti

Harvard Üniversitesi’ni kazanan Ece Hakim, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisine veda etti.

20.9.2017Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında şok sahne

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında şok sahne!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında hem yeni oyuncular hemde konunun ilerleyişi heyecan yarattı. Diziye iki önemli karakterin katıldığı yayınlanan yeni bölüm fragmanında ortaya çıktı.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşanmıştı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

20.9.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte o sahne

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte o sahne!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı dün akşam yayınlanan son bölümün ardından ekranlara geldi. Dizinin son bölümünün final sahnesinde şoke eden bir sahne yaşandı. Hızır'ın kızı Zeynep, uzun namlulu silahla öldürüldü. Bu olayın ardından aile perişan olurken, yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

20.9.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman başlayacak?

İşte değişen oyuncu kadrosu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte değişen oyuncu kadrosu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona oldukça iddialı isimlerle başlıyor. Yeni sezon öncesinde yayınlanacak ilk bölümün fragmanı tanıtıldı. İzleyiciler merakla dizinin ne zaman yayınlanacağını araştırıyorlardı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. bölümün ne zaman yayınlanacağı da açıklandı. Peki yeni sezonun ilk bölümü hangi tarihte ve saatte ekranlara gelecek? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. bölüm fragmanı ve diziye yeni dahil olan oyuncu kadrosu

16.9.2017Televizyon
Hazır mısınız Başlıyoruz

Hazır mısınız? Başlıyoruz!

Evet, sonunda giriyoruz yeni sezona. O kadar çok ve o kadar yeni şey var ki bu hafta; ancak günlük bir rehberle çıkabiliriz işin içinden. Kim nereye geçti, ne nerede, konuları ne; hepsi burada. “Ekran başına kaçta oturacağız?” derseniz genelde saat 20.00. Rutinin dışına çıkanların saatlerini de listede bulabilirsiniz.

15.9.2017Hürriyet Cumartesi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanında kim vuruldu EDHO yeni sezon ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanında kim vuruldu? EDHO yeni sezon ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı. Çakırbeyli ailesinin mutlu anlarıyla başlayan yeni fragmanın son saniyeleri ise merak uyandırdı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanında vurulan isim kim? Çakırbeyli Ailesi’nde biri ölecek mi? Yeni sezondaki değişikler neler? EDHO yeni sezonu ne zaman başlayacak?

10.9.2017Televizyon
(Görüntülü Haber) Ayşenur Arslan: Cumhuriyet kadını olmanın iltifat ya da hakaret sayıldığı bir ülkedeyiz

(Görüntülü Haber) Ayşenur Arslan: 'Cumhuriyet kadını olmanın iltifat ya da hakaret sayıldığı bir ülkedeyiz'

(Görüntülü Haber) Ayşenur Arslan: 'Cumhuriyet kadını olmanın iltifat ya da hakaret sayıldığı bir ülkedeyiz'

9.9.2017İstanbul
Ayşenur Arslan:“Cumhuriyet kadını olmanın iltifat ya da hakaret sayıldığı bir ülkedeyiz”

Ayşenur Arslan:“Cumhuriyet kadını olmanın iltifat ya da hakaret sayıldığı bir ülkedeyiz”

Ayşenur Arslan:“Cumhuriyet kadını olmanın iltifat ya da hakaret sayıldığı bir ülkedeyiz”

9.9.2017Beylikdüzü
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı.. Hızır öldürülüyor mu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı.. Hızır öldürülüyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonda yayınlanacak ilk bölümün fragmanı ekranlara geldi. Yeni bölüm fragmanı ile birlikte dizinin ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. Tüm düzene rest çekip memleketine dönen Hızır, beklemediği olaylarla karşılaşıp geri dönmek zorunda kalıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

7.9.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı sorusu dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. Eylül ayında yeni başlayacak sezon ile birlikte geçtiğimiz sezon izlenen dizilerinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Özel tanıtım ile ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü Eylül ayında başlayacak. Peki dizinin yeni bölümü ne zaman ekranlara gelecek?

5.9.2017Televizyon
Edip Akbayram Beydağlılarla buluştu

Edip Akbayram Beydağlılarla buluştu

Edip Akbayram Beydağlılarla buluştu

3.9.2017Beydağ
Hamarat Meryem Kendini ev işine verdi

Hamarat Meryem! Kendini ev işine verdi

En son 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisiyle ekranlarda boy gösteren Meryem Üzerli kendini ev işlerine verdi! 

21.8.2017Magazin
Meryem Uzerli veda etti

Meryem Uzerli veda etti

Meryem Uzerli başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın oynadığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın geçen yıl kadrosuna katılmıştı.

20.8.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor İlk fragman yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? İlk fragman yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. sezonu öncesinde ilk fragman yayınlandı. İzleyenlerin merakla takip ettiği dizide yeni sezonda neler yaşanacağına dair bir bilgi verilmese geçmiş bölümde meydana gelen olaylardan kısa bir kolaj ile tarih duyurusu yapıldı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. ne zaman başlıyor? İşte o tarih

7.8.2017Televizyon
Hey gidi Karadeniz

Hey gidi Karadeniz

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin üçüncü sezon bölümleri için Karadeniz’de kamera karşısına geçti.

6.8.2017Magazin
Edip Akbayram Altınolukta

Edip Akbayram Altınoluk'ta

Edip Akbayram Altınoluk'ta

25.7.2017İzmir
Eko Şovdan Lozan konseri

Eko Şov'dan Lozan konseri

Eko Şov'dan Lozan konseri

25.7.2017Eskişehir
Meryem Uzerliden bir ilk

Meryem Uzerli'den bir ilk

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli bikinili pozu ile sosyal medyayı salladı.

5.7.2017Magazin
Deniz Çakırı hiç böyle görmediniz

Deniz Çakır'ı hiç böyle görmediniz!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Meryem'i Deniz Çakır, tatil için gittiği Edirne'de kendini müziği ritmine bıraktı. Ünlü oyuncu göbek attığı anların videosunu Instagram hesabında paylaştı.

3.7.2017Magazin
Denizden göbek şov

Deniz'den göbek şov

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Meryem'i Deniz Çakır, tatil için gittiği Edirne'de kendini müziği ritmine bıraktı.

3.7.2017Magazin
Buket Arıkan ile evlenen Ozan Akbaba kimdir

Buket Arıkan ile evlenen Ozan Akbaba kimdir?

Ozan Akbaba ve yapımcı sevgilisi Buket Arıkan evlendi. Buket Arıkan ile birleştiren sevilen oyuncu Ozan Akbaba’nın düğün şahidi, dizide rol arkadaşı Oktay Kaynarca oldu. Peki, Ozan Akbaba kimdir?

2.7.2017Magazin
Ünlü oyuncu evlendi

Ünlü oyuncu evlendi

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'İlyas'ı Ozan Akbaba dünyaevine girdi.

2.7.2017Magazin
Edip Akbayram 45inci sanat yılını kutluyor

Edip Akbayram 45'inci sanat yılını kutluyor

Edip Akbayram 45'inci sanat yılını kutluyor

26.6.2017Antalya
Deniz Çakır kimdir

Deniz Çakır kimdir?

Güzel oyuncu Deniz Çakır, sevenleriyle Instagram üzerinden buluşmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezona ara vermesi nedeniyle bir süre ekranlardan uzak kalacak olan Deniz Çakır, sosyal mesajlarıyla takipçilerinin gönlünü fethediyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Meryem’i Deniz Çakır kimdir?

12.6.2017Kelebek
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı birçok dizisever tarafından merak ediliyordu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçen hafta sezon finaline girmesi sebebiyle ekranlarda yayınlanmaya ara verdi. İzleyiciler şimdi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediliyorlar. İşte detaylar.

6.6.2017Televizyon
Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın barış fotoğrafı

Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın barış fotoğrafı

Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın yılan hikayesine dönen ilişkisi yeniden başladı.

2.6.2017Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm - Sezon Finali

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm - Sezon Finali

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümü dün akşam ekranlara geldi. Hızır ve Ünal aynı safta planlarını uygularken, şaşırtan gelişmeler yaşandı. Dizinin yayınlanan son bölümü aynı zamanda bu sezonun finali oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 71. son bölümünde neler yaşandı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar

31.5.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali bölümünde neler yaşandı İşte son bölümden detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finali bölümünde neler yaşandı? İşte son bölümden detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta ekranlara gelen sezon finali bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi'nin ölümünden sonra eve kapandı. Abisinin yadigarının kaybı Hızır'a çok ağır geldi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler sezon finalinde neler yaşandığını merak etti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finalinde neler yaşandı?

30.5.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Keşke gerçek pop starlarımız da Alya gibi olsa

Dolunay dizisinde bir şarkıcıyı canlandıran Türkü Turan’ı izlediniz mi? Karakterin ismi Alya. Dört bir yanı müzik ile çevrili karakter, gece canlı müzik mekanlarında şarkı söylüyor.

30.9.2017

Allah hiçbir babaya bunu yaşatmasın

Necati Şaşmaz, Türk televizyonlarının son 14 yılına damga vuran “Kurtlar Vadisi” imparatorluğunun başrol oyuncusu. Kardeşi Raci Şaşmaz ve senarist Bahadır Özdener’le birlikte kurduğu imparatorluk, geçtiğimiz yıllarda yaşadıkları anlaşmazlık nedeniyle parçalandı. Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener yollarına “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”la devam ederken, Necati Şaşmaz bu hafta vizyona giren “Kurtlar Vadisi Vatan”la tek başına ilerliyor. Necati Şaşmaz’la bir akşam yemeğinde oturduk, uzun uzun konuştuk. Oyunculuğuna yöneltilen eleştirilerden kardeş kavgasına kadar her şeyi sordum. İki çocuk babası olarak başlıktaki yanıtı verdi.

30.9.2017