MENÜ

Ersin Kayalar

Ersin Kayalar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ersin Kayalar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 68 Ersin Kayalar haberi bulunmuştur.

Ersin Kayalar Haberleri

Kapanış partisi

Kapanış partisi

İş dünyasının liderlerini buluşturan Marka 2018’nin kapanış partisi, Ulus 29’da yapıldı.

17.12.2018Magazin
Siren Ertan kimdir Siren Ertan kaç yaşında

Siren Ertan kimdir? Siren Ertan kaç yaşında?

Siren Ertan, magazin dünyasının tanınmış isimleri arasında yer alıyor. Bir dönem sunuculuk görevini üstlenen Ertan, bu alan dışında farklı pozisyonlarda da görev almıştır. Bir iş yerinde müdürlük yapan Siren Ertan, 2015 yılında sonlandırdığı evliliğinin ardından uzun süredir işadamı Ersin Kayalar ile birlikteliğini sürdürmektedir. Peki, Siren Ertan kimdir kaç yaşındadır? İşte, merak edilen isim hakkında bazı bilgiler

28.06.2018Magazin
Bebeğimin kalbi için dua edin

'Bebeğimin kalbi için dua edin'

İşadamı Ersin Kayalar ile 28 Nisan’da evlenen Siren Ertan iki aylık hamile. Dün kontrol için eşi ile birlikte doktora giden Siren Ertan, can sıkıcı bir durumla karşılaştı. Ertan, duygularını Instagram’da bebeğine yazdığı mektupla dile getirdi.

27.06.2018Magazin
Ünlü çiften güzel haber Bebek bekliyorlar...

Ünlü çiften güzel haber! Bebek bekliyorlar...

47 yaşındaki sosyetik güzel Siren Ertan 6 haftalık hamile.

26.06.2018Magazin
Siren Ertan kimdir

Siren Ertan kimdir?

Kendine has tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Siren Ertan, moda dünyasının yakından tanıdığı isimlerden biri. Sağlık sorunları nedeniyle yaşadığı zor günleri geride bırakan Siren Ertan, Instagram’ı aktif olarak kullanıyor. Peki Siren Ertan kimdir?

24.05.2018Magazin
Tamam bey tamam, dönünce ütüye devam edeceğim

Tamam bey tamam, dönünce ütüye devam edeceğim!

Geçtiğimiz hafta sonu Ersin Kayalar ile Bodrum Türkbükü’nde dünyaevine giren Siren Ertan'dan güldüren paylaşım...

1.05.2018 Magazin
Siren Ertan dünyaevine girdi

Siren Ertan dünyaevine girdi

Modacı Siren Ertan, 3 yıllık sevgilisi Ersin Kayalar ile Bodrum Türkbükü’nde evlendi.

29.04.2018Magazin
Kayalar yönünü Hindistan ve Afrika’ya çevirdi

Kayalar yönünü Hindistan ve Afrika’ya çevirdi

Kayalar Kimya bundan 3 yıl önce geçirdiği büyük yangından sonra yaralarını hızla sardı.

27.03.2015Ekonomi
Kayalar Kimya: Üretim devam edecek

Kayalar Kimya: Üretim devam edecek

İstanbul Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi’nde bulunan Kayalar Kimya fabrikasında meydana gelen yangın sonrası açıklamalarda bulunan Kayalar Kimya CEO’su Ersin Kayalar, “Yangın sonrası süratle başlattığımız temizlik çalışmalarının ardından 2 gün içerisinde üretimimize kaldığımız yerden devam edeceğiz...” dedi.

30.06.2014Ekonomi
Kimyacılar Avrupa’da almadık fabrika bırakmadı

Kimyacılar Avrupa’da almadık fabrika bırakmadı

Kriz nedeniyle yüzlerce fabrikanın satılığa çıktığı Avrupa’da Türk kimya sanayicileri son bir yılda 50’nin üzerinde fabrika ve marka satın aldı. “Krizi fırsata çevirme budur” diyen İKMİB Başkanı Murat Akyüz, birkaç yıla kadar Türkiye’nin kimya devleri arasına gireceğini belirtti.

12.04.2012Ekonomi
16 Yaş Altı Milli Takımı İstanbulda toplanacak

16 Yaş Altı Milli Takımı İstanbul'da toplanacak

16 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosu, 15-17 Nisan tarihlerinde Gürcistan'da düzenlenecek UEFA U16 Development Turnuvası için yarın İstanbul'da toplanacak.

11.04.2012Futbol
Tinerci Kayalar Meffert ile liderliğe soyundu

Tinerci Kayalar Meffert ile liderliğe soyundu

Tiner ve vernik üretimiyle sanayiciliğe adım atan Kayalar Kimya, Alman boya devi Meffert ile yüzde 50 ortak olmasının ardından Türkiye’de inşaat boyalarında ilk üçe odaklandı. Kayalar-Meffert Kimya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kayalar, "DÜFA markasıyla hedefimiz inşaat boyalarında ilk iki yıl içinde en büyük 5 firma arasında olmak. Sonraki hedeflerimiz daha agresif. Asıl hedefimiz, üç yıl içinde ilk üçe oturmak ve yüzde 15 pazar payı" dedi.

15.08.2006Ekonomi
Boyanın ustası Düfa Şimdi Türkiye’de

Boyanın ustası Düfa Şimdi Türkiye’de

Kayalar Kimya, 2006 yılının ikinci çeyreğinde Alman Meffert AG ile %50 ortaklık yaparak “DÜFA” boyalarını Türkiye’ye getirdi. Türkiye boya pazarına hızlı bir giriş yapan DÜFA Türkiye, ilk 5 yıl içinde pazarın ilk 4 oyuncusu arasında yer almayı hedefliyor.

10.07.2006Ekonomi
Dışişlerinde yine kararname sürprizi

Dışişleri'nde yine kararname sürprizi

Büyükelçi kararnamesinde sürpriz isim... Halen Ankara Vali Yardımcısı olarak görev yapan Şentürk Uzun, Gana'nın Başkenti Akra'ya Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi olarak atandı.

21.09.2013Gündem
Köroğlu’nda kırlangıç olsam Elmalı’da kanat çırpsam

Köroğlu’nda kırlangıç olsam Elmalı’da kanat çırpsam

İskilip’in kuzeydoğusundaki Elmalı Vadisi, Çorum’un orman açısından en zengin bölgelerinden. Köroğlu Dağları’nın yanı başındaki vadinin yürüyüş parkurları geçen yıl işaretlendi, haritalandı. Serin tepelerden, dev göknarların gölgesinden kuşbakışı köyleri seyretmek isterseniz aklınızda olsun.

14.07.2013Seyahat
Yanan Kayalar Kimya sektörün devleri arasında

Yanan Kayalar Kimya sektörün devleri arasında

Dün, Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi’nde meydana gelen ve gün boyu süren yangında büyük çaplı maddi hasarın oluştuğu Kayalar Kimya'nın, sektörünün en büyük firmalarından biri olduğu anlaşıldı. 1976’da 150 metrekarelik bir atölyede temeli atılan şirket, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı 500 büyük sanayi kuruluşu listesine 243,4 milyon liralık cirosu ile 324’üncü sıradan girmişti.Kayalar Kimya CEO'su Ersin Kenan Kayalar, "Tesiste birşey kalmadı" dedi.

8.08.2012Ekonomi
CHP Balıkesir’de kriz çözümlendi

CHP Balıkesir’de kriz çözümlendi

CHP Balıkesir il teşkilatındaki başkanlık krizi sonunda çözümlendi. İl yönetim kurulu, genel merkezin isteği doğrultusunda Sıtkı Gider’i başkan seçti.

27.02.2011Ege
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
İŞTE KAZANANLARIN LİSTESİ

İŞTE KAZANANLARIN LİSTESİ

En güzel manzara fotoğraflarını hurriyet.com.tr okurları seçti. İşte kazananların isimleri...

12.11.2009Gündem
CHP aday listesi

CHP aday listesi

4.06.2007Gündem
CHP adaylarının tam listesi

CHP adaylarının tam listesi

CHP'de 68 milletvekili liste dışı kaldı. Sağdan transfer edilenler ise listelerin başına yazıldı. İşte tam liste...

4.06.2007Spor Arena
İşte CHPnin aday listesi

İşte CHP'nin aday listesi

CHP'de 70 yakın milletvekili liste dışında kaldı. DSP'liler ise seçilebilecek yerlerden aday gösterildi. İşte isim isim aday listesi

4.06.2007Gündem
15 yıldır tırmanıyoruz

15 yıldır tırmanıyoruz

Kaya tırmanışı dağcılığın bir alt kategorisi olarak ortaya çıktı. Ama yaklaşık 15 yıldır hem Türkiye’de, hem dünyada tamamen ayrı bir faaliyet olarak yapılıyor. Tabii kaya tırmanışı için temel dağcılık eğitimi almak gerekiyor. Özellikle trekking ve doğa yürüyüşlerinden hoşlananlar biraz daha fazla çaba harcayıp ter dökecekleri bu faaliyete geçebilir. Türkiye Dağcılık Federasyonu ve üniversite kulüpleri kaya tırmanışı eğitimi veriyor.

2.07.2006Seyahat
Meclisin müdavimleri gitti

Meclis'in müdavimleri gitti

3 Kasım seçimleriyle birlikte yıllardır milletvekili olan Mesut Yılmaz, Işılay Saygın, Mustafa Taşar, Sümer Oral, Süha Tanık, Kamran İnan ve Lütfullah Kayalar gibi isimler Meclis dışında kaldı.

5.11.2002Gündem
İşte yolu açanlar

İşte yolu açanlar

İdam oylamasında Bülent Ecevit, Mesut Yılmaz, İsmail Cem kabul oyu kullandılar. Tansu Çiller ile Recai Kutan oylamaya katılmazken, Devlet Bahçeli, salonda bulunmamasına rağmen vekaleten ‘‘Ret’’ oyu verdi. MHP'nin tamamına yakını ret oyu kullandı.

3.08.2002Kelebek
İşte yolu açanlar

İşte yolu açanlar

İdam oylamasında Bülent Ecevit, Mesut Yılmaz, İsmail Cem kabul oyu kullandılar. Tansu Çiller ile Recai Kutan oylamaya katılmazken, Devlet Bahçeli, salonda bulunmamasına rağmen vekaleten ‘‘Ret’’ oyu verdi. MHP'nin tamamına yakını ret oyu kullandı.

3.08.2002Kelebek
İşte yolu açanlar

İşte yolu açanlar

3.08.2002Kelebek
İşte yolu açanlar

İşte yolu açanlar

3.08.2002Kelebek
ANAP yeni yönetimini seçti

ANAP yeni yönetimini seçti

ANAP 7. Olağan Büyük Kongresi'nde, 50 kişilik Merkez Karar ve Yönetim Kuurulu listesinin çarşaf listeden seçilen 40 üyesi belli oldu. Seçimlerde 916 delegenin oyunu alan Erkan Mumcu birinci sırada yeraldı.

5.08.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Mutluluğun resmini çizdiler

İşadamı Cengiz Yatağan’ın “Kırk Nefes” adlı resim sergisi, iş ve sanat dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu. Geçen yıl boşanan Gökhan Çarmıklı ve Siren Ertan yeni sevgilileriyle katıldığı sergide, objektife mutluluk pozları verdi.

26.02.2017

Atlara şapka çıkardılar

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen İstanbul Longines Uluslararası Yarış Festivali geçen hafta sonu Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşti. İki gün süren festivalde atlar ve jokeylerin yanı sıra iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri de şapkalarıyla yarıştı.

5.09.2016

Çelenkle ilan etti

İşadamı Ersin Kayalar’la ‘görücü usulü’ ilişki yaşamaya başlayan Siren Ertan, bir düğüne gönderdiği çelengin üzerine sevgilisiyle isimlerini yazarak aşkını herkese ilan etti.

4.09.2016

Yangın darbesini 17 tesiste üretimle aştı

MOBİLYA vernik ve boyalarıyla bilinen Kayalar Kimya CEO’su Ersin Kenan Kayalar, 7 Ağustos 2012’de yurtdışında toplantıdayken telefonu çaldı.

6.04.2014

Türkler tepeden gelen her şeye boyun eğer...

DOĞAN Kuban’ın ‘Cumhuriyet Bilim Teknik’te ‘Kaos devletten başlar’ yazısında “Özgür düşüncenin kısıtlanması zorba idarenin başta gelen özelliklerinden biridir” dedikten sonra Avrupa’da hiçbir devrimin Osmanlı’da olmadığını vurguluyor.

25.09.2015

18 yaş oy kullanmaya yetiyor, içecek tercihi yaparken küçük sayılıyor

ÖNÜMDE "Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Ulus ve Esasları Hakkında Yönetmelik" taslağı var. Taslağın içeriğiyle ilgili, özellikle alkollü içkilere dönük bölümün bazı ayrıntılarını Nurten Erk Tosuner’in hazırladığı haberde bulacaksınız.

18.10.2008

İnsanları yaşarken hizmetleri ile anmak...

İnsanları yaşarken anma fikri ne güzel!

18.03.2008

Yılmaz, MGK'da tartışacak mı?

LİRİK, sözlükte; ‘‘coşkun, ilhamla dolu’’ olarak tanımlanıyor. Anavatan Partisi'nin dün yapılan 7'nci olağan kongresinde, sahnede Lirik Tarih Gösterisi yapılırken, salondaki hava aynı doğrultuda değildi.

4.08.2001