MENÜ

Ersin Kaşıkçı

Ersin Kaşıkçı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ersin Kaşıkçı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ersin Kaşıkçı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 49 Ersin Kaşıkçı haberi bulunmuştur.

Ersin Kaşıkçı Haberleri

Türkiye günlerce bu cinayeti konuşmuştu... İkinci çocuk anneyi seçti

Türkiye günlerce bu cinayeti konuşmuştu... İkinci çocuk anneyi seçti

İstanbul Kartal’da 9 Mart 2016 günü kaybolduktan sonra Tuzla’da ormanlık alanda cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün öldürülmesi tüm Türkiye’yi derinden sarsmıştı. Beratcan'ı annenin sevgilisinin öldürdüğü ortaya çıkmıştı. Baba Ergin Karakütük, cinayette beraat eden anne Türkan Karakütük'e boşanma davası açtı. Çift boşanırken Beratcan'ın ağabeyinin velayeti çocuğun isteği doğrultusunda anneye verildi.

30.04.2018Gündem
Katile en ağır ceza: Sevgiliye müebbet anneye beraat

Katile en ağır ceza: Sevgiliye müebbet anneye beraat

Türkiye’de günlerce gündem oluşturan Beratcan Karakütük davası sonuçlandı. Anne delil yetersizliğinden beraat etti. Annenin sevgilisi Ersin Kaşıkçı ise 10 yaşındaki Beratcan’ı suda boğarak öldürmekten ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırıldı.

18.04.2017Gündem
Beratcan davasında karar çıktı

Beratcan davasında karar çıktı

İstanbul Kartal'da 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ü öldüren servis şoförü Ersin Kaşıkçı, ağırlaştırılmış hapis cezasına çarptırıldı. Anne Türkan Karakütük ise beraat etti

18.04.2017Haber
Son dakika... Beratcan cinayetinde karar çıktı

Son dakika... Beratcan cinayetinde karar çıktı

Türkiye'nin konuştuğu Beratcan cinayetinde karar çıktı. Mahkeme 10 yaşındaki Beratcan Karakütük cinayetinde katil zanlısı servis şoförüne ağırlaştırılmış müebbet cezası verdi. Beratcan'ın annesi ise beraat etti.

18.04.2017Gündem
Mahkeme başkanından Beratcan’ın annesine uyarı

Mahkeme başkanından Beratcan’ın annesine uyarı

Kartal’da kaybolduktan sonra Tuzla’da ormanlık alanda cesedi bulunan Beratcan Karakütük’ün ölümüne ilişkin annesi Türkan Karakütük ve sevgilisi Ersin Kaşıkçı’nın yargılanmasına devam edildi.

7.12.2016Gündem
Kan donduran ifadeler

Kan donduran ifadeler

İstanbul Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra cansız bedeni bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ü nasıl öldürdüğünü duruşmada anlatan cinayet zanlısı Ersin Kaşıkçı, “Ellerini, ayaklarını ve ağzını bantladım. Yol kenarındaki dereye götürdüm. Suyun içine soktum. Birkaç dakika sonra hareketsiz kaldı ve öldü” dedi.

26.10.2016Gündem
Beratcanın babası mahkemede isyan etti: Annesini tutuklayın

Beratcan'ın babası mahkemede isyan etti: Annesini tutuklayın

Kartal’da 9 Mart tarihinde kaybolduktan sonra Tuzla’da ormanlık alanda cesedi bulunan Beratcan Karakütük’ü "öldürmeye azmettirmekle" suçlanan annesi Türkan Karakütük ve "Tasarlayarak kasten adam öldürmekle" suçlanan annesinin sevgilisi Ersin Kaşıkçı’nın yargılanmasına başlandı. Anne Türkan Karakütük oğlunun öldürülmesini azmettirmediğini söyledi. Müşteki Ergün Karakütük, hem tutuksuz yargılanan eşi Türkan Karakütük’ten hem de oğlunu öldüren tutuklu sanık Ersin Kaşıkçı’dan şikayetçi olduğunu söyleyerek, "Sanık eşimin diğer sanık Ergün’le olan ilişkisinden hiçbir şekilde haberim yoktu" dedi.

26.10.2016Gündem
Beratcan cinayetinde iddianame hazır: Anne için ağırlaştırılmış müebbet talebi

Beratcan cinayetinde iddianame hazır: Anne için ağırlaştırılmış müebbet talebi

İstanbul Kartal'da kaybolduktan sonra Tuzla'da ormanlık alanda cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün ölümüne ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı. İddianamede, anne Türkan Karakütük hakkında "kasten öldürmeye azmettirme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Olay günü saat 07.05'de Türkan Karakütük ile katil zanlısı Ersin Kaşıkçı'nın mesajlaştıkları belirtilen iddianamede, saat 10.01'de ise 574 saniye görüştükleri, saat 17.10'da da şüpheli Kaşıkçı'nın Beratcan'ı su kanalına attığı yerde bulunduğu sırada bile görüştüklerinin belirlendiği vurgulandı.

5.08.2016Gündem
Beratcanın annesi serbest bırakıldı

Beratcan'ın annesi serbest bırakıldı

10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün öldürülmesine ilişkin soruşturmada, serbest kaldıktan sonra savcının itirazı üzerine bir üst mahkeme tarafından hakkında, 'tutuklamaya yönelik yakalama kararı' çıkarılan, anne Türkan Karakütük adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

31.03.2016Gündem
Beratcanın katili Çocuğum gibi severdim diye ağlamış

Beratcan'ın katili 'Çocuğum gibi severdim' diye ağlamış!

Beratcan'ın katil zanlısıyla ilgili yeni detay ortaya çıktı!

31.03.2016Gündem
Beratcan cinayetinde dünürler birbirine düştü

Beratcan cinayetinde dünürler birbirine düştü!

İstanbul Kartal’da kaybolduktan 15 gün sonra ormanlık alanda cansız bedeni bulunan 10 yaşındaki ilkokul öğrencisi Beratcan Karakütük’ün öldürülmesiyle ilgili soruşturmada serbest bırakılan anne Türkan K.'nin  ailesi  baba Ergün Karakütük’ü suçladı. Dünürleri ise gelinleri  hakkında olumsuz konuştu

30.03.2016Gündem
Beratcan cinayetinin ayrıntıları ortaya çıkıyor

Beratcan cinayetinin ayrıntıları ortaya çıkıyor!

İstanbul Kartal’da kaybolduktan 15 gün sonra ormanlık alanda cansız bedeni bulunan 10 yaşındaki ilkokul öğrencisi Beratcan Karakütük’ün öldürülmesiyle ilgili soruşturmada serbest bırakılan anne Türkan K.'nin oturduğu ev taşlandı. Polis koruması altında evden çıkarılan Türkan K. koruma isteyince, saat 02.00’de sığınma evine yerleştirildi.

30.03.2016Gündem
Son Dakika Haberleri: Beratcanın cinayetinde şoke eden itiraflar

Son Dakika Haberleri: Beratcan'ın cinayetinde şoke eden itiraflar

Türkiye'yi üzüntüye boğan olaydan bir son dakika haberi daha geldi. Beratcan cinayetinin şüphelisi servis şoförü Ersin Kaşıkçı’nın ifadesi kan dondurdu: “Annesiyle sevgiliyiz. Çocuk bizi birlikte görmüş. Babasına söyler diye, öldürmemi annesi istedi.” Beratcan'ın annesi ise "Ersin Kaşıkçı’ya ayrılmak istediğimi söylediğimde çok kızdı. Oğlumun kaybolduğu gün de ayrılmak istediğimi söyledim. ‘Senin canını çok fena yakacağım’ dedi. Oğlumu öldürdü, böyle canımı yaktı" diye ifade verdi. Beratcan'ın katil zanlısı Kaşıkçı tutuklandı. Anne T.K. ise azmettirme suçundan tutuklamaya yeterli delil olmadığından mahkemece serbest bırakıldı. Kaşıkçı, Maltepe Cezaevi’ne gönderildi. Bu arada Beratcan'ın babası da ilk kez konuştu. Acılı baba Ergün Karakütük, ''Başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Eğer doğruysa boşanırım ondan'' dedi.

30.03.2016Gündem
Beratcanın babası: TV programında söylediklerimi...

Beratcan'ın babası: TV programında söylediklerimi...

İstanbul Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra hunharca öldürülmüş halde bulunan Beratcan'ın babası önce bir televizyon kanalında "Eşimin arkasındayım" dedi, cinayetle bağının olamayacağını söyledi. Acılı baba katil zanlısının zaman zaman kendisini de aradığını, eşinden ayrılması için tehdit ettiğini söyledi. Karakütük daha sonra ise yeni bir açıklama yaptı, "Akşam bilincim yerinde değildi. Bazı şeyleri sabah öğrendim. TV programında söylediklerimi bilinç dışı söyledim" diye konuştu.

29.03.2016Gündem
Savcı Beratcanın annesinin serbest bırakılmasına itiraz etti

Savcı Beratcan'ın annesinin serbest bırakılmasına itiraz etti

Kartal'da kaybolduktan sonra Tuzla'da ormanlık alanda cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün ölümüne ilişkin soruşturmayı yürüten savcılık tarafından, çocuğun annesi Türkan Karakütük'ün serbest bırakılmasına itiraz edildi.

29.03.2016Gündem
Beratcanın ailesinin evini bastılar

Beratcan'ın ailesinin evini bastılar

Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra öldürüldüğü anlaşılan 10 yaşındaki Beratcan'ın ailesinin yaşadığı ev, öfkeli bir gurubun saldırısına uğradı.Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan'ın cinayete kurban gittiği anlaşıldı. Beratcan'ın annesi T.K. ile ilişki yaşadığı öğrenilen katil zanlısı servis şoförü Ersin Kaşıkcı, polis tarafından yakalandı. Polisin sorguladığı Beratcan'ın annesi T.K. ise serbest bırakıldı. Beratcan cinayetinde ortaya çıkan detay, çevrede yaşayan vatandaşları da sinirlendirdi. Beratcan'ın hikayesini televizyon haberlerinden izleyen bir grup öfkeli vatandaş, dünakşam saatlerinde toplanarak ailenin yaşadığı eve gitti. Evin önünde bağıran ve evin camlarını kıran vatandaşlar güçlükle sakinleştirildi.Öte yandan yaşananların ardından Beratcan'ın anne ve babasının da evi terk ettiği ve henüz eve dönmediği öğrenildi.

29.03.2016Haber
Beratcanın katil zanlısının ağabeyi konuştu

Beratcan'ın katil zanlısının ağabeyi konuştu

Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra öldürüldüğü anlaşılan 10 yaşındaki Beratcan'ın ailesinin yaşadığı ev, öfkeli bir gurubun saldırısına uğradı. Öte yandan Beratcan'ın katil zanlısı Ersin Kaşıkçı'nın ağabeyi, kendi evlerinin de taşlandığını söyledi, "Kardeşim kıymetli değil benim. Kardeşim için ben ağlamıyorum. Ben çektiğimiz rezilliğe evimizin taşlanmasına ve o mahallede rezil olmamıza ağlıyorum. İki akrep birbirini soktu" dedi.

29.03.2016Gündem
İşte, Beratcan cinayetinde çıkacak hapis cezası

İşte, Beratcan cinayetinde çıkacak hapis cezası

Beratcan cinayeti şüphelisi servis şoförü Ersin Kaşıkçı dün akşam çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı. Anne Türkan K. ise serbest bırakıldı. Türkiye’yi sarsan cinayet ile ilgili, yanıtı aranan sorulardan birini ise şüphelilerin alacakları ceza oluşturuyor. Hukukçular, servis şoförü Kaşıkçı’nın ağırlaştırılmış müebbet alacağını kaydetti. Hukukçular, annenin ceza almamasının ise olay ile ilgisinin olmadığını ispat etmesine bağlı olduğunu vurgu yaptı. Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasında tahliye umudu ise yok.

29.03.2016Gündem
Beratcanın katilinin yakalanma anı kamerada

Beratcan'ın katilinin yakalanma anı kamerada

Beratcan Karakütük’ün katil zanlısı olarak aranan şüpheli ErsinKaşıkçı'nın polis tarafından yakalanma anı güvenlik kameralarınayansıdı. Görüntülerde polislerin Kaşıkçı’yı kelepçeleyip götürdüklerigörülüyor.

29.03.2016Haber
Beratcanın katil zanlısı tutuklandı, her şeyi itiraf etti

Beratcan'ın katil zanlısı tutuklandı, her şeyi itiraf etti

Tuzla’da cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük’ün ölümünde bir numaralı şüpheli Ersin Kaşıkcı’nın cinayeti işlediğini itiraf ettiği, annesinin de şüpheli ile birlikteliğini kabul ettiği öğrenildi. Şüphelinin anneyi suçlayarak "Çocuk ilişkimizi öğrendi öldürelim" iddiasını ise annenin, "Ayrılmak istedim. Beni çoluk çocuğumu öldürmekle tehdit ediyordu. Suçuna beni ortak etmeye çalışıyor" dediği ortaya çıktı. Beratcan'ın katil zanlısı Ersin Kaşıkçı ile anne Türkan Karakütük savcılık sorgusunun ardından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edildi. DHA'nın geçtiği habere göre Beratcan'ın katil zanlısı Ersin Kaşıkçı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı; anne Türkan Karakütük ise serbest kaldı.

28.03.2016Gündem
Play-off maçları başlıyor

Play-off maçları başlıyor

Tenis Eskrim Dağcılık kortlarının ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Türkiye 1.Lig Erkekler ve 1.Lig Kadınlar Play Off maçları, 24 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

18.09.2012Diğer
Ve Kocaeli galibiyetle tanıştı

Ve Kocaeli galibiyetle tanıştı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta, Kocaelispor, Tokatspor'u 4-3 yenerek ligdeki ilk galibiyetini aldı.

13.11.2011Futbol
Spor Hattı

Spor Hattı

21.11.2010Ege
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
İçişleri Bakanlığında atamalar

İçişleri Bakanlığı'nda atamalar

İçişleri Bakanlığının atama kararnamesiyle, bakanlık merkezinde görevli 2 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi, 12 kaymakam ve 5 vali yardımcısı bakanlık merkezindeki değişik görevlere getirildi. Kararnameyle, 63 vali yardımcısının yerleri değiştirildi, 46 vali yardımcısı kaymakamlığa atandı.

30.07.2010Gündem
İŞTE KAZANANLARIN LİSTESİ

İŞTE KAZANANLARIN LİSTESİ

En güzel manzara fotoğraflarını hurriyet.com.tr okurları seçti. İşte kazananların isimleri...

12.11.2009Gündem
Öğrencileri izinsiz sinemaya götüren öğretmene soruşturma

Öğrencileri izinsiz sinemaya götüren öğretmene soruşturma

TEKİRDAĞ merkeze bağlı Kaşıkçı Köyü İlköğretim Okulu'nda Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak görev yapan D.B., 30 öğrenciyi resmi olarak izin almadan ‘Mustafa’ adlı filme götürünce hakkında Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma açıldı.

2.12.2008Gündem
Sergen de yetmedi

Sergen de yetmedi

Yıldız futbolcuyu kadro dışı bıraktığı için Metin Diyadin ile yollarını ayıran kırmızı siyahlılar, Biyediç ile çıktığı ilk maçta virajı alamadı. 3 maçtır galibiyet göremeyen Es Es, 4. sıraya indi.

23.03.2008Futbol
Kırmızı düelloda ikisi de yaralı

Kırmızı düelloda ikisi de yaralı

Türk Telekom Lig A’da 4. haftanın kapanış maçında, kırmızı kartlar havada uçuştu. Kozlarını İsmetpaşa’da paylaşan Kocaelispor ile Elazığspor, 5 kırmızı kartın çıktığı maçta 2-2 berabere kaldı.

11.09.2006Spor
Kocaelispor-Elazığspor: 2-2

Kocaelispor-Elazığspor: 2-2

Türk Telekom Lig A'da, Kocaelispor ile Elazığspor 2-2 berabere kaldı.

11.09.2006Spor Arena
Fenerbahçe Güngören karşısında zorlanmadı: 4-1

Fenerbahçe Güngören karşısında zorlanmadı: 4-1

Fenerbahçe, Lig (B) 1. Grup takımlarından Güngören Belediyespor ile yaptığı hazırlık maçını 4-1 kazandı. Kasığındaki ağrıları nükseden Brezilyalı futbolcu Luciano, maçı yarıda bıraktı.

16.08.2006Spor Arena
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem
Trafikte kanlı bilanço

Trafikte kanlı bilanço

Yurdun çeşitli bölgelerinde meydana gelen trafik kazalarında 11 kişi öldü, 5'i ağır 20 kişi de yaralandı.

15.09.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Antrenörün yazdığı kitabın geliri çok özel çocuklara

BİR haberden söz edeceğim bugün, sosyal medyadan: İzmirli basketbol antrenörü Emre Dağdelen, dördüncü kitabı, ‘Sözcükler’in gelirini, “Otizmli çocukların olumsuz davranışlarının düzeltilmesi amacıyla kullanılan hidroterapi havuzunun rehabilite edilmesinde” kullanılması için Sabahat Akşiray Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi’ne bağışladı.

27.04.2018

'İstanbul kaybetti Ankara kazandı'

1996 yılının Ağustos ayında köşemizde şöyle yazmıştık:

"Yozgat kaybetti, İstanbul kazandı"

17.07.2006