MENÜ
Arşiv

Nuray MERT Ergenekon Yazıları - Ergenekon Haberleri

Ergenekon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ergenekon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9 Ergenekon haberi bulunmuştur.

Ergenekon Haberleri

Yeni Türkiye’de konuşanlar ve konuşamayanlar

CUMHURBAŞKANIMIZ, iktidar partisi mensupları, bir çok ‘demokrat’ aydınımız, her vesile ile ‘artık Türkiye’de önceden konuşulamıyanlar konuşuluyor’ diyor.

8.11.2010

Dün devlet bugün de devlet!

BEN bugünlerde, geçen hafta geçirdiğim trafik kazasının derdindeyim ama, bu vesile ile dinlenmek zorunda kalınca, sonunda Hanefi Avcı’nın kitabını hakkıyla okumuş oldum.

3.10.2010

Batı gözüyle Türkiye’de olanlar

“BU adamlar ya Türkiye üzerine çok az bir şeyler biliyorlar, bugünlerde olanları çok kısıtlı bir çerçevede kavrayabiliyorlar, ya da zaten kavramak gibi bir dertleri yok!” Şu sıralar Batı gazete ve dergilerinde çıkan Türkiye değerlendirmeleri okuduğunuzda ister istemez böyle düşünüyorsunuz.

14.3.2010

Bir iktidar milletvekili

GEÇEN hafta, geç vakitte bir tartışma programına takılıp kaldım. Aslında, gerilimli, yüksek tansiyonlu programlar daha çok dikkatimizi çeker değil mi?

Yok, artık değil.

31.1.2010

‘Sıradan faşizm’e açılan kapı

BAŞBAKAN ’ın Yıldız Üniversitesi’nde yaptığı konuşmada, Yahudiler konusunda söyledikleri, farklı değerlendirmelere yol açtı.

11.10.2009

Türk meselesi

SAYMADIM kaçıncı oldu ama “yine, yeni, yeniden” bir “Kürt açılımı” hadisesi ile karşı karşıyayız.

2.8.2009

Temiz Eller Savcısı’nın ibretlik gazete ilanı

İTALYA ’da "Temiz Eller Operasyonu"nun meşhur savcısı DiPietro var ya...

12.7.2009

İnsafa davet Mehmet Bekaroğlu

SAADET Partisi’nin İstanbul Belediye Başkanı adayı Bekaroğlu’nu bir zamanlar, hakkaniyet adına, dönemin YÖK Başkanı Kemal Gürüz’e karşı savunmak ihtiyacı duymuştum.

15.3.2009

’Gata-kulli’ or ’Feto-kulli’

The Gülen Movement’s leader Fethullah Gülen met several journalists visiting the United States to follow the Turkish Olympiads. Mahmut Övür wrote his impressions and some parts of it were found to be quite striking. So, a new set of discussions has begun.

10.3.2009