MENÜ

Eos 200D

Eos 200D ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eos 200D haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21 Eos 200D haberi bulunmuştur.

Eos 200D Haberleri

Canon yeni oyuncaklarını Brandnews17de ortaya çıkardı

Canon yeni oyuncaklarını Brandnews'17'de ortaya çıkardı

Canon en yeni ürün ve çözümlerini BRANDNEWS’17’da tanıttı. Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen teknolojinin geldiği son nokta olarak da geçen etkinlikte yazıcı ürün grubu ailesinden PIXMA G serisi, Canon fotoğraf makineleri ve özellikle Canon EOS C200 ürünü görüntüleme çözümleri ile ilgilenenler bir araya geldi

4.10.2017Teknoloji
Canondan manzara fotoğrafçılığı için ipuçları

Canon'dan manzara fotoğrafçılığı için ipuçları

İyi bir fotoğrafçı mı olmak istiyorsunuz? Objektifinizle en iyi görüntüleri yakalayabilmeniz için bazı püf noktaları bilmeniz gerekiyor. Bu anlamda Canon’un, manzara fotoğraflarıyla tanınan Güner Gülyeşil ile hazırladığı “manzara fotoğrafçılığı”na yeni başlayanlar için ipuçlarına göz atmakta fayda var!

8.08.2017Teknoloji
Canon EOS 200D tanıtıldı İşte özellikleri

Canon EOS 200D tanıtıldı! İşte özellikleri

Canon, yeni DSLR modeli EOS 200D’yi tanıttı. Akıllı telefonla çekim yapan ama fotoğraf makinesi kullanmaya hevesli olanlar için ideal bir seçenek olan EOS 200D, dünyanın en hızlı otomatik odaklamasını yaparken en hafif DSLR fotoğraf makinesi ünvanını kazandı.

30.06.2017Teknoloji
Kanlı Ay tutulması başlıyor, izlerken aman dikkat

Kanlı Ay tutulması başlıyor, izlerken aman dikkat!

Bugün yüzyılın en uzun Ay tutulması yaşanacak. Ay tutulmasının 1 saat 42 dakika ve 57 saniye sürmesi bekleniyor. Ay tutulması Kuzey Amerika hariç 6 kıtadan rahatlıkla izlenebilecek. Kanlı Ay tutulması başladığında herkes telefonuna veya fotoğraf makinesine sarılacak. İşte Kanlı Ay'ı en iyi şekilde fotoğraflamanın yolu...

27.07.2018Teknoloji
Kanlı Ay tutulması öncesi aman dikkat

Kanlı Ay tutulması öncesi aman dikkat!

2018 yılının en büyük gökyüzü olayı olarak kabul edilen aynı zamanda 21. yüzyılın en uzun ay tutulması ‘’Kanlı Ay’’ için tüm dünya nefesini tuttu. İnsanoğlunun hayatında nadir olarak tanık olma imkanı bulduğu bu gökyüzü olayı aynı zamanda amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için de kaçırılmayacak bir görsel şölen sunuyor. Toplam 1 saat 43 dakika sürecek ve binlerce fotoğraf tutkununu heyecanlandıran ay tutulması aynı zamanda Türkiye’den de net bir şekilde izlenebilecek. Canon, ayın en güzel pozunu yakalamak isteyenlere altın değerinde önerilerde bulunuyor.

26.07.2018Teknoloji
10 adımda en iyi kar manzarasını fotoğraflayın

10 adımda en iyi kar manzarasını fotoğraflayın!

Tüm Türkiye’deki yoğun kar yağışı fotoğraf meraklılarını sokağa çağırıyor. Canon, kar manzarasını fotoğraflamak için gereken en önemli ipuçlarını bir araya getirdi. Buğulanmayı önlemeden beyaz ayarına, derinlikten pili verimli kullanmaya 10 adımda kar fotoğrafında harika sonuçlar almak mümkün!

10.01.2017Teknoloji
Fotoğraf dünyasında devrimin kapısı aralandı

Fotoğraf dünyasında devrimin kapısı aralandı

Dijital fotoğraf makinelerinde yeni bir dönemim kapısı aralandı. Aynasız olarak geliştirilen yeni nesil makineler, kullanıcılara sağladığı kolaylıklarla öne çıkıyor. Satış fiyatları ise her keseye uygun.

19.03.2016Ekonomi
Profesyonelliğe giriş rehberi

Profesyonelliğe giriş rehberi

Fotoğrafçılığa merak sardınız, cep makinesinden daha fazlasına ihtiyacınız var ama işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Araştırmadan, el yordamıyla yapacağınız bir alışveriş ihtiyacınızı karşılamayabilir ya da tam tersi boyunuzu aşabilir. Paniğe gerek yok, çünkü bu rehber sizin için hazırlandı. İlk yarı profesyonel fotoğraf makinenizi almadan önce mutlaka okuyun.

11.11.2010Gündem
Canonun fotoğraf canavarı

Canon'un fotoğraf canavarı

Canon'un merakla beklenen yeni DSLR fotoğraf makinesi gün sayıyor.

27.03.2009Teknoloji
Spor otonun üstsüz olmasını istiyoruz

Spor otonun üstsüz olmasını istiyoruz

Otomotiv firmalarının Türkiye pazarına sunduğu spor otomobil modellerinin sayısı hızla artıyor. Özellikle son yıllarda satışa sunulan modellerle birlikte Coupe-Cabriolet sınıfında yer alan model sayısı 60’a yaklaşıyor. Hemen hemen her markanın en az bir modelle temsil edildiği bu sınıfta satış rakamları son yıllarda artarken, satılan spor otomobillerin çoğunluğunu ise ’üstsüz’ modeller oluşturuyor.

5.08.2008Gündem
Teknoseksüellere yaz oyuncakları

Teknoseksüellere yaz oyuncakları

En popüler teknolojik oyuncakların iki önemli ortak özelliği var: Taşınabilirlik ve tasarım! Boyutları küçüldükçe ekranlar büyüdü, işlev sayısı arttı. İşyerinde, yolda, tatilde, okulda, seyahatte, evde, her yerde yanımızda olmasından mutluluk duyduğumuz modern zaman oyuncakları zarif, pahalı ve gözalıcı tasarımlarıyla birer statü sembolü haline geldi.

12.06.2008Gündem
Dijital fotoğrafın yeni yıldızları

Dijital fotoğrafın yeni yıldızları

Bu yılın en yeni dijital fotoğraf makineleri arasında Canon EOS 450D, Fujifilm S100FS ve Pentax K20D var.

4.03.2008Gündem
Üstü açık tünele girmeyin, üstünüze lağım akabilir

Üstü açık tünele girmeyin, üstünüze lağım akabilir

Volkswagen, Coupe-Cabriolet sınıfında yer alan yepyeni aracı Eos’u Ağustos ayı başında Türkiye’de satışa sundu. Türk tasarımcı Murat Günak’ın imzasını taşıyan Eos’la İstanbul’da bir hafta geçirdim ve üstü açık otomobillere Türkiye’nin henüz hazır olmadığını bir kez daha anladım.

5.09.2006Kelebek
Günak, ailesi olmayan bir üstsüz tasarladı

Günak, ailesi olmayan bir üstsüz tasarladı

Volkswagen’in ismini Yunan mitolojisindeki güneşin doğuşunu simgeleyen şafak tanrıçasından alan yeni coupe cabriolet modeli Eos, Ağustos ayı sonunda Türkiye’de satışa sunuluyor. Volkswagen Grubu’nun Tasarım Grubu Başkanı Murat Günak imzalı Eos’u diğer coupe cabriolet modellerinden ayıran en önemli özelliği bir modelin türevi olmaması.

9.05.2006Gündem
Özellik zengini Canon EOS 5D

Özellik zengini Canon EOS 5D

Fotoğraf ve görüntü teknolojilerinin lider markalarından Canon, 12.8 megapiksellik EOS 5D’yi tanıttı. EOS 5D, “full frame” hafif CMOS algılayıcısı ve kompakt magnezyum alaşımlı gövdesiyle yeni bir D-SLR kategorisi yaratıyor.

10.10.2005Gündem
Dijital fotoğrafta patlama

Dijital fotoğrafta patlama

Özellikle de fotoğrafların kameranın arkasındaki küçük ekrandan izlenebiliyor olması tüketicileri meraklandırdı. Tabii görüntülerin bilgisayara aktarılabiliyor olması da büyük bir avantaj.

25.10.2003Spor

Yazar Sonuçları

Fotoğraf makinesini ÖTV vurdu, talep kayıtdışına kaydı

MALİYE Bakanlığı, Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul’a kaynak oluşturmak için fotoğraf makinelerine ÖTV uygulamasını başlatınca, talep de anında fiyat farkının yüzde 50’lerin üzerine çıktığı kayıt dışı ürünlere kaydı.

8.11.2008