MENÜ

Engin Nurşani

Engin Nurşani ile ilgili tüm haberleri, son dakika Engin Nurşani haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Engin Nurşani haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 16 Engin Nurşani haberi bulunmuştur.

Engin Nurşani Haberleri

Aşık Ali Nurşani kimdir

Aşık Ali Nurşani kimdir?

Aşık Ali Nurşani, kendisi gibi ozan oğlu Engin Nurşani'nin yakalandığı gırtlak kanserinin ardından yardım çağrısında bulunmuş ve sosyal medyanın gündeminde yer almıştı. Aşık Ali Nurşani şimdilerde ise oğlunun iddiaları ile gündeme geldi. Peki, Aşık Ali Nurşani kimdir?

20.10.2019Magazin
Engin Nurşani kimdir Engin Nurşani kaç yaşında ve nereli

Engin Nurşani kimdir? Engin Nurşani kaç yaşında ve nereli?

Gırtlak kanseri tanısı konulan ve tedavisi için yardım talebinde bulunulan halk ozanı Engin Nurşani, magazin basınında yer alan haberlerin ardından gündem olmaya devam ediyor. Erken yaşta şöhreti yakalan Engin Nurşani, son yıllarda oldukça zor günler geçiriyordu. Peki, Engin Nurşani kimdir? Engin Nurşani kaç yaşında ve nereli?

20.10.2019Magazin
 Babam sizi dolandırıyor Engin Nurşaniden babası Ali Nurşaniye şok suçlama

" Babam sizi dolandırıyor" Engin Nurşani'den babası Ali Nurşani'ye şok suçlama

Ünlü ozan Ali Nurşani'nin kanserle mücadele eden oğlu Engin Nurşani, babasının hastalığını kullanarak sevenlerini dolandırdığını iddia etti.

20.10.2019Magazin
Googlea giren burç tarihlerini arıyor

Google'a giren burç tarihlerini arıyor

NASA tarafından yapılan yeni burç tarihleriyle ilgili açıklama Google Arama Trendleri’ne de damgasını vurdu.

5.08.2019Teknoloji
Engin Nurşani kimdir Engin Nurşaninin eşi kim

Engin Nurşani kimdir? Engin Nurşani'nin eşi kim?

Gırtlak kanseri tanısı konulan ve tedavisi için yardım talebinde bulunulan halk ozanı Engin Nurşani, sosyal medyanın gündeminde yer almaya devam ediyor. Engin Nurşani'nin kim olduğunu ve özel yaşamını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Engin Nurşani kimdir? Engin Nurşani'nin eşi kim?

29.07.2019Magazin
Aşık Ali Nurşani kimdir

Aşık Ali Nurşani kimdir?

Aşık Ali Nurşani, gırtlak kanserine yakalanan oğlu Engin Nurşani’nin tedavisi için sevenlerinden yardım istedi. Bu gelişmenin ardından, Aşık Ali Nurşani'nin kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Aşık Ali Nurşani kimdir? İşte, Ali Nurşani'nin biyografisi...

28.07.2019Magazin
Engin Nurşani kimdir ve hastalığı ne

Engin Nurşani kimdir ve hastalığı ne?

Engin Nurşani, yakalandığı amansız hastalık sonrası gündemdeki isim oldu. Aslen Gaziantepli olan ve Almanya'da dünyaya gelen Engin Nurşani, babasının Türküleriyle büyümesinin etkisiyle 10 yaşındayken Türkü söylemeye başladı ve ardından bağlama çalmayı öğrendi. İşte, Engin Nurşani'nin hayatına dair bazı bilgiler ve hastalığı hakkında bazı detaylar

28.07.2019Hayat
Aşık Ali Nurşani oğlu için yardım çağrısı yaptı: Neyim varsa verdim. Böyle olmasını istemezdim

Aşık Ali Nurşani oğlu için yardım çağrısı yaptı: Neyim varsa verdim. Böyle olmasını istemezdim!

Aşık Ali Nurşani kendisi gibi kansere yakalanan oğlu için sevenlerinden yardım istedi.

28.07.2019Magazin
Aşık Ali Nurşani oğlu için gözyaşlarıyla yardım çağrısı yaptı

Aşık Ali Nurşani oğlu için gözyaşlarıyla yardım çağrısı yaptı

Aşık Ali Nurşani kendisi gibi kansere yakalanan oğlu için sevenlerinden yardım istedi. Gırtlak kanserine yakalanan oğlu Engin Nurşani’nin tedavisi için gerekli parayı bulamayan Aşık Ali Nurşani yardım için çağrısında bulundu.Sosyal medya üzerenden sevenlerine seslenen Nurşani “Değerli canlar. Gövdemin tek tüyü, bir tek oğlum maalesef gırtlak kanserine yakalandı sizin herkesin tüm sevenlerinin desteğine ihtiyacım var. Neyim varsa verdim. Böyle olmasını istemezdim. Sizlere gelmek istemezdim. Gün geldi sizlerin kapısına geldim. Elinizden ne geliyorsa… Oğlumun kurtuluşu için yardıma ihtiyacım var. Baba olarak buna ihtiyacım var. Başka bir dileğim yok. Sizleri çok seviyorum.” dedi.

28.07.2019Magazin
Genç türkücüye kötü haber

Genç türkücüye kötü haber

Türk Halk Müziği’nin genç ismi Engin Nurşani'ye gırtlak kanseri teşhisi kondu.

12.06.2019Keyif
Ödül töreninde soğuk rüzgarlar esti

Ödül töreninde soğuk rüzgarlar esti

<1>Foto <1>galeri Bu yıl 5'incisi düzenlenen MÜYAP ödül töneninde, dargın olan ünlüler bir araya gelince oldukça gergin anlar yaşandı.

27.04.2007Gündem
MÜYAP Türkiye Müzik Emdüstrisi Ödülleri sahiplerini buldu

MÜYAP Türkiye Müzik Emdüstrisi Ödülleri sahiplerini buldu

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törende konuşan MÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Forta, bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen ödül töreninin, Dünya Fikri Mülkiyet Günü'nün kutlandığı 26 Nisan tarihine denk geldiğini belirtti.

26.04.2007Gündem
20:00 Müzik ödülleri gecesi

20:00 Müzik ödülleri gecesi

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan“MÜYAP Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri” 2006 nın “en çok satan yapımcı ve yorumcuları”, bu akşam, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ödüllerini alacaklar.

25.04.2007Gündem
Sağlık Bakanı Kocadan halk ozanı Nurşaninin tedavisine destek

Sağlık Bakanı Koca'dan halk ozanı Nurşani'nin tedavisine destek

Gırtlak kanseri nedeniyle bir süre önce sesini kaybeden halk ozanı Aşık Ali Nurşani, aynı hastalığa yakalanan ve kendisi gibi ozan olan oğlu Engin'in tedavisi için sosyal medyadan yardım talebinde bulundu.

28.07.2019Magazin