MENÜ

Enerjinizi Arttırın

Enerjinizi Arttırın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Enerjinizi Arttırın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19 Enerjinizi Arttırın haberi bulunmuştur.

Enerjinizi Arttırın Haberleri

6 rektörden üniversiteye yeni girenlere tavsiyeler: Hedefiniz olsun

6 rektörden üniversiteye yeni girenlere tavsiyeler: Hedefiniz olsun

Türkiye’nin 6 büyük üniversitesinin rektörlerinden kampus hayatına yeni başlayanlara tavsiyeler: “Öğrencilik sadece ders çalışıp sınıf geçmek değil. Sosyal hayatınızı canlı tutun, aktif olun, üniversitede kulüp çalışmalarına katılın. Üniversite sonrası iyi bir iş hayatı için staj olanaklarını iyi değerlendirin. Sadece kendi alanınızla yetinmeyin, farklı alanlarda da kendinizi geliştirin. Endişelerinizi bir kenara bırakın, büyük resme bakın.”

15.10.2013Eğitim
İşyerindeki yeme krizlerinin önüne geçin

İşyerindeki yeme krizlerinin önüne geçin

Günlük hareketlerimizin azalması ve masa başı çalışma koşulları kilo almamıza ve vücut yağımızın artmasına neden oluyor.

Ofiste kilonuzu korumanın 5 yolu

Ofiste kilonuzu korumanın 5 yolu

Zamanı belli olmayan yemek molaları, dengesiz mesai saatleri ve yorucu, uzun çalışma koşulları nedeni ile ofiste dengeli beslenmek oldukça zahmetli olabiliyor.

9.12.2009Kelebek
23 adımda enerjinizi arttırın

23 adımda enerjinizi arttırın!

Günlük yaşantınız bütün enerjinizi alıp götürüyorsa ve kendinizi zinde hissetmek için yeterli zamanı bulamıyorsanız, kendinizi yeniden enerjik hissetmeniz için birkaç önerimiz var.

Genç yaşlanmak

Genç yaşlanmak

Araştırmalar, aerobik ve direnç egzersizlerini dengeli yapan kadınlarda yaşa bağlı kilo alma ve bel çevresindeki yağlanmanın da daha az olduğunu gösteren bulgularla dolu.

2018 Yıllık Burç Yorumlarınız

2018 Yıllık Burç Yorumlarınız!

2018 yıllık burç yorumlarınız... 2018 yılında burcunuzu neler bekliyor? Astrolog Aygül Aydın, aşktan kariyere, sağlıktan paraya kadar 2018'de burcunuzu nelerin beklediğini anlattı. İşte 2018 Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu yıllık burç yorumları!

28.12.2017Astro Gündem
Burç yorumları 10.08.2015

Burç yorumları 10.08.2015

Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur! :) İyi Haftalar…

10.08.2015Avrupa
Sürekli yorgun oluyorsanız sendrom olabilir

Sürekli yorgun oluyorsanız sendrom olabilir

6 aydan uzun süredir devam eden yorgunluktan mı yakınıyorsunuz? Akşamları erken yatıyor ama yine de sabahları çok yorgun mu kalkıyorsunuz?

16.09.2014Sağlık
Sağlıklı beslenerek enerjinizi ve huzurunuzu arttırın

Sağlıklı beslenerek enerjinizi ve huzurunuzu arttırın

Siz de bir şeyler canınızı sıktığında hemen mutfağın yolunu tutanlardan mısınız? Eğer bu soruya yanıtınız evetse, büyük ihtimalle bu huyunuzdan pek de hoşnut değilsiniz. Oysa sadece doğru besinleri seçerek bu alışkanlığı kolayca zararlıdan yararlıya çevirmek mümkün. Nasıl mı?

Doğum sonrası egzersizleri

Doğum sonrası egzersizleri

Minicik bir bebeğe sahip olmanın belki de en sevimsiz yanı vücudunuzun deforme olması.

Öneriler ve ipuçları

Öneriler ve ipuçları

Forma girmek ve formda kalmak için asağıdaki önerileri aklınızın bir kösesinde bulundurmayı ihmal etmeyin.

6.08.2004Spor Fitness

Yazar Sonuçları

Genç yaşlanmak kolay iş değil

Yapılan çalışmalar yaşlanma ile oluşan kırışıklıklar, sarkmalar ve kas kaybının kalp hastalığı ya da osteoporoz gibi kronik sağlık problemlerinin; dengeli diyet, egzersiz ve cildinize uyguladığınız akılcı bakımlarla önlenebileceğini veya geciktirilebileceğini gösteriyor.

10.07.2004

Hayır Grip Olmuyorum

Mevsim değişikliğinin ilk yansımalarından hastalıklar her mevsim geçişinde olduğu gibi çoktan aramıza sızmaya başladılar.

6.11.2019

Akılcı beslenin

Cinsellik ve yemek yeme alışkanlıkları sanıldığından daha fazla ilişkilidir.

1.02.2004