MENÜ

En İlginç Saç Modelleri

En İlginç Saç Modelleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika En İlginç Saç Modelleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 49 En İlginç Saç Modelleri haberi bulunmuştur.

En İlginç Saç Modelleri Haberleri

Dünyanın en ilginç saç modelleri

Dünyanın en ilginç saç modelleri

Kuaföre gittiniz ve saçınızdan memnun kalmadınız mı? İşte moralinizi düzeltebilecek saç kesimleri...

24.02.2017Dünya
Assosta bulundu Tam 7 bin yıllık...

Assos'ta bulundu! Tam 7 bin yıllık...

ÇANAKKALE’nin Ayvacık ilçesine bağlı Behram köyündeki 7 bin yıllık Assos Antik Kenti’nde, bu yıl kazılar ilk kez 12 ay devam edecek. Prof. Dr. Nurettin Arslan başkanlığında yürütülen kazılarda, Erken Bizans Çağı’ndaki gündelik yaşam koşulları aydınlatılıyor. Bu yılki kazılarda, bir atöyle içerisinde günümüzden bin 600 yıl öncesine ait kemikten yapılmış ilginç buluntular ortaya çıkarıldı. En eski yerleşim kanıtı olan ve M.Ö. 5000 yılına tarihlenen Kalkolitik Döneme ait 7 bin yıllık bir granit taş baltanın da bulunduğu Assos’ta, farklı çağlara ait bronz sikkeler de buluntular arasında yer alıyor.

4.09.2019Ekonomi
Gelecek geldi

Gelecek geldi!

Teknoloji meraklılarının dört gözle beklediği dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı CES (Consumer Electronics Show) ABD’nin Las Vegas şehrinde başladı. İrili ufaklı 4 bin 500 şirketin katıldığı fuarda sergilenen yeni teknolojiler, geleceğin şimdiden geldiğini bir kez daha kanıtladı. Bosch Türkiye’nin davetiyle katıldığımız dünyanın en büyük fuarı öncesinde şirketler, geliştirdikleri teknolojilerin ön gösterimini ‘CES Unveiled’ etkinliğinde gerçekleştirdi. Tahtanın bile akıllandırıldığı ürünlerin arasında 6 dakikada ekmek yapan makinelerden vücut ısısıyla saat şarj eden teknolojilere kadar pek çok yenilik nefesleri kesti. CES 2019 öncesinde tanıtılan teknoljilere göz attık. İşte geleceği getiren teknolojiler...

9.01.2019Ekonomi
Altın Küre’nin en  şıkları kim olacak

Altın Küre’nin en şıkları kim olacak?

Moda Konseyi’nden kırmızı halı tahminleri: Bu sene 76’ncısı düzenlenen Altın Küre’nin en havalı isimleri hangi yıldızlar olacak? Gelmiş geçmiş en rüküşler kimlerdi? Konsey araştırdı...

6.01.2019Magazin
Bodrum’dan insan manzaraları

Bodrum’dan insan manzaraları

Üç gece, üç farklı Bodrum. Yarımadanın en hip partilerinden davetlileri analiz ediyorum.

24.06.2017Hayat
Bensu Soralın ilginç tutkusu: Sekiz yıldır motor kullanıyorum

Bensu Soral'ın ilginç tutkusu: 'Sekiz yıldır motor kullanıyorum'

Gençliğin heyecanı ve enerjisi üzerinde. Samimi, doğal ve sıcacık. Sanki karşı komşunuzun her sabah gördüğünüz küçük, tatlı, güzel kızı... ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ dizisi bitmesine rağmen hala kimsenin peşinden ayrılamamasının nedeni de bu olsa gerek. Bunun sırrını da güzelliğinin sırrını da merak ettik, o da anlattı…

11.02.2016Hayat
Arzu Sabancı: Tarzım zamanla, yaşadıklarımla gelişti

Arzu Sabancı: Tarzım zamanla, yaşadıklarımla gelişti

Çok başarılı bir iş kadını olduğunu hepimiz biliyoruz. Aynı zamanda her zaman zarif ve şık. Elle dergisi, Hayat Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Sabancı’nın İstanbul’daki evine konuk olup stilini konuştu.

19.10.2015Hayat
Her Daim Modern Kısa Kesimler

Her Daim Modern Kısa Kesimler

Yazın trendleri arasında kısa modern kesimlerin yeri ayrı. Başka hiçbir model kısa saç kesimi kadar yüzde modern bir görünüm yaratmıyor...

17.07.2014Saç
Yaz başında görmeniz gereken 10 antik kent

Yaz başında görmeniz gereken 10 antik kent

Siz, Yunan mitolojisindeki toprak ve bereket tanrıçası Demeter’in kızı güzel Persephone’nin hikayesini bilir misiniz? Ölülerin tanrısı olan amcası Hades, aşık olduğu Persephone’yi kaçırarak yerin altındaki dünyada yaşamaya mahkum bırakır.

9.06.2013Seyahat
Neşeli enerjik pratik

Neşeli enerjik pratik

Yüzü hep gülüyor. Hatta biraz umursamaz görünüyor. Peki gerçekten öyle mi? Kıyafetlerin enerjisine inanıyor. Bohem bir tarzı var. Acaba ruhu da bohem mi? ELLE Shopping Book Naz Elmas’la bir gün geçirdi, onunla hakkında merak edilenleri konuştu.

21.10.2012Kelebek
Her 10 gelinden 8i düğününü internetle planlıyor

Her 10 gelinden 8'i düğününü internetle planlıyor!

“Sanal dünya”, zamane gelinlerinin yüzde 80’inin en büyük yardımcısı....

25.06.2012Evlilik
Gülben’in güzellik sırları

Gülben’in güzellik sırları

Gülben Ergen, 15 yıl önce çekilmiş bir fotoğrafına bakıp, “Aman tanrım, şu hale bak!” diyor kahkahalarla gülerek. 2010 yılında karşımızda duran Ergen’in o fotoğraftaki kadından en büyük farkı, zaman içinde ulaştığı sadelik. Az makyaj, kendi haline bırakılmış sağlıklı saçlar ve sade kıyafetleri tercih eden ünlü şarkıcı, pek çok kadının merak ettiği güzellik sırlarını InStyle dergisine anlattı.

10.03.2010Kelebek
Siz Türkler gibi çok karıştık artık Rus kadınları melezleşiyor gerçek sarışın yüzde yirmilerde

Siz Türkler gibi çok karıştık artık Rus kadınları melezleşiyor gerçek sarışın yüzde yirmilerde

Moskova’daki ünlü Style Bureau Salonu’nun kreatif direktörü. 1996’dan beri Wella’nın Rusya’daki top stilisti. BBC’de yayınlanan Sharp adlı dizide saç şekilleri konusunda danışman olarak çalıştı. Bir dönem Moskova Dolores Akademi’de moda, saç tasarımı ve stillerin tarihi konusunda ders verdi.

13.06.2008Kelebek
İslami sosyete nasıl yaşıyor

İslami sosyete nasıl yaşıyor

Gazete ve dergilere yansıyan cemiyet hayatı, sadece laik sosyetede yaşanmıyor. Muhafazakar kesimin zenginleri de artık onlardan aşağı kalmıyor.

25.09.2006Kelebek
Kaynatılan cep çalıştı

Kaynatılan 'cep' çalıştı

Dezenfekte olsun diye kaynatılanı da var, fırında pişirileni de. İşte 'ceplerin' başına gelen kazalar. <1>Yeni

3.07.2006Gündem
Gus bu gece Çeşme’de yarın İstanbul’da

Gus bu gece Çeşme’de yarın İstanbul’da

Kendisini ‘açık fikirliler için kent yaşamı’ dergisi olarak tanımlayan, özellikle gay’lerin yoğun ilgi gösterdiği Gus, sadece dergicilikle sınırlı kalmıyor, dünyanın birçok ülkesinde çeşitli etkinlikler düzenliyor. Gus Deluxe partileri şüphesiz bu etkinlikler içinde en öne çıkanlardan.

5.08.2004Kelebek
Her daim modern kısa kesimler

Her daim modern kısa kesimler

Yazın trendleri arasında kısa modern kesimlerin yeri ayrı. Başka hiçbir model kısa saç kesimi kadar her tip yüzde modern bir görünüm yaratmıyor. Çünkü kısa saçı keserken kuaförün, optik olarak öne çıkarmak istediği ya da saklamak istediği yüz bölgeleriyle rahatlıkla oynayabilme şansı var. Ayrıca kısa saç kesiminde yer alan model seçeneği inanılmaz derecede fazla. İşte, kısa saçlar hakkında bilmek istediğiniz her şey...

25.07.2004Kelebek
Çıtı pıtı kızlar

Çıtı pıtı kızlar

Farklı olmanın farkını yitirdiğini düşünenler, kendisini ifade edecek giysi bulamayanların yolu bir gün mutlaka Çıtı Pıtı'dan geçiyor. Burası, "kişiye özel" giysiler ve saçınıza yepyeni şekil verecek bir imaj merkezi.

24.01.2004Moda Trendleri
Varoş Vücut Timi

Varoş Vücut Timi

Varoşlardaki spor salonları vücutlarını beğendirmek için deli gibi çalışan erkeklerle dolup taşıyor. Türkiye'de çoğunluğu varoşlarda açılan 2 binin üzerinde vücut geliştirme salonu var. Vücut çalışan erkeklerin sayısı son beş yılda üç kat arttı.

16.11.2002Spor Arena
Şampiyon olsunlar da isterlerse peruk taksınlar

Şampiyon olsunlar da isterlerse peruk taksınlar

Milli Takım oyuncuları, Brezilya'yı yenip finale yükseldikleri takdirde, saçlarını Hasan Şaş gibi kazıtmaya karar verdi. Milli Takım'ın her şeyiyle ilgilendiğimiz için, bu da kendiliğinden başka bir tartışma başlattı.

25.06.2002Spor Arena

Yazar Sonuçları

Operasyon yaptırmadan genç görünmenin sırları

Olduğundan daha genç görünmeyi hangi kadın istemez? Üstelik, herhangi bir uygulama ya da operasyon yaptırmadan! İşte, anında gençleştiren acısız, üstelik eğlenceli 10 ipucu...

30.01.2015

Güzelliğin büyülü 3’lüsü:AHA, peptid, enzim

Yaşlılığı yavaşlatmanın bu üç profesyonel ismi, şapkanın altından her gün çıkardıkları yeni mucizevi etkileriyle kozmetik dünyasındaki vazgeçilmezliklerini korumaya devam ediyor.

8.04.2011

Açık renkliyseniz çok koyu gözlük takmayın

Gözlük koleksiyoneri ve gurusu Hakan San’la sohbete devam...

26.04.2010

Seksi bir karnın sırrı

Dümdüz, gergin ve seksi kıvrımlara sahip mükemmel görünen bir karna sahip olmak hiç de düşündüğünüz kadar zor değil... Yeter ki ne yapacağınızı bilin.

4.03.2010

Hassas ciltlerde gölge oyunları

Yoğun olarak Akdenizli bir cilt tipi ve saç rengine sahip olmamıza rağmen aramızda istisnalar yok değil. Bu gruba giren açık renkli hassas ciltler için güneş zaman zaman kabusa dönüşebilir.

18.06.2009

Likya da bizim, Bizans da

Kaş, Kalkan, Patara, Kstanthos, Kekova’daki Kaleköy.

Antalya ile Fethiye arasında Türkiye’nin en sevdiğim köşeleri. Likyalıların diyarı.

12.11.2005

Hobby de merdivenaltı mağduru

SAÇLARIMI nerelere sığdıracağımı bilmediğim çocukluk ve erken dönem gençlik yıllarımın en önemli, en baskın markası Necipbey Biryantin’leri idi.

22.05.2004