MENÜ

Emzirirken Kilo Vermek

Emzirirken Kilo Vermek ile ilgili tüm haberleri, son dakika Emzirirken Kilo Vermek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Emzirirken Kilo Vermek haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 21 Emzirirken Kilo Vermek haberi bulunmuştur.

Emzirirken Kilo Vermek Haberleri

Gülşen:Bebeğimi parayla değil emzirerek mutlu edebilirim

Gülşen:Bebeğimi parayla değil emzirerek mutlu edebilirim!

Sanatçıların hayatı magazin dünyasında her zaman ilgi uyandıran, merak edilen konuların başında geliyor. Sosyal medya ile birlikte yaptıkları paylaşımlar ise merak edilen günlük yaşamlarına kolay ulaşılabilirliğe imkân tanıyor. Çok beğendiğimiz bir sanatçının örnek ya da rol model olması gerektiği kanısı ise, hayranlarından gelen tepkilerle birlikte magazin dünyasının başköşesine oturmasına yetiyor artıyor bile.

13.09.2017Magazin
Bedenimi seviyorum çünkü...

Bedenimi seviyorum çünkü...

Kimi kilolu, kimi zayıf... Kimi kısa, kimi uzun... Ama hepsi bedenlerinden memnun, kendileriyle barışık... 5 ünlü isim, kendilerini, bedenlerini neden sevdiklerini Elle dergisine anlattı.

24.07.2012Kelebek
Doğal yollarla zayıflama rehberi

Doğal yollarla zayıflama rehberi!

Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt, sorularınızı yanıtlıyor...

Evde sahnede gibiyiz

Evde sahnede gibiyiz

Deniz Uğur, ikizleri Mina ve Poyraz ile Mother&Baby dergisi için objektif karşısına geçti. Evdeki çekim sırasında soruları da yanıtlayan ünlü oyuncu, geçirdiği rahatsızlığa inat yüzünden silinmeyen gülümsemesiyle “Dopdolu bir hayatım var” dedi.

4.02.2012Kelebek
Hafta hafta lohusalık rehberi

Hafta hafta lohusalık rehberi

Gebelik kadın için hem duygusal hem de fizyolojik açıdan özel bir dönem. Doğum bu dönemi sonlandırıyor ama beraberinde yeni bir süreci de getiriyor. Kadın bir yandan anneliğe uyum sağlamaya çalışırken, diğer yandan hayatını yeniden organize etmeye çalışıyor. Kafasındaki onlarca soruya yanıt arıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Numan Bayazıt, kadınların en sık sorduğu soruları yanıtladı

13.08.2010Kelebek
Plastik cerrahide yeni moda: Annelik estetiği

Plastik cerrahide yeni moda: Annelik estetiği

Kimse hamileliğin ve anneliğin özel bir süreç olduğuna itiraz etmiyor. Ama hamilelikte alınan kilolara, aylar süren süt verme, “süt yapan” gıdaların fazla tüketilmesi, bazen boşvermişlik de eklenince vücudun bozulması kaçınılmaz oluyor.

7.05.2010Kelebek
Doğum sonrası kadın sağlığı

Doğum sonrası kadın sağlığı

Bir çok kadın doğum sonrasını artık rahatlayacağı bir dönem olarak düşünür. Gebelik sona ermiş, heyecanla beklenen doğum olmuş ve hayatınıza bir küçük insan daha katılmıştır.

26.05.2009Kelebek
Ünlü annelerden ince sırlar

Ünlü annelerden 'ince' sırlar

Mother&Baby dergisi, ünlü annelerin hamilelik kilolarını nasıl verdiklerini araştırdı.

11.12.2008Kelebek
Emziren kadın ayda en fazla 2 kilo vermeli

Emziren kadın ayda en fazla 2 kilo vermeli

Anne sütünün verimi, bebek için çok önemli. Bebeğini emziren anne, ne iki kişilik yemeli, ne de hızla kilo vermeye çalışıp diyet yapmalı...

Emzirememenin dayanılmaz ağırlığı

Emzirememenin dayanılmaz ağırlığı

Anne sütünün çocuğa sağladığı yarar tartışılmaz. Ancak çeşitli nedenlerle bebeğini emziremeyen anneler, ‘anne sütü ayrıcalığını’ çocuklarına verememenin sıkıntısını yaşıyor. Bu konuda vicdan azabı çeken annelerden biri de benim.

2.09.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Antioksidanlar hayatı uzatıyor mu?

Serbest radikalleri hem vücudumuz üretiyor, hem dışarıdan alıyoruz.

22.11.2006

Bu yaz D vitamini stoklayın

Beyin sağlığından kalp sağlığına, diyabetten hipertansiyona, bağışıklık gücünden kemik-diş sağlamlığına kadar pek çok şey “D vitamini rezervi”mize bağlı. Bu nedenle D vitamini eksikliğine karşı uyanık, dikkatli ve bilinçli olmalıyız.

30.06.2015

Vampir gibiyim tercihim kanlı et

Mankenlikle başladığı meslek hayatına şimdilerde tasarımcı olarak devam eden İvana Sert mutfakta da en az modadaki kadar yaratıcı ve renkli. Çocukluğundan beri yemeklerle arası iyi olan Sert her şeyi yediğini anlatıyor hatta o kadar yemek ayırmıyor ki eğer karnı açsa yılan, böcek, timsah bile fark etmiyor.

9.06.2012

Annelerden Sütlü Tarifler

Emzirme döneminde yaşadığınız en komik olay neydi? Emzirmeye başladığınız andan itibaren en sinir olduğunuz soru neydi? İşte karşınızda annelerden sütlü tarifler

7.10.2011

Bikini giyme özgürlüğü için doğal teknikler!

Düz bir göbek, biçimli bacaklar, mayonun içinde fit bir vücut... Şimdi herkes plajda utanmadan bu formda dolaşmayı hayal ediyor. Doğal bitkilerle zayıflama uzmanı Volkan Kurt, sizden gelen sorulara yanıt veriyor.

16.06.2009

Hamilelik kiloları zor veriliyor

Hamilelik döneminde alınan kilolardan kurtulmak her zaman kolay olmuyor. Uzmanlar, hamilelikte kazanılan kiloların doğum sonrasında makul bir süre içinde mutlaka verilmesi gerektiğini söylüyor.

5.12.2007

Çocuklarımız ve işlerimiz

Çalışmak insana iyi gelir. Buna hep inanmışımdır. Kendim adına paraya ihtiyacım olmasaydı, daha mutlu olur, daha iyi ve çeşitli işler de çıkarabilirdim ama ne yapalım, hayat o kadar kolay değil.

4.11.2005