MENÜ

Emre Kınay

Emre Kınay ile ilgili tüm haberleri, son dakika Emre Kınay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Emre Kınay haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 842 Emre Kınay haberi bulunmuştur.

Emre Kınay Haberleri

Tiyatro

Tiyatro

26.10.1999Gündem
Tiyatro

Tiyatro

26.10.1999Gündem
Başrole yükseldi

Başrole yükseldi

Yılan Hikayesi dizisindeki ‘‘Erkan Ağa’’ rolüyle adını duyuran ve TRT'deki ‘‘Yeditepe İstanbul’’ adlı dizide de rol alan Emre Kınay, Yılmaz Karakoyunlu'nun ‘‘Güz Sancısı’’ adlı romanından uyarlanacak sinema filminde başrolü kaptı.

29.01.2002Gündem
BBT Ümraniyeye gidiyor

BBT Ümraniye'ye gidiyor

Bakırköy Belediye Tiyatroları (BBT), Ümraniye'deki seyircisiyle buluşuyor. BBT;Mary Mary, İvan İvanoviç Var mıydı Yok muydu?, Dağ Denize Kavuştu adlı oyunları 21 Nisan tarihine kadar Şehir Tiyatroları'nın Ümraniye'deki sahnesinde sunacak.

17.04.2002Kelebek
Berivan Mardini fethetti

Berivan Mardin'i fethetti

Kanal D'de yayınlandığı ilk bölümüyle reyting rekorları kıran ‘Berivan’ dizisinin çekimleri Mardin'de devam ediyor. Sibel Can ve Emre Kınay'ın başrollerini paylaştığı dizinin önceki gün gerçekleşen çekimleri, Hasankeyf'in tarihi ve doğal güzellikleri arasında yapıldı.

7.05.2002Gündem
Berivan gelin oldu

Berivan gelin oldu

Sibel Can, Mardin'de bir kez daha gelin oldu. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi ‘‘Berivan’’da töresel ádetlerle evlenen Can, ‘‘Bana bu kadar altın takılmadı’’ dedi.

15.05.2002Gündem
İbrahim Bey tecavüz ettiyse canı sağolsun

İbrahim Bey tecavüz ettiyse canı sağolsun

Gazetelerden size bir iki küçük alıntı : İbrahim Bey (Tatlıses) tecavüz ettiyse canı sağolsun diyen eski imam eklemesi; siyasete girmeyi düşünen, bu sefer gerçek bir travesti; deprem felaketinin dolarla ortadan kalkacağını sanan Richie Rich ve diğerleri...

14.08.2002Kelebek
Evet birlikteyiz

Evet birlikteyiz

Bir süre önce beraberliklerini inkar eden Emre Kınay'la Emine Ün, geç de olsa ilişkilerini itiraf ettiler. Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen ikili, gazetecilerin ‘‘Aşk meselesini biraz anlatır mısınız’’ sorusuna, ‘‘Bizim için aşk bir mesele değil, hayatın hoşluğu.’’

27.08.2002Kelebek
Tüm yıldızlar bu logonun altında

Tüm yıldızlar bu logonun altında

Türk televizyonculuğunda yeniliğin adı Kanal D, yeni yayın dönemine flaş yapımlarla giriyor. Kanal D, birbirinden ünlü sanatçıların rol aldığı diziler, yine birbirinden ünlü isimlerin sunduğu şovlar ve deneyimli isimlerin hazırladığı haber programlarıyla bu yılın reyting rekortmeni olacak.

29.08.2002Gündem
Sen gidince’nin ilk yarışmacıları

Sen gidince’nin ilk yarışmacıları

KANAL D'de sunuculuğunu ‘‘Yılan Hikayesi’’ dizisinin Erkan Ağa'sı olarak ünlenen Emre Kınay'ın üstlendiği yeni bir yarışma programı başlıyor. Yarışma, bir hafta boyunca kitle iletişim araçlarından yoksun bir evdeki yarışmacıların yaşadıklarını ekrana taşıyacak.

31.08.2002Kelebek