MENÜ

Emre Kınay

Emre Kınay ile ilgili tüm haberleri, son dakika Emre Kınay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Emre Kınay haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 847 Emre Kınay haberi bulunmuştur.

Emre Kınay Haberleri

Birileri bunun hesabını vermeli

Birileri bunun hesabını vermeli

Birileri bunun hesabını vermeliCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ‘Nasıl bir cumhurbaşkanı’ görüşmeleri kapsamında İstanbul’da bir grup akademisyen, sanatçı, yazar, aydın, azınlık temsilcisi ve aktivistle bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, Musul Başkonsolosluğu’nun işgaline de değinerek, “Terörün, bataklığın içindeyiz. Bunun bir siyasi sorumluluğu olmalı. Rehineler serbest bırakılıp Türkiye’ye geldikten sonra birilerinin bunun hesabını verip görevinden ayrılması gerekiyor” dedi.

13.06.2014Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlundan Büyük Uzlaşı toplantısı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan 'Büyük Uzlaşı' toplantısı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’da bir grup akademisyen, sanatçı, yazar, aydın, azınlık temsilcisi ve aktivistle 'Büyük Uzlaşı' toplantısında bir araya geldi. Görüşmenin gündemi cumhurbaşkanlığı seçimi...

13.06.2014Gündem
İşi aşka tercih ederim

İşi aşka tercih ederim

“Güneşi Beklerken” seti... Baba kız rollerinde Emre Kınay ve Yağmur Tanrısevsin... Kınay, evde kızı Duru’ya söylediği “aşkım kızım” sözünü dizide Yağmur’a söylemiş. Bunu duyan Duru’nun babasına verdiği tepki için Emre Kınay şöyle diyor: “O da küçük bir kadın sonuçta!”

24.05.2014Kelebek
7 yeni film vizyonda

7 yeni film vizyonda

Bu hafta 3'ü yerli, 7 film vizyona girecek.

16.05.2014Gündem
Bu hafta sonu ermeden

Bu hafta sonu ermeden

Hürriyet Cumartesi okumadan haftasonu planı yapmayın.Hangi konsere,gösteriye gidilir,nerede ne yenir?İşte 7 gün için öneriler...

9.05.2014Seyahat
Ünlüler Fenerbahçe için buluştu

Ünlüler Fenerbahçe için buluştu

Ali Koç’un başkanlığını yürüttüğü 1907 Derneği’nin, Fenerbahçe spor kulübü yöneticilerinin yeniden yargılanması için başlattıkları Adalete Fener Yak kampanyası için ünlüler bir araya geldi. Cem Yılmaz, Okan Bayülgen, Emre Kınay, Berna Laçin, Şebnem Ferah ve Kıraç gibi çok sayıda ünlü oyuncu ve müzisyenin katıldığı kampanya videosunda ünlüler de başta Aziz Yıldırım olmak üzere sarı lacivertli yöneticilerin tekrar yargılanmasını istedi.

6.05.2014Haber
Kerem ve Zeynep kaçırılıyor

Kerem ve Zeynep kaçırılıyor

Kanal D’nin başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ’ın paylaştıkları, büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”in Pazar günü (4 Mayıs) ekrana gelecek bölümünde; Kerem ve Zeynep kaçırılıyor.

2.05.2014Kelebek
Güneşi Beklerkende Melisin hayatı tehlikede

Güneşi Beklerken'de Melis'in hayatı tehlikede

Kanal D’nin başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ’ın paylaştıkları, büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”in Pazar günü ekrana gelecek bölümünde; Melis’in bulumia hastası olduğu ortaya çıkacak.

17.04.2014Kelebek
‘Umarım birçok kalbe dokunuruz

‘Umarım birçok kalbe dokunuruz

Ahu Türkpençe, bu hafta gösterime giren ‘Köksüz’deki performansıyla dikkat çekmiş ve Adana Altın Koza’da ‘En iyi kadın oyuncu’ ödülünü rol arkadaşı Lale Başar’la paylaşmıştı. Türkpençe’yle filmi, rolünü, tiyatro oyunculuğunu ve dizi dünyasını konuştuk.

29.03.2014Kelebek
Sanki onu tanıyormuşum gibi

'Sanki onu tanıyormuşum gibi'

Ahu Türkpençe, bu hafta gösterime giren ‘Köksüz’deki performansıyla dikkat çekmiş ve Adana Altın Koza’da ‘En iyi kadın oyuncu’ ödülünü rol arkadaşı Lale Başar’la paylaşmıştı. Türkpençe’yle filmi, rolünü, tiyatro oyunculuğunu ve dizi dünyasını konuştuk.

16.03.2014Kelebek
Zeynep kıskançlık krizinde

Zeynep kıskançlık krizinde!

Jane geliyor, Zeynep kıskançlık krizine giriyor.

6.03.2014Kelebek
Geceye damga vurdu

Geceye damga vurdu

Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken”in Pazar akşamı ekrana gelen bölümü, günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

10.02.2014Kelebek
Sanatçılardan Selami Öztürke destek

Sanatçılardan Selami Öztürk'e destek

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’e sanatçılardan destek geldi. Öztürk’e destek olan sanatçılar arasında İdil Biret, Müjdat Gezen, Ali Poyrazoğlu, Cem Davran, Zihni Göktay, Ali Poyrazoğlu Hakan Aysev, İlhan Şeşen,Edip Akbayram, Emre Kınay ,Haldun Dormen, Sunay Akın, Prof. Gürer Aykal, Yaşar Kemal gibi ünlü isimler de yer aldı.

5.02.2014Gündem
Dizi ekibi uğurlu geldi

Dizi ekibi uğurlu geldi

“Güneşi Beklerken”in yarın akşam yayınlanacak bölümünün bazı sahneleri Anadolu Efes maçında çekildi. Genç ekibin desteklediği takım, Emporio Armani’ye karşı oynadığı maçı son saniye üçlüğüyle kazandı.

2.02.2014Spor Arena
Emre Kınay: Diziden de kovulacağım diye korkuyorum

Emre Kınay: Diziden de kovulacağım diye korkuyorum

Polisler tarafından basılan Duru Tiyatrosu'nun sahibi oyuncu Emre Kınay, yaşadıklarını anlattı ve ekledi: ''Korkuyorum bir telefon gelecek de diziden de kovulacağım diye...''

13.12.2013Gündem
KINAY: DİZİDE OYNUYORUM ORADAN DA KOVULACAĞIM DİYE KORKUYORUM

KINAY: DİZİDE OYNUYORUM ORADAN DA KOVULACAĞIM DİYE KORKUYORUM

CNN Türk'te yayınlanan Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular progamının konuğu Duru Tiyatrosu'nun sahibi oyuncu Emre Kınay'dı.Kınay programda Duru Tiyatrosu'nun polis tarafından basılmasına, tiyatronun geleceğine yönelik kaygılarından konuştu. Kınay tiyatroda yaşadığı sorunlardan bahsederken 'Oyun oynayamıyorum bunlarla uğraşmaktann, provaya giremiyorum Eylül ayından bu yana, psikolojik olarak giremiyorum, turne yapamıyorum daha ne ceza göreceğim ki ben bir tiyatrocu olarak, dizi yapıyorum orada bile korkuyorum, bir telefon gelirde belki işten atarlar beni belli mi olur?' dedi.

12.12.2013Haber
Picasso Cep Sahnesi kapanıyor

Picasso Cep Sahnesi kapanıyor

Duru Tiyatro’nun içinde bulunan Picasso Cep Sahnesi ve idari odası, kaymakamlıktan gelen tebliğle bugün boşaltılıyor.

11.12.2013Gündem
Picasso Cep Sahnesi kapanıyor

Picasso Cep Sahnesi kapanıyor

Emre Kınay, Duru Tiyatro’nun içinde bulunan Picasso Cep Sahnesi'ni ve idari odasını, yürütmeyi durdurma davası sonucunu beklemeden kaymakamlıktan gelen tebliğle, çarşamba günü boşaltmak zorunda olduklarını duyurdu.

7.12.2013Gündem
Emre Kınay davayı kazandı

Emre Kınay davayı kazandı

Tiyatro sanatçısı ve dizi oyuncusu Emre Kınay, Duru Tiyatro'nun 'kira sözleşmesinin feshi'ne karşı açtığı davayı kazandı.

3.12.2013Gündem
Mavi Şevval

Mavi Şevval

EŞİT Fırsat Derneği, görme engelli çocuklar için Bursa’da inşa edilecek anaokuluna fon sağlamak amacıyla “Tavşan Görenkulak İçin Masallar” adlı projeyi hayata geçirdi. Projeye ünlü isimler de destek verdi.

26.11.2013Gündem
Dizi setinde hayran izdihamı

Dizi setinde hayran izdihamı

Kanal D’de ekrana gelen “Güneşi Beklerken” dizisinin setine ilgi her geçen gün artıyor. Önceki gün de bir hayran grubu sete gelerek izdiham yarattı.

21.11.2013Kelebek
Emre Kınay mücadelesine devam ediyor

Emre Kınay mücadelesine devam ediyor

Emre Kınay, kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan Duru Tiyatro için mücadelesini sürdüyor.

20.11.2013Gündem
Aldatma Sanatına Giriş

"Aldatma Sanatına Giriş"

Yazar-Yönetmen Gökhan Erarslan ile oyuncular Serkan Kavurt ve Ezgi Hüyükpınar’ın kurduğu Gusto, ilk oyunu "Aldatma Sanatına Giriş" ile tiyatroseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

11.11.2013Gündem
Bu sahneye ölürüm la ben

'Bu sahneye ölürüm la ben'

Başrollerini Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin ve Emre Kınay'ın paylaştığı 'Güneşi Beklerken' heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı.

5.11.2013Spor Arena
Güneşi Beklerkene yeni oyuncu

Güneşi Beklerken'e yeni oyuncu

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken'e yeni bir oyuncu katıldı.

28.10.2013Gündem
Beyaz Yaman olursa...

Beyaz Yaman olursa...

Beyaz Show'a bu hafta Beyazıt Öztürk'ün Medcezir dizisinde Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı Yaman karakterini taklit etmesi damgasını vurdu.

20.10.2013Kelebek
Çocuğunuz için katil olur musunuz

Çocuğunuz için katil olur musunuz

“Kayıp”ın son bölümünde Falko (İlker Kaleli), Kemal’i (Kaan Taşaner) arayarak, çocuğunun hayatına karşılık cinayet işlemesini istedi. Kemal, zorlansa da dediğini yaptı ve katil oldu. Biz de ünlü isimlere “Çocuğunuzun hayatı için neler yapabilirsiniz? Sınırlarınızı nereye kadar zorlarsınız? Katil olur musunuz?” diye sorduk. İşte yanıtları...

10.10.2013Kelebek
Yeni gününde de birinci

Yeni gününde de birinci

Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”, yeni yayın günü olan Pazar gününde de milyonları ekran başına kilitledi ve günün birincisi oldu.

23.09.2013Kelebek
Yayın günü değişti

Yayın günü değişti

Kanal D’nin başrollerini; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı'nın paylaştığı sevilen gençlik dizisi 'Güneşi Beklerken'in yayın günü değişti.

18.09.2013Ekonomi
GÜNEŞİ BEKLERKENİN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Kanal D’nin başrollerini; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı'nın paylaştığı sevilen gençlik dizisi 'Güneşi Beklerken'in yayın günü değişti. Dizi 22 Eylül'den itibaren pazar akşamları ekrana gelecek.

18.09.2013Ne Oluyor
Güneşi Beklerkende kendimi keşfettim

Güneşi Beklerken'de kendimi keşfettim

İstanbul’a üniversitenin Seramik bölümünde okumak için gelmişti. Asıl hedefi ise oyunculuktu. Bu alanda eğitim almaya başladı, kendini bir anda setlerde buldu. Şimdilerde “Güneşi Beklerken” dizisinde Melis’i canlandıran Yağmur Tanrısevsin’in hayali, yurtdışına açılmak.

14.09.2013Gündem
Güneşi bekleyenlerin seti

Güneşi bekleyenlerin seti

Yaz dizileri arasından sıyrılmayı başaranan “Güneşi Beklerken”, 7’den 70’e herkesin izlediği bir iş haline geldi. Elele dergisi, geçtiğimiz günlerde Emre Kınay, Ebru Aykaç, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini paylaştığı dizinin setine konuk oldu.

6.09.2013Seyahat
Bir kız için kardeşimi satmam

Bir kız için kardeşimi satmam

Adı İsmail Ege Şaşmaz... Daha önceki reklam filmlerini saymazsak, ilk profesyonel işi “Güneşi Beklerken”... Ve daha ilk dizi tecrübesinde başrollerden birini üstlenmenin hem baskısını hem de haklı gururunu yaşıyor. “Çocukluğumdan beri oyunculuğa hevesim vardı” diyen Şaşmaz ile buluştuk, bu hikâyenin nasıl başladığını, canlandırdığı Barış karakterini ve planlarını konuştuk.

20.08.2013Kelebek
En çok onlar izledi

En çok onlar izledi

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi ve sosyal medyanın da 1 numaralı gündemi oldu.

14.08.2013Kelebek
KEREM’DEN ZEYNEP’E ROMANTİK JEST

KEREM’DEN ZEYNEP’E ROMANTİK JEST

Güneşi Beklerken’de Zeynep’in Gölyazı’na dönmesine engellemek isteyen Kerem ona romantik bir sürpriz yapacak.

13.08.2013Kelebek
Günün birincisi

Günün birincisi

Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken”in Salı akşamı ekrana gelen bölümü yine günün en çok izlenen programı birincisi oldu.

7.08.2013Kelebek
Kerem ve Zeynep arasında sürpriz yakınlaşma

Kerem ve Zeynep arasında sürpriz yakınlaşma

Kanal D’nin Salı akşamlarına damgasını vuran, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç , Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Gökhan Atalay, Merve Hazer ve Hale Akınlı’nın paylaştıkları sevilen dizisi “Güneşi Beklerken”in bu akşam, saat 20.00’de ekrana gelecek yeni bölümüne; Kerem ve Zeynep’in sürpriz yakınlaşması damgasını vuracak.

7.08.2013Kelebek
Zirve onların

Zirve onların

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi ve sosyal medyanın da 1 numaralı gündemi oldu.

1.08.2013Kelebek
Yeni sevgilisiyle Alaçatıda

Yeni sevgilisiyle Alaçatı'da

ÜNLÜ oyuncu Gamze Karaman, yeni sevgilisi ile birlikte İzmir'in gözde tatil beldesi Alaçatı'da görüntülendi.

29.07.2013Ege
“Güneşi Beklerken” zirvede

“Güneşi Beklerken” zirvede

Kanal D’nin sevilen gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken”in Salı akşamı ekrana gelen bölümü yine, günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

24.07.2013Kelebek

'Tiyatroda özgürüm TV'de yasaklar var'

Tiyatroda özgürüm TV'de yasaklar var 'Güneşi Beklerken' dizisinde bir beden eğitimi hocasını canlandıran Emre Kınay'la Moda'daki evinde buluştuk. Kınay'la yeni dizisine ve ülke sorunlarına dair iki çift laf ettik.

23.07.2013Kelebek
SOSYAL MEDYAYI SALLADI

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi ve sosyal medyanın 1 numaralı gündemi oldu.

20.07.2013Kelebek
Bu setin enerjisi bambaşka

Bu setin enerjisi bambaşka

Kanal D’nin yeni dizisi “Güneşi Beklerken”, ilk iki bölümüyle geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. En yakın arkadaşı Jale’nin yaptığı bir hata yüzünden tüm hayatı değişen Demet’in öyküsü, seyirciyi ekrana bağladı. Hikâyenin devamında neler olacağını, bu iki karakteri canlandıran Ebru Aykaç ve Deniz Türker’e sorduk.

16.07.2013Kelebek
“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi

“Güneşi Beklerken” Salı’nın birincisi

Kanal D’nin yeni gençlik dizisi, “Güneşi Beklerken”in Salı akşamı ekrana gelen bölümü, günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.

10.07.2013Kelebek
Yeni dizi için özel ders

Yeni dizi için özel ders

Kanal D'de yayınlanacak dizinin oyuncuları 1,5 aydır basketbol ve atletizm hocalarından özel dersler alıyor.

6.07.2013Kelebek
Yeni sezonu açıyor

Yeni sezonu açıyor

Türkiye’nin kanalı sloganıyla yayın yapan Kanal D, temmuz ayında başlayacağı yeni sezon için yepyeni diziler ve programlar hazırladı.

5.07.2013Kelebek
Yeğenim

Yeğenim

Emre Kınay, Kanal D’nin yeni dizisi “Güneşi Beklerken”in ilk bölümünü ekip arkadaşlarıyla Beyoğlu’ndaki bir mekanda izledi.

4.07.2013Kelebek
Bodrum aşıkları

Bodrum aşıkları

Emre Kınay’la ilişkisini noktalayan Gamze Karaman, yeni aşkı iş dünyasında buldu. İşadamı Nedim Keçeli ile aşk yaşamaya başlayan Karaman, sevgilisiyle Bodrum’da görüntülendi.

4.07.2013Kelebek

Yazar Sonuçları

Sandalye kavgası

“AKP yeni isim çıkaramıyor” başlıklı yazıyı okudum...

28.11.2013

Sarıgül’e çalışanlar

İstanbul’da belediye başkanlığı hangi partinin elinde?

18.11.2013