MENÜ

Emre Çaltılı

Emre Çaltılı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Emre Çaltılı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 Emre Çaltılı haberi bulunmuştur.

Emre Çaltılı Haberleri

Yaralı Kuşlar’ın Cemil’i Emre Çaltılı: Sette en önemli şey kendinizi ekibe teslim etmektir

Yaralı Kuşlar’ın Cemil’i Emre Çaltılı: Sette en önemli şey kendinizi ekibe teslim etmektir!

Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da izleyiciyle buluşan Kanal D’nin günlük dizisi Yaralı Kuşlar, hikayesi ile olduğu kadar oyuncularıyla da adından söz ettiriyor.

18.07.2019Televizyon
Bu hafta hangi filmler vizyona girecek Sinemalarda 11 yeni film var

Bu hafta hangi filmler vizyona girecek? Sinemalarda 11 yeni film var

Bu hafta vizyona girecek filmlere yönelik araştırma yapan filmseverler, hafta sonu öncesi araştırmalarına hız verdi. Sinemalarda bu hafta 'Arctıc', 'Lanetli Gözyaşları', 'Neden Yaratıcıyız?', 'Kuklalı Köşk', 'Destroyer' gibi yabancı yapımlar dikkat çekiyor. İşte, bu hafta vizyona girecek yerli ve yabancı tüm filmlere ilişkin detaylar...

19.04.2019Keyif
Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var İşte kadro ve karakterler

Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte kadro ve karakterler

Tanıtımları günler öncesinden yapılan Yaralı Kuşlar dizisi için geri sayım devam ediyor. Geniş bir kadrosu bulunan Yaralı Kuşlar, hafta için her gün aynı saatte izleyicilerle buluşacak. Peki, Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte kadro ve karakterler

1.04.2019Televizyon
“Yaralı Kuşlar”ın yayın tarihi belli oldu

“Yaralı Kuşlar”ın yayın tarihi belli oldu

Kanal D’nin yeni günlük dizisi “Yaralı Kuşlar”ın yayın tarihi belli oldu. Dizi 1 Nisan’da başlıyor.

17.03.2019Televizyon
Yaralı Kuşlar dizisi ne zaman başlayacak, oyuncuları kimler

Yaralı Kuşlar dizisi ne zaman başlayacak, oyuncuları kimler?

Kanal D’de yeni bir günlük dizi izleyici karşısına çıkacak: Yaralı Kuşlar. İstanbul'un kalabalık semtlerinde mendil satan küçük Ömer'in ve ablası bildiği Meryem'in, hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı, iyi ile kötünün, gerçekle yalanın karıştığı Yaralı Kuşlar’ın yakın zamanda izleyicilerle buluşması bekleniyor. Peki, Yaralı Kuşlar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

10.03.2019Televizyon
En İyi İlk Senaryo Ödülü  sahiplerini buldu

'En İyi İlk Senaryo Ödülü ' sahiplerini buldu

DenizBank’ın, Türk ve dünya sinemasında kalıcı eserlerin oluşması için en önemli ihtiyaç alanlarından biri olarak görülen özgün senaryo yazımını desteklemek amacı ile Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ile birlikte hayata geçirdiği ‘En İyi İlk Senaryo Yarışması'nın kazananları dün akşam düzenlenen törenle belli oldu. Raffles Otel’de gerçekleştirilen gecenin sunuculuğunu Özge Özberk üstlenirken, Ferhat Göçer sesiyle unutulmaz film müziklerine hayat verdi.

1.04.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Karda zordur yürümek...

Mads Mikkelsen’in adeta tek başına sürüklediği ‘Arctic’, uçağının düşmesi sonucu Kuzey Kutbu’nun buzullarında hayatta kalma mücadelesi veren bir pilotun yaşadıklarını anlatıyor.

20.04.2019

Bu takıntılar nereye kadar

Nicole Kidman’a Altın Küre adaylığı getiren Karyn Kusama filmi “Destroyer” ve Mads Mikkelsen’in tek kişilik şovuna dönüşen “Arctic”, haftanın en iyi seçenekleri…

19.04.2019